Излизаме от 2 месеца, а не сме правили секс...
Искам да споделя накратко своята история и бих се радвала на всеки един коментар по нея.

Жена на 24 години съм отскоро излизам с мъж 4 години по голям от мен, тои е красив и умен, в началото когато започнахме да излизаме бих казала че дори и не го харесвах, но колкото повече ставаха срещите ни, толкова гледах с него на други очи.

Обаче има 1 НО което не ми дава мира, и то е че не съм сигурна какво изпитва към мен и дали въобще изпитва нещо, просто за мен са малко странни отношенията ни.
Давам примерите от които искам някои да напише индивидуалните си изводи.

Излизаме от 2 месеца а не сме правили секс, твърди че прекаленото лесно не е интересно. Наричаме с мили думи, запозна ме с част от приятелите си както и аз с моите, но пред тях се старае да не показва някаква близост между нас. Всеки ден идва да ме взима от работа, макар че разстоянието от негоеата до моята не е никак малко, и всяка вечер се набива в задръстванията заради мен. Постоянно ме води на разни места и до сега не е позволил да дадам и една стотинка някъде. Непрекъснато ми купува разни неща, дори споменава съвместно бъдеще. Миналата седмица бях леко болна и непрекъснато ми се обаждаше да пита как съм, дали имам нужда от нещо и.т.н.

Сега моята гледна точка, до сега в живота си винаги съм попадала на неподходящи, от както се срещам с този мъж се чудя, късметлиика ли съм че някои се грижи толкова много за мен? Не мога да кажа че ми е безпазличен но чудя се това ли е любовта? При него как ли е, дали има чуства, от една страна мисля едва ли щеше да прави толкова много за някоя жена ако няма нищо към нея, и наи важното без да бърза да иска секс.

Искам да кажа че дори на моменти се улавям че ревнувам, което незнам защо но не намирам за нормално.
Аз съм доста импулсивен човек, мисля че просто ако ми каже че е влюбен в мен или че има някакви чуства ще се успокоя вътрешно, но мисля че няма да го направи.

Моля напишете нещо за историята ми защото се чуствам доста объркана.

Благодаря предварително.

Коментари

1.   Дано това да е твоя късмет, отпусни се и не се притеснявай, явно момчето държи на теб, успех!

2.   Направи първата стъпка към секса ти. Може да е притеснителен и да не е самоуверен. Имам предвид не да му скочиш на врата, а да го окуражиш да мине на друго ниво. Секса е физическият израз на любовта, без секс няма пълноценна връзка. Няма нормален мъж, който да не се съгласи да правите секс ако имате връзка, напротив -би трябвало той да поеме инициативата, но ако не иска може и да има някакъв проблем

3.   Имах позната която 6 месеца бе влюбена и излизаше с много възпитано момче, оказа се накрая че е гей...

4.   Просто човекът така си изразява чувствата, а и ако досега си попадала все на неподходящи, погледни го като на късмет. Времето ще покаже. А, и да не ти скимне да го променяш, каквато е обичайната женска практика. Относно секса, това че сега не бърза не е лошо, да не се окаже, че не е сексуално активен, как ще живееш с такъв. Навремето ходихме със сегашната ми жена 4 месеца и чак тогава правихме секс.

5.   Може човекът да не бърза със секса, защото още не е сигурен за чувствата ти към него. Дори той да не казва, че е влюбен, държи се точно като такъв. А ти как показваш чувствата си?

6.   Абе да ти имам проблемите. Единственото момиче, което съм обичал и бяхме ,,гаджета" почти две години не ме допусна до себе си никога. След раздялата ни разбрах, че е правила секс с доста хора през времето когато съм мислел, че имам приятелка, пък с мен защо е излизала така и не разбрах. Не е било за пари, защото тогава бях ученик и не съм имал възможност за друго освен да я черпя един сок.

7.   Номер 6 ти ми счупи главата, две години на ръкоделие ли го кара, майко мила.Знам че има два вида мъже едните са разводачи а другите са еба..и . Незнам дали ме разбрахте правилно. Обикновено разводачите ти поднасят всичко на тепсия, но немогат да разберат кога на тебе ти е влажен погледа дори и гола да те види незнае как да те подхване. Асега по темата, момчето може да е много добро и да се грижи за теб но без да пробваш как е със секса, може и да се разочароваш дано не е тъка.Ако много се дърпа изнасили го накрая, той невярвам да се оплаче в полицията бая смях ще падне. И УСПЕХ от мен

8.   Явно човека има сериозни намерения към теб. Направо е очевидно.
Понякога се чудя какво ви става. Не се бой -по принцип няма безплатен обяд (нито вечеря), така че ще си получиш заветния секс. То и аз държах моя на сухо като се запознахме, но аз съм жена - това е друга тактика.

9.   Нямате проблем,
аз съм от мъжете които чакат жените да направят първата крачка(тези на които наистина държим).
Бъди сигурна , че държи на теб.
Трябва само да направиш първата крачка. :)

10.   Същата работа съм.И аз съм от тези мъже, които обичат жените да направят "постъп" към секса.Така съм сигурен, че и тя го иска.Иначе като си го прося се чувствам тъпо, пък и все си мисля, че я карам да прави каквото не иска..

*Syndrome

11.   Kъм 9 и 10-Как може,бе момчета?Тя да направи всичко, в нея да е инициативата...Къде ви е самоувереността?Само че повечето жени не харесват страхливците .Един истински мъж не се страхува да направи първата стъпка,не се страхува да прегърне и да целуне една жена,не се страхува да говори с нея.И точно с това привлича жените.Ако е достатъчно самуверен ,не би се притеснявал от отказ . Това е което харесват жените.А не "Аз нищо не правя защо не ми върви в любовта"