Не знам как да му докажа
Здравейте, приятели дано ми помогнете защото е много гадно и боли :( имам приятел заедно сме от 9 месеца преди месец направих грешка която не трябваше дори да си помислям но стана така било писано. Пишех и говорех с негов братовчед имахме нещо общо не не съм му изневерила не сме се виждали не ме е докоснал с пръст защото той разбра остана с мен въпреки всичко.. но иска да му докажа че съм само негова не знам какво да направя какво да сторя не искам да го загубя.. преди дни си говорехме каза ми че е твърдо решен да ме остави исках последен шанс той не ми даде помолих го пак атой ми каза че не издържа вече да си ляга и да става с мисълта че съм братовчеда му че продължавам да го лъжа но не ме разбира казах му че не съм с него че е единствен за мен но не ми вярва и иска до седмица да му докажа ако ли не всичко ще приключи но не искам ТОЙ Е ВСИЧКО ЗА МЕН.. ДА ВИНОВНА СЪМ.. НЕ ТРЯБВАШЕ НО ПОКРАЙ ТАЗИ ГРЕШКА РАЗБРАХ ЧЕ МЕ ОБИЧА ЧЕ Е ОТДАДЕН САМО И ЕДИНСТВЕНО НА МЕН А И АЗ РАЗБРАХ ЧЕ НИКОЙ НЕ БИ ГО ЗАМЕНИЛ ЧЕ Е ЕДИНСТВЕН ИСКАМ СИ ГО ПАК ИСКАМ ДА СМЕ КАКТО ПРЕДИ ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ :(((

УПРЕКВАЙ ТЕ МЕ ЗАСЛУЖАВАМ ГО ОБИЖДАЙ ТЕ МЕ СТИГА ДА МИ ПОМОГНЕТЕ

Коментари

1.   Ми то как се предполага, че се доказва подобно нещо.. и то за седмица? !

2.   Нищо вече не зависи от теб, всичко зависи от него.
От друга страна аз лично никога не бих простил подобна простотия, да си пише приятелката ми с братовчед или друг роднина.
Ако го обичаше толкова, нямаше да се главозамайваш.
Едва ли ще има положителен завършак всичко това.

3.   А на мен пък този ми прилича от този тип манипулаторите дето се опитва така да те омая да тичаш подире му и да го слушаш като домашен любимец. Какво можеш да докажеш? Любовта се базира на взаимно доверие, ако такова липсва от негова страна, това си е негов проблем. Да не си убила човек, че ще доказваш нещо като на съд? Глупости на търкалета. Имай малко самоуважение и не позволявай да използват слабостта ти на типично уязвимо младо момиче.