Братовчедка ми ме мрази!
Историята ми е следната , аз съм момче на 23 години, сериозен човек съм, отговорен и с добро патриархално възспитание. Преди около 4 месеца се случи така, че се запознах с едно изключително красиво момиче и веднага хлътнах по нея. Впоследствие обаче разбрах, че това момиче е дъщеря на моя втора братовчедк , но този факт по никакъв начин не намали чувствата ми към нея. Дори и след като разбрах , че тя си има приятел, не се укротих и продължавах да настоявам да ми даде шанс да бъда е с нея.

Желанието ми се подсилваше и от факта, че въднъж тя ми спомена, че ме харесва и освен това съм и забавен. Никога преди това не ми се беше случвало подобно нещо, чувствах се ужасно, че изпитвам подобни чувства към своя роднина. Стана така, че някак си гаджето и разбра за моите взаимоотношения с приятелката му и се вбеси изключително много.

Стигна се даже до там, че започна да отправя към мен заплахи за физическа саморазправа. Междувременно "братовчедка ми" също се настрои срещу мен. Може би точно това ме накара да преосмисля чувствата си към нея, тъй като не исках да я загубя като приятел. Изчаках да мине малко време, за да поотихнат неприятните събития и събрах смелост за да поискам прошка от "братовчедка си". Тя обаче не искаше и да чуе за помирение с мен, отправяйки всевъзможни обиди по мой адрес. Това ужасно ме нараняваше, но си траех и вътрешно се надявях, някой ден да промени отношението си към мен.

Нещата продължиха така до момента, когато преди няколко дни тя ми призна, че не иска да има нищо общо с мен и ме мрази ! Почувствах се силно наранен, защото многократните ми опити да се сдобря с нея се оказаха безсмислени. Така риших да поискам подкрепа от нейния приятел, с който вече се бяхме помирили. Оказа се обаче, че той също е настроен негативно спрямо мен, вероятно под въздействие на братовчедка ми, и вместо помощ получих поредната доза обиди.

В крайна сметка момчето реши да ми помогне, но при условие че му дам 200 лв ! Това бил единствения начин да ме сдобри с братовчедка ми. Проблема е, че няма от къде да намеря толкова пари, тъй като това е месечния доход на семейството ми!

Освен това, ми се струва отвратително това, някой да използва собствената си приятелка за правене на бизнес! Не знам как да постъпя, чувствам се напълно обезверен. Аз съм много чувствително момче, и ми е непосилно да приема омразата от страна на свой близък. Моля ви за коментари! Предварително ви благодаря, за отделеното от вас внимание !

Коментари

1.   И защо ти трябваше да се опитваш да разделяш момичето от приятеля и? Да забъркате поредната селска махленска сапунка ли? Какво постигна в крайна сметка? Една от божиите заповеди гласи да не пожелаваш жената на ближния си, но винаги има такива като теб, които се навират, където не им е работа. И най-често по-късно зарязват от своя страна излъганата патка. Един бой би ти дошъл добре. Иначе 200 лева бил месечният доход на семейството ти - ами какъв мъж си ти с такива пари на 23 години? Я вместо да мислиш за простотии се хващай на работа.

2.   Ами нищо не съм постигнал, дори приятелските си отношения с нея загубих ! Месечния ми доход е 200лв, тъй като аз все още съм студент и не работя, а родителите ми са пенсионери и просто нама от къде да дойдат тези пари!
Относно божията заповед, не мога да кажа със сигурност дали я нарушавам, защото все пак гаджето на братовчедка ми, не ми е бил близък, даже не съм го познавал преди това. Признавам, че направих грешка, но по-важното е, че я осъзнавам и се разкайвам за постъпката си !

3.   Ами дано всичко да се оправи, но това е вьзможно само по лично желание на братовчетка ти .....друг начин няма, защото ако има няма да е нормален вече
d22

4.   Е може ли да не си познаваш роднините ти в чужбина ли си живял досега, няма значение забравяш за случея и времето лекува.Опитай се да ги забравиш това е от мен. А номер 1 е изкукуригала бабичка, незнае ли че в любовта няма божии заповеди хората и погребение одменят за едно ебе..е

5.   Всъщност още по-лошо , в Свищов живях 4 години ,бях студент там , даже все още съм. Бртовчедка ми е много малка , само на 16 години и не е имало възможност да се запознаем преди това. Иначе си прав времето лекува , но след тази случка ще ми е много трудно да я погледна в очите отнво !

6.   Хах, номер 4, номер 1 говори за нещо елементарно - не посягай на чуждо, а ако живееш за едното еба*е, ти самият си изкукуригал.

7.   На мен лично ми се догади! Жалко, че и младите хора толкова се сбъркахме! .....