Майка му непрекъснато ходи по гледачки врачки да прави магий!!!
Здравейте отдавна исках да напиша нещо да споделя с непознатите хора, моля Ви за съвет!
От 6 години съм с моя приятел аз съм с 5 години по голяма от него!
Всичко започна много добре, отношенията ни са прекрасни!
Ноо.. когато сме сами! За всеки празник го вика без мен, на всяка нова година пак без мен, като че ли нарочно да съм сама, знам, че му е майка, знам, че го обича защото и е син, но с по долните редове които ще напиша стана невъзможна жена! Да уточня аз живея само с майка ми и сестра ми. А майка му не живее в тях, разведена е и живее при един мъж с две деца големи и постоянно ги хокала, така моя приятел ми е казвал, мразела децата му, че миришели и били цигани такива подобни неща, искала къщата за нея само защото му чистела и готвела.
В началото на връзката той ме покани у тях, така 2 -3 месеца си ходихме на гости той нас аз в тях, докато той остана за постоянно в нас. После той поиска да отидем в тях да живеем, така стана отидохме. Още на първата сутрин майка му дойде, и като започна един скандал кошмар!!!!
-да се маха тая от тука!
-тая баба да се маха от къщата ми!
-какво правиш с тая голяма жена ти луд ли си!
-махай я да не я залича аз!
Изопщо изглеждам даже по-малка от него! Хората го казват.
Стоях в неговата стая на спалнята цялата изтръпнала в страх!!!! Разплаках се защото много гадно се почувствах!!
А той се скара с нея, облякохме се и излязохме от апартамента!
Отидохме в нас казах на майка ми какво е станало, а майка ми добра жена
-останете тук няма за какво да се притеснявате, всичко ще се нареди,
и така останахме отново в нас...
Започна тормоз по телефона, през 15 30 мин. му звънеше да ходил с нея на кафе. Да си поговорили. Той отказваше, но по-някога отиваше. После ставаще агресивен към мен, караше ми се за най-дребни неща! Започна караници и с майка ми и със сестра ми... но това само като се види с майка си. Иначе през другото време е прекрасен! Той имаше работа аз нямах един ден ми се развика че ме бил издържал, но това не беше така аз имам пари мои и съм се издържала сама, какво имам предвид ами отивам на магазина и се пазари основно всичко ако моята сметка за ядене продукти и всичко останало е 150лв той казваше аз пазарих пред майка ми... и тя горката знаеше че това са мои пари с тях е пазарено но от Мен!!! неговия пазарлък е
-отивам да пазаря
връща се с една бира и един чипс! и после..
-напълних торбите!
Както да е виждах едно използване на вода ток и така нататък.
А той започни работа намери си!!!
Добре му казах и си намерих, хубава работа, на 8 часов работен ден взимах много добра заплата!
Започна се един двубой кой колко пари е дал за какво ги е дал, но в крайна сметка парите идваха от мен!
Той е давал да не отричам но от време на време, няма място за сравнение. Остана и без работа заради майка си. Тя го накара да спре.
Всеотдайна съм към него пера гладя чистя готвя като за ресторант му сервирам. Водя го по разходки почивки на мои разноски е всичко!!!! Какво повече от това иска един мъж!
Минаваха годините.... така той при майчето идва си и се започва майка ми това майка ми онова... Разболя се баба му майката на майка му, аз имах познати много добри лекари той знаеше това и ме помоли да съм помогнела за баба му, казах добре бабата беше добра жена уважавах я много даже прекалено...
Оправихме бабата на мой гръб за всичко в частна болница, тогава по време на лечението майка му пи за първи път кафе пред болницата с мен и ми се оплакваше за живота си и, че била притеснена
Аз помогнах с каквото можах, оправи се бабата и след 6 месеца пак се разболя, пак опряха до мен закарах ги пак на болницата но лекарят каза че трябва операция която е 10, 000лв.
Майка му се нацупи намуси от къде ще вземем тези пари
и ме гледаше да и кажа, че аз ще им ги дам.
Но аз нямах такива пари!!! От къде да ги взема ако имам то имам за маловажни неща, но такива големи суми нямах!
Ей нямате си напредстава какво последва
пак да ме маха от главата си
какво се занимаваш с тая бедна въшка
тя няма собствено жилище
да ти дава пари тя
и такива неща пак започна да злослови за мен по същия начин като преди.
Сега му предстои пътуване с корабите.
Искаше пари за документи аз да съм му дадяла, къде давах къде нямах той не работи на моя издръжка е...
Накрая започна да казва че майка му ходила на гледачка и гледачката и казала, че сина и щял да се оправи щял да има семейство и всичко да му е наред ама бил с по-голяма ЖЕНА от него ама щял да се оженил за чужденка да не се притеснявал!!!
Ехх Боже каква омраза ме налегна не е истина аз съм много добър човек помагам на бедни хора ей така давам от себе си. Той идва от тях и пръска с някакви води моята къща моята стая моето легло където спим двамата безрезервно вярва на майка си, че било за добро а аз от ден на ден започвам да го намразвам само като чуя майка му на телефона как го манипулира... казах му недей мило дапръскаш незнаеш защо го е направила, иска да ни раздели моля те недей!!
А той казваше майка ми няма да ми направи лошо на мен.
Междудругото на мен от известно време започна да ми става лошо. Ходих на лекар немогат да намерят причина само умора кзват но дали е така невярвам това са захранки в яденето което той по някога носи в нас от майка си!!! Нищо не пипам от нея! Дава му баяни дрехи да носи и той най-найвно ми казва всичко малко-по малко къде са ходили какво са баяли с майка си или без нея!!!!

Магии пръсканици с води ходжи той я води, тя го кара плаща за такива неща и ме тормозят постоянно за пари!!!!
Аз не съм била за него, трябвало да имам собствен апартамент и пари на стиф, да съм му купила нова гола.

ето репликата
-еее толкова пари минаха през ръцете си на дъртата (майка ми)и купуваш цигари а на мен една кола не можа да ми вземеш въшкоооооооо!!!
не ме корете знам какво си мислите за мен! По някога ми идва да го изгоня защото се гаври с мен майка ми и сестра ми като някой използвач! Такива думи такива обиди а не е такъв човек. Само в гняв подчертавам ги казва като обладан е....
това го казва под влиянието на майка му и когато е ядосан, много пъти ми казвал че иска да замине за да си оправи живота и да сме сами никой да не ни се бърка
но аз вече лично се съмнявам в това, казах му не те задържам не съм ти сложила въжето на шията да си с мен както намериш за добре така направи, винаги когато не му е угодно ми казва и ме плаши че ще си замине! Имам чувството, че ме манипулира с това, знае че го обичам много държа на него та ние сме доста време заедно...

Сега пак е при мамчето на гости у тях даже му каза какво да облечал минаха и го взеха и заминаха някъде....
А аз даже при най-далечните роднини го заведох и го запознах с тях, познавах само баба му и дядо му а той всичките ми роднини никога не съм крила разликата във възраста ни, в края ма краищата не съм само аз така не съм единствена, познавам хора който имат 20години разлика живеят имат деца и са прекрасни семейства
Раздирам се от вътре, не знам как да продължа обичам го
сега ще замине, ще го манипулират пак по-телефона но аз няма да съм до него, дано Бог ми помогне да види как ме потъпкват, знам, че само той Господ ще ми помогне....
Заради тази жена, защо и съм толкова черна какво съм и направила толкова време е с мен сина и толкова се грижа за него какво иска? !!!! Да го оставя ли няма да стане!!!! Аз съм млада и ще се боря за него! Аз съм на 30 той е на 25!

Коментари

1.   Така е като се занимаваш с дечковци, които още не са се откъснали от полата на мама.
Не е виновна майката, която определено не е добре, а момчето, което не е длъжно по принцип да ? угажда. По празниците вие можехте например да заминете и никой не е длъжен да е с мама.
Разликата ви не е голяма, проблемът е, че на тази възраст мъжете не са зрели още, особено у нас. На 30 г. ти си вече зряла, самостоятелна и мислиш за деца, семейство.
На 25 г. той още суче от бозката на мама очевидно.
Не ви виждам в бъдеще, защото не вярвам това да се промени, щом толкова време не се е променило - тази ще се пробва цял живот да ви раздели и недай си боже да имате деца, когато успее
Огледай се сред САМОСТОЯТЕЛНТЕ, ПОРАСТНАЛИ МЪЖЕ. Има ги и на по 25 г., но не и твоят дечко
ж30

2.   не знам какво прекрасно намираш в приятеля си - натяква ти, че поема сметките, позволява си да те обижда, да ти натяква че си бедна, все едно той е Уелският принц... ако някой си позволи да ми каже : "-еее толкова пари минаха през ръцете си на дъртата (майка ми)и купуваш цигари а на мен една кола не можа да ми вземеш въшкоооооооо!!! ", и то при положение, че живее при мен и го издържам - просто ще излети с 200 при мамчето си.
а като прочетох как пръскал с вода от майка си у вас, просто щях да падна...
номер 1 е права, не виждам шанс нещата да се променят. зарежи го и си намери някой по-отговорен и не толкова внушаем човек. не обвинявай за всичко майка му, тя очевидно е елементарна и проста жена, но той е виновен, че й позволява да влияе на отношенията ви. проблемът не е толкова в разликата в годините, а в това, че сте на различен етап от живота си: ти искаш сериозна връзка и семейство (съвсем основателно), докато той още чака мама да му каже какво да облече и къде да отиде по празниците.
Ж42

3.   Здравей никога не съм се занимавала с дечковци просто се влюбих както и той...
Но сега виждам, че се разкъсва между мен и нея аз не го лишавам от майка му но ето пак беше преди час при нея и пак кавга с мен защото за утре празника той ще е там с мама а аз сама с яйцата и козунаците си. :(((
Тъжно е.... даже боли...

4.   Според мен и ти го виждаш, че не става и не е мъж на място, но си се запънала, че няма да се дадеш на майка му и че няма да отстъпиш, затова е цялата драма. Ако ставаше нещо от него, да се бориш, ама при това положение що не го пуснеш да си върви при маминка, халал да ? е, да си го гледа до шейсетака и да му избира гаджета по свой вкус. Много е грозна цялата история.

6.   Раздели се с него, мисля че ще е по-добре за теб!

7.   Вместо да се оплакваш си събери ума...
Занимаваш се с някакъв недорасъл тип, който слуша майка си, която пък от своя страна очевидно не е нормална. Вместо да ходи по ходжи да вземе да иде в някоя психиатрия, там ще е по на място явно...
Не стой пред компютъра и не се оплаквай по форуми и сайтове, а си събери багажа и спри да се унижаваш!

9.   Чакай баба ли ти е казала... тя трябва да е около 50 години... тя е бабата! Бих казала да го оставиш но си на 30.. къде ще търсиш новата любов? Според мен, трябва да го оставиш и да се откъснеш от него напълно. Съжалявам, но и майката е една капризна и нейния син. Как си захванила за такива хора? Веднага плюй на петите си!

10.   Aз нaстръхнaх!
Обсебенa от синa си мaйкa, емоционaлно зaвисим от мaйкa си син( нa 25г), отчaянa и озлобенa, обсебенa от половинкaтa си женa.
Сигурнa ли си, че се " бориш" зa него, зaрaди него.... или дa нaтриеш носa нa мaйкaтa. Тоест, .. " нa инaт".
Момчето не струвa ни нaй- мaлко! Не ти дaвa нищо, вземa кaквото може и пищи зa още!
A ти... кaквa е тaя твоя мъченическa позиция, дето си зaелa? !
Имa жени, които " търсят" дрaми, примерно тaкивa, които дълги години, дори цял живот " стрaдaт" до някой aлкохолик, че и aко ги бие, ... още по- добре(? ). Тaкa се " изявявaт" кaто горките многострaдaлки, ... " толкоз пък дa съм добрa, що ли съм нещaстнa"
Зaщото ти допaдa! Тaкa можеш дa се чувствaш " горкaтa"!

Извинявaй, но мисля, че си търсиш дрaмaтa!
Всякa нормaлнa женa със съвсем мaлко сaмочувствие, тaкъв шут ще му нaбие, че ще му вкaрa слипът в гaщите, a чорaпите ще му се нaкъдрят!!!
И кaкви сa тия мaгии и глупaви опрaвдaния зa поведението му? !
Я се стегни! Млaдa женa си, прaщaй го при мaмa, и дaй възможност нa някой МЪЖ!

11.   Чета историята ти и се отчайвам тотално. За пореден път се убеждавам, че приказките за вечна любов са просто мит. Ако такава е съдбата на всички връзки - то май въобще няма смисъл хората да се събират да живеят заедно.

12.   Майка му Дева ли е

13.   Скъпа авторке, раздели се с приятеля ти и нека майка му най-накрая да миряса. НЕ се забърквай с хора, които се занимават с такива неща. Впрочем, майка му не знае ли, че направената магия се връща по наследство на нея и на нейните деца? Ходи в някоя църква да те пречистят, защото сигурно имаш нещо направено.

15.   Ако искаш ти да живееш, изгони го! испери всичко и викни Поп да опее кащата!

повярваи наистина!!! патила сам! като иска да си стои с маика му!!!
хора умират от магии!

16.   Няма никакъв смисъл да търпиш мамино синче, в комплект с майката, баячките, ходжите и всички други глупости.
Бъди с някой, който ще те оцени, а няма да те обижда и унижава.
Прати дечкото мама да си го гледа и ти си гледай живота.

17.   Според мен авторката е някакво бедно, не много красиво провинциално момиче и още две-три работи... Дето се вика няма много кво да избира...

19.   Хората са казали - На простият и Господ, не може да му помогне!

20.   Към 17
Нито съм от ПРОВИНЦИЯТА!
Нито съм грозна още по-малко БЕДНА!
И какви работи още 2-3, приличаш ми по писаното на злобна жена!
Аз не търся да ми каже някой дали съм бедна, грозна или от провинцията а търся съвет от подобни случки с други жени, който ще ме посъветват приятелски!!!
Благодаря за съветите на всички добри жени!

21.   Здравей авторке,

Чудех се много дали да взема отношение, защото съм била в същата ситуация и тогава, каквото и да ми кажеха като съвет нито приемах нито предавах, ами си исках мъжа и туй то. Ние също сме с 5 години разлика. При нас нещата обаче свършиха добре - или поне в момента са, бъдещето кой го знае.
Историята накратко: обща компания, харесахме се, разбирахме се, заживяхме заедно. Майка му се настрои срещу мен още щом чу за разликата в годините, по стечение на обстоятелствата тогава за няколко месеца останах и без работа... ами можеш да се сетиш какви са му ги говорили и как се опитваха да се месят.

Чест му прави че ме защитаваше и вземаше моя страна. То ако не го беше направил щяхме да сме дотам всъщност. Той е много привързан към семейството си, но всеки път, когато опряха до кокал нещата не се е поколебавал да ме защити и да се скара с близките си.

Да уточня и че заради разликата в годините и моите родители не бяха във възторг от връзката ни в началото и смятаха, че не е подходящ за мен и че ще свършат лошо за мен нещата и колкото по рано се разделим, по добре - но нито са ни се месили, нито се е стигало до такива ексцесии, приеха го просто след втората година че ще е той и така..

Временно сме прекъсвали на няколко пъти контакти с роднините му, когато е имало от тяхна страна изцепки, докато се научиха да не се месят и че ако искат да поддържат отношения с нас, трябва да ме приемат и уважават. Имаше затишие продължително - уж приеха нещата, събирахме се с тях, каниха ни, всичко ок... докато не им съобщихме че смятаме да се женим. Е нямаш идея, кво чудо настана - т. е ти точно май имаш. Явно са си мислили, ще походи с нея пък ще я остави, какво толкова и това като гръм им дойде. Пак скандал, пак въвлечена цялата рода да дава мнение, пак прекъснахме с тях отношения.

Да се почувстваш в най важния момент от живота ти без семейство и без подкрепа - не му е било никак лесно на него, но лоша дума не съм чула. Оженихме се, защото това искахме и двамата. Ами приеха нещата и няма вече драма. Последните години слава богу всичко е наред и се разбираме вече добре с тях. Ама не малко рев и унижения ми е коствало в началото.

Както и да е - това което ме притеснява и ми се види лош знак е, че не взема твоята страна при спор, ами както го описваш на моменти едва ли не като на враг и чужд човек гледа на теб. А вие двамата трябва да сте си най близки. И как така ще се съгласява да те остави сама на празници. Това боли - искам да ти кажа да не си го причиняваш, ама знам как те къса сърцето като обичаш някого и как е трудно да вземеш такова решение, та затова се чудих дали да не замълча. Според мен заслушаваш да си с човек, който ще те обича и уважава - от сърце ти желая да го срещнеш.

22.   http://fantasticfilms.ru/

23.   Здравей, мило момиче!

Познавам двойка в подобна ситуация, която вече се раздели, но след 15 години съвместен живот, а и имат дете. Защо трябваше да мине толкова време, за да осъзнаят и двамата, че не са един за друг. И все пак "по-добре късно, отколкото никога"! Моят съвет е да го оставиш, той не те заслужава, ще вземеш да си докараш някоя болест от притеснение. Здравето тепърва ще ти трябва за по-важни и любими хора! Пази си силите! Майка му никога няма да престане, а ако имате дете - и то ще страда, а и на него ще прави магии! Знам, че е трудно да предприемеш такава стъпка, особено когато обичаш някого, но преди всичко обичай себе си! Мъката бързо ще отмине - "очи, които не се виждат, се забравят". Продължи живота си напред и го раздай за някого, който ще те оцени достойно!

24.   виж взимаш си чантата и го забравяш нито си стара нито тои последния мъж на тоя свят. за това гледаи си бъдещето и се радваи на живота и забрави хората които те правят нещастна. самия факт че си писала тук означава че любовта която си мислиш че изпитваш все още към този човек си е отишла само ти още не го осъзнаваш. вярваи ми има много по свесни и интелигентни мъже които могат да те направят щастлива. този тип просто ще те използва до последно и накрая всичко ще свърши по грозно от колкото е на този етап. затова си даи шанс да живееш по добре

25.   Представи си, че там някъде има един мъж който... няма да живее в дома ти, няма ти да изхранваш, няма да те слага под майка си. Мъж който няма да вилнее в твоя дом, а ще сподели с теб собствения си. За да го направите семейно гнездо. Мъж за които ще си ЖЕНАТА. Не ти, а той ще се бори за теб. Представи ли си го? ! Ако си, значи този мъж съществува. А този които яде от паничката ти, спи в креватчето ти, лази ти по нервичките... той е от някоя друга приказка.

26.   Според мен явторке и да си по-малка от него, майка му като се е запъната тя си щрака като изтъркана плоча и друга да има мъжа ти, тя пак няма да я харесва. Мамино детенце е отгледала. Ти не си достатъчно навлязла в живота му, че да те отбива на всички празници. Има мъже като ги заболи главата и звънкат на маминка, а жената до тях седи с легена с топла вода и ги разтрива. Но думата на маминка тогава е свята. То това няма явно как да се оправи. Ще се опиташ да поговориш с него, той ще се нацупи или ще вдигне скандал и пак мама ще е номер 1. пошегувай се друг път като трябва да се вземе решение за нещо, направо да иде при мама за съвет. Ако все пак решиш да си с този човек, защото за да си с него явно си намерила достойнствата му, намери начин да се дистанцираш за малко, магиите са простотии, явно на "бабата" багажа и е малко в тиквата и не се сеща, че насочва отрицателна енергич, не само върху тебе, а и върху сина си. Ако не подейства, отиваш и и казваш нацяло да си седне на задника и да спре да ви светка, че така ви образува домашни проблеми. Споко, не си първата, която трябва тепърва да възпитава мъж да се държи мъжки.

27.   Благодаря Ви мили момичета за съветите!

28.   Малко трудно разбрах написаното, тъй като беше малко нечетливо и разбъркано. Няма значение...
Според мен най-правилно е да се разделите, колкото и да е трудно. Мисля, че по-гадно, ще ти е да го гледаш как ти крещи, как слуша майка си, как те обижда, как те изоставя... Не стига, че мъжа ти и майка му не работят, ми и пари искат. То ако беше така... Отношението им към теб е непоносимо и не си струва да хабиш младините си за него, който верятно няма да се промени.
Пожелавам ти голям късмет! Ще ти трябва ;)

29.   А не си ли се замисляла, че за да се държи така с теб може майката да му е правила магии. Преди няколко години чух за подобен случай. Майката правила магии на сина си да се отдели от семейството си и да живее с родители те си. Също така майка му може да има някакви психически заболявания за които ти не знаеш.

30.   Към 29!
Да Ви кажа ДА има някакви проблеми, като откачена е, непрекъснато пита разпитва даже на всеки кръгъл час звъни по телефона да казва колко много болна била. А не е болна!!!!
Ако беше болна бих помогнала но тя иска само да манипулира!!! Да дразни! Ревнува го ужас е! Тази жена е луда!
Интересното е, че и сина и го казва и започна да разбира за магийте и и разни баяни дрехи където му е давала.
Даже и се закани!!
Мили момичета прекрасни сте давате ми съвети който много ми помагат, все едно имам хиляди сестри който мислят за мен.
Благодарна съм Ви.
За сега се държи добре, ще изчакам ако нищо не стане ще сложа една голяма черта на всичко! Обещавам Ви!

31.   Номер 19 е дал най-краткия и най-точен отговор досега. Другите само си чешите езиците, с опит да се направите на умни...