Върнах се при бившия
Историята е следната: имах връзка с един младеж около половин година, която се развиваше изключително бързо.единственото, на което държах е да не живеем заедно, но спях у дома му повече от половината месец. Целият проблем е, че въпросното момче е мамино синче, ужасно лигав и безотговорен и аз трябва да се грижа за него както маминка го е правила. Нямам нищо против, ужасно много го обичам и ме радва, когато полагам грижи за него, когато го карам да се чувства обичан.. но не мога да преценя дали това не е едно ползване от негова страна.

Съзнателно или не, той е консуматор - иска да получава всичко и на момента. За времето, което бяхме заедно се справях с прехраната ни, домакинската работа и с много много безсънни нощи. На няколко пъти припадах от умора - след изтощителна нощ, следваше и натоварен работен ден и още куп задължения у дома.. не издържах.
След последния припадък реших, че не мога повече. Той разбра единствено за него и каза, че не бива да се преуморявам - с това приключихме темата. Разделихме се за около месец, месец и половина през, което време се видяхме няколко пъти. Обясних му какво ме е накарало да го оставя и останахме с уговорката, че той ще поработи над себе си. Намери си работа, привидно е станал по-отговорен, впечатли ме, най-малко с усилията, които положи да се промени.

На 14 февруари след романтична вечеря се събрахме отново. И сега не знам дали не правя грешка. Само за няколко дни разбрах, колко непостоянна е работата му. Отново съм натоварена предишните си задължения. Не мога да се оплача единствено от нагона му - напълно задоволена съм. Но редно ли е това да ме задържа при един такъв мъж? Или пък е любов? имам нужда от съвет..

Коментари

1.   Докога ще ти стигнат силите да търпиш това? Явно не ти достига внимание,но не прави грешката,да се превръшташ е нещо,което има верочтност да презираш докрая на дните си,ако останеш с този лигльо.Отегли се,ако наистина има сериозни намерения да порасне и има стабилно отношения сам трябва да се потруди за това.Амам от мамини лигли и лигльовци!!! Всичко е в твой ръце!

2.   БЯГЯЙ! С такъв паразит пропилях 18 месеца от живота си. Добре, че все пак прогледнах навреме и се отървах. Заради един х.. не е необходимо да си проваляш живота!

3.   Mи няма ли толкова кой да те вземе, че точно в този си се огледала?

4.   Сама казваш, че е консуматор, няма да се промени, а сега в твое лице си е намерил маминка. Не се залъгвай!

5.   Ще съм честен. пишеш доста събрано, без излишни емоции, стегнт текст, което ме кара да си мисля, че и ти си от този тип хора - сухари. Ако самата ти си консуматор и така разбираш една връзка, то гърнето си е америло похлупак. Субективно е това, което казваш. не е луд, който яде баницата, а който я дава. Ако наистина държиш на човека, ще работиш заедно с него, за да изгладите различията, ще дадеш и сърце и душа. Ти си го оставила бързичко, завърнала си се около "празника", за да не се чувстваш сама и сега си на път отново да гооставиш. Кой е консуматорът сега?

6.   7 години преживявах с такъв човек и наая събрах смелост и го оставих. сега цъфтя - просперирам във всяко отношение. такива хора са енергийни вампри , бягай

7.   " Eнергийни вампри "
Айде стига сте писали глупости!
Ако искаш да гледат на теб като на майка -роди си дете. Ако искаш да си равноправен партньор във връзката ви - направи го. Той не те уважава и не те зачита - с това впечатление останах. А и секса добре, ами чуства има ли?
Има,няма,има,няма... Много си му удобна - може и брак да ти предложи, но докрая ще гледа на теб като на слугиня, а не като на супруга.
Избора си е твой. Моя съвет е да се огледаш за по-отговорен мъж, че с такъв много ще сърбаш!!
Успехчета! :) Ти имаш избор!!

8.   O няко като почне да се оплаква така - ми това си търсиш, това си си намерила. следващият ще е същия не се притеснявай

9.   Зарежи го!За какво ти е такъв човек, само да те ,,смуче"?
Познавам такъв.И много време го считах за приятел.Обаче напоследък взе много да ме дразни.
Демонстрира страшно чувство за превъзходство над останалите пък неподплатено с нищо.

10.   ХУБАВИТЕ ЯБЪЛКИ - ПРАСЕТАТА ГИ ЯЛИ !
и аз познавам един такъв индивид и точно както каза 10 е въздух под налягне. цял живот сестра ми го гледа като дете. семейство са от 10 години и имат 2 деца и с него 3! този господин като седнем на семейна вечеря започка "аз това, аз онова, парите ми, бизнеса ми..." -кръгла нула. сестра ми се е разчекнала да гледа дечицата ,да му върти бизнеса и е влюбена до уши милата.

11.   ОТ ПЪРВИЯТ МОМЕНТ СИ НАПРАВИЛА ГРЕШКА !!!
ДОКОГА ЩЕ ГО ХРАНТУТИШ ???
НИКОЙ НЕ ТИ Е ВИНОВЕН !!!
ЖЕНИ....КОГА ЩЕ ВИ ДОЙДЕ АКЪЛА ???