Как да постъпя сега?
Tрябва ми съвет, как да постъпя!
Историята е следната:
Преди време получих странното усещане, че приятелят ми не е съвсем искрен към мен. Всъщност, това е нещо, което не ми дава мира. Знам, че има регистрация в някакъв сайт за запознанства и непрекъснато се занимава с някакви момиченца.

Както вече казах, усещах, че нещо не е наред. Реших да се убедя лично в това. Кълна се, че не съм от хората, който перманентно действат по този начин, но реших да се поразровя в skype и с не особена изненада осъзнах, че съмненията ми са напълно оправдание.

Бях потресена и все още съм. Писал си той зад гърба ми, с какви ли не момичета от всички краища на България и на всички казал, че няма приятелка. Другото е ясно и няма нужда от обяснения....

Обичам го, той ми казва същото, казва ми, че държи на мен, че не ме дава на никого, че иска да е с мен, че иска да се ожени за мен и куп други неща, който вече ми се струват като гавра....Не мога по ниаккъв начин да го приема това. Според мен е абсурдно, да твърди, че ме обича, а да постъпва по този начин. И не искам и да си помислям, че това би могло да бъде просто забавление на мъжкото му его! Знам, че отдаде ли му се възможност-ще ми изневери, а това е нещо, което не бих понесла никога при никакви обстоятелства.

И тук е мястото да кажа, че нааааай-абсурдното в историята е, че той е на 30, а повечето от тея "деца" бяха набор '92, '93....

Мога да го съсипя с 1 дума и едно обаждане, но не искам, защото за момента не съм се натъкнала на нещо фрапантно, но ще продължавам да следя всичко.
Молбата ми към вас е да ми дадете съвет, как да постъпя.

Да му кажа ли, че съм разбрала или само да му го намекна по някакъв начин, за да видя как ще реагира, или да изчакам и да продължа да наблюдавам, за да видя до къде ще стигне?
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Кво има да чакаш. Разкарвай го, не ти трябва такъв мъж. Особено щам си сигурна, че при възможност ще ти изневери, все пак се предполага, че го познаваш добре. "Обичам те" не се казва току така, и казването на тези думички изключва всички неща, които си описала.
Успех.

Ale

2.   Според мен ако продължиш, ще се измъчваш само. Вероятността да се натъкнеш на много фрапантни неща е повече от сигурна. Но ако искаш след време пак прегледай и когато имаш достатъчно доводи да го обвиниш - му кажи всичко, което знаеш. А междувременно си намери някой друг и накрая зарежи педофила.

Аз така бих постъпила. След време ще се върне, ще престане да си пише с лапетата за малко и накрая всичко ще се повтори. Искаш ли такъв човек, на когото не можеш да вярваш? Просто спри да го взимаш на сериозно. Можеш да си направиш и ти регистрация и да започнеш да си пишеш. Имаш много варианти, но при всички положения не мисля, че е свестен тип, щом се занимава с деца и лъже, че си няма приятелка.

3.   Не съм съгласен с номер 2. Няма смисъл да му правиш на пук и да се регистрираш. Просто незнам какво да ти кажа. Грозна история. Говори с него ако искаш, но нали не очакваш че той ще се промени и няма да ти изневерява? Виж, истината е че един мъж трябва да те обича много и истински, за да не го прави. Имал съм дълги връзки, не съм го правил. Значи е възможно. Сигурно има и други мъже, така че според мен просто продължавай да търсиш.
Ралф

4.   Направи си и ти регистрация в такъв сайт и му пиши.. После като му пратиш и снимки ще е много забавно...

5.   Аз личноне възприемам чатовете в скаип за нещо сериозно.Но пък не е коректен, да постъпва така.Кажи му , че си разбрала и си изяснете нещата. Успех!

6.   Отървавай се навреме.