Рускиня за булка?!
Има ли в този сайт някой който е жанен за Рускиня с която са се запознали в междонароден сайт за запознанства? Как стоят нещата при такива запознанства? Има ли бъдеще една такава връска или Рускините просто искат да получат гражданство? За колко време една Рускиня би могла да научи Български?

Коментари

101-150 от 261

114.   Абе, хубаво казах аз по-горе, че нито една не научи български като хората, ама сега и вие се убедихте, нали?

115.   114, може би знаеш перфектно руски, че имаш изискване?
Хайде де, познавам рускини, които знаят по 4 езика, похвалете се със същото де.
Маги

116.   Маги,
Аз говоря и пиша по български перфектно, защото съм Българин. Зная и прилагам българската граматика, зная синтаксиса и морфологията на българския език, въпреки, че не съм специалист в тая област, а съм инженер.
Я понимаю и говорю отлично на русском языке.
Его каталавено елиника глоса поли кала.

117.   Добре 116, разбрах че си умен мъж, а ако ми позволиш бих те поправила малко на руски.
Я понимает и говорит на превосходном русском языке.
Така е по правилно да се каже.
Разбрахме, че и гръцки разбираш добре, но защо си мислиш, че рускините не могат да научат български? Повярвай в грешка си, познавам руснаци, които говорят по добре български от много българи. Всичко е до човека. И аз съм българка, но това не ми пречи да говоря и пиша и на други езици. Защо с рускините да е по различно?
Маги

118.   114 Лъжеш се! Никъде в този сайт не е писано с акцент освен тук в тази тема, нима руските ни момичета само тук пишат /други теми не коментират/ или просто сега полагат усилия да звучат "па руски"??? Знаят си те много добре български и ако са живели дълго не можеш ги различи, но за да се направят... са много хитри момичета.

119.   114 до 115. Да, наистина го знам ПЕРФЕКТНО. И като граматика, и като произношение. Безброй пъти ми се е случвало да убеждавам руснаци, че нямам нищо руско в произхода си. Вероятно наследство от минал живот. Затова си позволявам да имам претенции. Думата не е за перфекционизма, а за липсата на желание да се научи български както трябва. Всички рускини, които писаха тук, го доказаха. Това искам да кажа.

120.   116 до 117
Ти "понимает и товорит" превъзходно, но аз не съм чак толкова добър - аз "понимаю и говорю" само отлично.

121.   Знам 4 езика и съм българка! Нямам нищо против рускините, нито руснаците. Впечатленията за рускините в България са оформени предимно от това, което се вижда по Черноморието - а именно рускини, които се предлагат за пари, танцуват голи по пилоните и които не се нуждаят от убеждения, за да тръгнат с мъж, който познават от един час. Такъв тип жени има и сред испанките, полякините, италианките, българките, украинките и т. н. Не виждам за какво спорите! Трябва да се гледа индивидуално на всеки, а не да се дават обобщени оценки за жените от дадена националност или пък изобщо за жените.
Да, сред тях има и хубави, но има и много грозни. Колкото до това какви къщовници са, ми става смешно, има и мърлячки, има и много добри домакини, пак не трябва да се дават обобщени оценки. Не слагайте етикети на хората! Да, наистина езиците ни са близки и това би помогнало в по-бързото изучаване на български език.
Другото, което е важно да се спомене е, че наистина са доста емоционални. Това обаче се среща при всички славяни. И не рускините не са по-добри от българките! Крайно време е българската жена да покаже самочувствие! А българските мъже да не тъпчат жените си и да ги уважават независимо от това дали са рускини или българки. КОЛКОТО ДО ТЕЗИ РУСКИНИ, КОИТО СА ПИСАЛИ ПРОТИВ БЪЛГАРИЯ- КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА ХОДЕТЕ СИ, СВЯТ ШИРОК.
Имам наблюдения при двойка, при която мъжът е българин, а жената рускиня. Опитаха се да живеят в България, но не за дълго, защото тя отказваше да работи, за нея беше пренебрежително дори да разговаря с приятелите на съпруга си, държеше се студено, не разговаряше с българи, изобщо отказваше. То колкото и да се опитваш да си любезен с нея-резултат никакъв. Най-накрая се преместиха в Русия, пак по- нейно искане, защото животът тук не й харесвал. Там (в Русия) отново не беше доволна - постоянно натякваше, че мъжът и не изкарва достатъчно пари, а той се претрепваше да й осигури всичко, което тя пожелаеше- да ходи на фризъор всяка седмица, на маникюр, купуваше си само маркови дрехи и не работеше. Най-накрая се разделиха, защото той не отговарял на стандарта й. Естествено това е само един пример. със сигурност има и друг тип жени, които са рускини. Както казах по-рано свят шарен. :)

122.   116 респ. 120, нарочно се подписвам, защото това с номерата ми звучи като цитат от "Искрица живот". Цитатът е следния "Скелет 583 бавно се надигна към живот", а към теб се обръщам с номер еди кой си, защото липсва подпис. И никъде не съм казала, че говоря превъзходно, но щом ще се хвалим, да така е. И ако и ти и 114, респ. 119, погледнете темата на автора, ще видите колко правописни грешки има, а е българин нали? Той не знае да пише правилно на родния си език, а има претенции рускините за колко време ще го научат.
121, моето мнение за руснаците като народ не е продиктувано от наблюдения по черноморието, а от живота ми с тях. Живея в прибалтийска страна и населението на хора от руски произход е 40%. Затова казвам, че сред тях има много умни, сърдечни и добри хора. А мърли и леки жени има сред всички народи, не само сред тях.
Маги

123.   Модератор: Напишете си коментара на български вместо на руски,това е едно от изискванията на сайта.

124.   116, поправиха те за изречението на руски. Аз, пък, ще ти кажа, че или "каталавенис елиника", или "каталавенис елиники глоса". Така че "поли кала"-то моментално отпада. :)

Ерми

129.   Хубава тема! Според мен жените от Русия, Украйна и т. н. не са по-лоши от българките, просто си има някои културни особености, които трябва да се имат предвид. По правило те са образовани жени, тачат повече образованието от българките, ако мъжът е необразован, няма как да се получи добра връзка, това се отнася по принцип за всяка връзка. Аз лично бих се оженил за рускиня или украинка с чиста съвест, така както бих се оженил за българка. Негативните коментари, които чета тук са в следствие на конкретни житейски съдби, но като се има предвид, че същото е и с чисто българските връзки и бракове, 50% от които завършват с развод, то генерален извод не може да се направи. Просто такъв е животът и искрено се надявам авторът на тази тема да е открил жената на живота си и да е щастлив сега с нея, та била тя българка или пък рускиня.

135.   В кой сайт можеш да се запознаеш с една рускиня?

136.   54 - браво!!!!Всичко е вярно)

137.   Наистина бързо забравихте че русниците рискуваха с живата си, за да спасяват задници на български жени от турци!!!

138.   loveplanet.ru, те това е сайт за запознанства в Русията. Няма нищо общо със българските комплексарски сайтове.

139.   живея във финландия от 10 години, хората тук са много различни от нас българите, и пак мнението за рускините е 90% лошо, меркантилни, подли, само ако мъжът има доста пари седят при него, иначе няма угодия.. всички бг. мъже по смотани тук си взеха рускини и всеки бе зарязан. няма дим без огън. сам си решавай.

140.   139, в руското посолство в БГ, когато ходихме навремето за бележка за брак, консула ни каза, че в България 80% от браковете с рускини завършват с развод, но нали се имаме за умни, улегнали и интелигентни, хора, които знаят какво искат от живота, нали и двамата се бяхме парили по веднъж... не му обърнахме внимание. След 6 години живот, задоволена напълно, с изпълнение на всичките й глезотии и приумици, без никакви проблеми в семейството, просто си замина без обяснения, без сбогом, защото синът й рязко забогатя, а славата и аристократичния живот са сладко нещо и болшинството рускини се стремят именно към това.

141.   Вие сте гадни българи, а жените ви са завистливи и подли.

142.   137 е една от злобните рускини, написано е неграмотно (естествено! ), личи имперското самочувствие, а най-вече липсата на елементарна култура и образование. Защото ако ги имаше, дамата щеше да знае, че тръгвайки към България, тогавашните руски войни съвсем не са се ръководили от това да освобождават България. Но просто няма смисъл да се обяснява на такъв човек. Поредният пример колко са прави 80% от хората тук.

143.   Много ми е интересно, кой финансира тази проруска реклама тук!
Малко са ни циганите, а сега и разни руски чифути ни пробутват!

145.   Радвам се, че новодошли руснаци вече са разбрали, что за хора сте, българи, пишат по своите форуми за вас.... А дошли са с отворена душа и добре мислене за българи. Ако ще имате врагове руснаци, лошо ви се пише.. Но май търсите белята, българи.
До този, който писа за бащата си турчин и майка си рускиня: Эвала на теб, добър момък си, умен и образован. Ще намериш добра съпруга.
С удоволствие бих напуснала България, но само със семейството си.. Не ща българското ви гражданство, не ви ща хубавата природата: вашата българска злоба ме задушава и отравя живота ми.

146.   Ето я поредната рускиня - 145. Заплашва, неграмотна, злобна. Какво да говорим повече? Да са живи и здрави рускините, дето се обадиха тук, че показаха истината и на тези, дето се колебаеха досега. Наистина, голяма услуга направиха. Щяла да напусне България с удоволствие, хаха! Ама не я напускаш, нали?

147.   145 - напълно те разбирам. И мен ме притеснява злобата. Дано да попаднеш на повече нормални.

Аз имам 2 приятелки рускини и съм много доволна от тях. Разбираме се на калпав от моя страна руски и приличен английски и всеки път си прекарваме супер. Намирам ги за много положителни личности в днешното хаотично време.

Според мен в България има страшно много стереотипи и се чудя как интелигентен човек изобщо може да напише 'рускините са такива' или 'рускините са еди какви си' а не да гледа конкретната личност пред себе си.

148.   Много си смешна 142. Вие като втурнахте в Ес да не би желаехте Ес да подобрите и да помогнете да разбогатее? Я стига сте се правили на добродушковци. Не е ли странно, че влизане в ЕС за вас не е окупация, както и влизането на НАТО в вашите бази? Просто вас евреите подкукоросват, защто сте тъпи и алчни.

149.   №145, не си попаднала на точните хора, съжалявам. И в Русия има измекяри - ако българин попадне на тях ще се чувства по същия начин, както ти сега.
Обичам руснаците и всички славяни!

150.   Не знам, но със сигурност е по добре от българка.

151.   Е аз пък много си обичам рускините! Перфектни са ))) Красиви, интелигентни, образовани, чистоплътни.... е малко са докачливи и по някога заслужават по един хубав тупаник, но пак си ги обичам ))))

152.   хахах, отворете 1 руски сайт, прочетете какво пишат рускинките за бг. мъж и бг. жена. и ще ви се изяснят много неща. имах гадже от литва, ама не съм тъп и я разкарах като се пробва да ми надене хомота, взех си жена българка. За рускините сме като за легло само, банкомат, а за жените от бг. освен думата циганки друго не съм чул. А рускините са прехвалени, нито са домакини, нито верни, глуповати, нито са красавици.

154.   Какъв хомот да ви надене :-):-):-), латвийка.... ми че те в Латвия и хабер представа си нямат за мизерията тук. А това с обсъждането на нашенци и нашенки от БГв руски сайт... нееее, сайтове, моля кажете ми как се казват :-) Те за нас знаят че си имаме море и че сме много бедни и до тук!

155.   Видяхте колко са злобни, гадни и отмъстителни спрямо Българите
--------------------------------------------------------
Но не им се тръгва оттук, не им се отива обратно в мизерията!!!
ПутКинска русия е пълна смрад, мизерия, курварлък и пияници!!!
Направени са 5-6 града за реклама, а останалото е пълна кочина
А който не им хареса;вижте какво направиха с хората в Чечня!
-----------------------------------------------------
Но най-вече не им харесва, че вече нe сме 16 република в СССР!
И много хора в БГ разбраха;ОТ РУСИЯ НЕ ИДВА НИЩО ДОБРО!!!
===========================================

156.   Не знам 155 от какъв пол сте, но виждам, че простотията ви е майка!!! Не ща да споря с вас!

157.   №156 само дървените комунисти не приемат чуждото мнение!!!
В цивилизованите страни това е нормално, а в Русия-СССР = НЕ!
Не знам дали простотията е майка на Русията, но водката е баща!
И че по целия свят Руските проститутки са болшинство е ФАКТ!!!
Ако истината ти се струва простотия имаш спешна нужда от лекар

158.   Аз искам да попитам, защо така силно обичат руснаците в Румъния, Чехия, Унгария, Полша или в бившата ГДР??? ЗАЩО???
Кой изби над 40 000 Полски пленници в Катинската гора и катастрофира Полският Президентски самолет край Смоленск?
Кой удави в кръв и с оръжие Унгарското и Чешкото възстания?
Защо така силно ги обичат всички, а ние сме ги мразили, че ни окрадоха златото и разсипаха държавата ни за 50 гладни години
А и имат наглостта да се сърдят, че не ги обичаме достатъчно!!!

159.   Вземи си молдовка. Там мъжете са дефицит, а и с удоволствие биха взели БГ гражданство защото при тях е още по-зле.

160.   157, не искам да споря, но ме караш да се смея. Погледни какво е тука. Не виждаш ли, че ги биеме по всякаква простотия, обаче не и по армия. Тука и жените са по зле, а за пиенето да не говорим, че и без това сме на челните места по консумация сред младите! Най хубавото си беше това в началото, което споменаваш, защото тогава нямаше такива работи.

161.   Аз на 157 не виждам смисъл да му отговарям, просто му препоръчвам по излека да лае, че ще се олигави както е тръгнал да се ежи ))))))

162.   За всички любители на Русия, поздравляю С Рождеством Христовым!

163.   За всички които мразят Русия, поздрав от братята англичани -

На днешния ден преди 69 години е най-зловещата въздушна атака над столицата

“Нужно е да се удари единствено столицата на България, за да капитулира цялата държава. Този град трябва да бъде унищожен, да загине, да бъде сринат до основи и в неговите развалини да се засеят картофи. ” (Уинстън Чърчил)

164.   163, какво има общо Чърчил с темата, не разбрах.
Той иначе много ни е мразил лично, защото заради намесата на българските войски в една негова битка с-у германците в днешна Турция, той е загубил битката, много войници и е трябвало да си поддаде оставката като главнокомандващ. Това е бил най-тежкия период в кариерата и живота му.

Никой не мрази руския народ, просто жените им, които си търсят брак по сметка не са читави.

165.   Е да , някой рускини са си търсили брак по сметка , но това е било преди 15 години. Ето вижте този линк и се надявам да не говорите повече за това как те си умират да дойдат тук и да вземат БГ паспорт !

http://worldtodaybg.com/2013/01/08/и-в-папуа-нова-гвинея-с-по-високи-заплат/

166.   А техния премиер Дизраели... през руско турската война защо толкова много ни мразят тия англичани мама им д.... а? Извинете за промяната в темата, но ще пусна още едни данни.

Лидерът на партията Волен Сидеров припомни, че в периода 1941-1944 г. у нас са бомбардирани, основно от американски бомбардировачи, но и от английски, 131 населени места.
Убити и ранени са над 4 000 души. Разрушени са над 12 000 сгради. Кулминацията е на 10 януари 1944 година и затова Атака планира на този ден пред американското посолство в София, където по решение на Столичния общински съвет от 2010 г. е издигнат паметник на американските пилоти, да се проведе митинг от 12 часа. Сидеров подчерта, че пилотите от САЩ целенасочено са избивали мирно население. Това не са военни действия, тъй като нито един военен обект не е нападнат, а са бомбардирани основно жилища и църкви и е имало много пострадали сред мирното население, посочи той.
Лидерът на Атака изтъкна, че само в София са разрушени 10 000 жилища, а в цялата страна 1 684 складове и магазини, 369 работилници, 117 предприятия, 24 болници, 14 църкви, 288 обществени учреждения. Щетите са за над 24 милиарда лева по тогавашния курс, което в момента е доста повече, отбеляза той.
Сидеров изтъкна, че Атака настоява пред американското посолство в София да бъде издигната мемориална плоча в памет на загиналите в резултат на терористичните бомбардировки мирни български граждани.
Националистът предлага и паметникът на американските пилоти да бъде премахнат, а близките на жертвите и пострадалите да бъдат обезщетени от САЩ.

167.   А сега по темата, скандинавците, западноевропейците и американците, лапат рускините като топъл хляб щот са най качествените. Пръскат луди пари само и само рускиня да си вземат. А ние, чеп за зеле не става от нас... казвам го, въпреки че съм националист!!!

169.   Ей, тоя с № 161 е страшно интелигентен тип, с килийно училище от Тюмен или Коми, местен мужик със собака, че да не се наака!
Такъв тип хора няма начин да не обичат русия, нали нямат акъл!!

170.   , , Нациолистическата партия"Атака се издържа с пари от русия!!!
Това е доказано и публична тайна, затова хич не се учудвайте!
Тези писания, както повечето тук, са пасквили срещу заплащане!
А платената любов е руски патент, от Наташките по света до КГБ!
Затова, , любовта"на народа към русия е безгранична, с оригване.

172.   Освен това на русофоба от 169 а предполагам и още от няколко олигавяния, не съм написал само 161 а от 161 до 167 само 164 не съм го аз писъл!
И да те попитам, виждал ли си рускиня??? Ако видиш такава, ще се олигавиш като лудогорско гонче )))

175.   А лудогорското гонче като тебе ли се лигави или се подмокря?

176.   Прави впечатление,че русофилите тук са отчайващо неграмотни,
въпреки ограмното им желание да покажат преданноста си !
А исторически са още по-зле,което е пропуск в образованието .

177.   Гледам от 172 до 175 нещо липсва. Явно си прекалил ))) Господин идиот, намери си някой друг сайт или форум, където ще си намериш такива като теб. Пълно е с такива , това е България

183.   Хубава мацка пътува сама в купето през Сибир. Внезапно вратата се отваря, влиза грузинец, поздравява и започва да се съблича... Тя казва:
-Ах, какви космати гърди, полазиха ме тръпки по гърба...
Грузинецът мълчаливо ляга и заспива.
На сутринта мадамата му казва:
-Снощи си помислих, че ще почнете да се задявате с мен.
-Слушай, дарагая! Петнацать пъти ганарея, адинадцать пъти сифилис... Само още тръпки по гърба не съм хващал!

101-150 от 261