Какво е?
Здравейте. Искам да споделя нещо с вас. Аз съм момиче на 21 г. От време на време се налага да посещавам едно място. Там работят няколко жени. Става въпрос за една от тях. Харесвам я. Май съм би, понеже си харесвам и мъже. Днес отидох там и беше само тя. Хем се зарадвах, че я виждам, хем се притесних. Подкосиха ми се краката, щом я видях. Мн е красива. Невероятна е. Гласът й също е мн хубав. Едва написах това което трябваше. Блокирах. Не можех да мисля, да говоря. Обичам да я наблюдавам и слушам.

Това е от година някъде, откакто посещавам това място. Тя е на 30 и няколко по моя преценка. Нормално ли е? Какво е, влюбване? Не знам и аз. Ще се радвам някой да пише мнение.

Коментари

1.   Според мен, ако беше влюбена в жена щеше да си сигурна, че си влюбена в нея. Разбира се, влюбването има и платонични измерения. Нерядко изпитваме силна платонична любов и възхищение към приятели.
Задай си въпроса дали изпитваш сексуално влечение към нея и мисля, че ще ти стане ясно.
Аз също съм имала подобен случай. Но така или иначе идеята да съм в едно легло с въпросната жена не ме радваше толкова, колкото всичко останало в нея.

2.   Не май, а направо си би, което не е болка за умиралка, такива сте много. Имаме си ги и в компанията, проблеми поне на основа сексуална ориентация не са възниквали. Проблем е, че въпросната дама ти харесва, а не знаеш какво да правиш. Ако смяташ, че можеш да и кажеш и тя ще го приеме човешки, без значение дали с положителна или отрицателна реакция - добре, поне ще ти олекне. Иначе не ходи там, все ще се издадеш и ще стане грозна история.

3.   Ненормално е да изпитваш такива емоции към някой,който ти е роднина. Ненормално е да убиваш или да се гавриш с някой за удоволствие...В това да обичаш някой, та било то и човек от твоя пол аз лично не виждам нищо ненормално. Според мен е любов, щом те държи вече една година. Човек не избира в кого да се влюби,то просто ти се стоварва отгоре дори и да не искаш и да отричаш,че е вярно. Случва се с доста хора, но рядко някой си признава :)

5.   Благодаря мн за мненията! Към коментар 1 - да, имам и сексуално влечение към нея. Бих искала да я докосна, целуна... Към 2 - ами наистина не знам какво да правя и да правя ли въобще нещо? Не знам как ще реагира. Сигурно ще ме помисли за извратена. В нейно присъствие блокирам. Спирам да мисля, да говоря и не знам как ще й кажа и дали трябва да го направя? Ако реагира положително супер, но ако отрицателно какво ще правя после? Няма да мога да стъпя там от неудобство. А и ще ми е мн гадно. Тя сигурно има семейство. Каква ще съм аз? Просто споделих трепета си, но реално едва ли може да се получи нещо. Номер 3, да, явно е любов, и аз така си мислех, но не бях сигурна. Май е по-добре да не правя нищо.