Изневяра или просто секс?!
Не вярвай сляпо на един мъж, колкото и хубави думи да ти говори. Мислех си, че всичко върви нормално. Хубаво ни е заедно, обичаме се. Заедно сме от 3 години. Аз вярвах и го боготворях, ...до един момент, в който прочетох случайно пощата му. Направо ми се преобърна живота за части от секундата. Не помня колко време стоях изтръпнала и гледах писмата които сигурно бяха стотици, понякога по няколко на ден от една и съща жена. Не го пожелавам на никого.

Разбрах, че ми е изневерявал още от началото на връзката ни. Какво ли не пишеше. Наричаше една "слънчице" както ми казваше на мен и пишеше нежни думи.... Трябваха ми часове да осъзная какво ставаше. Направо не бях на себе си. Наплаках се хубаво няколко часа. После се натъпках с няколко валериана и вечерта се видях с него. Държеше се както обикновено- повтаряше колко много ме обича, гушкаше ме. Изглеждаше искрен. Това се разбира. Много трудно запазих самообладание и аз започнах да играя играта. Реших да не му казвам веднага какво знам, а да проуча нещата. На другия с помоща на една приятелка му влязохме в пощата и започнах да чета.

Няколко дена подред от сутрин до вечер четях, плачех, взимах валериани и така... продължавах. Исках да знам достатъчно, за да го намразя, но уви мъчех само себе си..... така накрая не издържах и един ден му писах е-маил, че зная всичко и това е краят. Изключих си телефона. Бях с едни колежки. Не знам кого е питал и как е разбрал къде съм, но им звънна на тях- искаше да се види с мен. Отказах- нямаше какво повече да се говори. Тои настоя. Накрая приех.

Отидохме в един парк и тогава сякаш всичко, което се беше трупало в мен излезе. Казах му всичко, което мислех, казах му че това е краят и просто съм загубила много време от живота си с човек, който не заслужава да бъде с мен. Той се разплака. За пръв път го виждах толкова разстроен. Каза ми, че дори и да е имало някаква издънка това било просто секс, нищо повече. Единствено мен обичал. Искал да бъдем заедно. Всички тези писма били просто флиртове. Не било нищо сериозно, не изпитвал никакви чувства към тях.

Ревеше като дете. Не искал да ме загуби. И така аз бях непреклонна. Прибрах се. Беше ми някак си олекнало, че целият този товар, който носех излезе. Пращаше ми смс- и да се видим отново, да поговорим. След няколко дни се видяхме. Говорихме дълго. Каза, че сте се опита да се поправи, че иска и обича само мен. Много го Обичах!!!

Осъзнах, че една раздяла ще ми коства страшно много. Сега съм с него, но вече за нищо не му вярвам, изобщо. Каквото и да каже, винаги се съмнявам. Следя всеки негов поглед настрани. Побърквам се. Започнах обаче да усещам, че вече чувставата ми избледняват, не го обичам вече толкова, любовта ми преминава в безразличие. Скоро случайно смигна странно на една колежка. Нещо ме бодна в сърцето. Притиснах го. Този път не искаше да ме лъже- направо ми каза, че ми е изневерил, но това било Просто секс!!! Мен обичал!!!! Е, това беше. Сега вече съм обзета от мисълта да му го върна. Искам да се почувства по същия начин, по който страдах аз толкова време. Не искам да съм с него. Просто чакам Човекът за мен да се появи.

Коментари

1.   Не съм сигурен дали ще се почувстваш по-добре, ако му го върнеш. Не съм сигурен и дали на бъдещия Човек за теб би му харесало, когато разбере,че си била с някого, само за да отмъстиш на друг. А пък,не дай си боже, той да се окаже този Някой. Ако все пак твърдо си решена да накараш сегашния си да се чувства зле, първо го напусни и след това се впускай в авантюри, а не обратното. Мъжете сме себични животни и много повече боли, ако изпуснем една жена и след това разберем,че тя се среща с други и се чувства добре. В другия случай винаги ще си казва - тя ми изневери само за да ми натрие носа...

2.   По горния коментар е напълно прав. Не изневеряваи просто наистина се разделете. И след това вече гледаи с мозъка а не със сърцето. То винаги ще те излъже.

3.   Не наказвай себе си заради простотиите на приятеля си. Просто го остави. Представи си как ще прекараш целия си живот така. Това не е ли отвратително?

4.   Мъж съм, двамата преди мен са напълно прави. Няма да заболи никой освен теб ако легнеш с друг. Дано разбереш някога, че това е типично женска реакция но много грешна.

5.   Аз съм мъж и постоянно изневерявам. Няма сила която да ме спре. Имал съм няколко любови. И те ми изневеряваха. Наскоро се влюбих. Мислех си че най после срещнах последната си голяма любов. Тя ми отряза главата. Моя син е студент и е всяка седмица с ново гадже защото е
хубав. Като започне да чати в интернет, с пет шест едновременно. Ако твоят приятел е хубав. Ако покрай
него има хубави жени, как да не ти изневери. Ти явно си
ревнива. Давай го по спокойно. Щом ти е обещал използвай
чара си. Омагьосай го. Накарай го да върви като пиян по тебе. Твоите приятелки ще ти обадят как стават тези работи. Иначе си хвани някой грозен мъж. Всички ще ти се подиграват и той пак ще ти изневерява. С тези проститутки
на всяка крачка всеки мъж се пробва. Повярвай ми, и аз търся голямата любов като във филма РОМЕО и ЖУЛИЕТА.
С една изневяра нищо няма да направиш. По е добре да кокетничиш и флиртуваш в компания с най добрите му при-
ятели. Това не е изневяра от твоя страна, но има ефект.

6.   Аз мисля че господина пред мен е прав. Аз съм жена, но си мисля че ние жените сме си виновни понякога за това, мъжете ни да ни изневериават. Стоим си и очакваме само те да прават нещо за нас, ние само да сме красиви. Прелъстявай го по често, измисляи различни забавления заедно. Ходете заедно на различни места /не само по магазините/, на места на които на него му харесва. Вярвай ми има ефект, но трябват усилия и компромиси от теб. За съжаление без усилия нищто няма да стане. Другия по-лесен начин е този към, който си тръгнала.

7.   Хм, номер 5, може би си прав за някои неща, но не за всичко. Аз бих изневерила, ако бях на мястото на тази жена. Щях да го направя с удоволствие и ако е с най - добрия му приятел, още по добре. Няма типично женска и типично мъжка реакция :)

Съветът ми е ФЛИРТУВАЙ, накарай го да страда и да иска само теб и накрая му бий шута. Нека го заболи и него. Много ли съм лоша :)

8.   Здравей номер 7. Аз съм номер 5. Точно така се прави. Но аз като мъж взех страна. Защото мога да давам примери безброй. Един ден, жената на най добрият ми приятел му
изневери със нене. Никой не разбра. Всичко продължи по старому. После се притеснявах, дали моя приятел няма да разбере. Курвенска работа. Знам ви всичките чалъми милички. Аз се помъчих да дам съвет за нещо добро.

9.   Коя е курвенската работа ,твоята или на жената на най-добрият ти приятел, не разбрах точно ?? Всеки има майка :)))

10.   Аз пак съм номер 5 . Нашата работа е курвенска. Но ще обясня. С тази жена имах връзка още преди моя приятел да се ожени за нея. После изведнъж тя стана много порядъчна. След години една вечер направо взе да се съблича, Каза че мъжът и имал любовница и иска да се изчукаме. Много хубаво беше. После на другия ден ми
каза че това нежду нас двамата никога повече нама да се повтори. Вика ми: Виждаш ли как му натрих носа..А ???
Моят приятел още незнае. Той пак си хойка. Тя все още му
е жена, ама и тя вече не е толкова порядъчна. Май така си живеят обикновенните хора.

11.   Живеят или живеем, номер 5 ? Защо мъжете започва да ги боли, когато жените започваме да се отнасяме с тях по абсолютно същия начин, по който се отнасят те с нас, ето това не разбирам. Нима очаквате при непорядъчем мъж, жената да е порядъчна? Значи, жената в кухнята, а мъжът, където си поиска ? Е няма вече такъв филм, извинете ме за израза. Не живеем в средновековието, колкото и да им се иска на някои мъже :)

12.   много клиширано миличка " не живеем в средновековието" . Не става така една жена по-горе го каза. Просто са нужни компромиси и малко различни женски умения, за да го накараш да мисли постоянно за теб, да се чуства по различно с теб, и повярвай ми нема да ти изневерява, просто му покажи, че той е по-специален за теб. Опитай некви такива методи. Казвам ти го като мъж. Не се дръжте като повечето пикли " Аз съм много специална, искам това, онова". Някои път съм се чудел много на вас жените. Хем ви харесват тези курвенските изпълнения, незнам карат ви да се чуствате значими ли какво незнам, но хем не искате да не постъпват мъжете с вас по този начин. Е не става така, ако превземеш мислите на един мъж, то той нема да ти изневерява, защото няма да го интересуват другите жени, но както знайш за това се искат умения.К азва ти го едно момче, което скоро мислите му бяха при едно много красиво момиче, но съдбата ни раздели и всеки пое по различен път. Тя не е българка и беше временно в България. Така мисля аз, може и да не съм прав незнам

13.   12. айде кажи моля те за триковете. Какво правим, ако наистина си правила толкова много неща, за да се почувства "господина" специален, показвала си му го стотици пъти, лишавала си се от важни неща заради него, правила си изненади и т.н.... Не си от онези комерсиални момичета, които се лепват за някого заради пари или нещо подобно...Вече си мисля, че точно там ми е проблема- че прекалено много му обръщам внимание, че прекалено много съм му казвала какво означава за мен и тои си е въобразил, че всичко му е позволено, че може да прави каквото си поиска, защото го обичам и всичко ще му бъде простено...

14.   Ами направо не да ти ги кажи а? . и да ги приложи на подходящия за теб човек ли искаш, ще си напънеш малко мислите и ще решиш кво да правиш. Знам че повечето от вас са " благороднички" и немогат да си го позволят това да направят жест за обичания от тях мъж, но все пак за некоя "графиня"," баронеса" или друга дама със синя кръв, на която дядо и пасе кози на село, ако реши да направи нещо подобно, то ще и кажа че влюбеният мъж най- лесно се манипулира така, че те да избират, ако не после пак да питат "защо не ми е верен, секса изневяра ли е" или други такива бисери

16.   А ти номер 7 , в момента сам ли си или имаш някой , когото обичаш или харесваш до себе си. Извини ме за въпроса :)

17.   Забравих да напиша, аз не съм със синя кръв, както се изразяваш. Най-обикновена съм си :) подпис : номер 5 :)

18.   Здравейте, аз съм номер 5. Ами изглежда аз умея както ти се изразяваш - малко различни женски умения :) номер 7 . Щом си живеем от 18 години с един мъж и сме доволни от това :) Както писа, проблема е точно там, мила. Оставяш го да прави каквото си иска и си мисли, че си му в кърпа вързана.Не прави така. Винаги го карай да ревнува. И постоянно да мисли къде си и какво правиш в момента. Трябва да има тръпка. Ако няма , няма смисъл . Бъди непредсказуема , като мен. :) Мъжете обичат да ловуват, не го забравяй. В това съм се убедила от личен опит. Бъди плячка, но не лесна :) Успех , мила.

19.   Ако един мъж те обича няма да ти изневери защото ти ще си само в неговите очи не си губи времето ами намери човека които ще те обича истински без да ти изневерява. Изневярата е предателство спрямо другия не спи с друг само за да го накараш да се чувства гадно не падаи толкова ниско... е това е от мене