Попаднал съм на някакво изключение?
Здравейте! На 24 години съм и макар че имам известен опит с жените в никакъв случай не съм някой сваляч. Искам да споделя какво ми се случи и да разбера дали това е нормално.

От скоро се срещам с жена която е по-голяма от мен. Не съм питал на колко е но мисля че е около 40 годишна. Сигурно ще ми кажете да търся около моята възраст, но така се случи. Жената е много готина и страшно ми харесва. Преди две вечери за първи път правихме секс и останах изумен. Тя свърши три пъти още по време на любовната игра. Когато минахме по същество започна да свършва през 3-4 минути. Поне така ми се струва на мен. Направо ме сбърка!

Поразпитах приятелите си, но никой не спомена, че е попадал на такава жена. Някои дори не ми вярват. Не се оплаквам и не търся съвет. Иска само да знам това нормално ли е и дали се среща често или съм попаднал на някакво изключение. Това е.

Коментари

1.   Жените на тези години знаят точно какво искат от секса и как да го изживеят. Аз съм на 33 а приятелката ми на 40 и не я сменям с никоя аджелина джоли на 23

2.   Тъкмо се чудех, дали да й звънна по телефона. Секса с нея беше невероятен... Аз съм на 30 тя на 40 и нещо.
Не помня точно. Но освен за секс, не виждам какво друго мога да правя. Все пак искам по млада мацка. Но сега ще й звънна. Вие ми помогнахте да взема това решение......

3.   Ами, господ на едни дал ,на други взел. Знам за какво говориш. Такива жени има, но са рядкост.Това е жена мечта, която всеки мъж може да задоволи.Сигурен съм , че тя може да изживява и анален оргазъм. Късметлия си!Внимавай да не я загубиш.

4.   На прав път си...сексът е единствената перспектива при толкова голяма възрастова разлика. А фактът, че е полиоргазмична може само да те радва. :)

5.   Eх блазе й!

6.   Аз съм на 36 и също ми се случва да свършвам многократно - понякога 4-5 пъти в рамките на един сексуален акт от 40-тина минути. НО само с един мъж, който знае какво ми харесва, с който се отпускам напълно и изживявам толкова последователни оргазми! При вас просто се е получило от първия път, радвай се! Особено, ако и тя ти доставя същото удоволствие!

7.   Не е изключение, но не се срещат много често такива жени. Мога да се похваля, че моята си прави по 3-4 оргазма един след друг, но може и повече.

8.   A, бе, умничките! Къде се покрихте? Нали мъжете били използвали жените за собствено удоволствие, а? Я да видим, кое е по човешко? Жена като тая ли, или дърво като пуританските кобили? Само, че като се разчуе за такава жена, животът и се превръща в кошмар от упреци и подигравки и какво ли не. А всъщност, има много такива жени, някои от които осъзнават сексуалността си далеч по рано. Крайно време е да престанат да се срамуват от това.

9.   Благодаря за коментарите. Значи мога да се чувствам късметлия :) Защо да се превръща в кошмар живота й № 8? Аз не я упреквам! Напротив! Харесва ми. Просто не бях попадал на такава жена и ми е интересно да знам дали са правило или изключение. Мисля, че всеки има право да получава удоволствие. И мъжете и жените. Ако някой може да получава повече смятам, че не трябва да го упрекваме за това. Можем само да му се разваме да му завиждаме благородно :) Автора

10.   Извинявай, авторе!
Изглежда не си ме разбрал правилно. Не те упреквам. Късметлия си си. Упреквам онези жени /а и мъже/, по правило "недоклатени", които са измислили специални обидни прозвища за такива истински жени и безнаказано ги "популяризират", включително и официално. Упреквам и масово налаганото схващане, че "мъжете вземат, а жените дават". Твоят пример доказва, че не е така. Освен това не е изключение. В секса, ако е истински, няма нито даване, ното вземане. Има само изживяване, в което и двамата се отдават на природата. Останалото са махленски клюки от сорта, кой кого онодил... Е, срещу това роптая.

11.   Няма защо да те извинявам, нищо обидно не откривам в думите ти № 10. Ще си позволя да не се съглася с теб по въпроса за даването и вземането в секса. Според мен в секса всеки дава и не мери с линийка или везна колко е дал и колко получил. И колкото повече дава, толкова по-добре и за него.
Между другото май и в любовта принципа е същия. Поне в истинската де. Така съм чувал, а нататък може и да се убедя от собствен опит :)

12.   Cпоред мен зависи от партньора.ако един мъж е виртуоз в секса, жената ,която е с него се намира на върха на сексуалното удоволствие и особено , ако този мъж мисли преди всичко да достави пълно удоволствие и удовлетворение на жената.така,че не три ,четири, а двадесет пъти ще стигне до оргазъм,господа ескперти ,разбиращи от женски оргазъм.