Имам двойнствен живот
Здравейте,аз съм момиче на 20г. и търся съвет.

На кратко казано имам приятел от България, който е на 35 години, запознахме се по интернет, той живее в квартал, който не е близо до моя и за това се виждаме по-рядко, но пък се чуваме всеки ден по скайп и винаги си говорим, когато имаме свободно време.

Обаче преди да се запозная с него, имах връзка с мъж, който е българин, но живее в щата Калифорния, с него също се разбирахме, той е доста интелигентен и доста работлив, сега отново поддържам връзка с този от чужбина и той казва, че е много влюбен в мен и иска да се оженим и аз да замина при него..... той е идеален за съпруг, защото е предприемчив и отговорен, както и доста сериозен във всяко едно отношение....

Аз обаче обичам този от София, той е първата ми любов, но за него мога да кажа, че е мързелив, вече доста време е без работа, казва, че търси но е факт цялото това време,което пропилява в седене пред компютъра, иначе е добър по характер, не особено точен, но доста грижовен, интелигентен и възпитан.

Принудена съм да избирам между възможност за по-добър живот извън страната, или да избера да остана тук в БГ и да съм пак щастлива с НЕГО, но и е факт също, че аз не съм сигурна дали той държи на мен, никога не ми е казвал, че ме обича, казвал ми е само, че съм му много близка, не знам дали не ме приема само като приятелка, с която прави секс, аз го обичам повече от всеки друг, но ме е страх да не сгреша, ако остана тук и после той да ме зареже и да остана съсипана.

ПОМОГНЕТЕ МИ!

Коментари

1.   Това си мисля и аз скъпа-никога не ти е казвал, че те обичал а остави, че е мързелив и не особено точен. Помисли, трябва да избираш между сигурност и любов, или избор между сигурност и ...........неизвестност. Едва ли с този от София, живота ти ще бъде рай! Кофти, но, вече с повече опит от теб бих казала само- БРАКА УБИВА ЛЮБОВТА, така, че не се заблуждавай, че като го обичаш сега, ще го обичаш винаги, или така ще стане само, ако не се ожените, незнам дали ти е говорил за брак де, май не. И с този от Америка 100% сигурност няма, ако не си готова за това изчакай, помисли добре, анализирай, животът е пред теб, та ти си само на 20г.

Желая късмет и много любов!

2.   ТОЗИ ОТ ЧУЖБИНА :)

3.   Хващай калифорниеца, с този търтей от София ще пукнеш от глад.

4.   Здравей миличка! Моят съвет е че нито единия нито другият е за теб. Преди време и аз като теб бях поставена пред избор между двама. Единия умираше за мен, уважаваше ме, обичаше ме, носеше ме на ръце а аз не изпитвах нищо към него. Другият се отнасяше идиотски с мен но пък аз имах чувства и търпях с надежда че ще се промени. Повярвай ми решението е ТРЕТИ! ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ!

5.   Като поносиш мързеливеца на гръб известно време цялата ти любов набързо ще се изпари, той явно не те обича особено, американеца - ти не го обичаш, той може би те обича - кой знае? Абе, закъде бързаш да се жениш толкова млада? Животът се дели на 2 - преди женитбата е живот, след нея-само грижи и ядове. Според мен още не си срещнала истинската си любов, иначе нямаше да искаш съвети тук и най-добре изчакай няколко години, поживей си, прави си каквото искаш без да се съобразяваш с мъж и свекървище, без някое малко квичащо да ти повръща на рамото като се оригне, изучи се, направи кариера или там каквото искаш. Успех!

6.   Искам да допълня - този мързеливец е на 35 и е безработен. Значи досега нищо не е постигнал. За какво ти е? Ами ако имате деца с какво ще ги храни? Та той е дъртак на всичкото отгоре. Ти ще си на 40, а той-пенсионер на 55. Ужас! И калифорниеца ли е толкова прастар? Моят съвет е да ги зарежеш и двамата.

7.   Здравей, аз съм мъж на повече от 40 години. Заминавай за Америка. Тези двамата мъже няма да ти бъдат последните.
И аз на твоите години се мислех за вече голям. Ти си на
20 години и вече трябва да мислиш какво ще правиш от
тук нататък, след училище. Птичката ти е кацнала на рамото. Твоето начало е Америка. Бъдещето е пред тебе.
Млада си. Спокойно. Дори и да стане издънка, имаш много време да си оправиш грешките в живота. ЗАМИНАВАЙ.

8.   Не мисля е е правилно така да се поставят нещата..трябва сама да избереш..аз само ще ти кажа че ако мъжа те обича повече жената е по щастлива

9.   Тръгвай с калифорниеца. На другия не му пука за теб.