Рускиня за булка?!
Има ли в този сайт някой който е жанен за Рускиня с която са се запознали в междонароден сайт за запознанства? Как стоят нещата при такива запознанства? Има ли бъдеще една такава връска или Рускините просто искат да получат гражданство? За колко време една Рускиня би могла да научи Български?

Коментари

201-250 от 261

252.   C руските алкохолизирани боклуци се занимават само разни пропаднали мъже, на които иначе никоя нормална жена няма да обърне внимание;мисля, че на всички е ясен този факт. щото ако можеха да си хванат нормална жена, нямаше да се занимават с руските курви, нали така?

254.   B нашия град има доста рускини-надоидоха през 80-те, след като много български мъже надоидоха от съюза с руски булки естествено. Oт тях-все още 2 маи са още женени за мъжете си, другите се разведени, и повторно женени, някои от тях в чужбина. по принцип те се движат само в групички помежду си, където общуването е на руски, естествено, българския и след 20 години го говорят завалено. даи им купони, запои. Hе са много къщовници, и са по мъжката част. българия и българите ги презират и постоянно ги плюят и са масово недоволни от новия си живот тука, като че ли са дошли от лос Aнджелис, а не от Cибир повечето-там знаем каква е тотална мизерия. Ta интересното е, че си стоят тука, а не се връщат в Pусия;даже на една от тях голямата и дъщеря скоро се ожени за американец в Hю Xемпшир, когото срещнала на студентска бригада. Tа и тя се гласи да ходи при нея да си търси там американец, защото в бг било мизерия. иначе все русия и е в устата, ама не иска да чуе да припари обратно там. Tа си вадете заключенията сами.

257.   240 спука ме от смях!!!

" по принцип българките в последните 15 години имаме много високи критерии за потенциален партниор, предпочитаме брак със мъже от западна европа/америка, защото искаме да сме подсигурени финансово и да имаме нормален живот без стрес в стабилна и уредена западна държава, както и стабилни перспективи за бъдещето си-каквито бедните, но разглезени български мъже не могат да ни предложат посмъртно. съвременните българки не желят да са безплатни слугини, чистачки и готвачки на някои некадърен български лиолио, които ще ни носи в къщи 4-500 лева заплата, това патриархално време за нас отдавна е отживелица "

Само с тая глупост можеш да докажеш, че сте много комплексирани. Ти със сигурност ще изглеждаш добре до един тираджия. Спокойно, тираджията взема много повече от 500, няма да сте зле материално, но е най важното, че ще си паснете интелектуално. То и без това не подбирате много по ценност на акъла.

258.   Kоментар 257 е показателен, че докато българските мъже не си променят просташкия манталитет, не само българките ще ги отхвърлят с презрение и погнуса, ами и рускините ще им бият шута, след като са ги ошушкали финансово разбира се. Aз нямам нищо против тираджия, стига да ме уважава, подкрепя, и да се грижи за мен, да е джентълмен, отговорен, съвестен. 3а съжление българските мъже са тарикати и хитреци на дребно, използвачи, паразити, които се чудят как от едната пола/на маика си/, да се хванат за другата пола, /на жена си/. 3а българските мъже брака има смисъл само за да си хванат някоя глупачка/то все по малко останаха такива/ да им слугува във къщи, а те да се развяват по кафенетата и улиците, и да говорят на жена си на "ма". или да чакат на жените си да ги издържат с пари от гърция и испания, а те да бистрят политиката по капанчетата. B чужбина мъжете са възпитани да са уважителни, отговорни, да се грижат за семеиството си, и ценностната им система е силно семеино ориентирана. Tехните приоритети са само и единствено благосъстоянието на семеиствата им, и те са тези, които го подсигуряват. жените им не работят/аз също/, защото по закон тук в Aмерика домакинската работа на жената се смята за равностоен принос към брака и при евентуален развод жената се обезщетява финансово за положенния труд. BG и българските мъже са жива трагедия, Hо ако продължа темата няма да ми стигне деня, то вие тези истини и без това си ги знаете.

259.   258, говориш пълни небивалици! Аз живея в Англия и тук жените работят и не живеят като принцеси. Допускам, че като малка си чела твърде много приказки за рицари на бели коне, влез в реалността.

260.   Да бе, много съм показателен... Ти обаче хич не показа комплекси от руските жени.

261.   Към 258- Темата е "Рускиня за булка", а не "Злобна българка за работлив американец". Отишла Катя от Левочево в Америка и станала Катрин...

263.   До 258 Последно допълвам:
Един приятел(българин) е женен за българка, с която е живял 15 години в Америка, имат син на 17 години. Момчето е расло 15 години в Америка, а майка му е от този тип жени, които се "претрепват" от домакинска работа и след това излизат по парковете.. Излиза си жената с детето, баща му работи, тя си приказва с някоя друга българка на подобен принцип, а детето си играе с връстниците си американо-българчета и американчета. Сега момчето е на 17, върнаха се преди 2 години. Майката и бащата се развеждат по една единствена причина- За тези 17 години не е положила труд, да възпита момчето и научи на български език. Дете от български родители! Срам и позор за тази майка, която го е носила 9 месеца, за да се направи златна булка. Иначе човека е печелил добри пари, това оправдава гнусната постъпка. Поредната меркантилна българка, която не само, че не бачка, ами и детето си не гледа. Задоволено от всичко, но нали бащата носи. Имаш типичното мислене на такава жена. Спри с нападките към руските жени. Има и лоши рускини, има и Добри. Който познава рускини ще потвърди, че вторите се срещат често. Аз съм номерата 225, 229, 257 и 260. Пишеш глупости за издържане? Живота в България е труден, как ще намериш човек с голяма заплата? Не тежи на мъжа си, отивай да работиш. Най-елитните ресторанти избират мъже готвачи. Явно има и по кадърни от домакинята. Всеки е способен да готви и да чисти. Всички хора трябва да работят, но за жените не си разбрала хубаво. Няма да те карат във всяка работа да носиш тежести. Тя тръгнала да ни дава САЩ за пример. И аз мога да ти кажа нещо за САЩ, но ще махнат коментарчето. Рускините са по хубави от българките и от американките. Има си класация на красивите жени по света. Виж къде сме ние, виж и кой град определят, че е с най-красивите български момичета. Варна. Да ти кажа защо е включена Варна, а? Айде по хубаво да не ти казвам. Не водим спорове за футболни отбори, че да определяме мъж или жена е по добър човек. Тук в България сме ориенталци. Изобщо на Балканите е такова - Ориент! Не забравяй от какво място идваш, не се прави на аристократка. Обичай си родното и свикни с ниските заплати и типичните за това географско място - мъже. Както 261 каза: Отишла Катя от Левочево в Америка и станала Катрин...

265.   до последния:това дали ще работя или не си е мои проблем, така, че няма какво да ми нареждаш. кои те знае и ти какъв си загубенияк, щом оправдаваш българските мъже, че били доходите ниски в българия-ами да не се размотават по цял ден по кафенетата, ами да излязат в чужбина, да видят как се изкарват пари, с труд и блъскане. жената тръябва да бъде обгрижвана и да и бъде подсигурен пълен комфорт, така е било от древни времена, така е по нормалния свят, и ще бъде. естествено българските мъже са мързеливи некадърници, които чакат жените им и маиките им да се трепят по чужбина да им пращат пари да имат да си харчат. от моя бивш град в българия половината са такива лентяи и търтеи, които жените им ги издържат като се блъскат в чужбина, какво да коментираме? твоята заплата колко е? щото мога да те уверя, че аз харча по толкова не ден. и българин, които не може да ми подсигури стандарта, които имам в момента, може само да гледа жени като мен през крив макарон. и ще търсите рускини за жени, това е положението.

266.   Преди да седнете да пишете на тези компютри, научете се, бе да му се не види, как се води културна и цивилизована дискусия. B интернет си има правила и етикет за водене на дискусия, не може да се ангажирате с лични нападки, щото не ви харесало мнението на някои по конкретната тема. Tази госпожа от Pусия от пост 260, 263, дето праща хората да работели, е типичен пример за тоталното опростачване на българия, което идва от тази изостанала азиатска страна, Pусия. Aло, каква си ти бе, че да казваш кои какво да прави? Oткъде накъде ще ти давам на тебе обяснения работя ли, не работя ли? Bас в Cибир на обноски и културно общуване не ви ли учат? И се пише "комплексиTE от руските жени", а не "комплекси от руските жени", да оставим настрана, че цялото изречение "Tи обаче хич не показа комплекси от руските жени" е стилистично неправилно. Hаучете го вече този определителен член, кои знае от колко години си в BG, поне българския да беше научила правилно преди да се караш с хората по интернет. Пфу, аман от тези елементарни руски навлеци, дошли да си придават в BG важностите. Aиде в ляво, ако обичаш. и ще ти бъда благодарна, ако проявиш достатъчните култура, обноски и възпитание, за които постоянно претендирате, да спреш да ме репликираш, че само си губя ценно време с простотии. A дано, дето се вика, ама едва ли!

267.   до рускинята от пост 263:

Прочетох ти постинга 3 пъти с голяма трудност, защото стилистично е толкова неиздържан, че няма никакъв смисъл. изреченията са сглобени стилистично неправилно и не се разбира какво си искала да кажеш. Примерно:

1. "За тези 17 години не е положила труд, да възпита момчето и научи на български език". Пред "да" се слага "за", а пред "научи" "да го".

2. "Срам и позор за тази майка, която го е носила 9 месеца, за да се направи златна булка". Tова изречение няма никакъв смисъл, в българския език липсва словосъчетанието "да се направи златна булка".

3. "бачка" е жаргон, които не се използва в литературния български език

4. "Който познава рускини" липсва определителен член,
пише се "които познава рускините".

5. "Не водим спорове за футболни отбори, че да определяме мъж или жена е по добър човек";пише се "мъжете или жените са по-добри".

6. "Явно има и по кадърни от домакинята. Всеки е способен да готви и да чисти. Всички хора трябва да работят, но за жените не си разбрала хубаво". Tези три изречения нямат никакъв смисъл на български език. Hе знам на какъв език е това, руски предполагам?

7. "Oриента" като географско пониятие е територията на юг от истанбул, доколкото си спомням българия все още е във Eвропа и доста по на север от Oриента. E, не точно в дивата пустош на Cибир, но явно в руските училища не се учи география.

... и така нататък. Kато цяло поста е написан на кирилица, но това определено не е на български език, защото в по-голямата си част е лишен от смисъл.
Hакрая, чувала ли си хубавата българска поговорка"умряла циганката, дето ме хвали"? Pазбирам те, че отчаяно се опитваш да поизчистиш малко доста опетнения имидж на рускините в BG и по света, но повярваи, понякога е по-удачно човек да си затрае и замълчи/казва се такт/, вместо да се прави на такъв, какъвто не е и да се излага.
Aз лично не бих си позволила да коментирам с такъв жаргонен език американците на развален англииски в американски саитове-наи-малкото защото безкраино уважавам и обичам втората си родина си, която ми е дала дом, покрив и препитание/казва се лоялност/. 3атова горещо ти препоръчвам, вместо да си губиш времето да поучаваш назидателно /под прикрие/ българите на лош български език в български саитове, да си усъвъсршенстваш лингвистичните познания, понеже не си още на ниво където да можеш да се изказваш грамотно. желая ти лек ден!

268.   Слушайте, Вы, БОЛГАРСКИЕ ПЕРЦЫ! Достаточно поливать грязью русских женщин! Да, как говорится "в семье не без урода", у нас имеются женщины с неадекватным поведением, но и ваши хороши...! Один мой болгарин - знакомый развелся со своей прекрасной женой - болгаркой только потому, что пока он на своей фирме зарабатывал деньги, она с маляром, красящим его дом, ставила ему рога... Вот и такое бывает, УВАЖАЕМЫЕ!!!

274.   Уважаеми бъргарки? Защо сте толкова жлъчни? Аз съм рускиня. Не пуша, не пия, чалга не слушам. Готвя - да изближеш пръстите, плета, умея да шия, и. т. н Говоря без акцент и се старая да пиша грамотно. Имам двама сина. Красавци. Вече съм на възраст, моят мил съпруг българин, до ден днешен ме целува и прегръща като преди. Може и да съм заела мястото на някоя българка, но "се ла ви". Със завист и злоба нищо не се постига.

275.   До българката от пост 267.
Вместо да преподаваш уроци по български език, по-добре помисли за происхода си. Чиста "ориента" сте. Географското положение на България е в Европа, но манталитета на живущите в тази държава далеч не е европейски. Турци, цигани, македонци, арменци, евреи,
гърци, разни араби и още кой ли не е. Като в ноев ковчег.
Тя ми била българка. Също притежавам българско гражданство. Българка ли съм? Ама надали. Какво знаеш за руските жени? Нищо. Живея в блок населен от българи.
Насреща живее една мърла-българка, такава мързелива жена не съм виждала през живота си. Другата под нас е чистофайница, обаче такава пияница, ум да ти зайде. Майка й лятото не сварва да я вади от канавките. Българка е. Всяко втора е разведена. / от моите познати българки/ така, че преди да поливаш с помия рускините, поогледайте се наоколо. Поздрави.

277.   Писала е и под други теми! Беше си признала под една тема, ама там обикновено използваше и подпис. Мога да я позная по правописните грешки. Той всъщност е мъж, но е решил да се гледа като жена, така стига до извод, че и той е засегната българка. Да, става дума за травестит. Не бързайте да триете коментара, защото е вярно. Има коментари в категория Секс и Интимност. Ще ви кажа и кой е той, ако позволите.

278.   Kакви травестити, какви пет лева? Tо си личи, кои постове са на рускини, пълни са с граматически грешки в техен типичен стил. и темата не е да пишат рускините по нея-темата е отправена от българин към българи! Aма то трябва малко такт и култура!

279.   Не знам рускинията кога ще научи българския език, ама ти се надявам по-скоро да го научиш.
Правилно: ВръЗка
Грешно: Връска

280.   Спор няма- Рускините са по-хубави и по-разбрани!

281.   Честно казано съм възмутен от руслото в което е потънала тази дискусия! И за срам на българките мога да кажа, че основно се лее злоба от тяхна страна към рускините... Аз пък категорично мога да ви заявя, че познавам такава украинка, която може да постави в малкия си джоб 99. 99% от пишещите тук - българки, рускини и какви ли не. Изключително красива, невероятна домакиня, скромна, свикнала да се труди упорито от най-ранна възраст. Толкова е читава, че не желая да се женя за подобен човек, просто не я заслужавам:)
М, 35

282.   Не мога да говоря за всички. Имала съм познати рускини, приятни жени, нищо лошо не съм забелязала. Но от няколко години имам и близък контакт с живееща тук рускиня- моята бъдеща свекърва. Мнението, че те са нечистоплътни, мърляви и лоши домакини за нея се отнася на 100%. Къпе се рядко, в тях е пълна кочина и мръсотия. Не може да готви, а това което прави никога не е хубаво и вкусно. Иначе се опитва да се изкара добра домакиня, но явно манталитета й е такъв. А и то си е до човек. В къщата на друга рускиня не съм била за да правя съпоставка. Това е моя опит и впечатление от тях... А и акцента й е прекалено силен, дори бърка често разни думи, като си ги заменя с руски, въпреки, че живее тук от 35 години, а в Русия си ходи на няколко години веднъж...

283.   278, знам те кой(я) си? Ще ти говоря на То. Един път не си сложило главна буква след точка. От висене по тротоарите на Площад Македония в София, няма и как да я научиш граматиката. Приеми се най накрая за мъж, престани да злобееш. Дори и жените си признават, че рускините са висока летва.

284.   И аз съм свекърва - рускиня. Ще отговоря на момичето "282". Първото, което е - не всяка рускоговоряща жена е рускиня. Второто, ти си видяла, какво представлява семейството. Вероятно и момчето е същото, като майка си. Направи си извода. С една дума "търкулила се тенджера та намери похлупака". Имам две снахи българки. Нищо лошо не мога да кажа за тях. Едната от Силистра, друга от Добрич. Хубави момичета. Младото си е младо, без кусури на става. Пак и свъкървата си е свекърва винаги ще намери за какво да се захване. Бъдете здрави.

286.   Mоже и да има някои свестни рускини, не знам, но по-скоро те са само изключение, което потвърждава правилото. Kато цяло те са боклуци от класа-с морал на улични котки, мърли, лъжкини и използвачки. Cтои по-добре далеч от тях, ако не искаш да ти зачернят живота и да те ошушкат до дупка.

287.   Напротив рускините са много и много над българките имам лични впечатления. А за българките, май няма смисъл да говоря - по-голямата си час са пълни КУРВИ и чалга измет!

288.   Драга 284, аз съм 282. Нямам намерение да обиждам рускините- всеки тук споделя собствените впечатления. Пораженията върху синът й слава богу са поправими. А и той носи и български ген :) А аз, благодарение на перфектния женски пример в семейството ми се смятам и съм се научила да бъда снаха-мечта. Бъдещата ми свекърва прекрасно знае, че друга като мен дори в необятна Русия трудно ще намери, заради това и гък не казва. Дай Боже такъв късмет и на твойте синове. Желая ти здраве и на теб!
Поздрави от София!

296.   Не е вярна, че рускините не могат да нваучат български- Могат ако искат. В живота ми срещнах две рускини и ако не ми бяха казали, че са рускини нямаше да ги позная. Перфектен български не само от граматично, но и от фонетично естество, включително и б."ъ" На всичко отгоре тази с която работих се оказа и дъщеря на Зам.мившстър на СССР на външните работи с което също не спекулираше. Втората също е Людмила и ми е съседка. Също женена за българин/вдовица/ родила и възпиштала две българо-рускначета, помни и си тачи рода, но се обижда, ако тук с нея се отнасяме като с чужденка. А ние чужденците ги тачиме повече от българите. Българите не са страшни. За тях важи поговорката "На каквото си постелиш на това ще легнеш !".

298.   Аз съм българин и в живота си съм срещнал доста рускини. Огромната част от тях са биле свестни и добри, както като хора, така и като домакини. Поддържат чистота и ред в домовете си и си гледат семействата. Някои от тях говорят по добър български от другите, но това си е до човека. На някои хора им се отдават езиците повече, на някои по-малко. Това в никой случай не озанчава че ако имат акцент е от нежелание да научат по-добре езика. Не разбирам как може някой да каже - жените от тази държава са по-добри от тези от някоя друга! Все едно да отидеш в Слънчев Бряг и гедайки многото проститутки там, да се чудиш дали българките са добри за булки. Всеки човек е различен!

299.   Не вярвайте на повечето от коментарите тука, защото много от тях са написани от ЧУЖДЕНЦИ КОИТО ГОВОЯТ МНОГО ДОБРЕ БЪЛГАРСКИ цел да настройват българи и руснаци един срещу друг! Предполагам, че и самата тема е пусната от тях.

301.   Честно казано аз работя с Руснаци и уважавам Русия в цялост, НО за да не стават грешки моля нека всеки сам си направи изводи със това което е достъпно като директна информация в Интернет пространството например даже в /Youtube/ ами направете си само трудът да напишете на Кирилица /пьяные русские женщины/ или / пьянство в россии/ и ще научите много за нещата. Също е за това как тези прекрасни хора просто де погубват като нация което е жалко и дори страшно. Та дали ще е Рускиня за булка или Българка всичко си зависи до човека е не националността, НОоооооо все пак да не се заблуждаваме излишно така, че погледнете в Youtube.

302.   Аз съм бил в Русия, и моето мнение е, че не може всички рускини да са пияници или развратници и т. н. Всеки си е самостоятелен човек - рускиня, германка и т. н. Как да коментирам всички на куп - Това да не са предмети!

304.   Всеки си е самостоятелен човек, но има и народопсихология. Повечето българи живяли в Русия хвалят рускините.

305.   Доста негативни коменатари прочетох. Аз си имам моя позиция и отношение. Имам "сериозна връзка" от почти 3 години със Рускиня, сериозна в кавички, защото се виждаме 2-3 пъти в годината, трудно ни е, но се държим. В началото аз също имах много негативно мнение, но с времето се промени. Мога да кажа че проблема е в насаждано мнение от по възрастните които така и не са си отворили очите след комунизма и явно така им е най лесно, да кажат-тези не стават. При мен всичко се случи като във филм, нереално, но любовта ни е много много силна и не съжалявам нито за един ден. Сега се опитваме да намерим начин да се установя там. Така, че хората са различни, давайте им шанс, вече не са тези жени който си лягат с някои за 1 портокал. Времената се менят :)

306.   Браво 281, правилно казано!

313.   Рускините са много красиви това им е единственното предимство но са като еврейки те са със теб докато са на далавера, език някой учат други не, обиколил съм цяла европа и никъде не се ползват със добра репутация за веднъж стават но за жени никак аз бях женен за рускиня казвам го от опит

314.   Навсякъде има хора и хора. Проблемът наистина е с насажданото мнение. Само да уточня, че рускиня и украинка не е едно и също или поне не винаги (зависи от коя част на Украина е). Това, че някои хора си избират жени само по външия вид, не могат да комуникират с тях нормално, поради езиковата бариера, а после си патят, не означава, че няма стойностни рускини или украинки. В България кифли не липсват, моралът е практически изчезнал, с други думи - не виждам в какво обвинявате рускините. Да кажете, че тук всички жени са прекрасни домакини, майки и любящи съпруги? Вижте колко теми има "влюбих се в колега", "обичам друг женен, щот моя мъж не ме ухажва вече" и др. подобни. Попрочете ги и кажете не е ли манталитета на българката същия, в който обвинявате другите народности, с изключение, че българките и работят като кобили - обикновено за 350 до 500 лв. За какво пък трябва една мила дама да се трепи за 400 лв. заплата, вместо да си гледа децата, при условие, че мъжа и може да осигури семейството? Тази "американска еманципация" не може да се прилага в България, защото условията тук са далеч по-различни от американските. Задължително ли е жената да показва "мъжкото в себе си", за да бъде стойностна? Смятам, че точно жените, които нямат друго за похвала, се бият в гърдите и викат "Аз работя! ". Смятам, също така, че много от българките (не по-умните, разбира се) завиждат на "русите по природа", защото българските мъже все към русото ги влече. Това си личи от факта, че по улиците има много перхидролени мургавелки. Номер 313, а българките с добра репутация ли се ползват, според теб? Защото и аз ходих тук-таме и дори получих директно предложение за секс за 1 нощ, а после пояснението "чувал съм, че ИЗТОЧНО-ЕВРОПЕЙКИТЕ сте доста по-лесни "(т. е. българките ).
Проблемът на мъжете в такива отношения идва от там, че те се влюбват в самя етикет "рускиня". Не гледат човека, не го опознават, а само фактът, че е рускиня им е достатъчен, за да мислят, че са ударили джакпота. Мислят, че са големи мачовци и след няколко "неустоими мъжки трика" ще могат да гордеят с "най-красивата жена на планетата", после пък се оказва, че и тя си има изисквания, а те не могат да ги покрият. В крайна сметка и двамата са излъгани - никой не е получил това, което е очаквал, защото не са си направили труда да се опознаят в началото.

315.   " Казвам го от опит... познавам няколко рускини живеещи вече години наред в България и все още правят грешки... имам чувството, че е нарочно, за да може всешки веднага да разбере, че са рускини... "

Най-голямата простотия, която съм чувала. Недейте така, моля ви се. Нима висчки, които научават нов език им се отдава да го говорят перфектно даже след солиден период от време? Има хора, на които им се налага да говорят руски, а имат акцент, които звучи сякаш ти бъркат в ушите с пирон.

318.   Ще ти е супер готино с рускиня. Това че кръшкат наляво и надясно е един голям МИТ .

319.   Здравейте,
Аз съм българин. Не държа написаното от мен да се проверява за граматически грешки :) До повечето написали коментари за рускините, които са пробвали да напишат нещо по темата - ами пробвайте вие да напишете нещо на руски и ще видите колко по неграмотни сте от тях! Моето мнение е, че всичко зависи от човека до теб. Бях женен за украйнка - пожар отвсякъде :) - крака, тяло, визия, интелект, способности да различава правилното, а не тъпо да подражава на селските пръчки по нашите дискотеки.
В дома ни винаги е блестяло от чистота! Причината за раздялата ни беше моя грешка, която почти всяка българка би простила за да си гледа спокойствието!
По повод написаното за нечистоплътност, мърлявщина и мързел - ами не знам този който го е написал как го е съчинил, но рускините като цяло са индивиди, които на първо място поставят условието как изглеждат, как се обличат, какви парюми ползват. Да, вярно е твърдението, че държат на детаилите да им се отваря врата, подава стол в заведенията за да седнат и подаването на ръка, но не са ли това критериите които една добре уважаваща себе си дама, жена, момиче търсят в една връзка. В момента имам връзка и ще се женя отново. Да и отново ще е за руско говорящо момиче. Много от коментарите тук са вдъхновени от летни романси - ами да вярно си е, рускините обичат секса. Тези които са тръгнали сами си търсят развлечения, красив спомен, тръпка да изпитат нещо различно! По отношение на секса - ами всеотдаини и страстни в леглото, секса за тях е удоволствие, а не задължение! ЕС и гражданството са огромен мит. Никоя рускиня която иска да дойде да живее в България за гражданството не се жени. Има хиляди схеми да си отвориш фирмичка за 500 Еуро и нашите алчни адвокати много бързо да ти озаконят пребиваването :)!
Ако отидете даже и в някое село където има рускиня за жена веднага ще забележите многото цветя, подреденост в двора и т. н. До автора на темата - ако ти обичаш жена си, тя ще те дари с много повече обич! Да има и такива които пият - ама отидете моля ви се в най-близката квартална чалготека за да видите, не дай боже някой български левент да е поръчал бутилка за да почерпи - нашите българки ще припаднат от пиене, защото е на аванта. Или пък красиво БГ момиче с някакъв мазен потен селянин с хубава кола и 2кг злато по него. Разликата е в това, че красива рускиня може да бъде с теб заради твоите качества, а също толкова красива българка ще преценява първо колата ти, парите, ееее а пък ако стане така и да имаш мозък - тогава бонус :). Не разбирам също и защо толкова българки веднага скачат и плюят и грубо обиждат рускините - дааа конкуренцията винаги пречи и нервира :)
Със здраве

321.   http://spodeli.net/1/story-12267.html
няма ни една рускиня)))))

322.   До №319

Повечето глупости написани тук срещу рускините, са писани от чужденци говорещи много добре български. Единствената цел с която го правят е да настройват българи и руснаци едни срещу други. Не им се хващайте на въдицата и мислете с главите си а не с гръбначния си мозък.

323.   Да, номер 322, българският е станал световен език, преподават го вече на Запад в университета като задължителен с единствената цел - конспирация, която да раздели братските народи на България и Русия!
Стига с глупости, моля ти се!
И при двата народа има едното и другото, но всеки знае, че навремето идваха рускините и се женеха за българи, защото нямаха какво да ядат (това рускиня ми го е разказвала), а сега просто имат пари руснаците, защото продават ресурси и все пак всеки знае, че рускинята за алкохол и секс винаги е готова. Имат може би друго отношение, знам ли, но е достатачно да отидеш на Слънчев Бряг или Златните и да се нагледаш на простотии, само че вече българите не ги интересуват, но виж - разни немци, французи и англичани ги черпят с водка и си прекарват добре. Особено разни девойчета без родителите си без всякакъв контрол гледай какво правят!
Те западните дебеланки вече не идват по нашите курорти, защото остават с празни ръце, докато цели тумби от германчета и англичанчета губят девствеността си по нашето Черноморие точно с рускините, българки има малко - все обслужващ персонал и обслужват само малка част някаква, а и те си отиват за българските келнери. Нашите момчета пък не могат да черпят за 100 лв. с водка и не са вървежни. Рускините все пак гледат келепир елементарен, ако не друго поне водка да се лее и да става купона.
Мит е също, че рускинята била супер красавица - просто грозниците си стоят у дома и няма кой да ги докара на Моренце. Грозните рускини си натискат дебелите задници в някоя дача на село или в панелната кутийка, красавиците ги гледаме по фешън ТВ, яхтите и конкурсите и който има пари да ги черпи, за подаръци и така нататък си ги употребява, но най-големи будали са тези, които се женят за рускини, защото често имат толкова много баджанаци, че стават за смях на махалата, пропиват се и след придобиване на европейски гражданство умната рускиня ги зарязва, подбира си багажерите за някоя западна страна и си гледа кефа, а често си взима и някой руснак, който веднага получава право за пребиваване, защото рускинята е патриот и иска децата ? все пак да са русначета, а и руснакът знае как да я контролира, от което всяка жена има нужда, защото ? внушава чувство за сигурност.
Най-красивите и умните обаче изобщо българите няма да ги видите, а отдавна са се ориентирали в посока Западна Европа, където се омъжват за разни боклуци, които зарязват след придобиване на шенгенско гражданство!
Рускинята е прагматична жена за разлика от българката, която се хаби нахаос. Глада и мизерията са научили рускинята да бъде прагматична и хитра, да използва на макс и най-малкото предимство, докато българката не си знае цената и търпи какво ли не, а и българката не знае какво е глад, мизерия, несигурност, война и студ - нея мама и тати цял живот са я глезили все пак, живяла е в топъл собствен апартамент или къща с дворче, била е изучена наготово и нахранена на готово, затова и е наивна и глупава и не мисли много за кого ще се бракува.
Рускинята не е такава глупачка. Тя цял живот се е борила и от малка е била бита от баща си алкохолик в панелката от 1 стая и кенеф и си е поставила цели високи и големи, които ще постигне на всяка цена - няма тук място за сантименталности, любови и глупости. Ако е надарена дори с минимална красота, тя ще я използва, докато е млада и хубава, за да си ореди живота, а колко глупаци ще изчука за това не ? дреме, понякога ? писва от всичко и просто го прави за кеф.
За рускинята мъжът трябва например да изкарва прехраната, а българката работи като вол да храни разни некадърници. Рускинята е имала за баща такъв, какво мислите, че ще се занимава с алкохолизирани работници? Рускинята, дори малко да е хубавка знае как да подчертае и мал кото си предимства, да зароби някой глупак и да го изстиска хубавичко. Българката е смачкана жена, домакиня и роб, и не гледа какво взима, докато рускинята МИСЛИ и много добре знае какво иска - гражданство, пари, пари, пари, алкохол и ако може всичко на куп!
Българката получава най-много едно бебе начукано на 20 г. и цял живот е самотна майка или храни някой пияница, а на 30 г. изглежда като бабичка, а половината ? зъби липсват, разплула се е и работи на 3 места, за да изплаща ипотека, да купува учебници и да плаща частни уроци, да храни некадърното магаре вкъщи, което една рускиня никога не търпи, докато има поне 1 зъб в устата и е под 150 кила! Изобщо толкова глупава жена и смачкана като българката няма, както и да го въртим

325.   До №323
Българският не е станал световен език, но абсолютно всички служители в чуждестранните посолства в България го учат и го говорят много добре. Аз лично съм срещал такива хора и ще ти кажа че не можеш да ги разлечиш нито по външен вид, нито по говора, че не са българи.

326.   Забелязал съм, че най-големите русофили почти не контактуват с руснаци... ама както и да е. Работата ми е такава, че конктактувам с всякакви народности, да сравнявате нашите българки с рускини е нелепо, рускините не мога да стъпят и на малкия пръст на нашенките нито по интлелект, нито по красота, нито по маниери, нито по поведение.... абе по нищо. Всеки който е имал вземане-даване с руснаци (и мъже, и жени) знае за какви агресивни, арогантни и негативни хора става дума. А красотата на прословутите рускини е такъв голям мит, че няма къде....

327.   Не разбирам как може да слагате всички хора под един знаменател. В която и държава да отидете, ще видите че както има красиви жени, така има и такива дето не са толкова красиви. Всеки намира някой тип жени за по-прилекателни от други. Виждал съм много красиви българки, както и много красиви рускини, така че спрете да говорите глупости. Запомнете че в този свят никой не е по хубав от другите и всеки си има, както и плюсовете, така и минусите.
Със здраве на всички ви!

328.   Аз съм рускиня от 5 година съм в България. Тук учила и работя сега моден дизайн. Мъжа ми е българин и прекрасен човек най - добрия и много обичаме. България е красива страна и българите и руснаците сме братя славяни. Може би това са двете народи който най много си приличат и като начин на мислене и като традиции и като идеология. Не всички хора са идеални във всяко стадо си има черни овце Всичко е до човека възпитанието му и средата в която е отраснал.

330.   Драги, пише се международен ОК?КАПИШ? МАМ ОЖЕ И ТИ ДА СИ НЯКОЯ ЗАБЛУДЕНА РУСКИНЯ!

332.   Харесах си и аз едно рускинче. Писах в Google "манталитет на руснаците" и Google ми прочете мислите и ми плясна вашата страница на едно от първите места :).

На над 3000 км живее от тук момичето, дали ще се получи нещо един бог знае, но... вие ме надъхахте да опитам всичко възможно :)

Благодаря и на русофобите и на русофилите тук. Ясно е, че едните ще очернят, докато другите ще възхваляват.

Приемам, че истината е по средата някъде, и че трябва да стана по-галантен джентълмен. Затова пише и един руснак в книгата си за свалки на български. Явно за техните жени това наистина е още по-важно.

Също ме надъхахте да се доразвия в кариерата си да мога да си издържам сам семейството. Това тук не е лесно, но ще се постарая.

Дали наистина е добро момичето ще преценя по това как се отнася към ДРУГИТЕ около мен. Ако с тази не стане -
ще се пробвам в нета - чел съм как да различавам фалшиви профили и такива, които само пари искат, надявам се това да помогне :)

Разбирам от вас, че това да се получи с рускиня, освен на умения е въпрос и на шанс. Приемам като голям залог с 50% шанс за успех и това само ми вдига адреналина. Пожелайте ми успех :)

P. S. Докато четох тази тема, слушах с пълен бас на repeat DJ SMASH feat. Наталья Подольская - Новый Мир, много вдъхновяващо
" Новый мир, его открываю для себя,
В ожидании второго дыхания.
Новый мир, другая моя история,
И в движении меняю сознание. "
В превод, доколкото го разбирам:
"Нов свят, който откривам за себе си
в чакане на следващия дъх,
нов свят, друга моя история
и в движение - променям съзнанието си"

333.   До 326. Направо се изсмях на глупостите които си написал ))) Рускините не могат да стъпят на нашенките на малкия пръст )))) Така, нека ти дам леееека информация от щанда за жени наречен център на курорта Слънчев Бряг! Това е доста шумен и предимно курорт за млади хора. Аз бях това лято там, в самия център в продължение на 80 дни. Част от работата ми се състоеше да наблюдавам хората. Курорта беше препълнен с млади хора от цял свят. С риск да обидя българката а така също и българина, ще се опитам да обясня без клишета от рода " на всякъде има и лоши и добри, хубави и грозни.... " Говоря в проценти, за масата от хората.
Младите англичанки бяха средно хубави, по често хубави като цяло. Говоря физически, колкото до духовност, бяха невъзпитани, татуирани, пияни и стабилно дрогирани а също и качествено оповръщани. Крещеха като индианци от племето сиукси по време на атака. Нашите туроператори ги водеха на стада по 500 глави от дискотека в дискотека да ги поят без пари първата вечер за да може в следващите дни да ги доят. Да ама не, това са англичани и са стиснати. Холандките, белгийките.... доста хубави момичета, направо си помислих че съм на модно ревю. Шведките също, дори неочаквано за мен германките се оказаха много красиви. Имаше такива красавици, че само в Одеса съм виждал нещо подобно. Рускините, младите рускини, дори не си спомням да видях грозна. Имаше толкова красиви и в такова количество, че трудно се въздържах да не си глътна езика. Често се спираха да ме питат кой хотел къде се намира, но винаги преди това ми задаваха въпроса „ извините пожалуйста, говорите по русский? .. за разлика от другите националности рускинята се оказа най възпитана.
Мамка му, но видях и няколко хубави еврейки, но с лукави погледи. Всички тези националности бяха дошли на почивка, хора свободни, спокойни, без комплекси, с обикновени дрехи, без прически и гримове.... по сандали и джапанки. И въпреки това бяха естествено красиви! Ха сега да започвам нашенката ))) По принцип нашенката в Съни Бийч в 90 и 10 % от случаите е дошла да извършва длъжноста прислужница. Все пак българската туристка в Слънчевия Бряг, което представлява - 0, 00000000000000000004 % от общия брой туристи, може лесно да се забележи тъй като тя е... : ходи на групи по няколко екземпляра, надута като кофпомпа, лъснала косъма в изящна прическа /никому не нужна посред бел ден на 20 метра от плажа/, обута в ботуши до коленете, понеже в болния и мозък това е модно, стегнала ония колан , наринала със шпаклата грим 1 сантиметров слой и дори и да е красива, вече е готова да уплаши и ядосано Дого Аржентино. Освен това държи в ръцете си джиесем и щрака по копчетата озъртайки се дали някой я наблюдава и естествено оценява. Абре моме, тва да не ти е на село мегдано, огледай се, на плажа си сред 200 хиляди красавици от цял свят и ако не беше кофата с грим на лицето ти, щеше да бъдеш нулево забележима!! Кво да говориме пък за българина? Вижда се от 300 метра, як като бик, пълен с въздух разбира се, ходи и размахва мускули и се озърта също кат нашенката за да види дали е оценен както трябва. Как иначе, че защо се е тъпкал с хормони и анаболи цяла година. Чужденците дори не ни забелязват, нито ръбестите комплексали, нито... пайнерките ни. Жалка картинка господине, не ми ги хвали, че за 80 дни я намразих бугарката до дъното на душата си!!! ...!!!

335.   За езика няма проблеми живях с рускиня и никой не разбираше че не е българка че са мърляви вярно е за домакини не стават, със две думи не ти трябва не прави мойта грешка а за в кревата е относително може и да е страстна а може и семки да яде но че не са вярни бъди сигурен.

336.   Жена ми е рускиня, втори брак и мога да кажа, че всички българки, с които съм бил преди нея не могат да се съберат на малкия и пръст. Дай Боже такава жена всекиму!

201-250 от 261