Следа от любовта
Пиша за пореден път, но вече с болка и тъга, като не преставам да слушам песента на Анелия. Защо ли си причиняваме болка, предполагам съм мазохист?! Боли ме, дъх не мога да поема. Омъжена съм.

Имах друг човек до себе си, с който се виждаме рядко, но всяка вечер се чувахме в скайпа и на смс-и. Далеч от мен е......преди всичко бяхме приятели; Той е сам, разведен, свободен. Не съм ревнива, нищо не сме си обещавали, въпреки, че като всеки се кълне, че ме обича, но.....

Та преди два дни ми спомена, че вечерта излизал......, имало една мадама, но нищо, незнам дали той не и е допаднал или просто не се е получило. Незнам дали е опитвал, но оттогава мисля се промени. За да не страдам повече по- късно /след ден/ сложих край, проумях, че може би идва момента да го деля с друга, защото, сигурна съм, връзка нямаше, но ревността ме побърка. И въпреки неговите молби, сложих край,. Сега боли, но и това ще преглътна! А защо го направих, каза, че е наранен, държах се отвратително от ревност, но това ме побърква. И въпреки от разстояние ми даде толкова любов и нежност. Споделяла съм, че брака ми е успешен, не искам да го проваля, но....незнам. Незнам какво искам! Липсва ми! Но казах никога повече да не се обажда! Умирам от мъка, дори незнам защо го направих, не успяхме да говорим. Просто казах край! Не мога да спра да мисля за него.

Дайте съвет, да му се обадя или да оставя времето да излекува навика към него, навика, защото незнам какво е........

Коментари

3.   Явно наистина незнаеш какво искаш. Можеби сивото ежедневие те е накарало да погледнеш в страни. Бъди силна ще го преодолееш. Хората са казали времето лекува и е вярно. Щом имаш хубаво семейство го пази иначе самотата е лошо нещо, а по лошо е ако останеш излъгана нали помисли си добре какво имаш и какво искаш всъщност.

4.   Мила, ако наистина не искаш да разваляш своето семейство, а другият е свободен, остави го и той да намери щастието си. Обади му се, щом искаш, може би той е много наранен сега и страда, а дори не е наясно защо си го зарязала... Според мен е най-добре да му се обадиш и да му обясниш, че вашата връзка няма бъдеще и е по-добре да се разделите сега, защото колкото повече време минава, толкова повече спомени ще трупате, а да знаеш, че от хубавите спомени боли повече. Оставо момчето да намери своето щастие, не постъпвай егоистично.

5.   РЕ: Хора, повярвайте опитах, но немога. Пише непрекъснато в скайпа, а сутринта по куриер получих най- красивата орхидея на света. Знаете ли от колко време съпругът ми не ми е казвал, че му липсвам, колко съм красива....и така. Няма да го зарежа, не и сега..........А когато му дойде времето...пак ще страдам.

6.   Я вземи се стегни и като зрял човек послушй сърцето си и не елиминирай така лесно любовта. Знам, че е по-сигурно и по-малко страшно в познатото, но не позволявай на страха да те ръководи. Какво значи хубаво семейство, а там да няма тръпка!

БОРИ СЕ ЗА лЮбОВТА СИ ЗАЩОТО ТАКА НЕ САмО лЮбИмИЯ ЩЕ ТИ ВЗЕмАТ...

7.   Изобщо не съжалявай за връзката си. Както казват любовта на мъжа винава през стомаха а на жената през ушите. Когато ти е омръзнало да се връщаш от работа и да се хващаш за тигана без да има никаква благодрност или поне да забелязват, че твоя работен ден продължава до 22.00 часа не си заслужава да се замисляш дали да му се обадиш или не. Какво като ще го делиш с друга жена. Той не те ли дели с друг мъж. Според мен действай напред и не се притеснявай дали той ще те отреже или не. Все пак ти си имаш съпруг / мислиш си, че е любящ и верен/ . А той при кого се връща вечер? Няма смисъл от ревност при положение , че ти си омъжена. Изживей мига и продължи напред.

8.   Нормално е след време да си омръзнете с твоя съпруг. А ти даже и да си с другия, рано или късно пак ще си омръзнете. Но това не е причина веднага да кръшваш. Ами ако всекий започне да прави като тебе, какво ще стане? Хората няма да се женят повече. Ами ако ти разбереш, че твоя мъж ти е изневерил как ще се почувстваш? Макар че и на него вече може да му е омръзнало сивото ежедневие. За мене ти си едно слабо не изградено момиче. Не защото си изневерила, а защото си направила само това. Ако беше ЖЕНА, досега да бяхте се разбрали с твоя съпруг и да си му признала всичко. И да пробваш с другия. Или поне да гледате как да оправите нещата с твоя. Аз мисля, че бих се запознал с момиче като тебе. Да има какво да удрям от време на време. Омъжената к...а пак си остава к...а.

9.   Здравей - живота ми е почти като твоя. Аз съвет не мога да Ви дам, но искам да споделя живота си през последните 18 месеца. Започнах работа, хареса ми началника - но след 2 месеца разбрах че си има приятелка. Без никой да подозира се оттеглих.

Тогава се появи другия - след 6 месеца решихме с него да се омъжим. Сватбата не се състоя (никога няма да разбера причината, поради която той си промени мнението). С началника, в който аз бях влюбена навремето, поддържахме приятелски отношение. Едва сега (след година и половина) аз му писах и - мейл. В него разкрих някогашните намерения. Последните ми изречения бяха - "Повече няма да се видим, защото не мога да сдържа страстта си към теб. Когато четеш този и - мейл вече няма да имам никакви твои данни. Желая ти всичко добро".

Аз за разлика от теб не съжалявам за това.Той трябваше да знае тези неща.

10.   Номер 8, като не разбираш за какво става въпрос не пиши! Ако разбираше, нямаше да напишеш това, което си написал. Защото нямаш представа, какво чувстват жените, което ще рече че не разбираш жените. А за удрянето, бих искала да удариш някои мъж, а не да избиваш комплексите си върху жените! Горко и на тази жена, която е с теб в момента, ако изобщо има такава, в което много се съмнявам.

11.   Благодаря на всички Ви, за коментарите! Исках само да споделя, че отново сме заедно с този мъж, макар и косвенно, отново съм щастлива. Наистина, само една жена може да разбере! Жена, която се грижи за семейство, жена, която след като се прибере от работа започва 2-ра смяна, нищо, че печели колкото съпруга, или малко повече. Жена, която е забравила да се чувства жена!!! На всички желая много любов и късмет!

12.   Здравей, едно искам да кажа. По-важна е
емоционалната връзка от сексуалната. А мисля, че вашата
връзка с този мъж е точно такава така, че не съжалявай.
Но все пак бъди честна с мъжа ти и му кажи ще се почувстваш още по-добре бъди сигурна.

13.   :) Човек не ревнува "навика". Разбирам те. Потърси го. И аз съм в твоята ситуация. Само че той е женен, побърквам се от ревност. Но дори пред себе си не искам да призная и правих опити да скъсаме, но той не допусна. Сега е в чужбина за почивните дни с жена си, понеже му казах, че ние ще сме на сватба. Мисля, че и той ревнува, но не си признава.