Влюбена съм, но дали чувствата са ни взаимни?
Здравейте!

В началото на м. юни миналата година в скайпа се запознах с един мъж с десет години по голям от мен. Пишехме си редовно. Тои е семеен аз също. В началото на м. ноември се срещнахме. Аз го харесах. Започнахме да се виждаме често. Просто на по кафе. Така се получи че тои ме запозна със семейството си. Една вечер в чата тои ми сподели, че много ме харесва и след всяка среща оставям по нещо в него и малко по малко се влюбва в мен. Бях искренна към него и му казах, че и аз го харесвам много и съм щастлива, че го познавам.

Преди месец бяхме пак двамата на кафе и тои ми предложи да отидем на хотел, аз приех. Изживяхме двамата невероятни мигове. Не знам защо но имам чувството, че явно с нещо съм го разочаровала, а може и да греша. След срещата ни в хотела тои не ми предложи пак да има интимности между нас двамата. Виждаме се но по рядко. Тои все ми казва че има много работа. А когато е на линия в скайпа ако аз не му пиша тои никога не ми пише. Казвал ми е че не иска да ми пише за да не ми създава проблеми в къщи със съпругът ми.

Моля Ви дайте ми съвет погледнато от страни дали си заслужава да бъда с него или е по добре да спрем да се виждаме и пишем. Не искам да се натрапвам с присъствието си пред него. ДА влюбена съм в него до уши но не знам дали чувствата са ни взаимни. А и не знам как мога да разбера дали тои има тръпка към мен.

Коментари

1.   Май не си много умна? Разведи се или бъди боклук. Не ти ли е ясно че е загубил интерес...

2.   Ами не са ви взаимни чувствата. Просто един хубав секс.

4.   Зарежи го! Този е бройкаджия и ти, скъпа си налапала въдицата като каракуда. Казвам ти го от личен опит, защото аз самия съм го прилагал и винаги са се хващали. Не се хваля с това - напротив. Видях до какви пагубни действия може да доведе една лъжа в чата и съм се зарекъл да бъда откровен. Иначе няма нищо лошо ако чуствата са взаимни да си продължат

5.   Този е просто един бройкаджия, преминал е към следващата шаранка. Затова просто не го мисли. Но за да изневеряваш явно нещо куца в семейството ти. Поогледай се какво е то. Защото е отвратително в семейството да има неразбирателство и отвратително да си разведена. Знам го от личен опит. Много тъпаци си мислят, че ако една жена е разведена тя чака да и скочат отгоре. 2 пъти съм напускала работата си заради мераците на работодателите си.

6.   Тези който ти казват че си каракуда са глупаци защото не са на твоето място и незнаят какво изпитваш. Аз те разбирам напълно защото моята история е почти като твоята не мога да ти дам савет зная че е редно да ти кажа остави го, но чуствата са по силни но опитаи да не мислиш много и каквото стане

7.   Да не си нечистоплътна и да си го отвратила? За повечето мъже това е най-гнусното нещо и ако една жена ги отврати това е завинаги. Или просто е бройкаджия, заловил е плячката и тя вече е безинтересна.

8.   Един акъл от мене. Със следващия мъж първо се изчукай
а после си пиши със него. Даже и в нашият сайт всички лъжат.

9.   ЦЕЛЯЛ Е ПРОСТО ДА ПРЕСПИ С ДРУГА, ДА СИ РАЗНООБРАЗИ СКУЧНИЯ ЖИВОТ. ТИ СИ СЛУЧАЙНОТО ПОПАДЕНИЕ. ЛЮБОВ НЯМА ОТ НЕГОВА СТРАНА.

10.   Искал е само да преспите заедно и те е оставил!
Не си заслужава да страдаш за такива като него!

11.   Според мен той просто е искал Само Секс ... но незнам може и да не е така незнам сега как се държи с вас Защото Явно преди той ви е писал Често но сега след като се правили Секс той е спрял да ви пише толкова Често попитайте го какво се е применило ... и така :) Успехии

12.   11 ... врачката ;)

13.   Mоже би когато се е прибрал са имали нз разговор с жена му и може би за това а може би се е замислил нали той е женен а ти омъжена или защото е по възръстен(стар) от теб.... между другото имаш ли деца? мъжа ти знае ли за това?

16.   Момиче той те изсползва а когато забременееш о т него то ще те изостави и само ще си пропилееш живота на празно по добре му бий шута и бъди щастлива с мъжъ който с който си згодена знам го от отличен опит и не се сърди но си много много много тъпа смятай аз съм на 17 а ти си много по-голяма от мен.

18.   Зарежи го.

19.   Аз съм момиче на 17 години и се влюбих в момче на 23, когато го видя дори и на снимка чак усещам нещо в стомаха. Запознахме се моналото лято в Бургас и това лято пак бяхме заедно. Понеже майка ми беше против се опитах да забравя за чувствата си но не стана. Той ми каза че иска да останем сами, но майка ми все се мъкне с мен, е уш я убедих да ме остави... Миналото лято и това също се закача с мен по много мил начин. Всичките ми приятели казват че ме харесва. Незнам как да му покажа че и аз го харесвам, незнам изобщо какво да правя, а страшно много го харесвам.

21.   Здравейте! Аз съм Миглена на 12. Знам, че това Ви звучи все едно по малка да Ви поучава. Това далеч не е така. Няма за цел да Ви поучавам, а да Ви помогна, да ви дам съвет. По добре ако много си влюбен в някой да изразиш чувствата си от колкото да ги оставяш сам за себе си. Знаете ли той може да изпитва същите чувства към вас, но да иска вие да направите първата крачка. Не таете любовта към любимия Ви човек за себе си. Ако той не чувства същото към вас не знае какво е изгубил. Не се претеснявайте вобще да изразите чувствата си!

23.   Хора, защо въобще изневерявате? Това е последното нещо, което аз бих направила.