Обичам друг!
Омъжена съм от 9г.съпруга ми е кротък и добър. Но винаги ми е липсвало вниманието, иска ми се поне да ми показва че ме обича, да се почувствам жена.
Нямаме деца, предстои ни инвитро, но аз не мога да направя тази крачка, защото в живота ми преди година се появи друг мъж, и не е само моментен флирт...... обичаме се ,...говорили сме си много, имаме мечти за общо бъдеще.

Той има 2 деца, които са при него. Но аз как да кажа на съпруга ми? Ще полудея, боже как ще го приеме, не мога да живея така с тази лъжа!!!
Моля ви посъветвайте ме!!!!!!

Коментари

1.   Здравей,
Много да ти кажа много неща,но ще бъда максимално кратка и дано съм ти полезна. Моя съвет е да му кажеш,така не само живееш в лъжа,а и самата ти ще се измъчваш.Живота е прекалено кратък за да правим компромиси с важните неща.Била съм в подобно положение и ти казвам,ако не го направиш след време ще се обвиняваш,ще намразиш и себе си и мъжа си... Не си го причинявай.Всеки заслужава щастие,не се лишавай от него,ако наистина обичаш друг и имаш възможност да си щастлива с него-НАПРАВИ ГО!

Живота е красиво пътуване и не е крайна спирка! Никой не ти е господар,никой не може да ти казва какво да правиш,мислиш и чувстваш-ти самата решаваш! Или стой като пътник в живота си или просто седни на шофьорското място и карай на където ти решиш!

С две думи,аз мисля,че и за теб и за него ще бъде по-добре,любовта в днешно време не се среща често и ако я намериш и си сигурна,че е това човека,действай,защото утре може да е късно:)
Успех ти желая:)

2.   Предполагам, че преди девет години си обичала мъжа си също така, както сега обичаш любовника си. Правили сте планове, както правите сега с любовника си... Усещаш ли накъде бия? Защо си мислиш, че с новия мъж нещата ще се развият по-добре, отколкото със стария?

Ако мъжът ти наистина е кротък и добър, ще разбере нуждата ти от повече внимание. Но ти май вече не го искаш, искаш вниманието на другия. Чуждата кокошка - патка, а? Ех, мисля си, че най-голямото наказание, за жени като теб, е наистина да стане това, което искат - да заживеят с любовниците си, да се потопят в ежедневието, да се появят неизбежните битови проблеми, свързани с нагаждането на навиците и характерите на двамата. Тогава ще осъзнаят грешката си и ще съжаляват. Особено, ако са оставили "кротък и добър" мъж.

3.   Щом обичаш другия отивай но сигура ли си че те обича колкото ти него.Не чакай много аз чаках и хоп тя се ожени за другия.Желая ти да си много щастлива

4.   Като жена с такъв опит ще кажа да послушаш себе си!!!

5.   Не си оставяй мъжа, защото както се е появил сегашният Друг, така след него може да се появи Втори, Трети и т.н... Какво като имаш планове с него? Можеш да направиш живота си красив и вълнуващ и със собствения си съпруг, стига да искаш наистина. Знам, че е грозно, но сигурна ли си, че любовникът ти просто не си търси кой да му гледа децата? Направи правилния избор и помни, че нищо не е напълно добро или напълно лошо-в твоя случай каквото и да избереш ще е 50% компромис. Успех :)
Ж21

6.   Първо пробвай да забременееш от другия. Успех. Ако е писано това ще ти реши всичко. Ако проблемат е в теб- двете дечица ще бъдат и твоя радост. Успех. А съпругът ти - не го мисли- мъжете бързо се окопитваме и си намираме занимания...

8.   Не разваляй любовта със брак:)Иначе както и да постъпиш все ще сбъркаш...

9.   Подкрепям 100% номер 2! Имам любовник от 1г., но съпругът ми е мил и добър, няма да го заменя за нищо на света! Не, че не го оценям, просто рутината която се получава в брака не всеки я приема. Да готвя и пера на друг, чужд баща да отглежда детето ми, а любовница вече да му бъде друга жена. Няма да го позволя!

10.   Остави съпруга си. Има много жени, които търсят кротък и добър. На тебе такъв не ти трябва. Дано кратковременното внимание на другия не се окаже лъжовно в бъдещето съжителство и да не се окажеш "от трън та на глог, че е по-висок".

11.   Забранената любов е сладка, но как ще е, когато се съберете? Каква е причината да напуснеш мъжа си, освен че в живота ти се е появил друг? В живота ни се появяват много хора и мнозина от тях ни харесват...С какво този превъзхожда сегашния? Как ще те приемат децата на новия? Колко си сигурна, че новият ще те дарява с много внимание, ще демонстрира, че те обича и ще те кара да се чувстваш жена? Ако си наясно с тези въпроси кажи на съпруга си, ще го приеме някак си, лъгала си го цяла година, все някой ден ще разбере и тогава става още по-грозно. А може и да знае или подозира и да си мълчи от добрината и кротостта си.

12.   №9 голяма егоистка си. Заради такива като теб страдат много мъже и жени.

13.   АКО МЪЖА ТИ Е КРОТЪК И ДОБЪР ОПИТАЙ ИНВИТРО И СИ ЖИВЕЙ С НЕГО.НЕЗНАМ НА КОЛКО ГОДИНИ СИ, НО АКО СИ ПО МЛАДА НОРМАЛНО Е ДА ТЪРСИШ ЕМОЦИЯ, НО ГОДИНИТЕ СИ ВЪРВЯТ И СЛЕД ВРЕМЕ ЩЕ ИСКАЩ ТОЧНО ТАКЪВ КРОТЪК МЪЖ.А ПОМИСЛИ И ДРУГО МНОГО ВАЖНО НЕЩО- ТЕЗИ 2 ДЕЦА КАК ЩЕ ТЕ ПРИЕМАТ? ДАЛИ НЯКОГА ЩЕ ТЕ НАРЕКАТ "МАМО" МИСЛЯ ЧЕ НИКОГА.ЗНАЕШ ЛИ КАКВИ ПРОБЛЕМИ БИ МОГЛА ДА ИМАШ С ТЕЗИ ДЕЦА И КАК НИКОГА НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ОТПУСНЕШ МАКСИМАЛНО И АКО ТРЯБВА ДОРИ И ДА ИМ СЕ СКАРАШ ЗА НЕЩО, ДА ИМ НАПРАВИШ ЗАБЕЛЕЖКА.....ЩЕ ТЕ ЗАБОЛИ МНОГО КОГАТО ЕДИН ДЕН ЧУЕШ-"ТИ НЕ СИ НИ НИКАКВА".

ОПИТАЙ ДА СИ ИМАШ СВОЕ ДЕТЕНЦЕ И СИ ПАЗИ КРОТКИЯ И ДОБЪР МЪЖ, ЗАЩОТО ТАКИВА СА РЯДКОСТ.А ЛЮБОВТА ТРАЕ 3-4 ГОДИНИ МАКСИМУМ, ДОКАЗАНО Е НАУЧНО, ПОСЛЕ ЩЕ ЗАПОЧНЕТЕ И С НОВИЯ ДА СЕ КАРАТЕ, ОСОБЕННО ПЪК ЗА ДЕЦАТА МУ.МИСЛИ, ОСВЕН СЪС СЪРЦЕТО И С РАЗУМА СИ.МАЛКО СА МЪЖЕТЕ, КОЙТО СТОЯТ С ЖЕНА СИ АКО НЕМОЖЕ ДА ИМА ДЕТЕ.ОБИКНОВЕННО МЪЖЕТЕ СИ ТРЪГВАТ И НАМИРАТ ДРУГА, ТВОЯ ОЧЕВИДНО МНОГО ТЕ ОБИЧА.ПРОСТО ПОГОВОРИ С НЕГО И СЕ ОПИТАЙТЕ ДА ПРОМЕНИТЕ НЕЩО ЗА ДА Я НЯМА ТАЗИ РУТИНА И СИВО ЕЖЕДНЕВИЕ.УСПЕХ И МИСЛИ АМА НАИСТИНА МИСЛИ

14.   Ами сигурна ли си че новия те обича толкова много или си търси някоя която да му гледа децата и той после да си намери следващата докато ти седиш и готвиш на чужди деца....Кротките и добри мъже са на изчезване, ти имаш такъв и искаш да го загубиш. Но човек кавото си направи сам никой неможе да му стори.С който и да си запомни едно.ЛЮБОВТА е до време, не е вечна, после става същото.Подала си се на емоцията и не мислиш с главата си а със сърцето.Да не съжаляваш после.Ти така си обичала и мъжа си а сега ?

15.   С риск да прозвуча грубо и нахално, мога ли да питам заради кой са проблемите с децата: теб, мъжа или и двамата?

16.   Номер 15 не звучиш грубо, а ГЛУПАВО.Дори нормално неможеш да зададеш въпроса си

17.   Явно много държиш на любовника си. Но не бързай с решение да напуснеш съпруга си. Изчакай още известно време и по всяка вероятност и тая връзка ще се превърне в рутинна. Имате мечти за бъдещето. То точно за това думата е мечта, а не реалност, защото не винаги се случва така както сме си го мечтали. Затова не бързай, времето ще ти помогне да разбереш с кой от двамата си заслужава да живееш.

18.   Съпруга ти ще го заболи ако го напуснеш, но ще го заболи и когато научи за изневярата ти. Него най-малко го мисли. И да го напуснеш ще има кандидатки за него. Както каза номер 10 "Има много жени, които търсят кротък и добър" и след време ще е щастлив с нея и тя с него. Така че не си съсипвай твоя и неговия живот само защото сега не знаеш как да му го кажеш. И ако се разделите няма да има нужда да живееш с тази лъжа.А колкото до другият мъж...обмисли го много добре.

19.   Към № 12:
А, може би и благодарение на такива като теб, много жени и мъже изневеряват!!!

20.   От №12 до №19:
Интересно ми е защо мислиш така?

21.   Я си помисли дали любовника ти би останал с теб , ако той нямаше деца? А мъжа ти въпреки това е с теб!

22.   Подкрепям напълно номер 12 заради такива като теб страдат половинките на излъганите я се постави на тяхно място аз съм била и знам колко е тежко!