Кои жени са по-привлекателни?
Пускам една по-лека тема, защото първо наистина ми е любопитно какво мислят мъжете, второ, тук преобладават драматичните истории и няма да е лошо да се разнообразят нещата малко.
Кои жени смятате за по-привлекателни и секси от гледна точка на стила им на обличане? По-спортно и момичешки облечените, напр. дънки, потник и кецове /съответно облечените в ърбан стил, спортно-елегантни, отново на равни подметки или елегантно облечени жени на висок ток? Или пък няма значчение за вас? Пишете и годините си, защото ми се струва показателно.

Аз например съм с вечно променящ се стил - сега се нося по-често спортно или ърбан, преди време обичах да съм на ток и по-женствено облечена, но сега този стил ми е скучен. В същото време винаги съм харесвала по-спортно към небрежно облечени мъже (с кецове, свободни дънки, най-елегантната част в облеклото им може да е спортно сако напр. ).

Коментари

1.   преди няколко дена в Сф имаше едно парти и имаше една силиконова бомба. Повярвай ми както и да я облечем пак всички погледи ще останат в нея. Разбира се нещо по-разголено е по-секси. Какво е туй ърбан? аз знам само за бърбан :D

2.   това е мега-безмислено, защото всеки има различно мнение и дори едно да пеобладаа, това не е гаранция. всичко е до излъчването - ккто се казва "хубав кон и под скусан чул се познава"

3.   Няма значение, важна е усмивката. Иначе не смятам, че обикновените и смотанички момичета са толкова добрички колкото твърдят, повечето са с отвратителни характери. Бягам от очилатките, те са комплексарки.

4.   Хората са го казали - хубавият кон и под скъсан чул се познава. И си е точно така. Замисли се за всички хубави, положителни, симпатични, лъчезарни хора, които познаваш. Забелязваш ли облеклото им? На мен нещо ми се изплъзва.. :) От друга страна - намръщен, злобен и кофти човек, ако ще в костюм на Армани да е... Все тая.
Извод: Най-привлекателното облекло е доброто състояние на духа и харизмата.

5.   Облеклото трябва да е добре съчетано, стилът няма значение. Можеш да се облечеш с най-скъпите и елегантни дрехи, но ако не са съчетани като цвят, модел, ако не е подбран добре размера, модела и др. спрямо човека, неговото тяло, то кел файда. И обратно...

6.   Елегантно облечените. Сако, къса пола (до келенете или по-къса), обувки с висок ток, червен лак на ръцете и краката.
М 22

7.   Засмяна брюнетка миньонче. От това по-хубаво... , здраве :)

8.   Рокли, такива летни от всякакви платове, да кажем до коляно. Много рядко се срещат момичета в рокли, но бие на очи наистина.

9.   Мисля, че жената с вкус трябва да умее да се облича според случая, а не да се носи в един стил денонощно. Много са ми смешни такива, дето отиват на разходка в парка с токове 20 см и вечерен грим, или пък на работа в офис, да речем, слагат поли с дължина малко под задника или ми се разкарват по анцузи в кафенетата, без да имат най-малкото намерение да спортуват.

10.   Една привлекателна и интелигентна жена, рокля от 5 лева да си облече си остава привлекателна. Кифлата от своя страна си е кифла, дори и тоалет за милиони да носи.

11.   Усмихната и руса като Фара Фосет като много млада. Или синеока кестенява като Ким Катрал като млада.

12.   Зависи на колко години си. Като видя някоя пикла от даскало с 5 кила грим 10 санта токове и пола по къса от боксерките ми умирам от смях. Ако си тийн това ърбан ли ко му викаш е добре, но всеки има различен вкус.

13.   Дрехите са последното нещо, коеот ще гледат...

14.   Много ме кефи момиче с тесни дънки на висок ток.

М29

15.   жената, в която съм влюбен се носи предимно спортно... , но понякога слага и по-елегантни дрехи...

обаче и на баба си кюлотите да сложи пак си гълтам граматиката всеки път като я видя... просто въобще не ми пука как е облечена...

32М

16.   От автора: хора, ясно, че дрехите не са най-важното, но стилът имат значение. И не става дума за това дали дрехите са скъпи/маркови и т. н. За мен лично начинът на обличане на един мъж/жена са важни и дават и друг вид информация, издават отношението към себе си и света. Ок, мъжете може би не обръщат такова внимание или поне не в детайли, ама това със скъсания чул... хайде, няма нужда :D Ако ми се появи някой на среща с лачени маратонки и тесни дънчици, които заплашват да се сцепят, надали ще излезем пак :D

17.   За мен най-привлекателни са жени които знаят как да се обличат. Не е важно какъв е стила, той зависи от повода.
Под знаят как да се обличат имам предвид, че дори и с по прости дрехи могат да направят един тоалет да изглежда стилно. Това показва не само в кой магазин е влязла ами че знае и как да се облече правилно.

Но ако държиш на точен стил - може би бих казал нещо между двете. Да не е спортно тип "отивам да тичам за здраве" но да не е и официално тип "секретарка съм в кметството"

По скоро дънки или друг панталон (нямам предвид анцунг) с някоя по неофициална риза.

Но все пак оставам на мнението си, че най-важно е как, а не какво носи!

18.   Аз обръщам голямо внимание на това как се обличат жените (как са подбрали и съчетали дрехите). Самия аз гледам винаги да съм подходящо и добре облечен. За правилното обличане не е нужно да са скъпи дрехи. Аксесоарите дават завършен вид на визията, но малко жени ги подбират правилно и не прекаляват с тях. Просто повечето хора не могат да преценят коя дреха е хубава и как ще им стои. Обличат първото което им падне.

19.   Хубавият кон го харесват и със скъсано следло

20.   Светлооките. Повечето от тях ме зареждат с позитивна енергия, а тъмнооките ми я изпиват. Не обичам хора с тъмни очи. Единствените кафяви очи, които харесвам са моите и на моите роднини.

21.   Забелязал съм, че повечето свестни момичета не използват градски транспорт - тях или ги возят, или карат, или ходят пеша, или карат колело. В градския е пълно с негативни хора и злобари.

22.   Елегантно облечени жени на висок ток, с очила - брюнетки (направо откачам)!
Мъж - 22

23.   Автора до номер 20 - и аз ще взема да се отклоня от темата си :), но някои хора със светли очи имат доста "отровен" поглед, особено тези с воднисто сините.

П. П. аз самата съм със светли, зеленикави очи

24.   Не малка част от мъжете не забелязват точно облеклото. Ако сте забелязали жените често се обиждат, че мъжа не забелязва новата и прическа или новите и обувки и.т.н. Въобще може да не забележа как точно е облечена една жена. За сметка на това жестове, движения, реакции, сигнали, усмивки, тяло, ум, чар и.т.н запаметявам прекрасно. Дрехите най-малко ме вълнуват. Въпреки това добре облечената жена прави впечатление. Под добре облечена нямам предвид скъпи дрехи, а добре подбрани за нея и според случая.

Въпроса ти дали се харесва по-спортно или елегантно облечени е малко безсмислен. На по-млади жени с опредлено излъчване им отива повече спортно. На други жени този стил изобщо няма да им отива. Интересува ме мен лично каква е жената под дрехите.

K-Man

25.   Според мен това са жените, които обичат да правят и правят много секс (не задължително с един партньор). Обикновено това са жени, които харесват себе си. Това задължително се предава на околните и те също ги харесват. При тези жени няма голяма значение с какво са облечени. Всичко им стои и изглеждат привлекателни и желани. Така че отговора на въпроса ти е, че това е по-скоро вътрешна нагласа на жената. Облекло, аксесоари и т. н. само допълват общата картина. Ако жената е неуверена, не се харесва, не е в хармония със себе си, и най-скъпата рокля да сложи с подходящите обувки, чанта и други аксесоари, все тая. Едва ли ще грабне голямо количество мъжко внимание.
Това е от мен.
мъж на 40

26.   25 определено познаваш жените, поздрави от една жена, която се харесва

27.   Автора - като гледам отговорите на повечето мъже, явно за лафа, че жените се обличат не за да се харесат на мъжете, а на другите жени, си има причина :D

28.   Не можеш да се направиш по-привлекателна за един мъж с дрехи.
Първото нещо, което той гледа е лицето ти. Второто е как изглеждаш без дрехи.

30.   Самоуверените. Една жена, може да много красива отвсякъде-но тя самата не се ли харесва, и няма самочувствие-не е привлекателна...!! Красотата и привлекателноста, е състояние на духа.. Както и една жена, не дотолкова съвършена и красива-но има самочувствие и е уверена в себе си, се харесва много повече на хората от комплексарката..