Къде си сега, Господи?
Винаги във всичко се стараех той да е важния, на него да му е добре..пренебрегвах себе си милиони пъти, но какво от това нали той беше щастлив.
Нали аз прекарвах безсънно хиляди нощи, а той спеше спокойно със сънищата си за другата...
Никога в нищо не съм му пречила, имал си приятели -ок !
Имал си хоби - ок !
Имал задължения, все имал работа ..
На неговите плещи "зависи целият свят" имаше всичко, но не и време да прекарва с мен.
Задоволявах се с по 2-3 часа да го виждам вкъщи, и по 1 телефонно обаждане на сутринка, ако не същата вечер изобщо не се е прибрал.
И какво от това той е "велик" и аз си го обичах до дън земя!
Всичко мое беше негово, а всичко негово- само негово..
Сънят ми беше негов, мислите ...сърцето ми дори, и какво получих ?

Затворих си очите и за стотиците ругатни.
Посягал ми е, и какво от това нали "нямало да се повтори" аз си го обичах !
Аз бях виновна за всичко.., че се напиваше да не кажа всяка вечер, че се срещаше с толкова много жени..

Тъсех вината в себе си..
За скандалите ни, за сълзите ми..
Успях да излъжа всички , че аз трябва да се подобря в тази връзка, че моят мъж е НАЙ ..
Жалко, само себе си неуспях да излъжа ..
И 4 години от живота си аз посветих на един нещастник..човек който ме прати на дъното.
И дори след всички заплахи по телефона всяка вечер...
АЗ ОЩЕ ГО ОБИЧАМ !
Къде си сега, Господи?
Къде е правдата ти ?
Къде е доброто за добрите . . .

Коментари

1.   Забелязал съм,че ако мъжът е свестен и добряк след време му се слагат едни големи рога,обаче ако е като въпросният мъж описан тук,то тогава умираме от любов.Жени! :)

2.   Човек само може да завиди на човек, имал жена, която да го обича толкова :)

*Syndrome

3.   Миличка все едно чета за своя живот,отдавах се напълно всичко да му е добре той си прави каквото иска аз прощавах постоянно изневери лъжи..и въпреки всичко го обичам защо така немога и аз да го обесня изчезва с някоя любовница а след като тя го зареже почва да говори с мен търси повод все едно съм компромисен мариант,и това ми тежи защо въпреки всичката болка и унижение аз го обичам разделяли сме се толкова пъти и само да се обади аз съм готова защо и аз незнам защо така се онижавам но го обичам!
Дай мейл за връзка да поговорим!

4.   Не разбирам как може да го обичаш, осъзнавайки всичко, което си написала. Сигурна ли си, че това е обич? Ако го обичаш такъв, не се оплаквай. Изборът е твой.

5.   Ако не искаш още 40 да посветиш на същия тоя нещастник и човек който те прати на дъното, бягай докато не е станало късно. Аз посветих 13 на същия такъв и до днес се проклинам. Сама съм си виновна, никой не ме върза на сила до него. Да можеше да се върне времето назад и 13 минути нямаше да стоя до него, но уви.Ако не вземеш адекватно решение, а именно да го напуснеш много, ама много ще съжаляваш след време.Не си опропастявай живота.Ще разбереш че не си го обичала чак токова много, а просто е било навик.МИСЛИ ЗА СЕБЕ СИ

6.   Айде стига бе... Долни мазохистки...заслужавате си съдбата...САМИ СЕБЕ СИ НЕ УВАЖАВАТЕ

7.   Номер 1 е много права, пък авторката е ЖАЛКА!!

8.   Приеми, че всичко зависи от теб.Всичко е в твоята глава и само ти можеш да накраш себе си да го забравиш
Иначе съм съгласна с номер1.

9.   За съжеление гршката си е твоя, това е урок.Колкото по-бързо го преодолеешпо-добре за теб

10.   Я се усмихни,колкото и да ти е трудно,в живота има толкова красиви неща,когато мислиш и гледаш позитивно ще ти се случват хубави неща.Дай си ясна сметка за това,че ти си стойностна,че знаеш какво искаш от живота и най-важното знай си цената и не разрешавай на никой да се държи с теб лошо,в противен случай сама си го правиш и имаш ниска самооценка за себе си.Живота си е твой и никой не е господар на мислите и чувствата ти,всеки миг,всичко зависи от теб самата.Ако искаш хубав,мил мъж намери такъв и нека първата ти мисъл да бъде ,че ТИ ЗАСЛУЖАВАШ ТОЗИ МЪЖ,ако имаш ниско самочувствие,ако не знаеш какво искаш,то само ще бъдеш тъпкана и проблема не е този мъж,а ти самата,ти си ми позволила да се държи така...
Успех и само напред,не стой пред затворената врата,огледай се и разреши на живота да ти покаже колко още отворени врати има за теб пълни с чудеса :)))

11.   ИСКАМ МАЛКО ДА ТИ ПОМОГНА, КАТО МЪЖ ДА ТИ КАЖА, ЧЕ КОГАТО ЕДИН МЪЖ Е ЗАГУБИЛ, НЯКЪДЕ ПО ПЪТЯ УВАЖЕНИЕТО КЪМ ПОЛОВИНКАТА СИ, ТОЙ НЯМА НИКАГА ДА ИСКА ДА СИ ГО ВЪРНЕ! ЗНАЯ ЧЕ ТИ Е ТРУДНО! И АЗ СЪМ БИЛ В ТАКАВА СИТУАЦИЯ - ДОКАТО Й ПРАВЕХ ДОМ, ТЯ ДУХНА ЗА ЩАТИТЕ И СИ ОСТАНА ТАМ.
АКО СЕ РЕШИШ И ПОГЛЕДНЕШ В СТРАНИ, ЩЕ ВИДИШ КОЛКО Е ХУБАВ ВСЕ ОЩЕ ЖИВОТА! И КОЛКО ХУБАВИ МАЛКИ И КРАСИВИ НЕЩА ИМА ОКОЛО ТЕБ, НО НЕ СИ ГИ ВИЖДАЛА ДО СЕГА! ТИ СИ ДОБЪР ЧОВЕК, НЕ СИ "ЖАЛКА", КАКТО КАЗВА №7 - ТЯ Е ЖАЛКА В САМОВЛЮБЕНОСТТА СИ. НО И ТЕЯ Я ТРЕТИРАТ ТАКА - КАТО ПАРЦАЛ.
САМО КОЙТО МОЖЕ ВСИЧКО ДА ДАДЕ - САМО ТОЙ ЩЕ ПОЛУЧИ ВСИЧКО. ОПИТАЙ И СЕ ОСВОБОДИ! ИМАШ ЦЯЛ ЕДИН ДЪЛЪГ И КРАСИВ ЖИВОТ ПРЕД ТЕБ! И СИ МЕЧТА ЗА ВСЕКИ МЪЖ! ПОНЕ ЗА МЕН - СИ!

12.   Ти 4, аз 10..и още много такива като мен и теб. Моят кошмар продължава. Вместо да го мразя, го обичам всеки ден по-силно. Влюбвам се всеки ден отново в него. Вехна, топя се и чакам денят, в който ще види колко болка ми причинява и ще заживеем както сме мечтали. Не ми е посягал, не ме е ругал, не ми е изневерявал. Просто е отсъстващ, просто не съм номер едно за него, а той е и ще е завинаги. Колкото и да боли. Та нали, ако не усетим болка, ако не сме нещастни, няма никога да разпознаем щастието, когато ни навести?!

Пиша и не разпознавам себе си... Толкова малко ли се обичам??
Ти си млада, имаш време, имаш си и урок вече. Давай, обичай, но обичай и себе си! От сърце ти го желая!

13.   Здравеи! Прескочих коментарите, защото честно казано не ме интерисува кой какво мисли. Исках просто да ти кажа, че те разбирам отлично и съм се чуствала по този начин много пъти. Разликите са няколко, но пораженията от поведението на мъжа до нас са все същите. Няма да обеснявам колко зле съм се чуствала или колко ниска самооценка имам понякога и сама се самонавивам, че нещата са много зле.Въпросът е , че знам как искаш да изчезнеш понякога или да заспиш завинаги. Но вдигни глава и се огледай, защото ако спрем да се оглеждаме -умираме.

Съжелявам,ако не говоря много ясно и е твърде абстрактно - просто съм си такава. Щом си е позволил да ти посегне, значи пак ще го направи. Ако още сте заедно, по-добре бягай! Тези, които ти втълпяват, че винаги си виновна и некадърна са най-опасни за душевното ти равновесие или комфорт. Разкарай го! Събери сили- знам колко ти е трудно, повярвай! Но без него ще дишаш по-спокойно и ще се усмихваш повече!

А Господ е там, където е нужен.Пък и аз съм с теб! Успех! Вярвам,че ще се справиш! Така ще имам сили да повярвам и в себе си! Усмихвай се повече и по-често!
КК