Не мога да спра да мисля за него!
Всичко започна преди 8 месеца, беше прекрасно, но за съжаление свърши. Имаме много спомени заедно. Прекарвахме си чудесно. Бяхме 5 страхотни месеца заедно, но той изведнъж реши, че не иска да бъде с мен. Не знам точно поради каква причина! Всеки път се оказват различни! Не зная дали се е повлиял от приятелите си, но не мисля. Януари месец ме скъса, и от тогава не сме заедно. И тогава научих един житейски урок "любов с любов не се забравя "
Той е на 17 години и двамата сме на една възраст. И двамата сме трудни характери. От начало бях много наранена, дори не знаех дали го мразя, или го обичам, е любовта в мен надделя над омразата. Аз все още имам чувства към момчето, което не съм спирала да обичам. Просто ми е голяма мъка и вече не зная, какво да правя! Очите ми се насълзяват само със замисъла за него. Не мога да спра да мисля за него и така, минаха се 3/4 месеца, обикновено ги забравям за 3 седмици или по малко, но този път не ми се получи. Яко ми е тегаво! Искам да направя някакъв опит да си го върна! Моля ви дайте ми някакви съвети, защото адски съм объркана! Адски много ми липсва! :(

Коментари

1.   Те момчетата и момичетата на тая възраст не знаят какво искат. Та аз съм на 20 и не знам какво искам. Според мен му кажи всичко, което чувстваш и ако и той има някакви чувства, ще се съберете. Има и опции да си го върнеш, но какъв е шанса да те остави пак при някаква измислена причина, поне от това, което си написала.

2.   Аз съм на 20 и контактувам с момичета на моята възраст, и малко по-големи и ако щеш вярвай само фасони търпя. Никоя не знае какво иска :). Кажи му по-добре какво чувстваш, и ако се дърпа или заобикаля му го кажи директно, че не ти се занимава и това е. Иначе ще става все по-зле и по-лошо за тебе. Ще ти е от гадно по-гадно. Няма смисъл :).

3.   "Той е на 17 години и двамата сме на една възраст.... минаха се 3/4 месеца, обикновено ги забравям за 3 седмици или по малко, но този път не ми се получи. "

Хм... колко е големината на представителната ти извадка, която те доведе до този извод за 3-те седмици?

Съвети за връщане на хора, които не искат да са с нас не давам. Причината е, че ако някой те обича дори да го пуснеш, той ще се върне. 3-4 месеца са доказателство, че той може без теб и явно дори му е по-добре. Какъв е смисъла да упорстваш? Просто си дай още време! Сега без него ти е зле, но с опити да го върнеш няма да ти стане по-добре. С времето ще го забравиш - за разлика от сапунките в живота няма незабравими хора. Казва ти го човек с опит във влюбването в неподходящи хора, който не един и два пъти е трябвало да забравя поредната жаба със самочувствие като принцесата на Монако, но без съответното покритие.

4.   Любоффф престани да се раздаваш за хора, които не си заслужават, дори когато най-много ти липсват! Обърни внимание на хората, които те обичат истински и те подкрепят въпреки слабостите ти. нали знаеш, най-важното нещо в живота е не какво имаш, а кого имаш! Момчета идват и си отиват, приятелите остават за цял живот. (През живота си не ги губиш, само разбираш кои са истинските). Заедно ще се спарим и ти обещавам, че ще си върнеш предишната усмивка и предишното лъчезарно излъчване! И запомни: МАЧКАЙ НАРЕД И СМЕЛО НАПРЕД! Е. А.