Страх ме е от самотата
Не съм престаряла. На 26 години съм, но не съм и толкова млада. Сама съм в момента, няма никого на хоризонта дори. Минах през една дълга връзка, после и през две кратки.

Имаше моменти, в които ми пишеха, звъняха непрекъснато някакви мъже. Сега е някакво затишие явно. Не знам, ще чакам, не искам никого и нищо да търся, вярвам, че любовта сама ще си дойде. Не че бързам, наслаждавам се на спокойствието, на това, че мога да си се усамотя и да си мисля за всичко :)

Хубаво щеше да бъде да знам, че все пак някъде в бъдещето ме чака някой :) Ох, дано има щастие и за мен! :)

Коментари

1.   Аз съм на 27. ще се повторя от други коментари-направих всичко в живота си, имах всичко, но любов... за нея щях да умра. И работа, и образование, и спорт, и дом, и всичко. Висок и симпатичен съм ми казват. Стегнат и адекватен. И коли, и дрехи, и не знам си кво още имам. Но просто доизживявам колкото ми остава-не съм болен от нищо вече, на никого нищо не дължа вече. Какво ли не тренирах, какво ли не правих, къде ли не ходих. Човек ако ме види ще се чуди-"кво му е на тоя? 3 езика знае, още 2 е учил, има работа дето навсякъде по света може да я работи, живее сам-"няма кво да стане". Само че любовта вече съсипа живота ми, би казал някой, но аз бих казал друго-тя почти го терминира:). Не мога тук да опиша всичко, а само ще кажа, че през целият си съзнателен живот, изгарях, почти умрях(буквално) и сега не зная вече къде да я търся(в 08. 30 трябва да ходя на работа:)))а там няма да я има....

2.   Аз съм на 25, и аз не мога да си намеря. Въпреки че търся и предлагам на ред без да избирам на момичета да се запознаем и да излезем на среща пак не се получава. Вече твърдо съм решил да емигрирам в някоя друга страна и там да търся.

3.   Авторке, в заглавието си посочваш страх от самотата, после излагаш по-долу аргументи, с които посочваш, че е по-добре да си самотна за сега. Има си плюсовете да си сама след неуспешни връзки, но дано това да не е за дълго при теб и да намериш това, което търсиш. Ако си с положителна нагласа към живота като цяло ще успееш да намериш себе си и да се обвържеш.

4.   Авторката - с положителна нагласа съм, да. Но все пак си е гадничко да се чувстваш сам и несигурен :) Номер 1 - ех, ако можеше да се запознаем :) хаха Страх ме е по-скоро да не свикна да съм сама.. имам чувството, че като влезеш в някакъв такъв коловоз и после по-трудно се хващаш с нов човек. Дали греша? Един вид "докато счупиш каръка"

5.   Авторке, ти си на 26 и историята ти ми е болезнено позната. Аз съм момче на 24 почти и.... досега в живота си не съм имал връзка. Можеш да си представиш на мен какво ми е и как и аз съм адски самотен, но... нещата все ще се наредят. Не губи надежда! Щом така се случва, значи явно има защо да се случва така! :) Ще излезем и от тази дупка, няма страшно! :) :)

6.   Докато те е страх от самота, до тогава няма да можеш да изградиш пълноценна връзка. Връзките ти ще бъдат точно на база"не искам да съм сама", лошото е че това е много подвеждащо.
Бъди сама и се бори с тези си свои чувства. Като ги пребориш ще видиш колко е хубаво.

7.   Аз пък съм на 23 девствена. Все попадам на простаци, женкари или мними романтици. Само лъжат и се преструват. Моите набори и даже по-малки от мен вече имат дечица, а аз нищо. Толкова ми се иска една топла прегръдка, мила думичка, нежна целувка и заедно да се наслаждаваме на залеза. Усещам се празна и самотна, имам нужда от своята половинка, истинската. Аз съм много романтична натура, но мъжете все искат да те... толкова са груби, недодялани и вулгарни и примитивни. Къде е романтиката днес и всичко ли опира до секс и пари, ами после в самотата кой ще ви утешава, мъже? :(

8.   До 7
Ами след залеза, в цял свят НОРМАЛНИТЕ хора искат да се... И това не е грубост, а част от природата на човека - и на мъжа и на жената. Защо при теб не е така, явно е проблем. Който проблем, ако не го осъзнаеш и преодолееш, няма да имаш дечица - те стават след като се... САМО "топла прегръдка, мила думичка, нежна целувка и заедно да се наслаждаваме на залеза" има в приказките, на земята е по - друго... И никак не е лошо! Успех!

9.   7, признай си, че имаш някакъв страх, някаква неувереност от ... И недей да изкарваш, че другите са ти виновни за това, защото ако ти беше нормална - сама щеше да го искаш. То е като желанието за прегръдка - спонтанно е.
Не ги мисли мъжете - виж навън колко мъже с деца има и си обичат и си ... жените. Гледай себе си - там е проблема. Недей да го търсиш там, където го няма - у мъжете.

10.   На каквото сте си постлали, на такова ще легнете; цял живот няма да сте на 20 години. Изживявате се като хипер вървежни, а утре сте дърти брантии и никой не ви ще. Такъв е живота, опичайте си акъла, докато ставате за нещо още, че после ще ревете, че било нямало мъже.

11.   Към номер 7. Девственица на 23, ще ти кажа, че още доста дълго време ще си си девственица по добре отиди в някой манастир, там има голяма романтика, Със свещеника ще се наслаждавате на залеза, колкото си искате. Такива, като теб ''романтички'' за на път и под път. Не си нищо особено, поредната, която мечтае да полочи оскар за най добра драма. Ти си от жените, които ги вълнуват филми и рамонтика, но станели въпрос за полово сношение и дума да не става. Мъжете, които са се опитали да с теб са го разбрали и са се дръпнали и никога не са си и помисляли да се върнат при теб. За деца пък да не говориш пред някой мъж, щото ще ти се смее. Деца не се правят със гледане на залеза и романтика, реших да ти каза, защото може и да не го знаеш. Такива, като теб са ми познати до болка. И това, че уж се опрвадвадаш, че чакаш правилният е само едно жалко прекритие, ти просто не обичаш секса. Дори и някога да си с мъж, след не дълго време, ще го отблъскваш в леглото, но познай, друга ще се въргаля с него в собсвените ти чаршафи. Чао ''романтичке'' :)