Кога един мъж обича?
Кога един мъж обича? Възможно ли е ,когато много желае една жена да прави секс с нея и отколкото е захласнат по тава да прави секс с нея да си мисли, че я обича.

Имам един приятел, който се държи много добре с мен, тоест излизаме заедно на кафе, чакаме, посрещаме, но аз не изпитвам никаква тръпка към него за секс или някакви любовни чувства, просто искам да бъдем приятели, да споделям проблемите си с него и нищо друго. Излизаме ,пием си кафето, но когато се стигне до секс аз бягам, не искам.

Той ми казва, че ме обича много, че държи много на мен, но когато му откажа секс ,когато му откажа да ме целува той се сърди, променя се и т.н Тогава аз му казвам, че това не е обич, а страст, привързаност или незная какво, но не е и обич.

Според мен един човек, ако обича ще приеме всичко, без да се сърди че няма секс. Вие как мислите? Аз мисля, че съм права. Не може, ако обичаш да задължаваш и друг да те обича. А и мисля, че ако той ме обичаше истински, когато знаеше че ми се обажда друг мъж и се виждам с друг, а него го имам само за изповедник, нямаше да приема нещата все едно че нищо не е станало.

Много ме притеснява, защото казва "обичам те", а пък аз се отнасям така с него, но нищо не мога да направя. Това са чувства. Или я има тръпката, или я няма. Той смята, че като ми плаща сметките, черпи меи т.н аз ще легна с него, но немога както казах няма тръпка, а няма ли е нищо не става това е според мен. Очаквам вашето мнение. Благодаря Ви.

Коментари

2.   Ама ти и му вярвяш?? НЕ, не те обича! Не бъди толкова наивна и го разкарай като не го понасяш. Най- силни са неизречените думи. Ама я ми кажи за къв ...излизаш въобще с това момче? Така само му подхранваш надеждите, че ще има секс. Гадна си да знаеш. Другия път си плати кафето сама и излез с някого , който ти харесва. Не ти ли е неудобно въобще да се отнасят с теб така??!!? Мисля, че не знаеш какво искаш.

3.   Това е поредната кукла барби, която си пада по " лошите момчета ". С пропадналите идиоти тръпката обаче я има нали ? НАЛИ ?!? Ще се изчука едно хубаво още 4-5 години с пияниците и после, когато погрознее с възрастта и гъзарите я захвърлят, ще усети накъде духа вятъра и ще се омъжи за горкото момче, което веднага ще се оплете в мрежите, защото я обича. И така ще му смуче паричките и здравето до края на живота си.

Жалкото е, че това е историята на една трета от жените.

4.   Cпоред мен пък точно това момче е от тъпкачите, за които говориш и общо взето не толерирам поведението на авторката.. не може така - дали ще е тъпкач или лудо влюбен младеш - същото е! няма как да си пиеш кафенцето с някого, когото те обича - няма такъв филм. Щом си се захванала с тази игра, знаеш какви способности се налага да имаш, а явно добре се справяш с въртележката на мъжете. К...нски номера

5.   НЕ НЕ ТЕ ОБИЧА, А ТИ ПРОСТО СПРИ ДА ИЗЛИЗАШ С НЕГО, НЕ ГО ИЗПОЛЗВАЙ, ЗА ДА НЕ СИ ИСКА РЕВАНШ, ТОЕСТ- СЕКС.

6.   ТОЙ СЪЩО СМЯТА ЧЕ КАТО ТИ ПЛАЩА, ТРЯБВА ДА МУ ПУСНЕШ, НЕ СЕ ЛИ СЕЩАШ ИЛИ ТАКА ТИ ХАРЕСВА, НЯКОЙ ДА ТИ ПЛАЩА СМЕТКИТЕ

7.   Абе кво ти пречи да му дадеш да ти удари една патка и толкова- приятели ми били

8.   Какво сте трагнали да я нападате всички еййй ... навярно сте мъже в ситуацията на онзи, който твърди, че я обича .. На колко още такива момичвта казвате, че ги обичате ... или ви е кофти, че плащате толкова много кафета и за това искате компенсация :Д ...Е, няма коя , драги, да се пусне за 3 кафета в седмицата... когато сте готови да "платите" повече ...тогава ...

9.   " Няма безплатен обяд" Милтон Фриидман... казано е още през миналия век,а през предишните и настощите е доказвано... Не знам защо си мсилиш,че той ей така ти плаща сметките,ясно е че иска нещо,а дали те обича или не,това само времето ще покаже...

Мила

10.   Абе влюбен е тоя с кафетата..... Ама не излизай с него известно време... Ще му мине, най-вероятно като си хванеш някой друг, с който да те вижда.. ;)

11.   Стига бе хора, едно кафе.... Да му пуснела за едно кафе, вие луди ли сте, като иска да плаща- с кафето плаща за компанията, другото допълнително :))))))) Шегувам се, разбира се! Не те обича, според мен, желае те, а какво ще направиш ти е твой избор, но не се чувствай задължена за 2, 3 кафета. В крайна сметка си плащай питиетата, щом сте само приятели, не е длъжен всеки път да те черпи.

12.   Какво правиш при него, след като нямаш чувства?
Или си плащай сметките сама, за да не чувстваш длъжна, а той използван, или си търси някой, към който ще имаш тръпка...
Във всички случаи обаче той има право да знае какви са чувствата ти към него. Не го заблуждавай, бъди искрена и кажи, че не искаш нищо повече от приятел в негово лице. Да, ама тогава ще спре да ти плаща сметките- ей това ти е проблемът....
Все пак не си от тия, които се продават и за една платена сметка.

13.   Много си прав н 12!Защо му позволяваш да ти плаща кафетата?Не е въпроса за 2 лв.,а за жеста?Или е за 2 лв.?Този мъж те харесва и иска да е с теб сексуално и ти го е показал ясно.Какво значи ,че го имаш за изповедник?А ако ти се влюбиш и мъжа ,в който се влюбиш те има за изповедница,ти как би се чувствала?Тогава няма ли да искаш той да е с теб,а не да излиза с теб за да го черпиш кафета и да ти говори за други жени?Няма ли да искаш поне конкретно да ти каже имаш ли шанс?

14.   В отговор на върпроса ти. Обича те, незнам защо ти смяташ, че може да сте само приятли.

15.   3. Това е поредната кукла барби, която си пада по " лошите момчета ". С пропадналите идиоти тръпката обаче я има .......

Човека е абсолютно прав.Шапка му свалям!!По-добре едва ли мога да опиша и аз мнението си.Само за последното не е прав.Това е историята не на една трета от жените, а на две трети от тях.

16.   Много е индивидуален начина по който обича един мъж.
Ще ти отговоря според мен как е. Когато обичам момичето до мен се стремя да я разбирам. Любовта не е робство, а особен вид свобода. Ако тя иска приятелство (тоест не ме приема сериозно като мъж за интимна връзка, било защото не съм и типа или по друга причина) то ще бъде както иска ,но това не значи ,че ще я чакам . Пък и какво ще дадеш на мъж когото не обичаш истински ? Само ще получиш неговата любов , а той от теб - нищо.
Няма да е честно нито спрямо него нито спрямо теб. Защото ако той не те кефи няма значение колко любов би ти дал - тя за теб едва ли би значела нещо.

17.   ЕЛЕМЕНТАРНО УОТСЪН,
НЕ СЪМ ПРОЧЕЛА НИКАКВИ КОМЕНТАРИИ,НО,ТЕ ПИТАМ ???
КАКВО ПРАВИШ С ЧОВЕК,КОЙТО ТИ ПЛАЩА СМЕТКИТЕ, ТИ НЯМАШ ЧУВСТВА КЪМ НЕГО ???
А,ТОЙ ИМА ???
НЕ СЕ ЛИ ПОДИГРАВАШ С НЕГОВИТЕ ЧУВСТВА ???
НЕ СИ ИСКРЕННА С НЕГО , А, ПОСЛЕ МЪЖЕТЕ ВИ БИЛИ ВИНОВНИ !!!
ЖЕНА НА 49 г.
П.П.НЕ СИ ИГРАЙ С НЕГО, ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА НА ТОЗИ СВЯТ !!!