Много съм влюбчива
здравейте!
Моят проблем, предполагам не е чак толкова сериозен, но на мен ми влияе много зле. Само се влюбвам в разни хора, ама като зараза е. Тъкмо излизам от връзка, тъгувам една две седмици и в следващия момент съм насочила енергията си към друг. Изпитва някаква зависимост, направо се чувствам празна , ако не съм в някакъв филм.

И усещам как си търся мъже, съвсем целенасочено. излизаме с приятелки да се почерпим, да ме развеселят, уж женска вечер. На мен ми трябва 1-2 часа в заведението и съм си набелязала 5ма поне. И после с 1 от тези 5 се започва, смси кафета излизания, закачки, дори не мисля за секс с въпросния индивид, просто да се случва нещо, да тече живот.

Последната ми връзка продължи повече от година и от раздялата ни мина месец. Наскоро се видях си бившата си любов и бях в комапнията на нов младеж и последва полускандал насред улицата. Чух как съм курва и как можело след такава връзка да съм скачала веднага на друг и какъв човек съм била, и все грозни думи.

И как да му обясня, че аз не мога по друг начин да се справя с раздялата. Просто трябва да ангажирам вниманието си с някой. С новото момче, не сме стигали по далеч от целувки и прегръдки, бавничко протичат нещата, обаче го има в живота ми и това много подразни бившия ми.

Какво да направя, за да се отърва от тази мания, не мога да се справя с проблема. Обясних на новото момче как стоят нещата и че трудно се задържам сама и той се стресна като че ли. Той пък не искал да си лекувам раните с него и да го ползвам и захвърля - ама аз това не съм и мислила да го правя.

Плаках една седмица, беше ми тъпо и после се боядисах и готово, мина ми. Как да го убедя, че искам да съм с него и че не се лекувам от дългата връзка?
Ами това е от мен, благодаря предварително

Коментари

1.   Бившият ти щеше да е много доволен, ако те види с два реда сълзи и три - сополи. Хич да не ти е. Това си си ти, и на когото не му харесва, да си търси друга.

2.   Ох миличка и аз винаги правя нещо с косата си когато съм в такова положение хихи:)

3.   Ооо и аз съм така... когато приключа една връзка... много по-лесно преодолявам нещата като се вкарам пак във филма... флирт... целувки..милувки... някак по-лесно ми е.. Това с косата също го правя.. :Д Спокойно бе, нищо ни няма... явно така ни е по-лесно да се спряваме в такива моменти :)))

4.   Влюбчива а?Нали знаеш на момичета като теб как им викат?Голям потенциал имаш!За сега може да ти се случват нещата бавно, но като мине малко време ще забързаш темпото.Много мъже ще ощастливиш.Такива като теб само за това стават.

5.   До едно време ще е така, после няма да има с кого да излезеш и за тогава посъбери някой лев да има да си платиш за мъжка компания, когато позакъсаш или поне за психоаналитик да ти слуша мемоарите.

6.   Ми това след време ще ти изиграе доста лоша шега...
Пък и ще се спреш като някой ти завърти главата и после те зареже, така само той ще ти е в главата и всичко друго ще се обезсмисли...

7.   Номер 4 никак не си прав/ва просто при нея така протичат нещата . Защо трябва да тъгува много време по нещо което вече е изгубено или да се насилва да тъгува просто сигорно е по силен характер и се оттърсва по-лесно от болката .

Аз съм момче и също така и аз не тъгувам дълго за някоя изгубена връзка веднага се намира някой който да ти помогне да забравиш но това мене ме прави пич нали ........ за момчетата колкото повече толкова по- добре нали?
А за момичетата колкото повече ........ - курва ! Този начин на мислене е супер тъп.

До авторката просто не трябва да ти пука кой каво мисли за теб или кой какво ще каже прави това което е най добре за теб ;)

8.   Мисля, че ще е проблем, ако имаш връзка и в същото време се влюбваш непрекъснато в други. Това ще застраши връзката. Иначе, когато е приключила си е в реда на нещата да се отърсиш от нея и да търсиш друго.

9.   Нали знаеш онази песен на Кати " аз съм волна пеперуда и летя от цвят на цвят .." - да видим до кога ще летиш така като пеперудка от к.. на цвят и колко още ще ти вървят номерата. Сега си млада , сменяш си прическата и отиваш да си го търсиш по дискотеките. и това време ще мине и после? Оставаш един боклук -парцал ползван ползван, че вече и на парцал не прилича. то да беше само ти. цялото ви поколение до 10-20 години ще е толкова исхабено и изконсумирано, че няма да се познаете.

10.   Номер 7 ме изуми ! мъж да ги каже тези думи е чудо! убеден ли си, че си мъж?

11.   На бившия ми след 3 години половина връзка му трябваха по лако от 6 месеца да си хване ново гадже,скоято са все още заедно,ама никой не го е нарекал курвар...защо ли? Мацка,да не ти пука,щом така ти е добре,така ти е добре... а и една година не е толкоба много време :) и ако някой не иска да повярва в това,което му казваш,ако ще и челна стойка да направиш,няма да ти повяева... така че следващия :)

12.   Aбсютно съм сигорен тва е посто истината ако ще къв ще да си който не го е осъзнал независимо то пола е идиот

13.   Не си направила нищо лошо за себе си, но не се чуди защо бившият ти се дразни от това. Един ден и ти ще се почувстваш като него и ще разбереш.

14.   Добре де кой си мислиш че ще поиска да има нещо сероизно с теб? И ако все пак поиска след време като те види каква си влюбчива в секи срещнат веднага ще ти тегли шута. Добре харесват ти и на мен ми харесва точти всяко момиче и аз искам да правя разни неща с тях НО аз си имам някои граници. Добре е че си осъзнала проблема си. Сега трябва да си изградиш граници.
От: Димо

15.   Kаде е писано че след раздяла трябва непременно ред сълзи ред сополи като не и се реве , не реве продължава напред просто е !

16.   От 4 до 7:Кажи защо не съм прав ама с по-добри аргументи.Не ми обяснявай, че е със силен характер, защото не еТова не е никакъв характер.Тя изобщо не е опознала истински и ценни взаимоотношения.Ако е имало някой, на който истински да държи ама истински не да си въобразява, че обича, когато го изгуби ще се тръшка в леглото и ще е болна два месеца.Ама не тя е много силна и дори да е била лудо влюбена на следващия ден вече не и пука за човека който виждаш ли е обичала от все сърце.Как стават тези работи а?За два часа харесвала по петима.Сигурно само толкова защото помещението, в което се намира няма по-голям капацитет.И после с един някакъв там дето и се мернал и го харесала, смс-и, прегръдки, целувки....Абе скука много бавно и се развиват нещата.И после по някаква много сериозна причина примерно не и вдигнал телефона, защото бил в банята или не и отговорил на смс-а, защото било 03:00 или нещо такова се скарват.И така тя съсипана психически излиза с приятелки и си харесва още петима за този път 3 часа(всепак много я боли за загубата на любимия) и цикъла се повтаря.Ама какво да прави много е влюбчива не, че е долнопробна.....

17.   15 не може да пише, че е влюбчива(надявам се разбираш какво е да си влюбен/а), а пък да не и пука за загубата на любим човек.Ясно?

18.   Пак съм 4 до 7 ооооооооооо пич ти иавторката ще сте мн. добра комбинация.Изкам да видя заедно двама, на които не им пука един за друг.Баси представям си какъв си......
ЖАЛКИ СТЕ!!

19.   До 11.Добра философия имаш. следващия :) -така казваше едно момиче на зеленото училище докъто отвън чакахме няколко човека ред да влезем при нея :)
Е това сте Вие ....(думата я знаеш)

20.   Аа комплексри. не знаете как да задържите вниманието на едно момиче, не знаете как да го накарате да се влюби истински и да изпъта дълбоки чувства и после ние сме курвите. разбира се много е лесно всички други да са виновни само не и ти.
то на сила хубост не става са казали хората. ако до сега не се е влюбила така силно , че да се тръшка два месеца за някой, значи просто не е срещнала подходящия. или по-зле - след много тежка раздяла, която да те рани толкова, че да се побъркаш от болка се случва точно това което изживява авторката.
лично аз след първото огромно разочарование се предадох. така се предадох, че не съм докоснала мъж след това. а бих желала да съм в положението на авторката, така поне може да се намери ЕДИН свестен който да разбере същноста ми и да ме поиска такава каквато съм. без преструвки.
ако авторката не прояви интерес , аз бих се радвала номер 7 да остави мейл за да си попишем някой път.

21.   20 Май не изкаш само да си попишете ами да се пое...ете а?
Вниманието знаем как да го задържим ама не сме такива хора.Всеки тук е чел и виждал как момичетата тичат по, някой дето ги обижда и потупва и ги ползва само за компаньонки.Е мога и аз да го направя ама мерси аз такова момиче неизкам.
Ясно?

22.   21, какво искаш не ме интересува. И ти като другите мъже в сайта си мухльо. Oсвен да плюеш, друго можеш ли да сториш

23.   Мога, мога ама за, някой който заслужава!!!

24.   Bлюбчива била .. на такива като теб се казва "лека жена"
много съм съгласен с негативните коментари. Господ да оплази да се влюба в някоя "влюбчива".

25.   Научете се да пишете грамотно! По темата - има си и такива момичета явно, но няма никой безгрешен, така че кои сме ние да ги съдим? !

26.   Леле... Плюене, само плюнки виждам ахаха... Я се отпуснете, бе, хора!
Към негативните коментари: "Който е безгрешен, нека пръв да хвърли камък! "...
В случая характерът е такъв на момичето и това, че е писала тук показва, че се е осъмнила в себе си понеже ей такива като вас "безгрешни" й лепват етикета к****
Момичето не прави абсолютно нищо нередно, не изневерява, т. е. не е в една връзка и да ходи с друг! Нещо, което е 95% разпространено у мъжете... Е, когато вие, скъпи мъже, спрете да си въртите любовници, тогава може би и ние ще спрем да си боядисваме косите ахахаха
Късмет на всички ;)