Не е история за любов, а за липса на такава
Аз съм момче на 27 и отчасти заради родителите си никога не съм имал приятелка.Е имах една обаче поради куп причини с нея нищо не се получи.Просто когато беше момента да порасна във всяко едно отнощение ме третираха като....незнам не намирам думата.От пети клас издевателстваха над мен и физически и психически.Само ще кажа, че са ме били за МН.Добър5 на класно по математика.Защо ли?Ами защото не съм получил Отличен6!И са ми мрънкали за Мн.добър5 1/2 по електротехника в 9 клас.Е тогава само мрънкаха шамари нямаше.Не че тия ,,гении" някога са имали моя умствен потенциал, ама нали трябва да има, кой да гаврят.

Не са само тези двата случая.Такива проблеми имаше ежедневно и за глупости предимно и то от ранна детска възраст до университета.По едно време и не ми се учеше.То какво да уча така и така ще ме бият за двойка както ме бият за петица.Защо да си давам зор?Пък и като те предупредят още преди контролното:
-И само смей да не изкараш 6!
Да не се базикам.БОЛНИ мозъци!

Аз съм много спокоен и трудно се ядосвам, а пък много лесно прощавам в повечето случаи.Започнах да пораствам обаче и да се дразня от безсилието си и отношението към мен, да се сдухвам и да губя самочувствие.Как да изляза с момиче?Какво говоря? Как да поканя момиче изобщо да излезем?Та нали ТЕ няма да ми позволят.Нали във първи курс в университета баща ми вдигаше все още ръка да ме удря!Пък и аз живея в малък град и почти всеки познава всеки и то се е разбрало, защото съм споделял.И кое момиче ще излезе с мен като знае, че нашите не ми позволяват да отида на дискотека?Абе каква дискотека като баща ми във единадесети клас ЛЯТОТО когато до 21:00 е светло ми казваше в 20:00 да се прибирам.

Веднъж влязох само да видя какво представлява дискотеката от вътре ей така от любопитство.Имахме гости, нашите бяха заети с тях и мислеха,че съм на гости у братовчед ми.Видяха ме едни познати и после много ме беше страх да не кажат, че после....

За момичетата:
-Никакви гаджета ти си ученик!Колко гадно ми беше само тъкмо се бях запознал с първата си и единствена приятелка.От дома на училище, и веднага след училище у дома.И да не съм чул за излизане.В петък след обяд от 14:00 до 17:00 ще учиш!

И сега мислите ли, че мога да общувам нормално с момичетата?Ами немога.Не, че ако момиче ми каже нещо мълча като пукел.Напротив изразявам се нормално и мога да говоря с нея продължително време без да се чудя какво да кажа или да се държа просташки, но аз да се запозная и поканя момиче да излезем - МНОГО ТРУДНО.То пък и малкото опити, които съм правил никога не се е съгласявала някоя девойка да излезем.

Ясно Ви, е че без момичета няма и секс.Чувствам се ужасно зле.Понякога така се нервирам и мразя тия малоумници родителите си.Абе колко трябва да си тъп да набиеш дете за 5 на класното по математика.
-Ако ще учиш учи, ако не кажи да не давам пари за учебници и да те пращам да пасеш говедата.Баси малоумника.И оная тиква майка ми:
-Ама колко имаш 5 1/2 или 6?
-5 1/2 казвам аз, а гъската проста се прави на важна:
-За мен това не е 6.

И пак да кажа не съм правил секс, а съм почти на 27.Жалък съм нали?Приятелите ми имат дългогодишни връзки, а мен не ме изка никое момиче дори по едно кафе да изпием.Много ми е мъчно, че никога не съм разбрал какво е да те обича, някое момиче.Плаче ми се, чувствам се зле.Пак казвам не си мислете, че само стоя и гледам отстрани момичетата.Дори да опитам да направя нещо по въпроса, да поканя момиче да излезем, да я потърся по телефона и да си поговорим нищо не става подяволите.

Очаквам да ми се подиграете и да ми се присмеете, но не ми пука.Написах всичко това а и една друга изповед щото в едно няма кой да го чете толкова материял само за да го прочете, някой.Само за да види някой, за да споделя с който и да било.Да споделя тук защото няма на кого да кажа.Приятели имам, но те ще ми се подиграват и ще ми шушукат зад гърба.Това значи, че и приятели истински нямам.
Хайде Вие сте подигравайте се.Чакам

Коментари

1.   Работа, квартира, мобилен телефон, чрез който контролираш входящите обаждания от родителите и здравей живот! Не е трагедия, но си на възраст, когато можеш вече сам да вземаш решения. Просто го направи. Спри да се обръщаш назад и да оплакваш детските ти години, ами се постарай да промениш сегашната ти ситуация към по-добро. Махни се от родителите си и заживей самостоятелен живот така, както на теб ти харесва. Ще добиеш самочувствие и ще се успокоиш, а това няма да остане незабелязано от слабия пол.

2.   Не мисля че има кой знае каква причина някой да ти се подиграва.. Ти не си виновен в крайна сметка а родителите ти.. Ако бях на твоето място щях да се махна от тях.. Да си намеря в някой друг град работа или нещо по-различно-на различно място, с различни хора..Мисля че ти трябва повече общуване но какво ти общуване като вашите не те пускат.. Живота си е твой-прави каквото искаш.. В крайна сметка си на 27 !! Не се отчайвай и успех :)

VPK

3.   Не бих ти се подиграла. Знам какво е. И аз нямах късмет до сега. На 28 съм. Имах една дълга връзка, но по-скоро приятелска, и после една кратка и така и аз не съм изживяла толкова неща, а на колко станах вече. И аз така отличничка, а гаджета чак на 23 започнах да излизам. Успех.

4.   Добре де, в пети клас си нямал какво да направиш,в шести също... а сега? На 27... не би ли трябвало вече да си поне до някаква степен самостоятелен? В смисъл,защо не се хванеш на работа, и не излезеш от вас? Така никой няма да те контролира кога си вкъщи,какво правиш,кой каниш и къде отиваш...

5.   Аз също не бих ти се подигравала. Това е грубо и безсмислено, поне според мен.
Да ти кажа честно, аз на твое място бих си хванала парцалките и да ме няма. На тия години, на които си, предполагам, че поне бакалавърска степен имаш, тогава защо не си потърсиш работа? Само че не в твоя малък град, а в някой друг, по-голям. Намери си работа, хвани си квартира, ще видиш как като смениш средата всичко ще си дойде на мястото. Ще имаш нови приятели, нова среда, в големия град никой няма да те познава и няма да знае за вашите и за миналото ти. Това е едно чудесно начало.

Вече си голям мъж, вашите и да не са съгласни, не е нужно да им искаш позволение. Някои на твоята възраст вече са женени и деца имат. Кажи им, че и ти трябва да си потърсиш приятелка, да се задомиш. И да не са съгласни, не ги слушай. Цял живот са ти казвали какво да правиш, но вече не е така.
Не се отчайвай, ами си хващай багажа колкото можеш по-скоро. ;)
Успех!

6.   Автора:Сега работа имам и то такава, за която много хора мечтаят!!

7.   Добре,защо тогава родителите ти продължават да владеят живота ти? И в следствие на толкова страхотната работа не трябва ли самочувствието ти да е поне до някаква степен излекувано? И покрай работата си не срещаш ли нови хора? И защо не погледнеш на жената като на приятел,може би така ще ти е по-лесно да я заговориш,а после всичко ще се нареди...надявам се...

8.   Споко :)
Това дето не си правил секс ти е най - малкия проблем.
Ще го направиш в това не се съмнявам.
Но секс без любов си е чиста гимнастика. Хубаво е ама не чак толкова както когато има любов.
Намери момиче, което ще обичаш и ще те обича. Тогава и секса е невероятен.

Всъщност не е лошо първо да добиеш малко опит с една две каки. Че както си без опит е твърде лесно да се сдухаш с неподходящ партньор. А като имаш в предвид ,че е желателно да незнае за липсата ти на опит. Не чакай ,че докато се усетиш ще си на 30 и тогава звучи кофти да не знаеш що е мацка.

9.   Човече, щом си писал, че имаш хубава работа направо прекъсвай всякакъв контакт с въпросните "родители". Толкова време са те лишавали от нормален живот и просто не си струва да продължаваш да поддържаш какъвто и да е контакт с тях.

Започвай да излизаш повече и с различни хора, на различни места...прави нови запознанства. Да не ти пука кой какво шушука зад гърба ти. Прави си това, което на теб ти се прави. Щом си писал, че за работата ти мечтаят много хора, то предполагам ти плащат добре. Ако е така почвай да разнообразяваш по всякакъв начин живота си... така ще се запознаеш с различни хора.

С момичетата бъди по-уверен..не се отчайвай от това, че 1 или 2 са те отрязали. Пробвай се, с която на теб ти хареса - бъди по-уверен в себе си и не се притеснявай да се запознаеш с някоя или да я поканиш на среща - девойките харесват уверените мъже и тези, които знаят какво искат. В почти всички случаи момичето дори и да те е харесало, ще очаква ти да направиш първата стъпка и да я поканиш примерно... а ако нещо не се получи, както ти казах продължавай нататък... така поне добиваш и опит и при следващата ще се представиш още по-добре...

Най-важното обаче според мен е да излизаш на различни и нови места...така ще завържеш много нови контакти и по-лесно ще си намериш както приятелка, така и приятели, които да те уважават. Също така не се комплексирай и не се сдухвай, защото става само по-лошо...просто се опитай да промениш нещата. Стискам палци и ти желая успех ! Дано всичко се оправи и бъдеш щастлив.

Д.

10.   Крайно време е да се отървеш от тази зависимост от родителите си и да им покажеш че си голям, разумен човек, работещ със собствено мнение и поглрд към живота. Не вярвам ако се изнесеш да ти посегнат, подяволите вече си голям мъж. Вземи се в ръце и продължавай напред сам за да се отпуснеш и да си намериш приятелка. Неможе да те притискат цял живот. Правили са го добронамерено но и малко деспотично, вероятно са си такива, не ги упреквай, родители са и са ти мислили доброто/според тяхните разбирания/, но вече е крайно ереме да се справяш сам.Стегни се малко

11.   Хубаво, че имаш работа. Сега - намери си квартира, виждай се пак с вашите, но КОГАТО ТИ РЕШИШ.Започни да живееш сам. Така ще тръгнат нещата, или най - малкото ще се променят. Направи го ЗДАДЪЛЖИТЕЛНО. Аз съм на 28, разделям се с мъжа ми, намерих си сама квартира, т.е. опитвам се от начало да започна и да изтрия емоционалните травми. Трябва да направиш нещо, за да промениш това, иначе само няма да стане.
Успех

12.   Приеми, че ти сам си виновен!
В 5,9 клас си нямал избор, сега обаче вече имаш.
Като имаш работа какво правиш още при тях?
Я си събирай багажа и се махай от там, иначе си обречен до края на живота си да си под тяхна власт.Изгубил си едни много хубави години от живота си...Имаш още време, така че действай!

13.   Аз имам син на 23 но и аз бих те посъветвала да бягаш от там. Що за родители са това!? Та те осъкатяват собствиното си дете. Голям си вече, сигурно няма да е лесно но трябва да се наложиш, да им се противопоставиш /дори отдавана е трябвало да го направиш/. Дай им да разберат, че живота си е твой и ще го живееш както ти решиш. Ако не им харесва им кажи,че се изнасяш... и ако трябва го направи. Трябва да се научат да те уважават, що за хора са това..!? Успех и дерзай!

14.   От автора:
БЛАГОДАРЯ на всички заподкрепата.Честно казано очаквах подигравки.Ще опитам с всички сили да променя нещата.Коментарите Ви ме накараха да се почувствам по-добре и да се уверя, че не съм ненормален, в някои отношения, както и да осъзная, че всичко зависи от мен.

15.   МАЙКА С ДЪЩЕРЯ НА 25 Г.,
НЕ СЕ САМО СЪЖАЛЯВАЙ,ВИЖДАШ МИ СЕ УМНО МОМЧЕ ,НО ПОД- ТИСКАНО ОТ ПРАЗНОГЛАВИ ,АМБИЦИОЗНИ РОДИТЕЛИ,КОИТО НЕ СА ТИ ДАВАЛИ ПРАВОТО НА ГЛАС, ДА АМА НЕ ,ТИ СИ ПЪЛНОЛЕТЕН,ИМАШ ПРАВО НА САМОСТОЯТЕЛНОСТ, КАКВО ПРАВИШ ОЩЕ ПРИ ТЯХ ???
СТЕГНИ СЕ И СЕ ОТДЕЛИ ОТ ТЯХ !!!

16.   Приятелю,
Ни най-малко нямам намерение да ти се подиграя! Просто не си имал късмет с родители! Мен ако питаш, бягай! Бягай някъде, където ще може да се прехранваш сам и няма да си зависим от родители-феодали. Бих казал дори, че няма какво да загубиш, а ще спечелиш. Свободата, любовта и здравето са най-големите и истински печалби, поне според мен. Не се отчайвай и не се опитвай да променяш закостенели хора - това е хабене на енергия.
Бъди здрав,
Д.