Как да й кажа за чувствата си към нея?
Аз съм на 29г. и наскоро отворих магазиче за дрехи. Преди по-малко от месец назначих едно момиче, което страшно ми харесва. Тя е на 23г. и си няма приятел. Понякога на обяд взимам нещо за хапване и обядваме в магазинчето, а вечер си я карам до тях. Много ми харесва, но незнам как да и кажа за чувствата си към нея. Все пак аз съм и шеф и неискам да го приеме като сексуален тормоз.
Мисля да я поканя да излезем заедно на пицария или нещо подобно.
МОЛЯ ВИ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ
Моля в коментарите си да кажете мъж или жена сте (да видя разликата в гледните точки).

Коментари

1.   Аз съм мъж... Бих ти предложил първо да прекарваш повече(колкото можеш) време с нея. Така ще се сближите повече. Така мисля, че ще ти е по лесно да и кажеш чувствата си. Но е добре както каза да я изведеш на пицария или нещо подобно. Дано съм помогнал. :)

2.   Ами аз не бих го приела много радушно ... предполагам, че ще си помисля първо, че ако не изляза с теб ще си загубя работата ... знам ли :) Успех ..

Момиче 22 г.

3.   Ако момичето е от по- малък град и живее на квартира, няма да има нищо против да сподели освен работното място и твоето внимание към нея.
А от практична гледна точка, на теб ти е време за женене, девойката е работлива и ще ти върти търговията, и поради това мисля, че рано или късно ще се вземете завинаги.... Успех.
Аз съм ЖЕНА

5.   Най-безобидно е да започнеш да изливаш желанията и чувствата си под формата на шега..Ако ти откаже, ще кажеш че си се шегувал. Иначе рискуваш да останеш без работничка.

6.   Ако момичето има мозък в главата си, ще се сети, че там, където си вадим хляба, не си вадим други неща.

Мегън

7.   Май четох тук някъде същата история, както и да е, тя вече се е усетила, че я харесваш. Ако и тя показва по някакъв начин, че не е безразлична към теб, кажи и, но внимателно. М37

8.   Аз бих те посъветвала да си дадеш сметка каво е тя за теб. Ако имаш и най - малко съмнение, че е просто обект на сексуално желание, не рискувай! Ако си сигурен, че наистина би имал сериозна връзка с нея, признай й, но й дай ясно да разбере, че от това НЕ ЗАВИСИ работата й.
Каквото и да се случи, успех!
Чили

9.   Е съответно коментара не ми е пуснат.
Да №7 чел си тази история и преди. Абсолютно същата е.

10.   Не бързай, опитай се да уловиш дали не си безразличен за момичето..то се усеща. И тогава пробвай да я поканиш да излезете. Трябва да си сигурен, че не й е неприятно, тогава нещата може да станат и доста хубави :) Успех!

11.   По-малко от месец е много малко бе душа, изчакай още малко, наистина може да си помисли че я сваляш, защото си "шефа" и искаш само да си легнеш с нея. Тя сигурно вече е усетила, че я харесваш и ако тя също ти симпатизира ще го разбереш, бъди сигурен. Ако пък не те харесва тактично ще ти откаже на поканата, ако не си много нахален, разбира се! Само не я карай да се чувства длъжна да излезе с теб, бади тактичен и приемай и "не" за отговор!Бъди постоянен! Но за сега изчакай още малко, поне 2-3 седмици. Успех!
Жена, 25 г

12.   Питай я да ли те харесва ако тя те харесва кажи и на нея че те харесва

13.   12, какво питане, не виждаш ли, че темата е от преди 5 години. Дамата вече дундурка дете, вий му давате акъл какво да прави. Че той за 5 години ако не си е решил проблема, що за мъж е? Хайде малко по логично мислене.