Любовен триъгълник
Здравейте, това което искам да споделя с вас ме измъчва вече почти година. Имам приятел с когото вече сме заедно от 5 години. Момчето си е доста красиво и е обект на желание на доста жени. В началото на връзката ни той се опита да спи с най добрата ми приятелка, за щастие тя наистина ми се оказа приятелка. Простих и продължихме напред въпреки че очаквах следваща издънка. С течение на времето връзката ни се задълбочи, но аз някак си не можех да му имам доверие.

На втората година научих че в началото на връзката ни ( 6- 7 месец ) ми е езневирил с моя колежка. Разделихме се, той продължава да ме търси и не след дълго бях пак с него. Казвах си добре това е било в началото надявах се че няма да се случи. Но бях вече много наранена, болеше ме и исках да си отмъстя. Не след дълго със С. заминахме за чужбина. Там дойде да работи негов познат от детсвото който аз бегло познавах.

С М. станахме много близки, работехме по цял ден само двамата. Сближихме се, знаех че не съм му безразлична. Преспах с него само с идеята да си отмъстя. Имахме известно време връзка след което аз му казаах че не мога да оставя С. Той обаче не искаше да го приеме, търсеше ме постоянно, работехме заедно и не можех да избягам от него. Разбрах че така няма да стане и помолих С. да се приберем за малко в България. Прибрахме се но тук установих че се беше получило едно голямо отдалечаване между нас. Започнах пак да го ревнувам той се сърдеше и само се карахме. На косъм почти не се разделихме.

След месец заминахме пак. М. беше още там и не се беше отказал от мен. Не успях да устоя дълго, от една страна бях наранена, от друга ми липсваше нежността и вниманието което не получавах от С. Започнахме пак да се виждаме. Стана така че С. трябваше да се прибере в България по здравословни причини. Тогава връзката ми с М. започна да се задълбочава, усещах че се влюбвам, той ми говореше да избягаме, да бъдем заедно. През цялото време обаче си мислех че няма смелост да оставя С.

Така след 3 месеца със М. също се прибрахме в България. Трябваше да избирам Исках, наистина се молех С. да ми даде повод да се скараме но той през цялото време ми говореше колко много съм му липсвала и колко неща е осъзнал за тези 3 м. Не можах да си тръгна от него, прекалено много неща ни свързваха, нямах сила да го оставя. Скъсах с М. Той обаче не спираше да ме търси, аз исках да го забравя но той не ми даваше тази възможност. Не след дълго С замина отново. Видяхме се със М и отново започнахме да правим планове как да сме заедно. Обещах му че ще оставя С. че ще отида да живея при него. Аз обаче така и не мога да се реша да го направя.

Моля ви дайте ми съвет не мога повече така да продължавам. Така е вече почти година. Кое да избера, сигурносттта която ми дава С. или да започна наново с М. Да застана зад това което сме постигнали в чужбина с С. или да загърбя тези години в които сме градили всичко заедно. Да продължавам да живея с мисълта че ме лъжат или да избера доверието което имам към М. Моля ви дайте ми съвет. На 23 години съм, мисля че е абсурдно на тези години да попадна в такава ситуация.

Коментари

1.   скъсай и с 2мата.

2.   Избери М, разбира се, та ти го обичаш!!! Не го ли осъзнаваш? А С. винаги ще ти изневерява, сто но сто.

3.   Не, не е абсурдно да попаднеш в такъв триъгълник. Бях на 24. Началника ми допадна адски много. Но дойде един колега, с който работех по 8 часа дневно 5 дни в седмицата. Посредством работата си се опознахме. Тогава колега си падаше по мен, но аз харесвах много началника. След време обаче разбрах че си има приятелка и се отеглих без никой да разбере.Захванах се с колегата.

Работихме заедно 5 месеца. Аз заминах за чужбина. Колегата ми пращаше постояно мейли със снимки на бебета и въпроса дали искам такова. След 2 седмици се прибрах и след още 2 седмици взехме решение за брак. Започнах да организирам сватбата, а той ми каза аз не знам как става това и ти давам пълната свобода за организацията. Да така и стана. Готвих тази сватба цели 5 месеца, нямахме нито един повтиднат тон, да не говорим пък за скандал. Но не ни беше писано - 6 седмици като гръм от ясно небе получих няколко имейла, от които помня: "Няма да има сватба. Не искам да правя нещо, за което след това ще съжалявам.

Така трябва недей да настояваш. " Трябваха ми цели 8 месеца за да изяла от този шок. Месец след като ме заряза реших да си пиша с началника, който беше заминал за чужбина. Това продължи 5 месеца - до преди няколко седмици. Чак тогава след 18 месеца аз събрах смелост за му разкажа в писмен вид за мойте намерения. Преди това той ми отказа. След този мейл аз му изтрих всичи данни Skypa, GSM, мейла. Когато бяха пред мен не се сдържах и постоянно му писах, а той ми отговаряше след няколко дни. Ето защо ги изтрих.

Идва си преди няколко седмици - разговора премина доста спокойно, едвам се сдържах, идваше ми да го целуна, на разздяла ми каза (защо след дни той замина отново за чужбина, а след месец аз също заминавам в същия град) като дойдеш ми се обади. А аз му отговорих нямам никакви твой телефони и това може би е последната ни среща. Той направи необичайна физиономия, замисли се, забави походката си, а аз се обърнах и заплаках. Това беше.

Колегата ме заряза преди свадбата, а приятелството на началника не ми стига. След 2 седмици ставам на 26, а преждевременно съм застаряла.

Всичко е възможност. Трябва да си благодарна, че не си си губила времето с подготвка на свадба. Защото много е трудно да гадаеш поради каква причина колегата те зарязва, много е трудно когато те питат какъв подарък искате за свадбата, а ти през сълзи да отговаряш няма да има такава.

Там където е текло винаги ще тече. Няма човешка сила, която да спре изневярата. Той ще продължава в този вид. След време, ще те открие човека който те заслужава.

4.   Едно семейство ако се раздели вече не е семейство. Виждам че когато се разделиш с един от двамата, връзкатата
ти с другия се прекъсва. Докато ходите и се връщате по
сукаците така ще бъде. Не ти го пожелавам, но само ако
закъсаш и се нуждаеш особенно от финансова помощ, ще разбереш кой от двамата държи повече на тебе. Ако знам
какво правиш в чужбина , мога да ти дам по конкретен
съвет. Дано не си проститутка, манекенка или нещо подобно. Аз имам една приятелка. Тя ходи и се връща в
чужбина постоянно. Взе да ми писва. Търпя я защото съм женен и защото е хубаво гадже. Лъжем се че се обичаме.
Препоръчвам ти. Ако повече няма да излизаш, това значи че си финансово добре и независима, изчакай малко. Те нещата сами ще се наредят.

5.   Аз съм на 48 г. и преживявам подобна криза. Имам приятел от 10 години. Не живеем заедно, но ежедневно се чуваме и виждаме. Той е разведен, аз вдовица. Преди 7 месеца срещнах мъж, който ме завладя емоционално, а съм задоволена и обичана жена. Не мога да се позная. Няма рецепта.

6.   Офффф съчуствам ти аз сам в същото положение мила, но при мен е 10г. брак и с 2 деца много по трудно. От 1 година обичам мъж, които е женен и живее в чужбина, чувствата ни са взаимни иска да живеем заедно но как.

Моят съвет е там където те води сърцето там да отидеш според мен това е наи важно. загледаи се в очите и на двамата там ще разбереш . ти си млада гледаи на пред щом има лубов между двама и социален живот всичко се постига . Не мисли какво ств саздали с първия ,,,, успех

7.   Oх, аз съм в същата ситуация. И аз съм на 23 год. , а се терзая всеки божи ден какво да правя с живота си и с кого да свържа бъдещето си и в краина сметка вече година немога да направя своя избор. И двамата имат толкова предимства и недостатъци, че направо полудявам.Обичам ги и двамата по различен начин и знам че ще ме боли за всеки един от тях, но незнам за кого повече. Объркана работа.

10.   И какво направи няколко години по-късно?
Интересно как се е развила историята?

11.   И аз се чудя какво е станало... Дано поне си щастлива след всичките тези години... Аз лично иска да разбера че си с С...