Хванах го в изневяра
Ситуацията е почти абсурдна и много филмирана, но от 1 година се срещам с един мъж в неговата квартира. Един следобед, след като се бяхме срещнали с моя излизам от къщата му и по- надолу по улицата гледам колата на моя мъж. Щях да умра. Помислих че ме следи. Студ, ама се скрих между две къщи и зачаках. След около 2 часа моя излиза, а с него една по-млада от мен и се държат за ръце и си гукат и целуват- влезнаха в колата и потеглиха.

Вечерта го питам как прекара деня, а той с усмивка взе да ми разправя надълго и нашироко за работата, проблемите и всякакви такива. Сега незнам дали да правя скандали или да си натискам парцалите, както се казва водена от принципа - хайде да не се следим, че да не се хванем. Малко ми е тъпо обаче, защото той от много време няма интерес към мен, и това беше причината да започна да се виждам с другия. И колкото повече време минава толкова повече почвам да ревнувам. МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА.

Коментари

1.   Няма нищо объркващо!
Трябваше просто да му подхвърлиш, че си видяла колата му - "И там ли имате клиенти, скъпи?!" Ако имате общо, заслужаващо внимание имущество и деца - ако той си гледа семейството - забрави! Само бъди секси! И не му обръщай внимание. Или ще се върне окончателно при тебе (малко вероятно), или просто ще се споразумеете - всеки си има забавления, но домът си е с приоритети!
И къде си видяла мъж, който да няма любовница?! Те таково животно нема! Стига да е мъж, а не п...о!

2.   Ти му изневеряваш, той ти изневерява.Какво правите ,,заедно"? Я всеки по пътя и това е.Само скандали не прави, защото е смешно.Какво ще му кажеш?
-Тъкмо излизах от квартирата на любовника си и те видях с друга.
Ми смешно е.И не прави драми да го караш да се чувства виновен, че ти е изневерил пък ти си му била вярна.Това вече ще е адски подло не смешно!!!

3.   Ти му изневеряваш и той на тебе .. какъв е смисъла да сте заедно?

4.   Слушай сърцето си, забрави грешките отдай се на чувтствата после ще съжаляваш, живей за да си щастлива, а не да се съобразяваш с другите
каквото искаш и чувстваш това и направи

5.   Не можеш да му търсиш сметка,тъй като и ти ги вършеш същите.

6.   Ти пък какво очакваш след като правиш същото? Или си трай или просто се разделяйте.
Каквото повикало, такова се обадило...Пък и не ми приличаш на много притеснена, просто те е яд, че постъпва с теб така, както ти с него.Понеже ти не изпитваш угризения....

7.   Ами честито! Има едно добро нещо в ситуацията и то е, че сте на кантар, колкото единият е затънал в помията, толкова и другият. В случая няма значение кой кога е започнал. Има един разка на Чудомир - "Оцетеното буре" - http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=6&WorkID=11343&Level=1, прочети го и там може би ще намериш достоен изход и за двама ви от кашата. Иначе какви скандали ще правиш, вероятно и съпругът ти знае или поне подозира за твоите забежки.

9.   Здравей, приятелко по съдба,
смея да те нарека така, защото преди шест години и аз преживях същото, само че ние се засякохме с мъжа ми и неговата любовница, а аз с моя в едно заведение. Доста нелепо и неловко. Той не ни видя и побързахме да се махнем, но както казваш - мен ме загриза ревността - не че аз не ги вършех същите...

Една вечер не издържах и поставих въпроса - защо, като не ме иска - да се разделим, съответно му признах и за моята връзка. Ако щеш вярвай, но от тогава сме неразделни и в отношенията ни няма място за други хора. Някак, разговора, споделянето, откровението, откриха нови хоризонти във връзката ни.Станахме по-искрени един към друг, по-открити и не се стесняваме да си казваме истината в очите и съответно да не се обиждаме от нея.

За мен принципът е този - каквато и да е истината - тя трябва да се открива, ако има нещо, което той не получава във връзката ни нещо, което иска, трябва да ми каже, за да измислим, какво може да се направи по въпроса, защото любовниците първо не са икономически изгодни, второ, не винаги са чисти жени и трето - не са с нищо повече от теб и мен.

10.   Авторке, твоята история ме разсмя от сърце. Съдбата си прави понякога невероятни шеги с нас. Приеми нещата от веселата страна, така и така се срещаш с друг и не е справедливо някак си да пилиш на главата на съпруга си за неговата изневяра.

12.   Хахаха, смешна си! И аз като номер 10 се разсмях от сърце. Той не ти обръщал внимание и ти си решила да му изневеряваш :D И после хората питат, къде е истинската любов? Докато има хора, като теб и, като мъжа ти истинска любов няма да има. По твоя въпрос да се смея ли, да плача ли и аз не знам. Трагично е просто! Едно ще те питам, като си видяла, че не ти обръща внимание и не си задоволена кво правиш при него? Или то по-интересно да му изневериш? И с какви очи ти искаш да държиш сметка на този човек, може ли да ми обясниш?

13.   "Каквото повикало, такова се обадило"
Д-р Хаус

14.   Ако с мъжа ти отново започнете да правите секс, ще се откажеш ли от любовника си? Защото...

Казваш, че го ревнуваш от любовницата му. Възможно е и той да те ревнува, ако разбере, че друг мъж те... чука. Дали тогава няма да пожелае да си пак само негова?

Не познавам мъжа ти, но ти го познаваш. Ако смяташ, че е възможно и искаш да се развият така нещата, помисли и за този вариант. Повечето хора, преди мен, те съветват да си траеш. Аз бих те посъветвала да си помислиш за различните варианти - какво евентуално ще загубиш и какво ще спечелиш от всеки един от тях. Прецени и тогава реши.

15.   Играете на "криеница", само дето никой никого не търси.

16.   Ми що не си извади телефона и да го снимаш? Иди пак там някой ден и ше го хванеш отново, тогава просто застани на пътя му и го хвани в крачка, няма на къде да мърда. Нека ти разказва за работата си после. В крайна сметка твоята изневяра е водена от неговото безразличие

17.   Хахах 15, хареса ми !

18.   Скъпа моя,мъжа ти си има по-млада любовница и ти любовник.до тук добре.Недей да се чувстваш виновна а проследи съпруга си вече знаеш къди да го намериш.Записвай си всеки път когато го завариш на онова място.След няколко засичания на този адрес просто го изчакай там.Преди това му звънни на мобилния под някакъв предлог.Той ще те излъже разбира се.Когато излезе от любовното си гнездо,ти го чакай там.Повтарям още веднъж-удари първа.Накрая му спретни един грандиозен скандал.Просто бъди първа.Ако той научи за тебе,независимо че и той е в нарушение скандалите и тормоза няма да ти се разминат.Само че това че ти си го хванала той ще представи за твоя измислица.Сигурна съм.Семейстово ти е разтроено това се вижда.Недей да се поставяш в нейзгодна позиция.И още нещо!Не споделяй с никого,било приятелки,съседки или роднини.Все някой ще го предупреди и тогава рано или късно той ще разбере за тебе и ти ще си изкупителната жертва.Успех ти желая!

19.   Щеше да е по-трагично, ако той те беше ''хванал в изневяра''. Мъжете прощават по -трудно от нас. Правят го само, ако много обичат, но както виждаш, случаят не е такъв.
И честно да ти кажа- по-скоро би трябвало да ти е по-леко. Просто няма лъгани....

21.   № 19 Не е е вярно,че мъжете прощават ,само,ако Обичат,
Така поне е в моята ситуация,Моят мъж ми е казвал ,че никога няма да ми прости изневяра,ИМЕННО ,защото ме обича .
И защо да им е по-лесно........
Напротив.....
И двамата се лъжат !!!
Интересно ,кой ли е започнал пръв,???
А ,не е интересно ,кой кого е хванал пръв ???
Преди всичко, за мен това не е нормално ???
След като си изневеряват ,а , не си общуват ???
Не споделя колко г. имат брак ???
Какво и липсва , че изневерява ???
А, после...умира от ревност ...след ,като вижда ,че и той и изневерява ???
Тя, обича ли го всъщност??? или си е мислила до този момент...,че и е вързан в кърпа ???