Имам ли някакъв проблем
Приятелката ми иска да ме убие, сега сме в добри отношения, но свърших съвсем малко некоординирано. От 5 месеца сме заедно и не съм се изпускал, но по принцип на чикия ми се е случвало няколко пъти (дали след като съм пикал, дали от свити крака и изведнъж като ги разкрача некоординирано да изкарам малко количество сперма, което не мога да контролирам, не е сериозно изпразване, но излиза съвсем мъничко и можем да направим беля. Онзи ден за първи път и с нея така стана без презарватив... ходих по малка нужда, после с ръка ме пипаше, аз бях със свити крака, и после започнахме секс и аз с по-разкрачени крака и в един момент пуснах малко и се наложи да пие Ескапеле, ядосана ми е много, защото каза, че било вредно и до сега веднъж е пила през живота си, това било втори път и може да няма деца и е вредно за здравето и ако пак изпие. Какъв ми е проблема за да не се получават повече такива гафове. Аз после свърших нормално и много, но в самия момент свърших съвсем малко и се издъних, яд ме е, че се трови с тия лекарства.. по принцип тя е сексуалната инициаторка през нашите 5 месеца, аз никога не съм я карал да правим секс и тя ме налегна без кондом да започнем и аз малко се стреснах явно, не знам... кара ме да ходя на генеколог, ама той пък какво ще ми каже, това ми се случва от 100 пъти веднъж и аз не знам кога точно

Коментари

1.   Хората за измислили кондома за тая работа

2.   Към 1. тя иска от време на време да е без и просто ми е ядосана за този гаф адски много... знам, че има кондом, ние ползваме разбира се и мога да се сдържам, но стана фаул и не знам поради каква причина

3.   Братле, презерватив ако не искаш да станеш татко.

4.   Човече! Нормален, здрав мъж си! Хората често забравят истината: Природата е създала секса САМО за да се правят деца. Така че, нормалното е да се изпразниш, да избързваш, да тече по малко сперма извън основното количество и момичето ти да забременее.
Ние се противопоставяме на природата с различни начини, някои ефикасни, други-не. Ескапелето не е чак толкова опасно. Но все пак е по-добре да се вземат ежедневни контрацептиви- те са най-сигурният метод за предпазване. В цивилизованите страни жените масово ги използват. В България за съжаление се смята, че те са ужасно опасни. Това не е така, има много нови разработки, с малки нива на хормони, които не пречат на здравето. Много по-опасен е абортът, в БГ според статистиката всяка година се правят от 20000 до 50000 аборта, а после същите тези жени чакат за инвитро.

6.   Боже с твоята приятелка колко сте невежи, не е истина.. първо, лекарят който се занимава с мъжките венерически болести и мъжката полова система се нарича уролог, не гинеколог! Второ, казва ти колко са вредни хапчетата, а не ти казва колко е вреден секса без кондом.. хем болести, хем деца. Според проучване за една година от 100 двойки 20 забременяват от секс без кондом, това не ти ли каза? ! Не ти ли каза, че когато си възбуден отделяш предеякулационна течност, в която има частици семенна течност, от която също има макар и малък шанс за забременяване.. 3то от Ескапел вреда има, но на хормонална основа и НЕ пречи на бъдещи деца, т. е. дори и да пиеш деца ще може да имаш. Образовай се малко, не слушай измишльотините на приятелката си. :)
-CatcherS-

7.   Ескапела не трябва да се пие толкова често, право си е момичето, че се притеснява. Колкото и да са пречистени тия хапове, все си имат хормони. За в бъдеще не се дръжте толкова уверено в леглото, защото риска ви е наистина голям. А ти на секрета, който те овлажнява сперма ли му викаш, защото са различни неща, но в него може да се съдържа процент сперматозоиди.

8.   Номер 1 ти го е казал, най-добре. Ползвай кондоми и нито ще се притеснявате, нито тя ще се трови с Ескапеле. Това, че го пие за втори път не означава, че няма да може да има деца, но наистина не е добре за здравето, защото влияе на хормоните. За това е решение само в много краен случай, примерно при скъсан кондом. Но иначе изобщо не си и помисляйте да разчитате на това, че ти можеш да се контролираш, защото така стават белите.

9.   Първо да те успокоя - Ексапеле не предизвиква стерилност. Не е хубаво да е пие често, защото съдържа хормони, но това че няма да може да има деца са пълни глупости.
Колкото до това, че се "изпускаш" - напълно нормално е да се случва от време на време. И на приятелят ми му се случва, особено когато е превъзбуден. Това не означава, че имаш някакъв проблем.
И да знаеш, че мъжете не ходят на гинеколог, а на уролог :)
Ж27

10.   Сърдита ти била? !? !? !!? !?? !!? ЗАЩО?

Правете секс с ПРЕЗЕРВАТИВ, няма сърдити тук, отговорността е взаимна!

Ще се въздържа от коментар за приятелката ти... дано има по-малко такива хорица! Бъдете по-отговорни!

11.   Слагай наморника, като не можеш да се контролираш.

12.   Не гинеколок, а УРОЛОГ. И спокойно не се "трови". Плюс, че проблема е в нея, защо ти е сърдита щом тя те е "натиснала"? ! Много грешна тактика, по-добре не си правете експерименти.

13.   Ахаха приятелката ти е изключително зле, пази боже от такива.

14.   От 1 до 2

Колкото и да иска от време на време без, ти си го слагай. Няма смисъл да рискуваш. Хем така ще сте спокойни и двамата. Дори и да не се изпуснеш, при липса на кондом риска от забременяване е сериозна, защото по време на акта също се отделят сперматозоиди, без дори да разбереш.

Знам, че кефа не е същия, ама по-добре така, отколкото да забременее и да абортира, защото тогава наистина няма да може да има деца повече. Както се казва, вържи кучето да е мирно селото. Че после може да ти се стъжни живота, ако стане фал.