Като не я виждам ми е супер добре, но всичко започва отново когато се видим
Здравейте,никога не съм си мислил,че ще пиша в подобен сайт, но ето стана и това.Ще мина направо на това, което ми тежи и искам да го споделя.В началото на лятото започнах да излизам с едно момиче, към която нямах кой знае какви чувствства и инициативата беше изцяло нейна.В псоледствие нещата се обърнаха и почна да ми говори да излизаме като приятели.

Предполагам се сещате ,че се почувствах супер тъпо.Излизаш с някой и в един момент той си променя отношението ,но същевременно иска от теб да не променяш своето към него.До тук всичко е ясно,губя си времето и няма смисъл.Това съм го разбрал отдавна,в такива случаи само тоталното скъсване на всякакви контакти е решението.

И ето го проблема.

Тя ми е колежка и работи в съседната стая,като съм принуден всеки ден да я виждам.Тва супер мн ме измъчва и да ви кажа честно направо нз как да го преодолея,като не я виждам ми е супер добре,но всичко започва отново когато се видим.Не съм бил в такава ситуация и нз как да я преодолея.Ще съм благодарен ако споделите как мога да се отърся от това.Знам,че всичко е самоконтрол ама ми е мн трудно.

Коментари

1.   Ти в момента имаш ли чуства към нея?Точно какво искаш да се случи?

2.   Както ти сам казваш в последното изречение, всичко е самоконтрол.
Тъпо се е получило, но в крайна сметка не е имало някаква любовна връзка между вас, не сте били гаджета, не сте спали заедно, така че не е чак толкова трудно. Според мен по-скоро те дразни и ти пречи мисълта, че се е отнесла към теб по този начин.
Ще го преодолееш с времето, даже сам няма да разбереш как е станало.

3.   Явно е че си влюбен в това момиче.Защо не поговориш с нея и не й кажеш какво изпитваш към нея!

4.   От автора:Ами да искам да съм с нея ама нз точно защо,смисъл че искам може би физически да съм с нея защото виждам ,че чисто човешки не става.Объркан съм понякога си мисля,че съм влюбен в нея понякога си мисля,че просто искам да правя секс.

5.   Искаш я защото те е отхвърлила.Най-доброто решение е да се огледаш за друга

6.   Пич,бил съм подобна ситуация и знам колко е гадно да гледаш по-цял ден обекта на твойта сексуални желания и да се чудиш какво да направиш!
Според теб,тя дали те желае?Има ли привличане между вас?Това винаги се усеща?
Ако има,действай смело и я сваляй,прави й комплименти за прическата,дрехите, с които е облечена!Върти се по-често покрай нея,има хиляди начини,по които да я свалиш ако я желаеш наистина!

7.   Започни да сваляш пред нея друга своя колежка и тая ще падне сама в мрежите ти!

8.   Ако има някакъв начин да се изтриват чувства-казвайте!И аз съм в подобна ситуация,супер гадно е да желаеш някой,да си влюбен в него,а той да те държи на дистанция!Ех,тези колеги!

9.   Интересно ми е как се развиха нещата при вас?

10.   Никак!Видяхме се една вечер и всичко беше ок до момента когато се разделяхме и ми каза да не съм си помислил нещо!Ами общо взето всичко е било пунта мара явно съм поредния и путкоразводач и да си убива времето!

12.   Аз мисля, че трябва да поговориш с въпросното момиче, да обясниш как се чувстваш и са решите как ще е най-добре да постъпите ;)

13.   Насила хубост не става е казал народа

14.   Значи отговора е в заглавието. Например, ако можеш си смени работата. Тогава със сифурност идва решението на проблема. Друг вариант примерно да и кажеш истината, би ммгло да те разбере и да измисли нещо по въпроса. Друго да избягваш, ако можеш срещите с нея или като влизаш или минаваш покрай тая стая да не гледаш към нея. Друг вариант - любов се лекува с любов. Ако нито една от идеите ми не става, тогава след време ще свикнеш с присъствието и и болката ще поотслабне. Нещата ще се наредят, успех, ще пиша пак, ако се сетя за други идеи, но запомни едно: ВСЕКИ ПРОБЛЕМ СИ ИМА РЕШЕНИЕ :)