Простих изневяра, а сега не знам накъде
Здравейте на всички... На 22 години съм имам си приятел от почти 3 години, той е на 23 идвамата един на друг сме си първата сериозна връзка и първата любов. Никога не съм му изневерявала, никога. Първите две бяха страхотни .. тука от 8 месеца нещата просто вървят на зле.

В началото на нашата връзка аз бях тази, която се цупеше, аз бях тази, която се държеше гадно и точно тогава нещата вървяха. Когато почнах да се държа мило и всичко се обърна. Върнахме се от Англия и той реши за малко да сме се разделили ... и тогава аз не вярвах... мина се 1 седмица в която не се чувахме, и тогава аз реших да се обадя, но той не ми вдигаше.

И така цели два месеца аз всеки ден ходя до тях, плача за него, моля му се само и само да се видим, но той не и не. Питам го има ли друга и ако е така да ми каже и всеки по пътя си -но той до последно ми се кълнеше, че съм само аз и че ме обичал просто много съм го била задушавала.

И така минаха се 2 месеца в които даже му се молих да ме гушне защото имам нужда от него. Оправихме се и така аз разбирам че той през тея 2 месеца от време на време се е виждал с друга и на нея и е казвал, че каквото и да направел аз ще съм му простяла защото много съм го била обичала. Спал с нея 10 пъти поне, цветя подарявал .

След като научих аз откачих защото той докато е бил с откакто се бяхме оправили е бил вечер и с нея и си тръгнах... минасе 10 дена и той не ме потърси да ми се извини дори ... даже да пита как съм. Разбрах от общ приятел, че е плакал за мен и му е казал че наистина много ме обича.

И така аз пак го потърсих, преглътнах всичко само и само защото се надявах че някога може всичко пак да е по старуму.
Когато се оправихме той плака и ми каза че е бил най големия глупак да се държи така и даже ми целува ръцете и краката за да ми благодари, че не съм го изоставила.

Минаха вече 6 месеца от тогава и той почна да ми казва че пак съм го задушавала, че съм го държала много изкъсо, че не бил женен за мен, че сега му се живеело. Откакто се бяхме разделили лятото и той си изтри всички сснимки с мен от всички сайтове, а преди навсякъде бях аз и под снимките пишеше 'обичам те'. Нестига че няма една снимка с мен, ами даже и в приятелите си не ме добавя ... и като отида в тях си спира всичко .. скайп, ФейсБук.

Да обаче аз му хванах паролата за скайп и от 5 дена чета какво си пише той и какво все крие от мен и ето че всичко блесна ... преди 3 дена ми каза че ще се събират по мъжки и ми се обади вечерта от там и му викам има ли момичета и тои вика не няма само момчета сме и аз ок ... и сега обаче приятелите му пишат .. еба ли я оная нали си тръгна с теб .. тя колко ти се натискаше и той пише абе я не ме занимавайте не съм.

И днеска един негов му пише че тая въпросната се интересувала от него. И тоя неговия му вика "ама аз много ви се кефя на теб и твойта мацка, нали си имаш сериозна приятелка" и моя приятел му пише ..."неискам да казваш на въпросното момиче че си имам приятелка защото нещата с мойта приятелка не вървят и неискам въпросната да знае"..... тогава аз му се обадих преди малко става това и му казах" достатъчно компромиси направих със себе си заради теб, пожелавам ти да си по щастлив без мен и ако някой ден ме оцениш и решиш да се върнеш аз вече може да не съм сама"

Hеговите думи бяха ... ти пак вярваш на хората и ще плачеш за мен да знаеш ... каза ми ти си луда да знаеш, върви да се прегледаш и затворих .... кажете ми мили хора как да постъпя и постъпих ли правилно.

Искам това колело да се завърти и той да страда за мен както аз за него от 8 месеца насам. Не ме съдете защото аз съм много добра, много си го обичам и все си мислех, че той ще бъде както преди, но явно не става само 1-ния да се старае ....
Помогнете ми ... който е минал да ми каже такива мъже осъзнават ли си грешките ... незнам кажете ми вашия опит.
С уважение ..... Пловдив

Коментари

1.   Остави го и продължи напред! Никой не казва, че ще е лесно, но аз смятам, че дори да се разкае пак за грешката си, ще се мине известен период и ще я повтори. Мисля, че няма смисъл да се бориш за тази изгубена кауза.

2.   Mоят съвет е да го оставиш, той не те заслужава. Аз съм момче и при мен беше подобно приятелката ми ми разбра паролата за скайпа и тогава стана лошо, аз много я обичах ама тя не ми повярва. И да има хора които се променят но според мен тои няма да се промени

3.   Набий му шута,повярвай ми тоя филм съм го играл,обаче приятелката ми беше в положението на твоя приятел,няколко пъти се събирахме и се разделяхме,за по една седмица уж се оправяхме а всиччко ставаше все по зле.
Веднъж скъса ли се синджира товае,знам че е гадно,но ако отложиш решението за по късно пак ще ти е гадно.
успех и бъди оптимистка,ще дойде времето когато ще откриеш друг и с него ще изживееш отново любовните трепети

4.   Постъпваш правилно, като обръщаш гръб на една безперспективна връзка! Този мъж се гаври с чувствата ти и издевателства най-безочливо. Ти не си кошче за душевни отпадъци!

5.   Виж сега...на пича явно не му пука.Несе трови с глупости.
Като не те оценя да си ходи по пътя сам, че дано се наживее....
Намери си някой, който да те цени такава, каквато си.Пък на тоя много здраве....
Не се унижавай и не го търси!

6.   Аз съм по-голяма от теб, от опит ти го казвам - той няма да се промени. Колкото и да ти е трудно - затвори тази страница и отвори друга. Успех!

7.   Бях в много подобна ситуация, с тази разлика, че живеехме в друга страна и някак си беше по-добър вариант да сме заедно и да се подкрепяме, отколкото да се разделим. така или иначе, продължи 2 години и сега няма и помен от въпросното момче.няма и страдащи - и двамата имаме семейства и деца в различни държави, чувахме се година две след раздялата, сега всеки живее живота си.
сама знаеш, кое е правилното и си го сторила. сега остани с достойнство и не отстъпвай от позицията си.забрави го..

8.   Извинявай, ама даже не ти прочетох историята докрай. Абе ти поне малко самочувствие нямаш ли? Да ходиш да плачеш и да се молиш. На мене лично ми става адски гадно да видя плачещо момиче. Разкарвай го и продължавай напред.

Ale

9.   Аз също мисля че си постъпила правилно...Мисли за себе си, а не за него...Рано или късно всеки си получава заслуженото...Знам какво е да те боли от изневяра,от това да се отдадеш на някой изцяло , а той да се подиграе с теб...Но...Времето лекува...Колкото и да не ти се вярва в този момент, така е...На 22 си ...Живота е пред теб...Ще намериш човека, който наистина те обича...Късмет

10.   Лекът за теб е пълна забрава на този. Никакво желание "той да страда за мен". Ако успееш да го направиш, ще разбереш, колко те еобсебил сега и ти живееш неговия живот. Това не е любов. Който те обича, ще иска да е само с теб. Но това не е този. Приеми го като истина и ще изтрезнееш от обсебването му. Иначе ще ти всеме здравето и доста още от най-ценните ти години. И целият живот може да ти се обърка.

11.   Мила... моя е същия. Той вече не е и мой, де. Как да ти кажа, историята ми е едно към едно с твоята, даже и годините заедно съвпадат,и раздялата, и всичко. Най- нагло ме лъга, че няма друга, а аз знаех, защото, също като теб, му имах паролата на скайпа. И пак отричаше нагло. До ден днешен се чуваме, и знаеш ли кое е най- забавното? Казва ми в прав текст, че иска да е сам, и т.н., но когато го питам за нея, той казва, че не изпитвал нищо кой знае какво... А после на нея и пише " завладяла си ми мислите"... Резерва си иска, и това е! А мен ми пука. Но си постъпила много добре! Хич не се връщай при него! Завиждам ти, че си запазила достойнството си! Помни, ще съжалява той! Късмет

12.   Значи той ти изневерява, лъже те и ти казва, че го задушаваш?!? Според това, че го задушаваш просто е било предпоставка да ти изневерява без да разбереш. Неразбирам обаче, защо му прости първия път, защото някой ти е казал, че е плакал за теб или?? Според мен си страшно заблудена от първоначалния му образ и затова сега ти е трудно. И това, което казва на приятелите си ме води до мисълта, че той просто скоро е щял да те зареже, така че си постъпила правилно и не се обръщаи назад!!

13.   Зарежи го бе момиче!!! Един човек, който ти изневерява, а после ти казва обичам те. . Е гати боклука, чесно!!!!!!!! Задушавала си го - еми явно не иска да е с теб, защото точно това значи това задушаване!!!! Не те заслужава!!!! Еййй, чак се ядосахх начииии! Зарежи го тоя простак! МАле мале??????? Повече да не си го потърсила, той луда те е направил!!!!
Ж 21

14.   ОТ АВТОРКАТА.........
Момичета знаете ли ... искам някой ден да страда за мен както аз съм страдала за него. Аз съм му първата голяма любов и знам, че ще мине време и тогава колелото ще се завърти и той ще дойде на моя ред ... аз съм много добричка, вярна, хората ми казват че съм много хубава за да страдам за него.. но нали знаете че "хубавите ябълки ги ядат прасетата" . Поздравявам ви с песента на магда-наздравица вдигни. Тя е за моя случай точно.

15.   Не е достатъчно да си добричка и вярна, а е хубаво да си и умничка, и интересна. Разбирам приятеля ти.

16.   15, ако не е интересна с това, което е.. сбъркал е човека

17.   Когато минаваш по стара пътека гледката обикновено е същата! А нови пътеки колкото щеш (колкото и грубо да звучи). Все ще откриеш своята или поне с по-хубава гледка :)
wanderer

18.   Отсвири го, заеби го тоя мухъл.

20.   Mила моя аз съм семейна от 11г.- повярвай тази болка не минава. но той ще те потърси 10000000%. бъди гадна както в началото. прави се че не ти пука. повярвай номера минава. получавай уж смс-и. остави го да се замисля- все едно имаш друг. но бягай от такива мъже- не си струват. той ще ти лази- бъди сигурна. аз имам дете но ако бях като теб- нямаше да се поколевая да кажа КРАЙ ЗАВИНАГИ!

21.   Здравей мило момиче! Аз съм на 20 години и имам подобна история. Бях с него цели две години, дори живяхме заедно. имаше си и пръстен и всичко. Но той ми изневери за трети път! Първте два пъти реших, че не е толкова сериозно.. после заживяхме заедно и аз реших, че той се е осъзнал!!!Но, не !!! Изневери трети път и този път имаше и дете.. вярно девойката, която ще се въздържа да наричам с груби думи, постъпи правилно и го махна.. След тази изневяра плаках, тръшках се, изгоних го и изпаднах в депреси, продалжаваща точно като теб 8 месеца. Преди по-малко от месец се събрахме отново, просто защото имах усещането, че трябва да дадем втори шанс на нашата връзка. И се получи нещо като меден месец след буря.. Вчера вечерта обаче .. аз както теб, уцелих паролата за фейсбук и едно момиче.. без коментар по отношение на външен вид и възпитание... му писа с въпроса как е могъл га се хвали какво били правели двмката!!! Сама разбираш, че аз полудях!!! За кой ли път вече му прощавам .. и той пк ме предава.. Знаеш ли какво направих аз? Обадих му се и му казах следното: " Миличък, току що твоята друга те попита във фейсбук как си могъл да разказваш за вашите лични моменти?" Той онемя.. но аз му казах само, че не ме интересува той какво прави .. все ми е тая... просто да си гледа живота, а аз си гледам моя. Все още сме заедно, въпреки тази случка- но това няма да е задълго!Достатъчно съм бясна и ми е писнало от неговите изпълнения, че всичко ще му върна и накрая ще го зарежа! Дори да го обичам.. значи ли това, че трябва да прощавам???До кога да прощавам??? Ами ако се бяхме оженили и имахме деца???

Бъди сигурна, че всичко ще му се върне, но е по-сладко когато му се върне от теб, а не от следващата или от по-следващата!

Аз не знам как ще се развият нещата за мен от тук нататък.. не зная какво да правя.. Уж ми пука, уж не.. объркана съм и много наранена. Ако поискаш да споделиш ей така с приятел .. Бъди сигурна, че можеш да ме потърсиш винаги. В тези моменти съм наясно, че е по-добре да споделиш с напълно непознат, който ще те разбере, отколкотос близък приятел, който да те осъди!!!!

Казвам се Богдана и ти оставям скайпа си (sladkishche_900), ако проявиш желание да споделиш нещо повече! Желая ти всичко най - добро и никога, ама никога повече да не преминаваш през такъв ад!

22.   Да не си го игнорирала в началото, сега ти го връща. Виждаш ли колко е гадно?