Искам мнение от мъже...
Мили Господа,
Историята ми е кратка, но съдържателна/за мен/. Моля за съвет
3 години имах връзка с мъж, на който държах и който ме засипваше с внимание. Непрекъснато ме караше да се разведа, а аз все не се решавах поради незнам каква причина- да - децата- за да не страдат моите две деца...., докато в един щастлив ден той просто спря да се обажда а аз започнах да го търся като луда, а той не се обажда. И така до днес. Чух че е жив.
Тоест как мислите- нормално ли е 3 год да повтаряш, че обичаш някого и после изведнъж без обяснение или каквато и да е причина казана лице в лице да изчезнеш все едно си умрял? Каква мислите, че е причината? И да очаквам ли завръщането му? Той е с 17 год. по голям и не е семеен.

Коментари

1.   Аааахахахахаха как се побърквате от любов по-чужди мъже бе?Семейство нямаш ли а?Съпруг нямаш ли?3 години?Мамоооо дано да разбере и ти даде заслуженото!!
Чакай го тоя дърт пор.И ако дойде какво?Ще обясниш на децата, че това е дядо им а :( ?

2.   Забрави го. Едно е любовник, друго е да заживееш семейно със стар ерген.

3.   А ти какво му казваше през тези 3 години, когато той искаше от теб да се разведеш?
Ралф

4.   И сега децата вече нямат значение? Предполага се, че и съпругът ти е въплъщение на злото, а ти си мъченица и го търпиш само заради децата. Иначе си е удобно - лъжеш мъжа си, но се прибираш при него. Както казват руснаците - пием, но с отвращение.

5.   Ейййййййй пфу, страшни моралисти сте всички, най-праведните с най-големи ценности, най-вярните и честни съпруги и съпрузи. Я стига сте приказвали глупости, все ми е на акъла, че цял живот все по правилния път вървите всички където се пишете големи ЦЕНИТЕЛИ НА СЕМЕЙНАТА ТОПЛИНА. Разбирасе ,че когато създадеш семейство е най-важното нещо в твоя живот, но понякога нещата не са розови и съвършенни.
Какво като е имала друга връзка жената, да не е убила.Ще ви кажа едно нещо никой не е съвършен, колкото и да не ви се иска.Никой не обича да му навират грешките в лицето и да му търсят сметка за тях, както правите ВИЕ драги читатели по горе.

Какво е морал?

Система от принципи на поведение и отношение към света, отнасяща се до добро и зло ( правилно или неправилно ) или по точно моралът е това поведение което общостта очаква от човека. Всеки човек има право да живее както иска, всеки човек има право да бъде свободен и всеки човек има право да бъде щастлив.

Съвршен е само Господ и не сме ангели и безгрешни, че да съдим и налагаме поведение на който и да е.
Така ,че давайте мнения и съвети, но не си позволявайте да съдите, защото нямате право.
Който рабрал, разбрал.
М. 40

6.   Докато съм разумно мислеща личност, докато има свобода на словото, уважаеми М.40, никой не е в състояние да ми забрани да изказвам мнението си - харесвано, или не!
А приказките за Господ и ангелите му, си ги чети вечер преди да заспиш!

7.   Уфф горката как си го закъсала само. дано не попадам на жена като теб никога

8.   Леле ми как няма да се махне 17 години е по голям от теб иска семеиство а ти не се развеждаш кво да си помисли неможе да те 4ака ве4но

9.   Браво №5, и не защото съм жена, а защото има разум тук!

10.   №5, не си прав, че хората нямат право да осъждат нечии постъпки. Затова всички сме различни, и коментираме по различен начин - за добро или за лошо. Нека авторите да отсяват тези мнения, които ги удовлетворяват. Лично аз не бих взела под вниманието мнението на който и да било около мен, защото меродавно си остава само моето. Не всеки отговор ще е положителен, приеми го и не се впрягай.

11.   До номер 40-Най-накрая нещо нормално да прочета! До авторката-Той е сложил край на тази безпереспективна за него връзка.Писнало му е да те чака и е решил да не се занимава повече.А ти какво очакваш - да те чака цял живот?А може и да си е намерил необвързана жена и да е започнал с нея на чисто.Той ти е бил любовник , нещо неангажиращо ,но не е бил доволен и е искал нормална връзка,не се е получило и си е тръгнал-намери си друг любовник

12.   Мисля,че е жив,но си му писнала.Извод - не се надявай много да те потърси отново!

13.   Благодаря Ви. Може би всички сте прави, но № 11 е най- точен.

14.   Ралф, казвах му че ще се разведа, но не го направих, защото всеки пък когато бях готова да го направя той се отдалечаваше от мен.....

15.   До авторката: М, значи сама разбираш колко е държал на теб. Радвай се, че е станало така. На всеки се сучва да се заблуди. Мога горе долу да си представя как се чувстваш. Няма смисъл да казвам нищо повече. Радвай се, че така е станало. Ти всъщност си била влюбена в нещо друго, не в този истинския мъж. Хора винаги се влюбваме в това, което ни липсва. Тоест в миражи.
Ралф

16.   Аз се разведох заради връзка и нараних семейството си,но сега си плащам за греховете и не съм щастлива.По-добре,че е станало така макар и да не го осъзнаваш сега.времето лекува и ще го забравиш.Погледни мъжа си с нови очи и ще видиш там твоята сигурност и бащата на децата си.А според мен, за да не си се развела значи подсъзнателно си знаела, че е трябвало да си останеш със семейството си.След време ще се радваш, че нещата са се развили така.Успех!

17.   Хех всички четете морал и никой не отговаря конкретно на въпроса на авторката.
Твоят "любовник" е спрял да ти се обажда, защото е очаквал някой ден да си имате нормална връзка, а не партизанска тинейджърска авантюра. Дал ти е 3 години да мислиш и да си оправиш нещата, сега ще започне да си търси друга.

18.   А ако не си намери такава каквато си търси? И щом е така защо не е направил нищо за да и осигури нормални условия за нормална връзка, а не партизанска авантюра. Мисля, че той не е имал намерения към нея. Може би не е бил убеден че тя е правилния човек за него. А може и като пробва тук там пак да ти се появи.

19.   Мисля си, че и той не е много на ясно какви са му намернията, тъй-като е трябвало преди всичко да мисли как да се крие от съпруга на авторката и чак след това да мисли и за нормалние житейски неща в една връзка.

20.   Мацко, твоя любовник сега се пържи в собствен сос. Ясно?

21.   Да пържи се. Скоро се видяхме случайно и той ме попита защо всъщност сме се разделили, че не разбрал какво ми е станало? Аз се усмихнах и казах, че така е трябвало да стане. Казах му че искрено се надявам да е щастлив и да намери жена, която му допада и го обича. Той се разплака а аз си тръгнах. Е, така става понякога в живота. А аз работя като луда, печеля добре и нямам време за любов и повярвайте ми - супер добре ми е!

22.   Омръзнало му е да свири втора цигулка, искал те е само за него! Може би си е намерил друга. А ти защо не си се развела, като толкова го обичаш? Извънбрачните връзки не водят до нищо хубаво. Рано или късно, всички страдат.

23.   Като прочетох всичко + послеписите на авторката разбрах нещо много важно в случая - че номер 1 е АБСОЛЮТНО прав в изказа си