Абсурд или реалност?!
Реших и аз да ви разкажа моята история, която дори и на мен ми звучи абсурдно, но ще ми е любопитно да прочета и вашето мнение!

Точно на връх Св.Валентин се разделих с половинката си. Чувството беше опустошително. Цял ден стоях вперила поглед в нищото и отказвах да приема случилото се. Искаше ми се да излея пред някой, това което чувствах и едновременно с това исках да се затворя в къщи и да не виждам никой поне седмица.

В крайна сметка първото надделя. Реших че трябва да говоря с някой, но не исках да натоварвам близките или приятелите си с черните си мисли в момента и потърсих отдушник в един чат.

Винаги е по-лесно да излееш душата си пред непознат!
Когато нямам какво да правя понякога влизам там и си бъбрим с който е на линия. С някои ми е по-приятно да си чатим, други просто ги игнорирам и така.

С един от чатърите обаче определено ми беше приятно да пишем. И във въпросната вечер се надявах да е на линия, за да споделя с него това което ме измъчва или просто да побъбрим, за да се разсея.

Имах късмет - там беше! И странно, но само от две изречения които написах усети, че нещо при мен не е наред! Писахме почти цялата нощ, за най-различни неща. В крайна сметка резултата беше положителен. Наистина се разсеях, дори ме накара да се смея и на сутринта се чувствах много по-добре!

Малко преди да се разделим в чата, той ми даде телефона си и каза че мога да му се обадя, когато и ако реша! Съвсем импулсивно му дадох и моя телефонен номер, и така започна всичко...

През деня ми изпраща мили съобщения, които ме карат да се усмихвам. Вечер ми се обажда и говорим с часове!

Осъзнавам че звучи абсурдно, но мисля че се влюбих в този човек. Чувствам го ужасно близък, сякаш го познавам от години. Кара ме да се чувствам добре. Хубаво ми е!

Проблема е че тези разговори по телефона вече не му стигат. Иска де се видим и нещата да се прехвърлят в реалния живот. Не иска вече само да ме чува. А аз не съм сигурна дали искам, дали съм готова да мина на друго ниво?!

Едновременно ми се иска да се видим и да продължим, т.е. нещата да се получат и в истинския живот, в същото време се страхувам, че тръпката която усещам сега в реалността ще изчезне и накрая ще се чувствам ужасно!!!

Налудничаво е знам! Не можеш да се влюбиш в някой, който не си виждал, в някой който е само глас по телефона, нали?!

Не може да се появят такива чувства само в резултат на телефонни разговори, нали?!
Ще се радвам ако споделите вашето мнение!?!
Благодаря!?

Коментари

1.   Знам за какво горвориш,чувството е познато но един ден ще ти омразне дори и без да го видиш вярвай ми казвам ти го от личен опит :) и късмет!

2.   Какво губиш, ако се видите? Поне ще направиш сравнение дали отговаря на представите ти.

3.   Опитай да се видиш с този човек наяве. Нищо не може да замени живия контакт! Не се страхувай! Няма нищо нередно и ненормално-срещни се с него! Ако нещата между вас се получат-окей. Ако не-всеки продължава по пътя си! Рискът от разочарование съществува, но според мен е минимален. В интернет - контактите със сигурност надделяват впечатленията за това, кой какъв е като характер, възпитание и душевност. А който лъже и се представя за това, което не е сам се прецаква. Истината излиза рано или късно. Виж го в реалния живот-дано ти допадне и като външност. Обикновено човек изглежда по-добре "на живо", тъй като може да прояви чар и харизма. Давай! Не се колебай! Успех! И последно да добавя-смятам за възможно да се влюбиш в представата за един човек, която си изградила, благодарение на контакта в нета.

4.   Какво ти пречи да опиташ ? Не се измъчвай, няма нищо лошо. Може да си късметлийка !

5.   Имала съм същото нещо.отсвири го.много е обидно после и много боли...ще се окажеш най-лесната му бройка.

6.   Според мен пък няма нищо абсурдно или ненормално в това да се влюбивш в човек по телефона. На колко много хора им се е случвало...
Не бъди предубедена. Може пък и на живо да се харесате също толкова много и нещата да се получат. Дава ти се шанс, не го изпускай. В крайна сметка, наистина нищо не губиш, ако опиташ. Пробвай.
Желая ти успех! :)

7.   Странно ли ще е да попитам как се казва въпросният господин?Само първото име?Жена съм.А историята ми е позната...

8.   Историята ти е толкова банална и реална,че не знам какво се чудиш. Знам как се чустваш - на почти всеки се е случвало.
Ако те кара да се чустваш добре - направи го. Срещнете се на някое оживено място и се уговори с някои близък да ти звънне след около час. Не прекалявай с първата среща(дори да ти хареса). Нещата може така да се развият, че само да си благодарна на бившето си гадже, задето сте скъсали. Не бъди много резервирана, но си имай едно наум - все пак е непознат.
Излез,виж и прецени- може да е точен човек. Надявам се да е така!
Желая ти шастие и усмивки!!!
:)
К.К.
П.С. Не забравяй,че сега си много уязвима и се пази! Успех! :)

9.   Благодаря на всички, които писаха!
Не че се чувствам по-готова от преди за такава среща, но все пак ми беше полезно да прочета мненията ви!
В крайна сметка се уговорихме, че ще се видим (другата седмица) пък каквото стане!
Към 7 - името му е Красимир. Любопитно ми е при Вас какво се е случило?

10.   НЕ НЕ НЕ И НЕ
Абе, мацке, не ти ли е ясно, че защото скоро си скъсала с предния си, си емоционален парцал в момента .. и каквото сега ти се струва любов, МОЖЕ да разбереш след известно време, че е просто симпатия.
И това е доста трудно да се признае и преглътне.
Имала си някой до себе си, загубила си го и сега търсиш да запълниш празното място. Опасно толкова скоро (няма и 10 дни).

Не казвам да не се виждаш с новия пич, напротив виж се, но имай предвид че емоциите може и да те изиграят, затова давай бавно с новия, не искаш да се озовеш във връзка с някъв дето е лудо влюбен в теб, а ти имаш само симпатии , хъ, нали?!
помни, че е възможно всички тези емоции да са директен резултат от раздялата... 'спех