Влюбена в шефа
От два месеца работя в една фирма, която приятелят ми ме уреди... работим заедно.. В началото шефа много ме дразнеше държеше се много гадно с мен постоянно се заяждаше с мен, докато моя приятел не замина за чужбина.. след една седмица той (шефа) започна много мило да се държи с мен започна да ме нарича на галено м. постоянно ме наблюдаваше и ми се усмихваше идваше при мен шегуваше се а аз нищо просто го мразех до като един ден. Не всички трябваше да са на работа той си избираше хора и дойде при мен и ми каза м. ако няма автобус ми звънни аз ще дойда да те взема и ми се усмихва мигайки ми аз му казах добре. После пак дойде при мен попита ме къде живея аз му казах след 20 минути пак дойде при мене казвайки ми м. разбрах ме ли се за утре смеейки ми се аз му казах да ако няма автобус се връщам и си лягам да спя бях много сериозна а той ми каза нееееееее и се приближава към мен притисна ме на масата и ми каза тихичко аз ще дойда да те взема ауу веднага усетих пеперудки в корема ми както и да е дойде вземе и нищо от тогава постоянно ме мести ако нямам стол вдига някой който седи и ми дава стола на мен
просто незнам какво да си мисля а много го харесвам постоянно мисля за него тази седмица сме в различни смени виждам го всеки ден но за малко за 1 2 часа... а забравих да спомена още нещо моя приятел миналата седмица се прибра и започна работа веднага при нас... и се бяхме скарали и той не беше дошъл на работа и шефа ми дойде при мен и ме попита къде е защо не е работа и аз му казах да не ме пита повече за него, защото не сме заедно вече и той някак ме погледна незнам как да го обясня... и му казах ако може да ни сложи в различни смени с моя да не сме заедно а той ми каза не знам ще видим дай си номера за да ти звънна и ще ти кажа и докато ми го казваше това гледаше в земята и се усмихваше много сладко и аз му казах добре след няколко минути го извиках и му казах кога да ти дам моя номер а до него седеше един приятел на моя и шефа с цялата си наглост ми каза не твоя а на б. (приятелят ми) просто като ми го каза това потънах в дън земята от срам а съм сигурна че каза дай си номера ще видя какво ще направя и ще ти звънна... направо ми се искаше да се самоубия незнам какво да правя много го искам много много постоянно мисля за него. На другия ден отишъл при моя и го попитал дали е вярно че не сме заедно вече... Останах без думи като ми го каза това моя.. Аз съм на 20 а той е на 24 има дете не е женен не е и бил и не живеят заедно с детето му и майката на детето му просто не знам ще се побъркам кажете ми какво да направя... всички го мразят защото бил гаден държи се грубо с вси4ки момичета само с мен не е така и като кажа че изобщо не е гаден напротив че е много добър всички ме гледат странно...

Коментари

5.   Ти си лека жена.. Усетила пеперудки, нещо друго ... ?
Моля модераторите да не ми трият коментара, защото такива жени просто трябва да им се поднася истината в очите. А защо трябва да им се поднася ? Защото са Боклуци . В 21 век на всякъде е пълно с такива утрепки.....

7.   Абе май не си струва тоя.

8.   Значи... като пукне пролет и се започват истории от този род като твоя. Като дойде лято се пълнят други раздели примерно "Секс и еротика" и като дойде есен всичко е в стил "Какво да правя, той не иска да ме вижда", като последното я ще е записано за любовника, я за титуляра.
Общо взето нали се сещаш че аз или някой друг не може да ти следи нивата на хормоните, нито да ти държи на тъмно "йонито". Какъв съвет искаш сега?
Единственото което ми идва на ум е, че ако решиш да започнеш авантюра, ще нараниш или приятелят си, или шефа ти, като и в двата случая ще нараниш и себе си дотолкова, че ще започнеш да изчанчваш морала си под формата на оправдания заради действията ти. Много жени са тръгвали по този път и нито една от тях не се е връщала в правия път занапред. Разбирай последното както сметнеш за добре. Успех.

9.   Като чуя жена да каже за мъжът си "моя" и става ясно колко и е умствения багаж и колко държи на него.

10.   Ей, тези шефове много готини всичките, бе. Един няма, който да е лош и грозен.

13.   Боже... ти си на 20 години, а си толкова неграмотна... че все едно виждам да пише някое 10-11 годишно дете.
Изръсила си всичко на един дъх, дори на моменти не разбрах какво искаш кажеш... всичко е каша... потресен съм!

16.   Леле, представям си, ако трябва да работиш със шофьори. Всеки, който те пипне ще си казваш този ме харесва.

18.   Просто не знам, как може да има такива хора, като авторката. Момиче на двайсет години си, вместо да "усещаш пеперудки в стомаха", вземи научи малко правопис, усети колко си "грамотна".
Даже малките деца, биха ти се присмели, на това "незнам". Пък за пунктуация, да не говорим.
На шестнадесет съм, но с ръка на сърцето споделям, че съм в пъти по-грамотна от теб.
Заради такива като теб, България деградира с всеки ден, даже с всяка минута ;)

19.   Сексът с шефа помага на кариерата!