Рускиня за булка?!
Има ли в този сайт някой който е жанен за Рускиня с която са се запознали в междонароден сайт за запознанства? Как стоят нещата при такива запознанства? Има ли бъдеще една такава връска или Рускините просто искат да получат гражданство? За колко време една Рускиня би могла да научи Български?

Коментари

251-261 от 261

339.   До 336, къде избрахте да живеете - в БГ или Русия? Къде е по- подходящо!?

340.   До 339: И моята жена е рускиня и твърдо заставам зад позицията на 336. Никога повече българка.
Тук сме на добра работа с добра заплата. Решихме, че такъв стандарт на живот можем да имаме само в Москва или Санкт Петербург, но и двата града ни се виждат прекалено студени. Освен това, България е в европейския съюз и въпреки, че за нея все още трябва виза за европейските държави, то е доста по-лесно, понеже живее в ЕС.

341.   Аз бях женен 4години за украинка. След 3 години брак цяло лято ми е слагала рога с един, който я лъга, че имал хотел. После си намери друг чичко паричко в Израел и газ с 100 натам!
100% комерсиални, никоя няма да дойде тук по любов, просто няма какво да прави там.
Сега съм женен за българка и съм най-щастливият мъж на света!
Моят опит е лош и не бих препоръчал, но Русия е голяма сигурно има и свестни....

342.   Така, като ви чета, явно като в България - има и свестни, и не.

343.   От човек до човек има разлика, не толкова от нация до нация, обобщаването винаги е грешно. Виждате, че има щастливи хора с българки, рускини и украинки, а има и препатили, всичко си опира до късмет в този живот!
М, 36

345.   Аз съм женен за рускиня от 25 години, това е единственния ми брак и всекидневно възхвалявам Господа, че съм имал такъв късмет. Ако ме върнат с 25 години назад във времето - ще я търся, ще я намеря и пак за нея ще се оженя. Мила е, не мога да я нарека писана красавица, но жена с такъв характер не съм срещал. Дори не сме се карали или крещели. Ако не беше тя - сега или щях да съм някакъв смачкан алкохолизиран мизерник или да ровя из боклукчийските кофи.

349.   Не знам как може да се пишат такива глупости относно рускините или относно българките? Имам позната рускиня, която е омъжена за първи братовчед на баща ми, имат дъщеря която вече е на 25 години. Та мисълта ми е че вече от толкова години тя си е в България и си държи на семейството. Дворът им е подреден прекрасно и е доста чисто в тях. Вярно в нашето село има около 10 Рускини. 3 от тях са много свестни жени и държат на семействата си. Другите 7 не може да се каже че са такива, дори някой от тях се върнаха в Русия, но нима няма в всяко стадо мърша. Станаха ми интересни коментарите ви в този сайт тъй като и аз като започналия тази тема, се запознах с една рускиня която е от Саранск, до сега си пишем вече 8 месеца. Да, вярно е че съм на 43 години и все още съм ерген, но това е така защото исках първо да си изградя бизнеса с който съм се захванал и след това да създавам семейство. Колкото до бизнеса ми той не е лек и не е кой знае колко печеливш но все пак се печели нормално за да се живее нормално в България. Така че аз смятам че общо взето навсякъде има и добри и лоши жени, но естествено всичко зависи от нашето мъжко държание към тях. Не можем да се отнасяме зле към тях, не можем да ни няма по цяла нощ заради пиянски изпълнения, или пък както има някои от нас който като се приберат от разпивки и удрят жените си. Е в такъв случай няма как да ни търпят и те, и по този начин и най добрата жена няма как да остане такава. А и мисля че тези от нас които правят по горните неща, не заслужават да ни търпят жените. Така че според мен е най важна любовта между двама човека. Така че от каквато и националност и да е навсякъде има 25 % от нас мъжете който са боклуци, същото нещо се отнася и за жените. При тях също има 25% който са боклуци. Така че пожелавам на всеки човек да срещне своята половинка и да се отнася с нея подобаващо добре ако иска жената да е добра, то и ние трябва да се отнасяме добре към нея.

350.   Драги коментиращи, на някои руски сайтове има тема "Какъв е българския мъж? " и да ви кажа там коментарите не са никак в негова полза. Изводът е един: никога хората или отделните нации не трябва да се заклеймяват или да се слагат под общ знаменател. Всичко е строго индивидуално пречупено през погледа и опитността на отделния човек.

354.   До 340: Ако ми кажеш че със твоята жена рускиня живеете във София и има бенка на лявата гърда!!!

361.   Аз се запознах с един руснак от международен сайт, уважаваше ме човека, от българин такова нещо не бях видяла до сега, а съм на 43, изтърпя много капризи, но когато пожелах жива среща и да ме заведе в Русия, отказа, после аз го оставих, но съжалявам, може би трябваше да изчакам, ако можех бих си го върнала, но ме е заблокирал, сигурно много му дойде... После си хванах българин пълно противопооложност само пита колко съм работоспособна, много е практичен, но май с тези визи е най-добре да не се запознаваме от далчее, че пътя и визите са скъпи. Но като цяло впечатленията от руския ми приятел са добри, бих се омъжила за него, но живата среща не се състоя...

363.   Рускиня за жена не ви трябва. Имам зад гърба си такъв брак, като съпруга е с оценка чисто 3. Не е проста, с висше образование, но е мързелива и постоянно оплакваща се, избягва отговорности и ги товари когато може на гърба на други хора. Вкъщи е постоянно мизерно, чак до примитивност... никой тия хора не може да ги отучи от мръсни покривки, от развалени продукти в хладилника, от оставяне на всякъде на огризки, отворени буркани, от полу-измити съдове и пр. Баня и тоалетна се държат мръсни, децата редовно са с лекьосани дрехи, покрити с котешки косми. Руснаците са възпитани в комунистически принципи, всякаква домашна естетика и удобдства са им чужди. С години вкъщи се готвят само няколко ястия, колкото се може по-опростени и "набързо". На децата се сервира варено пиле, малко картофи, ориз, и някакви безобразни солени краставици... чат-пат пилешка супа... с фиде, или с картофи... редовно е недоварена, с котешки косми вътре. И това е при всички нейни приятелки, мърлящината е повсеместна, живеят като скотове и се оправдават, "че не били претенциозни". Търпя го това чудо заради децата, като се старая да не ги превърне в същите дебили. Стойте настрана от руснаци, украинци, белоруси и цялата тая комуняшка пасмина, която още 300 години ще е на ниво крепостни селяни.

251-261 от 261