Объркано държание...
Забърках се с един мой колега! Преследвахме се няколко месеца, докато стигнем до тази крайност, защото аз съм семейна, а той свободен!
Откакто преспахме обаче той започна да се държи много странно.

Има дни, в които идва при мен и си говорим много за различни неща! Но има дни ,в които не ме поглежда в очите докато се разминаваме по коридорите!

Последния път го попитах защо не ми говори, а той ми излезе с номера, че нямал настроение и не му се говорело. Малко по-късно го засякох как от разстояние ме стрелка с поглед!

Незнам вече какво да си мисля?! Аз имам чувства към него и това негово държение ме измъчва!

Коментари

1.   Може да не му е харесал секса ви, а това да е било единственото, което е търсил в теб.
Гадно ми става, като чета такива истории. Най-вече за това, че приемате изневярата за нещо нормално, за чувствата към някакъв си колега. Ами като изпитваш чувства към друг мъж, какво правиш при твоя? Развеждай се и тогава се чукай и си изпитвай чувствата към всички свободни колеги, ако искаш. Заради такива, като теб, мъжете казват, че всички жени са курви. А ти си такава. Поне двама мъже могат да го кажат с пълно основание - твоя и колегата ти.

2.   Абе хора, осъзнайте се!!! Нима не е възможно да изпитваш еднакви чувства към двама различни човека? Смешно е да се захващате за това "...ама като имаш чувства към другия, какво правиш с твоя...". Така говорят само хора, на които не им се е случвало. А това, че не се е случвало не значи, че не би мого да се случи.

3.   И аз бих направила така, дори и да съм на твоето място.Все пак ти си имаш съпруг. Според мен той иска да ти покаже че всичко между вас е само секс без чуства. Или да се одрапне за да не задълбава в чуства и отношения.

4.   2,
да си направи харем тогава. И защо да се ограничава само с двама?
Как мислиш, дали мъжът й ще е толкова толерантен, като теб, към чувствата на жена му към друг мъж? Любовта е всеотдайно чувство. Не можеш да дадеш половината на един, а другата - на друг. Ако вярваш, че можеш да обичаш двама, значи, поне за единия, се заблуждаваш.
Авторката не казва нищо за чувствата си към съпруга си. Може и да не го обича, и ако е така, редно е той да го знае, а не да го лъже, защото той също има право на избор.

5.   Напълно подкрепям номер 2!Трябва да ти се случи,за да разбереш какво е?!И аз си мислех,че ще съм вярна на моя съпруг цял живот,но се появи човек,с когото ми е приятно да бъда и не само заради секса,а защото наистина той ме допълва!
Не съм първата,няма и да съм последната на която се случва!

6.   Нещо се объркало...Може да се е уплашил от дългосрочна връзка с омъжена жена, след като е минала първоначалната еуфория и сега да се дърпа. Сигурна ли си, че не е искал просто секс за една нощ.

7.   Ами изчукал те е, какво очакваш занапред освен само секс. Не си и мисли, че ерген ще се обвърже с омъжена и ще си усложнява живота, освен ако не е малоумник. Ти си му под ръка, но явно си има и друго вързано, тарикат момче. Не знам как ги правите тези работи, казваш, че сте се преследвали - кой каквото е търсил си го е намерил, както се казва - пито-платено. Жалко за онзи нещастник у вас - чукаш се и с него и го лъжеш, добра артистка си, а и се обиждате, когато някой ви нарече курветини.

8.   Наслаждавай се-играта продължава!

9.   5, ще се случи, ако позволиш да ти се случи. Ако го пуснеш в главата си, само тогава. То е въпрос на принцип. И на избор. Много сте ми смешни, като почнете да се утешавате с това - не съм първата, няма и да съм последната. Вярно е, слабаци много. Но лъжата си е лъжа, измамата - измама, и болката от тях - истинска.

10.   Ей,все едно само на мен се е случвало това,така ме нападете!Когато се появат истинските чувства,колкото и да се подтиска желанието към друг мъж,няма как да се избегне.Зряла жена съм на 38год. и повярвайте ми,след 15 год.брак няма как да те подмине някакво ново изживяване!

Номер 7-разбира се,че търся само секс,неискам да зарязвам съпругът си,а и да проваля бъдещото на другия мъж!Просто в живота се случват тези неща,какво да се прави-природа!

11.   "Зряла жена съм на 38год. и повярвайте ми,след 15 год.брак няма как да те подмине някакво ново изживяване!" Какво му е зрялото на такова разсъждение? А изживяването ще ти се случи, ако му позволиш. Интересно ми е с какви очи гледаш съпруга си вечер, след като през деня си се чукала с другия? Разбира се, че се случват и такива неща в живота, поне бъди честна и кажи на мъжа си, в случая си най-малкото лицемерна.

12.   Aз пък съм незряла ... на 22 години съм ... но твоето "ново изживяване "... ние незрелите му викаме ЧУК ЧУК И ЧАО :)

13.   12,
На моите години-38,ние пък му викаме-все още сме вървежни и неустоими жени:)

14.   А-а-а-а, това било, то си и прозира. Цялата работа е да се усетиш "вървежна и неустоима". Докато хващаш горе-долу око все ще се намери някой да те шиба, загорели пръчове колкото искаш, а и ти, както се вижда, си от лесните. Само че заслужава ли съпругът ти това? Тъпкачът ти е свободен, завъртял ти е празната глава и сега си играе с теб както си иска - един път ще е на кеф, един няма да е, но няма да се обвърже с теб, а ти си троши нервите. По-малка съм от теб, усещам че съм вървежна и неустоима само по погледите на мъжете - и това ми стига да ми ласкае самочувствието. Но да тръгна да се чукам - не ми е в принципите.
От една незряла.

15.   14,
на поста ти ще отвърна само с една голяма усмивка!Малка си още и някои неща от живота не са ти понятни!
По интересно ще ми бъде да си комуникирам с някой на моята възраст:)

17.   Поредната изиграна...
Ти си семейна, той е знаел винаги,че няма бъдеще с теб !!!
ЖЕНА на 49 г....евала на № 14,малка,но зряла за годините си ...
За разлика от "недораслата " авторка !!! И на години и на акъл !!! След 15 г. брак, ха, смешка вървежни и неустоими жени,че аз и на моите години съм неустоима,но не вървежна жена,защото не си вдигам краката,ей така...Имам достойнство,
и не ми дават годините.
Към № 2 ,5 ...и към авторката...Само мога да допълня..............
Господи,прибери си верисиите....
Росирос

18.   Знаете ли аз мисля така колкото и да желаеш един мъж ако не е твоят и правиш секс с него винаги е изневяра и наранява това е не увъжение и придателство към любимият човек незаслужена подигравка и лицемерие към половинката ти.

Аз също харесвам друг мъж и испитва желание към него но никога не бих го поощрила към действие и небих изневерила на мъжа си по-добре стой далече от този извън брачен любим, ако се наложи дори напусни работа за да запазиш това което е останало от брака ти.