И двамата сме женени но сме много влюбени и се обичаме
Здравейте искам да споделя нещо което с никого не съм споделяла, омъжена съм от 18 години, до преди няколко години си мислех че мъжът ми е най голямата любов, но през последните години нещо стана между нас, не правим толкова често секс и не получавам онези ласки които получавах преди, това ме тормозеше донякъде и си мислех че така ще продължи живота ми, докато не се запознах със един по млад от мен мъж също семеен по интернет.

Всичко толкова бързо се разви, сякъш и двамата сме се чакали и познавали от години, влюбихме се толкова силно и мисля че не можем един без друг, виждаме се тайно, не искаме да си разваляме семействата, защото и аз и той имаме по две чудесни деца и това може да съсипе живота им. Мисля си, че никога не съм изпитвала толкова силна любов, както към него, много го обичам и той ми отвръща със същото, прави ме много щастлива, не знам до кога ще продължи всичко това, но мисля че нещата станаха много сериозни, какво да правя, объркана съм, сигурно има някакво разрешение на всичко това, но аз не мога вече без него и много се обичаме, посъветвайте ме.

Моля ви, как да постъпя!!!!

Коментари

1.   Аз имах такава тайна връзка 4.5 години. Той беше женен, а аз-разведена. Беше любовта на живота ми и досега не съм обичала толкова. Но като минава времето в един миг чувствата изтляват, не са така силни и един ден събрах сили и му казах сбогом. Преживях го сравнително лесно и той също. Става като в семействата - свикваш и чувствата не са същите. И сексът не е като в началото. Моят съвет е - изживей си голямата любов, не прави нещастни толкова много хора около вас - децата и съпруга си и неговите също. Защото децата на разведени родители са невероятно нещастни, каквото и да разправят психолозите.

2.   Здравей! ... и аз съм в твоито положение и те разбирам напълно. Отдай се на любовта и бъди щастлива, няма нищо по хубаво от това, че и двамата се обичате и сте щастливи когато сте заедно. И аз съм щастлива когато съм с моита тръпка и с нетърпение очаквам поредната ни среща, и се моля този вълшебен сън никога, ама никога да не свършва.

3.   А дали вашето щастие изградено върху чуждото нещастие има бъдеще? Задавате ли този въпроси мили дами, вие които се напъхвате в живота на другите и мислите само за себе си? За собствения си нагон и собствените си желания. Дали сте способни да мислите и тези около вас на които преди това сте се клели във вярност и любов? И кого лъжете тези които обичате сега, или тези в които ще се влюбили преди? Или не сте способлни да обичате и само пробвате, докато се убедите че не сте хора които даряват любов, а сам такива които крадат щастието на другите хора, защото сте неспособни да създадете свое такова. Има над какво да се замислите, ако изобщо имате желание да погледнете дълбоко във себе си, може да намерите нещо което няма да ви хареса.

4.   Браво мила. Правиш това ,което аз не посмях. Успех. И не мисли за последиците. А не посмях, защото съм обсебена от моят мъж, вече 18 години. А това е нещо, което не всеки би искал да преживее. Успех .

5.   Мда за жалот този латино сценарии се случва маи навсякъде по света и у нас. Края му идва с крах и с различн развръзка за всеки отделен случаи. Има развод при други има прошка при трети отрезвяване и така сега ще видим при теб как е:)

6.   Няма по хубаво нещо сутрин да се събудиш и да се усетиш
че си влюбена. Че знаеш че някой те обича. Завиждам ти.
Но аз като мъж , който не може без любовница те съветвам
да бъдеш по внимателна. Усещам че си хлътнала. Тъй ще
ти продължи вече живота. Това е само началото. Ако послу
шаш някого и скъсаш ще почувстваш нужда от нова връзка.
Карай си живота и намери начин да контролираш сърцето си. Успех. И аз чукам една женена . Тя ме лъже че ме обича. Аз пък я лъжа че и вярвам.

7.   АКО ТОЛКОВА СЕ ОБИЧАТЕ-СЪБЕРЕТЕ СЕ.

8.   Това мила моя е сън, събуждайки се от него болката е огромна. Сънувай докато можеш.

9.   Аз съм дете на разведени родители..израснах при майка си..баща си виждах често..тръпката по която се е увлякла майка ми на времето изчезна..извън брачната й любов не беше женен..малко след като нашето семейство рухна..и мечтите на майка ми се сринаха ..родителите на онова момче прогониха майка и момчето от мъка ли незнам защо се ожени адски набързо..така понякога свършват сериялите ..За нищо никого не се сърдя и никого обвинявам, защото това е единствената постъпка продиктувана не от разума, а от сърцето на майка ми..Простила съм я отдавна, защото тая жена живее в името на моето щастие..но да си дете на разведени родители е нещо много мъчително..Аз съм на 20 години ..,но за в бъдеще не бих го причинила на собствените си деца..

По, който и път да продължиш ти стискам палци

10.   Изживей си тръпката, тя с времето ще отмине и гледай да е по-дискретно. Не си разваляй семейния живот и пази това за себе си само.

Много сме в това положение, прекрасно е, но е до време, а добро семейство се гради адски трудно!
Късмет!

11.   БЪДи себе си но ще те посьветвам само сьс едно не разрушаваи семеиството което си градила толкова години бьди реалистка мисли и за другите които са около теб а децата ти какво ще стане сьс тях всичко ще омине и ти ще разбереш че сьпругьт ти и децата ти са всичко за теб УСПЕХ!

12.   здравейте и аз съм влюбена в женен мъж, тоест съм хлътнала като глупачка имам де те и съпруг който ме обичат но нали хората немогат да си контролират чувствата какво ще стане незнам. Но вкрайна сметка живеят само влюбените другите просто съществуват така е казал един учен. Животът е един и трябва да се изживее така както ти е писан, все пак няма нищо случаино на този свят за всяко нещо си има причина.

13.   Като сте толкова влюбени, чувствителни, щастливи, смели, сънуващи, мечтаещи, онеправдани от съпрузите си жени мислещи само и единствено за тръпката (или трътката)... защо не отидете, не направите и от него няколко деца, после от следващия, с който имате тръпка и така...
След като се предавате на нещо толкова животинско значи трябва да сте такива същества. Защо мислите ама как ще ги изхранвам, как ще ги възпитам, за всичко да търсите оправдания, вие сте чистопробни егоисти... НЕ? "Плодете се и се множете"
И давайте по повечко че нещо българи не останаха!

14.   13. - какво плодене те гони, авторката е сигурно много над 40, колкото до 12 - доста глупаво, мадам, доста глупаво!

15.   14 - Визирам жените, а не авторката. Всичките дето следвали сърцето си, да но това не е приказен сън, а първичен стремеж към възпроизводство... само дето нищо не произвеждате, а си поемате пак социалната роличка на депресирана и неразбрана жена в оковите на брака

16.   И аз съм в твоето положение. И като решихме да се събираме и като почнаха проблемите, а може би и с времето почнохме да си виждаме недостатъците.
Затова моят съвет е изживей любовта си, но си разваляй семейството. С времето чувствата отминават и тогава се вижда, че другия не е по различен

17.   Как да постъпиш? Щом се обичате, обичайте си се. Както казва един мой познат: ще ти мине. Докога ще продължи? Докато не ви усетят. Тогава събуждането ще бъде отрезвяващо. Така че не си прави предварителни планове, просто няма смисъл.

18.   Я не разваляйте семействата на хората, а зи седете не гъзовете!!!

19.   Здравейте!! И аз съм поредната щастливо влюбена в страхотен женен мъж- и аз съм омъжена. Мислех, че съм си платила "застраховката за изневяра", но се оказах в позиция като вашата. Изживявам си удоволствието. Може би това е висока цена, за която човек си струва да пести и даже от закуска. Толкова ми е хубаво. Така че авторке, изживей го, граби от живота, защото никой не знае кое е хубаво и кое не....

20.   Така н. 19, но винаги има НО и то е докато не разбере съпругът ти. И аз много обичах съпруга си, но ето любовта ме върхлетя...
. и любовникът ми женен и аз омъжена. Всичко ни беше ясно искахме да изживеем любовта си и още, и още, за това срок няма, докато в един момент до такава степен се заплесваш, че губиш връзката с околния свят и накрая идва сметката, която трябва да платиш. Наранени хора, разочаровани от теб и изведнъж вече разбираш, че оттук - насетне животът няма да е същия.
Ако ме питате дали, ако се върна назад бих повторила - отговорът ми е "не". Заради едни трепети и "неземни" изживявания не си струва. Няма цена, която би компенсирала разбиването на едно семейство. След развода ми всичко се пръсна, всичко постигнато изчезна "яко дим". Децата ми отидоха в чужбина и то в различни страни, почти не си идват в България. Бившият ми съпруг се премести в столицата и не ме търси. Старите приятели вече ги няма. Родителите починаха. А, аз останах съвсем сама, дори на Коледа няма с кой да се видя. Любовникът ми се притесни за брака си и видях в него такава плахост и нерешителност, че пракратих отношенията си с него.
Пак казвам, семейство се гради трудно, но лесно се разваля - просто мислете добре, когато прекрачвате границата.

21.   Леле, майко!! Велики любови, единствения в живота (от коя ли десетица? ), вълшебни сънища, приказки, тръпки и трепети, чудеса, огньове и пламъци... турските серияли ряпа да ядат! И целият тоя буламач с цел да се прикрие някак простата истина, че някоя я сърби между краката и ѝ се ще да я почеше чужд мъж. Защото в крайна сметка се стига до чУкането. Нататък историята е ясна- предишните коментатори са я описали. Обикновено истината цъфва, маските падат и финалът е доста неприятен и отрезвяващ. Жалка работа. Тогава любовчийките ( всичко важи и за мъжете) се усещат колко им липсва семейството, колко си обичат децата и колко държат на съпруга. Ами защо не се сетихте за тях, бе неуважаеми, преди да се наврете в чуждите легла?
Като не можете да си контролирате нагона, не правете семейства и деца. Щом толкова ви се чука настрани, просто напуснете човека до себе си, освободете го от присъствието си, да си търси и той щастието с някоя друга и да си изживява тръпките. Спестете лъжите и униженията и на себе си и на него.

23.   Това, за което всички тук говорите е чистата любов (енергията), която свързва душите на всички хора. Душите нямат пол, но влизайки в тялото те се сливат с него за да за да се получи цялостната личност. Това, което изпитвате, когато срещнете сродна душа, която в момента има сходни вибрации с вашите е щастието от сливането ви в общ енергиен канал.Когато тази връзка е много силна, вие може да общувате по нея с другия човек телепатично, като усещате това което той усеща в даден момент, дори не е неоходимо да сте близо един до друг или дори в една държава. Ако сте от един пол с хетеросексуални наклонности, просто ставате приятели, ако сте от различен пол обаче и ви се случва за първи път нещо подобно е нормално в началото да се появи и силно физическо привличане. Ако имате стабилна семейна среда и висока ценностна система, тоест сте духувно зрели хора, няма да допуснете това да се превърне в любовна страст. Просто ще изпитвате чиста любов към другия човек и скоро ще разберете, че тази любов я изпитвате не само към него, но и към всичко което ви заобикаля. По този начин ще разберете, че правилният начин на общуване с хората които харесвате, когато те са от другия пол е да ги чувствате като братя или сестри. Ако вашите партньори с които сте в момента ви обичат и разбират, няма да ви спират от подобен род общуване, ето защо в по развитите общества, много от хората вече имат отворен брак, за да не им се налага дори да пренебрегват физическите си потребности, като се чувстват виновни след това.

24.   Аз пък мисля, че номера 20 и 21 изчерпаха темата и от двете страни. Останалите позиции са .. временни, докато не се появи "но"-то :)

25.   А онази женица с двете деца от съседната тема, където е имала смелостта да се разведе, а по-късно любовникът и я изоставил, я оплютхе и наричахте курва, а тази тука я съветвате да си изживее тръпката, може би защото е светица.
Мама ви лицемерна. Една категория жени хулите, а за други си затваряте очите и ги насърчавате да вършат глупости. Що за отношение?
Смятам, че коментарът ми е уместен. Моля да бъде публикуван.

26.   Не си разваляй семейството, изживей си мига и след време ще разбереш, че филмите са едни и същи.

27.   Е, това е двуличието -изживей си тръпката, но не си разваляй
семейството. Да де, ама като не знаеш кога да спреш и те хванат после започват мелодрами в пет действия. И изведнъж или Боже децата. Колко глупави хора и нещастни деца!