Страхувам се, че ще се отврати!
Здравейте! Ще запозна с това, че съм хубаво момиче, със стегнато тяло. На 18 съм, но си имам приятел, който много ме възбужда(както и аз него) и скоро очевидно ще го правим. Но аз имам един голям комплекс. Дупето ми е стегнато, но... по рождение имам кафяво кръгличко петънце на него! Не е много голямо, но не е и незабележимо, още повече, че е в средата на бузката на дупето ми! Не знам дали сте докосвали такава кожа с рожедно петно, но тя е леко грапавичка и от това се притеснявам най-много! Нали все пак момчетата се заглеждат по задните части най-вече, какво ли ще си помисли приятелят ми като ми види дупето! Дали ще се отврати!? Нямам много опит в секса, но бих казала, че съм по-разкрепостена и определено когато го правим сама ще си го поискам отзад! Но как, с това петно? Моля Ви, хора, според вас, това гнусно ли е? Ако видите такова момиче, бихте ли искали да спите с нея, или не? Много се притеснявам за това и дори това е единствената причина, поради която се старая да отложа някакси секса с гаджето ми. Моля Ви, споделете мнение!

Коментари

1.   Абсолютно, абсолютно, абсолютно неоснователни притеснения!

2.   Няма причина да откачаш така. Аз имам рождено петно на крака си с размерите на... да кажем кутия цигари, но е с неправилна форма. По твоята логика трябва да ме е срам да ходя с поли и къси панталонки, а за плаж да не говорим :) Между другото приятелят ми е луд по него и по бенките ми - целува ги всичките. В началото на връзката ни изследваще тялото ми, сантиметър по сантиметър, за да ги намери всичките. Понякога се притеснявам, че е луд :)
Не се шашкай - щом е с теб значи те харесва такава, каквато си. Мисля че петънцето ти ще му се стори сладко :)
Ж27

3.   Знам, че ще ми набиете единички, но ще съм честен. Доколкото разбрах, ти искаш точно честност, а не учтивост и успокояване.

Специално аз бих се отвратил, тъй като имам непоносимост към бенки, петънца и тем подобни, особено ако са на такива места. Просто ме втриса. Но имай предвид, че това си ми е нещо като странност. При повечето хора не би било проблем, така че е по-вероятно при вас да не окаже влияние.

4.   Ко' речи? Повярвай ми нема и да забележи!

5.   Старай се да отлагаш още и скоро няма да имаш нужда от отлагане, той сам ще си тръгне. А ти би ли се погнусила, ако той има брадавица например. Не мисля, ама това си е твой комплекс.

6.   Надали ще го отрази, камо ли пък да се отврати. Освен това ти да не мислиш, че той е перфектен. Всеки си има своите малки дефекти, но за влюбените очи те са по-скоро очарователни, а не отблъскващи.

7.   №3, споко - няма да ти набием единички! Ти си такъв, какъвто си и имаш право на това! Все пак, много се радваме, че хората като теб не са болшинство. :)

9.   И аз съм така, успокой се. :) На първото ми гадже не му беше много приятно, но ето сега - имам си ново, което много се кефи на петното ми! За всичко си има правилен човек! :)

11.   Намери начин да проучиш мнението му по заобиколен начин. Мисля и че е по-добре да му го кажеш (поне - загатнеш) дискретно предварително. Малко е вероятно чак да се отврати, но все пак - хора разни... А със сигурност на някого даже ще му се стори секси...