Рускиня за булка?!
Има ли в този сайт някой който е жанен за Рускиня с която са се запознали в междонароден сайт за запознанства? Как стоят нещата при такива запознанства? Има ли бъдеще една такава връска или Рускините просто искат да получат гражданство? За колко време една Рускиня би могла да научи Български?

Коментари

1-50 от 261

1.   Рускинята никога няма да научи български... винаги ще прави алки грешки или ще има много силен акцент. Казвам го от опит...познавам няколко рускини живеещи вече години наред в България и все още правят грешки...имам чувството,че е нарочно,за да може всешки веднага да разбере,че са рускини... Колкото до тея от саитовете за запознанства и с тях внимавай,защото повечето преследват пари и гражданство...

2.   Авторе ..отечествен фронт ли гледа .. хах

3.   Не мога да отговоря на вапроса ти като цяло за рускините но вуйна ми е рускиня и научи много бързо българския

4.   Хахаха питаш неща на които само опита може да ти отговори..... хахах

5.   Нямам преки, но не са добри впечатленията ми от рускините. Държанието им е, все едно мъжът им е пропаднал пияница, въпреки, че той може да е свестен и точен човек. А когато се съберат две или повече рускини непременно се напиват като свине. По правило винаги не са доволни от семейната си слука в България. Като че ли в Русия са щели да намерят кой знае какво. Склонни са към изневяра. Като че ли не мога да си спомня нормално семейство с рускиня в България. Но, ако, ти си решил, пробвай, може и да ти е на късмет. Хахаха, може,ама надали:)

6.   Забелязала съм някакъв пародокс във връзкита между чужденци - колкото и да са си близки хората, едновременно са си някак чужди. Аз съм имала такава връзка и темата "моят народ е по-" винаги е стояла, макар и неизречена. Не знам, ти си прецени. Познам и семейство в което жената е рускиня - акцентът остава, манталитетът също, а е вече жена на години и от почти половин век живее в България.

7.   Имам много колеги женени за рускини.Не са особенно щастливи и повечето от тези смесени бракове завършиха с развод или безброй любовници.Рядко е щастлив брак с рускиня,дано твоя е такъв, но помисли добре.Рускините преследват пари и гражданство, не казвам че няма свестни, но са твърде малко.Повечето са алкохолички и проститутки. Решението е твое, но в българия има достатъчно свободни жени.Успех

8.   Живях и учих известно време в Русия, но се опазих от ангажиращи връзки - колегите до един се изпожениха за рускини и досега май само един брак оцеля. Любовта си е любов, имат изключително много красиви жени, но после започват проблемите. Поне един път в годината ще трябва да пътувате при близките и, а това са си сериозни разходи. Когато родителите и остареят и занемогнат ще се появи проблем къде да се грижите за тях. Не всички свикват с чужда държава, а и си остават завинаги чужденки, ние все още нямаме глобалното мислене на средния европеец. За момента стандартът им е както нашият, едва ли да търсят спасение. Иначе си имат националните особености, но няма особена разлика с нашите. Колкото до пиянството - до човек си е, доста рускини се омъжиха за българи, които са по-големи пияници от техните мъже. Та любовта си е любов, но ще те посъветвам да не слшаш сърцето си, а разума, колкото и прагматично да звучи.

9.   Автора:
Аз имам големи финансови възможности с които мога да си позвола редовни патувания до Русия,частен учител и всичко останало.

10.   Mи жив и здрав!

11.   Ми вземи си я тогава и си я гледай.Кво питаш хората

12.   Ей автора за какво ти е жена опряла до сайт за запознанства, и то международен?Ако е много красива полудувай малко и я опознай може пък и да е свястна.Аз лично съм предубеден.Чак за жена да я взимаш....Толкова красиви момичета има в България.Май само за теб и за мен няма.Аз обаче едва ли ще се хвърля да взимам рускиня.Абе я се осъзнай.Не дай си боже стане нещо и ако имате деца ще ги вземе, ще ги отведе на хияди километри и .......Хайде намери си наше момиче.

13.   Бившата съпруга на моя приятел е рускиня. От 3 години имаме сериозна връзка, но той и не ще да чуе за брак.

14.   Абе хора вие луди ли сте??? Какво значи рускиня,българка или пакистанка всичко си е до човек.А ти човек защо питаш такива глупави въпроси ако си решил се жени ако не искаш не се.

15.   Подкрепям мнение номер 14

16.   Рускините са мръсни курви (повечето от тях), работил съм с рускини в чужбина. Това е мнението и на много мои приятели и познати от тук и от чужбина. Падат си също големи лъжкини и хитри лисици, както и мързелани. Имат много особен манталитет и не са много приветливи. От личен опит и пак от този на приятели мога да кажа, че доста от тях си падат нечистоплътни и не обичат много да се обезкосмяват, на което и да е място! Абе не ти трябва рускиня, даже бягайте от тях по-добре

17.   Съветвам ти на се жениш на българско момиче .Ще се чувстваш в своите води.Няма да ти трябва да се съобразяваш с нищо...Просто ще си щастлив !!! Ако се ожениш за рускиня или за каквато и да е чужденка, ще направиш нещастен себе си и нея ...Със времето...

18.   И моето мнение е че вероятността да е вярна съпруга е 30%.
Вземи си някоя филипинка ,да те слуша:)

20.   Мога само да ти кажа, че (почти) никоя рускиня няма мерак да получава гражданство, защото повярвай ми България не е по-офертна от Русия, в смисъл, че в България ни най-малко не те топли тва гражданство, докато руските граждани си имат ред привилеги....пък за колко време се учи езикът...това си е строго индивидуално....да кажем за колкото ти можеш да научиш руският.. :)

21.   Да, има проблем с браковете между рускини и българи! По принцип повечето от рускините са чувствителни, принципни и изискани. Има и изключения рабира се. Но аз познавам само такива. Схемата по която се сключват въпросните бракове е следната: рускините просто съжаляват своите българси партньори. т.е се женят за тях от съжаление.

Един мои познат пет пъти се жени за рускини, всичките бяха прекрасни. Но когато разбраха каква грешка са направили го разкарваха, неиздържаха. Един път се ожени за българка и познайте - циганка. Жалка картинка са българите женени за рускини. Достойни за съжаление.

22.   Аз съм живял в Русия 13 години и разбира се ожених за рускиня. Живяхме 8 години , но как то се казва вълкът козината си мени , а нрава никога. Така или иначе стигнахме до развод. Наистина красиви са, но като цяло не са домакини.Съпругът им наистина трябва да е богат , тогава ще имат щастие. Това е голата истина. Красива кола - скъпа поддръжка.

23.   Вярно е че са красиви но, в кой сайт можеш да се запознаеш? във всички сайтове трябва да плащаш с кредитна карта за да и пишеш.......ужас

24.   Истината и славата за рускините не се е променила и след 60 години. Имам познати , дори близки семейства в които проблемите не са се променили. Ето, че за да стигна до тук ме доведи проблема с рускиня с която бях женен 24 г .Ако искате да бъдете лъгани и обирани цял живот, то по-хубаво се гръмнете веднага, а не да чакате цял живот ,не че и българките са цвете ,но нямаме нито нормални закони ,нито справедливост.Каквито са законите такива са и хората . С уважение:пострадал,ошушкан материално и душевно от безsкруполни рускини

26.   Абе ти все едно предмет ще купуваш...Още малко ще попиташ колко и е гаранцията и срока на годност.Човече,я се осъзнай-има любов или просто няма!И търсиш любов,а не националност!Б..си преметливостта!

27.   Ами отиваш на този сайт http://forum.aboutbulgaria.biz/viewtopic.php?f=30&t=4666 и четеш 50 страници.Много неща ще ти станат ясни- и какво мислят за българите и какво приказват зад гърба им,както и някои други неща :) А после си решаваш...

28.   Все вы ненормальные!!!! среди болгарок нет проституток? засранок? да ваших баб никто в мире не любит, сборище идиотов!

29.   Какви драми... :D Аз съм наполовин рускиня. Майка ми е женена за българин. Живеем в България от 7 години. За няколко месеца изчистих акцента си, майка ми също разговаря спокойно на български. Това, че рускините се напивали...(срещнах такъв коментар тук) е пълна глупост. За всяка нация има шеги и закачки, останали от миналото. Руснаците пият като казаци...пък Габровците са стиснати, нали така? :D Въпроса е дали се жениш, защото си влюбен в нея...

30.   Виж какво ти е написала рускинята на руски език и си направи изводите!!!! Номера е 28

31.   Никога няма да надмогнем черногледството си като българи. Няма да пропуснем да охулим всичко което ни е непонятно или да раздухаме стари и носещи негативизъм митове. Класиците ни, възпяли любовта, ще се обърнат в гробовете си, ако прочетат гадните ви писания. Женен съм щастливо за скромна и изключително умна и образована рускиня, която владее 4 езика и говори български без акцент. А любов има!

32.   Рускините в момента живеят много зле, а и там има недостък на мъже. Имам много приятелки, женени тук. Типичното за тях е, че са много образовани жени, имат си самочувствие, добри домакини и майки са. Не познавам една мърлява рускиня, в домовете им е скромно, но чистичко и обзаведено с вкус.
Не затваряйте рускинята на село при майка си, това й е чуждо. Трябва да сте готови да й предложите поне среден стандарт на живот за България. Тя веднага ще иска дете, за да си стабилизира положението, защото не може да се върне при каквито и да е обстоятелства.
Има всякакви жени, и рускини, но не мислете, че иска да бъде с вас, заради хубавите ви очи. Иска просто да стане европейска гражданка, но много от тях се оказват много по-читави и с по-малко претенции от местните жени.
Има право веднага да остане в България, получава лична карта. По принцип в ЕС трябва да получи и българско гражданство след 5 г. брак, но не знам доколко вече се е задвижила бюрокрацията в България.
Женете си се по сърце, ако си пасвате - защо не!!! Не гледайте националността - рускините с православни, славянки са и езикът не е много по-различен. Най-близкият до българския чужд език е РУСКИЯТ, защото през 19 в., когато в Европа се стандартизират езиците и се създават книжовни стандарти, ние и руснаците избораме за стандарт църковнославянския език, докато сърбите например - говоримия диалект. Затова и на нас сръбският ни простее и ни звучи диалектно, така са създали и македонският, който е български диалект - направили са го „книжовен„ формално.
Както казах, за разлика от други чужденки от бедни държави като бразилианки, тайландки и т.н., рускините са образовани, в по-голяма степен са висшистки. Ако тя има по-високо образование от вашето, не се захващайте с нея. Ще си търси на място адвокат, лекар и ко. - те много държат на образованието и им е скучно с българските строителни работници, но пък ако се държите добре с нея, уважавате я, не я биете и не пиете, грижите се за семейството и й предложите нормален стандарт на живот -по-добра жена от рускинята няма да намерите!!!
Надявам се, че помогнах
Хера

33.   Бил съм със десетки рускини, красавици, някои от тях девствени и все още съм ерген. Та сами си правете изводите.

34.   искам само да кажа, че всеки сам си решава какво да прави и явно просто тези, с които някой е имал отношения не са били стока, но аз познавам доста рускини, които не са като горе описаните-жени като жени както и българките. Относно пиенето-огледайте се и сред българките има доста, които си пииват, а това, за което се говори в момента е чиста забуда и е един предразсъдък. това, което касае гражданството си е чиста глупост тъй като не мисля, че българското гражданство ще им даде повече от руското, а точно обратното. незнам какви точно са ви отношенията, но помни, че има хора и хора, но лично моето мнение е, че от тези сайтове не очаквай нищо повече от една аферистка, която наистина може да цели парите ти, тъй като и в Русия има също мн мъже и едвали са приритали да си търсят мъж другаде, а свестните може вече отдавна да са щастливо омъжени и едва ли ще си правят профил в подобен сайт. мога само да ти пожелая к1смет да си от малкото щастливи изкючения, които наморат любовта си по този начин!

35.   това, което касае гражданството си е чиста глупост тъй като не мисля, че българското гражданство ще им даде повече от руското, а точно обратното-това какво пък трябва да значи?

36.   Така, за гражданството е пълна глупост (трябва 5 години да живеят в България). Проблемите са доста, дамите не могат да се отърсят от така нареченото си ''имперско мислене'' (демек Русия е по - по най - особенно ако са от Москва или Питер) забравете да водите разговори на тема история ще завършат със скандал 100% и не могат да се отърсят и от западо-поклонничеството (не мислете че се изключват взаимно). Ако не си намери занимание тук веднага ще последват огромни неприятности в личен характер а и обща черта им е че мъжът им трябва да е кръстоска между любовник прислуга и банкомат(отшумява след време). Въпросът е колко можеш да търпиш и да се бориш. Документалните проблеми са огромни, да не говорим че личната карта в България е 600 лв на година с таксите. Но пък развода е лесен :). Сам си мисли и преценявай.

37.   така, рускиня за жена ДА, ама рускиня за маика и домакиня забрави, марляви марзеливи абе с една дума славяни, ако искаш да си съкратиш живота вземаи я ако искаш да живееш дълго и штастливо си намери някои друга жена, опитът ми показа че не стават за маики, а и това де се говори за тях в българиа е пална глупост, в секха са си пълни профанки не ти е европа, италианка, испанкаили чехкиня, това е друго а тези са си дарво от всякаде, с този матриархат де е при тях едва ли ще си щаствилв с такава жена, нопробваи 5 от 100 излизат добри

38.   играй, но не се жени. над нас живее рускиня. досега не е пожелала да започне работа у нас. оженили се като студенти преди повече от 20 г, постоянно намира кусури на БГ и се спуква от мързел. нейна приятелка бе женена за българин, разведе се и се ожени за швейцарец (който познавам лично)роди му дъщеря и после избяга в Русия. а за това че ще подпали махалата не се и съмнявай! добри са в леглото, защото са неверни и са стимул за подрастващия мъж. но за семейство не стават. колкото по-отвеяна е една жена, толкова по-голям е купона в леглото. секса с рускиня винаги е различен, имах една дето плачеше като магаре, казваше й е мн хубаво. 8 години имахме връзка, но не се разведе с мъжа си, а през цялото време го правеше на див и щастлив. аз се отказах от нея, само загуби време е. за рускините секса е като водата, който си поиска му се дава.

41.   Слагай презервативите до корена на члена и НИКОГА не се обвързвай сериозно. Това е от мен ! Успех ! ;)

42.   Изкарайте известно време заедно опознайте се и сам ще си решиш. Аз си писах с една рускиня преди години и имах добри впечатления. Но не се видяхме а искахме да се срещаме. Писахме си по имейл понеже аз незнам как съм си сложил имейла си в някакъв сайт за запознанства. Ти кой точно сайт имаш впредвид? И какво стана срещнахте ли се вече понеже виждам, че това си го писал преди година?

44.   Имам познат, който има интернет запознанство с украинка. Същата се съблича гола във видеовръзката. Какво ще кажета за това?

45.   Мен ме заговори онзи ден една рускиня в един сайт. че е хубава е ясно. говорихме си и две вечери в скайп. идвала е преди на почивка в България ,сприятелила се е с една българка и идва често тук да се виждат. харесала й е нашата страна учи и български. ще идва след няколко месеца и сигурно ще се видим. не знам какво да мисля. неизвестното най-много плаши. по принцип да се обобщава какви са българки и рускини не помага в конкретните случаи.всъщност то едно е притеснително- ако си живееше тук е лесно, виждате се опознавате се ,ако стане стане, ако не -всеки си продължава с живота. но така като е далече трябва да взимаш решение , което си е хазартно.

47.   Вие нормални ли сте с това гражданство, ще падна от смях.... Бг-гражданство никому не е притрябвало, огледайте се само колко българки драпат за западно гражданство и с огрмно удоволствие се отказват от своето... Аз съм с германец и само чакам да хвърля в кофата българския паспорт... С хубавите рускини е същото, хич не сте им притрябвали като могат да отидат при шведи и холандци... Така че, който успее да излъже някоя готина рускиня да дойде в скапаната ни страна да си я взема по бързо, че да не вземе да се откаже мацката! А че не шетат и не са домакини е ясно, хубавите жени не са създадени за прислужници все пак!

48.   Те ,че са хубави-хубави са,но като по-млади. повечето стават доста дебели като минат 40 години и остават само хубавите очи

49.   О, хората стига не относям к рускини вече писна ми да слушам от рускини че българките лоши майки и често изневеряват на мъжета си а от българок обратно мога да ти каже едно на автора внимавай ас познавам рускиня те са според мене егоисти и нахални но не всичките такиваима и добри но мога да кажи ас съм израснала в русия и те мислят че най важни обичат да се правят на интерсни а кой каза че в България няма по лоши жени стига няма лоша нация има лоши представител на тях (моля ви да ми простите моет български) но по принцип те не са лоши хуваби и ако ти обича обича без някави екстри не за това че караш скъпа кола и казват че чужденците дошли тука за пари за гражданство това не не така ние дошли тука за човек обичаме много мъжа си а не за друго не мислите ли че е много лесно им говорите че курви защо само че е красиви имахте ли опът утиваш да пазаруваш лъжат те дават нереални цените държат се ужасно българите затворено хора това е нормална манталитет така и че руснаци пиет .Примерно мога да кажи всички моито познати рускини издържат мъжа и семейство си живеет в къща които купуват жените и правят си на хозяин само за ради това че обичаме а после не можеме да тръгнаме защото не дава децата а иначе българите много хувабо баща и готви и помагат за мен ми беше учудено чуствах се много странно и дори ми беше срам ,а иначе харесва ми българки те са грижовни майки ,но според мене затворени колко искам да обяувам с тях те не искат с мен защо взимат ми е пари и държат се ужасно край на края писнаме сега ни един човек не давам да ми обиди и прави ми според хора зла и арогантна но няма как такъв е живот и имам наблудението че В България ако не покажеш уровен и покажеш кой си няма да ти слушат затова трявба с малъко високомерие в началото беше с всички добре усмихната но до тогава когато изхвирлиха камък в сърцето ми не е лесно за рускините а каво българките не ли надебеляват към 40 години ай стига с тия българки и рускини тайванки мъжа беше излизал 200 и 2 жени и казва всички се еднакви мога да каже едно български мъже омагъосват (моет лубимец) и налага се да оставиш всичко дори иместваш се в България да се кефиш на механа на кафене и на море и на руините) успех на автор

50.   28, що не вървиш на... Не влизай в бг сайтове, ако обичаш, и не дрънкай много.
Какво били говорели руснаците? Сякаш са по-стока от нас!

51.   Моята бъдеща свекърва е рускиня и е страхотна жена. Много мила и свястна. Въпреки че тя май е някакво изключение, защото впечатленията, които имам от рускините живеещи тук (макар и не толкова близки) не са особено добри. Семейството им е стабилно. Чувала съм, че рускините не са особено добри домакини. В смисъл, че не се грижат много, много за дома си, не обръщат кой знае какво внимание на хигиената.

До някъде това го има и при моята свекърва. Не че е нечистоплътна жената, но примерно една седмица наблюдавах в тях кълбенца прах, които така и не се почистиха, а дори и станаха повече. Което разбира се не е изключено и при нас българките.
Всичко си е много индивидуално.

52.   Болгария е много-много назад по сравнение с Русия! Вие не знаете значение на думата "комфорт", образование е на супер-низко ниво както и исцяло ниво на живот! Мислите че българки са добри майки? Пушат по време на хранене на детето или пак дават дете на 1-2 години на ясла, къде ги зомбират с телевизия! Подобре момичето да си намери един нормален руснак, който няма да е стиснат, като са предимно българските мъже и да живее в цивилизация, а не на село, където мъже не работят, а чатят по интернет за нещата за които понятия нямат!

53.   Намери се кой да се изкаже..поредната неграмотна колхозничка :)
Колкото до образованието-наслаждавай се
http://www.youtube.com/watch?v=PFO2q2jSIic
Естествено,че е по-добре да си намери някой руснак,за предпочитане по стара традиция-впиянчен и импотентен,а тя да си търси приключения в Болгария или Черногория.Или в Турция...там много тачат такива.Колкото до селата и комфорта-айде без изцепки.Килима на стената и ако може да е пъстър,че да не личат тараканите.Знаем точно как ви изглеждат деревните точно на 20 километра от Москва :)

54.   Здравейте, българка съм и като ви чета, направо се срамувам. Русия е богата държава. Там няма криза сега. За Русия не е имало криза изобщо. Има недостиг на мъже, защото огромните загуби от войната не могат да се компенсират десетки години. Това е факт. Обаче момичетата са красиви и умни, научават език, адаптират се и могат да бъдат чудесни майки. Не ми е ясно, обаче, коя ще дойде сега в Бълтария, тук не е отдавна вече атрактивна дестинация за тях. Беше, когато нашите мъже работеха в Коми, но това време отдавна отмина. Повечето рускини, които живеят в България сега, са дошли по времето на СССР. Отдавна не съм чула някоя да дойде сега. За да я навиеш, трябва много да е влюбена. Тук по принцип не им харесва. Нормално е. Цялата ни държава по общо население е по-малка от една само Москва. Тук е като село. Москва сега е космополитен град, един от най-скъпите в света. Русия е била винаги и винаги ще бъде велика държава. Това неизменно определя душевността на руснаците. Няма как да се втиснеш в нашата теснотия, когато си свикнала ти е широко. Българският мъж, по принцип, е стиснат и има източни черти в поведението си. Уж сме все славянски народи, ама руснаците нямат такова отношение към жените си, като българите, затова и често браковете с българи им се разпадат. Те се задушават тук и аз ги разбирам. Българинът като се ожени, забравя, че е кавалер и мъж. Тях това ги убива. Рускините обичат лукса, обичат да бъдат обгрижвани, а какво лошо има в това, нали жената е цвете и трябва да се пази.... за да не повехне. Те повяхват тук. Трудно съхраняват себе си в нашата малка и мизерна държавица, в нашите дребнави и егоистични семейни отношения.... Знам какво говоря. Мъжът ми е руснак, и знам как се грижи за мен.... както би се грижил за рускиня. Вярвайте ми, знам какво говоря. Не е въпроса колко е богат, а какво от наличните средства е готов да даде за моето (лично) удобство - за да ми е добре в магазина, да не нося чантите, да не пазарувам, че тежи, каква ми е козметиката, какви са ми дрехите.... Може парите ни да не са много, но се купува най-хубавото - за мен и децата. Той не познава думата икономия, особено икономия от ток, от парно, от вода.... Русия е страна с ресурси, в тези хора думата икономия не е заложена още от детството. Този човек не знае какво е икономия от храна - никога в детството му такова не е имало, а е по произход от скромно семейство учители. Този човек, след 20 г брак, все още ме кара да се чувствам принцеса и на саме и пред хора. Този човек аз никога не съм виждала пиян, никога не съм чувала да псува, а да се псува пред жена за него е равно на това да се изложи лично. Този човек е любимец на цялото ми обкръжение и съм сигурна, че е мечтан съпруг за повечето жени от близки приятелски семейства българи. Така че разбирам какво би искала една рускиня. Готов ли си да го дадеш? То не е пари, разберете, то е начин на поведение, начин на отношение към нея... Готов ли си да го дадеш? Ако да - ожени се за нея.

55.   Виж, 54 - констатацията ти може да е вярна за преди 2000 г, за преди 2007 г.
Сега България не е малко село, а страна от ЕС. Лесно дават и визи за САЩ, а в ЕС можеш дори (е, след малко бюрокрации) да работиш навсякъде.
Руснаците - цели семейства - са нападнали в момента Черноморието. Става дума за много заможни хора, които се изнасят от там, защото е много престъпно. пренаселено и мръсно, а и за климата, пращат си родителите у нас, както и жената и децата. Особено московчани.
Че не са спестовници, не са. Затова са и на този хал, а българите, които нямат абсолютно нищичко, са по-богати според „Indostry Watch"
За тази година имането на българите е общо 138 млрд. лв., като основната част от него са жилищата - 97 млрд. Останалите 41 млрд. са финансово богатство, от които 29 млрд. лв. са спестявания. Нетното съвкупно богатство на човек се изчислява на около 8000 евро.
През последните две години богатството на българите нараства с около 11% годишно, като наблюденията сочат, че спестяванията се увеличават по време на криза.
Според тези данни българите са по-богати от руснаците. В таблицата на Европа след нас остават още Македония, Сърбия, Албания, Беларус и Босна.

Toва е реалността за всички - не за отделни случаи.
Ти си намерила своя си руснак, честито, но това не значи, че всички са такива. Руснаците много пият и бият. Само във Варна има 65000 хора с руски произход, какво мислиш - от космоса ли падат? На хората им е добре у нас, добре са ни дошли - бързо учат езика, образовани са, имат и начален капитал.
Рускините, бях писала горе, са добри булки. Много пият за съжаление. И ходят по руснаци. Затова и браковете им са рядко сполучливи

57.   Майка ми е рускиня бящя ми българин като цяло рускините бързо се учат за това не трябва да се притесняваш колко бързо ще научи българският. Рускините са доста властни жени не ги слуша главата много викат. Трябва доста да се замислиш защото ще се вкараш в ядове с рускиня хах

1-50 от 261