Чувствам се много самотен и тъжен !
здравейте ! :)
имам проблем , незнам как точно да го обесня но ще опитам .
Всичко беше наред до преди година и половина можеби , бях много усмихнат ,радостен будех се с желание за живот . Но изведнаж всичко се промени ,последните ми 6 вразки са пълна трагедия !

Не сам грозен всички ме намират за много сладък , симпатичен ,хубав и сексапилен това е добре ,но както казах последните ми 6 връзки са трагедия за мен или не са това което очаквам или както ми казват сам се държал много по децки . Не сам звънял достатачно често или не излизаме много често това са причините за разелите ми в 4-те (от 6-те ) връзки , а никой не разбира че сам доста зает с работата ми .

А последните 2 момичета бяха от работата ми , според тях сам се дъражал много по-децки и защо ,защото не мога да понасям как приятелката ми се дъжи толко курвенски ,да гледам как я пощипват ,обарват колегите а тя вместо да реагира по-някакъв нячин да им направи забележка , да си пази достоинството защото не сам аз човека който трябва да го прави , тя напротив усмихваим се и им се кикоти а аз трябва да търпя това нещо и да си мълча , иначе ако кажа нещо сам се държал много " децки " !

Реших повече да не се занимавам с никакви момиче , и от 5 месеца сам си сам , след работа се прибирам в къщи вечерям ,тегля някой филм за гледане и си лягам . Сега се чустам толкова самотен , тажен и неразбран и си мисля че никога няма да намеря това което търся всички жени ми се струват еднакви вече , имам чуството че цял живот ще си остана сам , много сам разочарован , вече всяка сутрин се будя с нежелание , не се усмихвам и не ми се говори дори и със хората от семейството ми .

Незнам какъв точно е проблема ми много сам обаркан и незнам какво да правя !
Ако някой има съвет кам мен , ще сам му много благодарен ! :)))

Коментари

1.   Може да е в правописа ти.... (обърни му внимание)
Ми незнам какво имат предвид под "държиш се по детски", може би са имали право.Просто обърни внимание на това, което са ти казали и се съобрази с него и за напред просто се старай малко повече.

2.   Да бяха 1-2 раздели - как да е, ама 6 да те зарежат... Или такива те привличат, или причината си е в теб. Каква е тази елементарна среда, в която работиш? Жена с достойнство няма да търпи да я "обарват" и "пощипват".

3.   Hай-добрият ми съвет - обади ми се! ;)

4.   Hомер едно, вместо да правиш забележки вземи оправи твоя правопис. "Ми незнам какво имат предвид..." пише се не знам!!! :)

Скъпи авторе, недей да губиш надежда. Знай, че някъде там е твоята половинка. Може би си направил добре, че си си дал малко почивка, но мисля, че вече е време да започнеш търсенето. ;]
Merilyn

5.   Бъди по-взискателен към момичетата, с които се обвързваш (това го казвам във връзка с цитираната колежка). Не тръгвай с тях, преди да си ги опознал. В началото на връзката бъди такъв, какъвто ще бъдеш и нататък. Не извеждай момичето всяка вечер някъде, ако след месец ще го извеждаш веднъж седмично, не харчи повече, отколкото можеш да си позволиш, само за да я впечатлиш. И най-вече, дръж се като зрял мъж.

6.   A ти защо не им се обаждаш на момичетата?И не искаш да излизаш с тях?Имаш ли някаква причина или просто се правиш на интересен?Жените харесват инициативни мъже

7.   Дай телефон! :)

8.   Добре дошъл в клуба. Само кажи и ще ти издадем членска карта, да си я ползваш за намаления в заведения за самотници.

Иначе гледай по ведро на нещата, всяко зло за добро. Обърни внимание какво е написал/а номер 2

9.   Аз мисля, че всеки човек преживява тъкъв момент в живота си.Щом като ти казват че се държиш по детински първо промени това. Второто- на този свят няма само 6 жени, продължавай да търсиш и бъди сигурен, че ще откриеш своята половинка. Аз също не съм съгласен с жените, които ги пощипват, а те само се осмихват (долни курви). Кураж приятел не се отчайвай.

П.П. Не загърбвай семейството си те са нещото, без което ще се чувстваш още по нещастно.

10.   Бате, та ти си имал цели 6 връзки! :D
Това си е постижение и май не си за клуба на самотниците.
Между другото и аз искам членска карта, та да ходя по кафетата евтинко :))

11.   Ох човек не се жалвай толкова все пак си имал 6 момичета.За разлика от теб аз си мечтая за втора приятелка от години и все нищо не се получава.
Не се ядосвай просто си попаднал на ку...ви.Не се сещам как да нарека момиче с приятел оставящо се да я пощипват и опипват.
Хайде смело напред към новото и свястно момиче!!!
Успех

12.   От Автора .
Първо едно голямо БЛАГОДАРЯ на всеки отделил време да прочете и напише коментар по моята история ! :)

Номер едно благодаря ти за съвета ,ще обърна внимание на правописа си но от утре .

Отговора ми на номер 2,6 е следния :
Аз работя на три места по простата причина че не се задоволявам от ниското заплащане за това съм и твърде зает , като поработвам повечко за по-голяма радост в края на месеца , а не защото не искам да званя и излизам или се правя на интересен , знам че парите не са най-важните но играят важна роля в живота и ако не можеш да предложиш нищо на човека до себе си не е по-добрия вариянт , за това работя на много места за да може някой ден да споделя всичко което съм постигнал с половинката си ! Аз съм си много сериозен , отговорен и зрял до колкото ми позволява възрастта .

Все пак съм само на 20 и не разбирам от много неща обеден съм в това ! И да поясня това че съм бил зарязан от 6 момичета не означава че съм имал 6 връзки.

Като цяло благодаря на всички още веднъж ще взема от всеки коментар по-нещо за пример и ще се поуча от грешките си . :)

ААААА номер 3 и 7 това с някакъв подтекст ли беше , защото знаете че няма да се обадя ли , ако е така грешите .
Благодаря ви и всичко хубаво ! :)))

П.П ако имате проблем с правописа ми , никаде не съм казал че съм грамотен . ;)

15.   Брат, слушай какво ще ти кажа. И дано ми прочетеш поста.

Всеки ще ти даде всякакви съвети - намери си жена, жените са не знам какви си.

Помисли си само за едно, вътрешно в теб все едно като часовник тиктака твоят вътрешен баланс. Ти си го загубил и реално погледнато мислиш, че жените са виновни или прочие.

Ще ти кажа директно какво мисля и нямам намерение да те съветвам, а само да те окуража малко. Аз съм имал една съвсем кратка връзка като доста по-малък - значи 9 клас. Сега завършвам висшето си образование, тоест съм горе-долу, ако не зрял, то поне пълнолетен и трезво мислещ. Ще ти кажа само едно - това момиче, само ме гонеше, защото не беше оценено от класа и си беше оутсайдер, какъвто и аз бях, но за разлика от нея, мен след първата година в училище започнаха да ме уважават.

След няколко години, отидох да и оправя компютъра, приятелски, без пари. Отне ми 1 седмица. През това време тя така се зъбеше на пастрока си, който трепереше над нея, че даже на мен ми стана неудобно. А между другото съм с буен характер, но външно съм търпелив. Вярвай, разбираш, какво имам предвид. Второ, баща и каза, че ще плати едни пари, аз му казах, че няма да приема и така, в крайна сметка даже каза да отида в определен ден, аз отидох и той не беше там. Отидох не за парите толкова, а от любопитство. Тя в момента въпреки, че не е някоя красавица е с един от известните водещи на автомобилни предавания в България, няма да му казвам името. Но реално погледнато не се знае той колко държи на нея и дали не я използва за забавление. Тя имаше амбиции да учи в София, но не я приеха, после се махна и от Свищовската академия и накрая се върна и влезе в един платен колеж, където влизат най-големите тъпаци и приемния изпит се състои от въпроси "Коя е столицата на България? ".

Защо ти го разказвам това? За да си дадеш ясна сметка, че нещата не са само черни или бели, а са по средата. Не съжалявай и бъди себе си. Знам, че е банално да го каже човек, но е така. Не робувай на обществените условности - да имаш гадже, да бъдеш гъзар и прочие, защото робувайки им, вредиш на себе си.
Има една проста приказка "Когато падаш в бездната, никой няма да ти подаде ръка. " Дано съм ти бил полезен.
И дано прочетеш коментара ми.

16.   Според мен трябва да си малко по-позитивен, за да ти се случи нещо интересно и ново. Мани ги връзките ти, ти си имаш собствено мнение по въпросите и не зная защо се връзваш на думите им. Те те карат да се чувстваш нерешителен, отстоявай себе си. Според мен всичко ще премине. Е ако не премине ще свикнеш. Шегувам се разбира се!

17.   За какво е нужно да работиш на няколко места, за да изкарваш пари.
Концентрирай се само върху едно, така енергията ти ще е по-съсредоточена. Избери работа с възможност за професионална реализация и изкачване в йерархията и се хвърли като лъв към нея.

Научи се да бъдеш щастлив и когато си сам. Светът е толкова красив и е пълен с хора. разхождай се - зарежи филмите за един месец и вместо филм, излез и седни на една пейка, направи си кафе или чай и просто седни някъде и се остави този шарен свят да минава покрай теб. Разбери красивата страна на самотата и не я превръщай в самотност. Използвай времето, за да обогатяваш мислите, знанията и душата си...

Тогава ТЯ сама ще те намери.

19.   в днешно време има хора с мнооого по сериозни проблеми пич така че горе главата не си нито първия нито последния всичко зависи от самия теб ако си решил да спреш и да се откажеш ти ще загубиш но ако си пробвал тоест ако си се преборил с всичко трудно и лошо ще знаеш че си опитал дори резултатът да е незначителен

20.   пич... оправи си правописа :)))) хахах.. зарадва ме мноооооооого :D

21.   не се притисняваи приятел аз имам връзка но момичето е доста голямо на 26 а аз на 17 наше неми разрешават да имам връска с нея и трябва да се крием вече 3 седмици се крием по тъмниците и по доцките градини не можем да излезем на едно нормално кафе като другите хора да пием кафе и да си говорим.... но ти не губи надежда и аз така бях абсолутно сащото обаче с последните ми 3 връзки се ми казваха че се даржа като дете и така на татак... и се замарих в наз и случаино в прочутият FACEBOOK срещнах момичето което обичам истински успех приятел аз сам с теб макар и духом :) :)

22.   За първи път попадам на подобна публикация. Авторът никъде не спомена, колко връзки е имал. Аз съм на мнение, че мъж на неговата възраст, няма нужда от сериозна връзка. Или поне да не я търси, защото средата, в която е не може да му я предложи. Решение на проблема, или поне аз, какво бих направил...
Ще си намеря една или максимум две работи. По-скоро една, която да ми задоволява капризите и да ми остава нещо в страни, в случай, че се появи "ТЯ".
За правописа... хубаво е да не търсиш в интернет-пространството. Така няма да рискуваш да се изложиш. (Имай предвид, че въпреки, това - трябва малко от малко да го подобриш, не, че моя е перфектен) Ако до сега си бил с жени, които са по-малки от теб или на твоята възраст - спри да се оглеждаш в такива. Няма на какво да те научат сам виждаш, това. Смени местата, на които ходиш, когато ти остане свободно време. Смени подхода, разбери, от какво се интересува, какво обича и какво мрази. Какви са и интересите. Предразположи я да говори за себе си, за целите и мечтите си. Не се откривай твърде рано, Жените обичат загадъчността при мъжете. Обръщай внимание на думите, които повтаря, това значи, че тези думи и тяхното значение са с огромна важност за нея. Честите комплименти са също от голямо значение, трябва да си наблюдателен, как съчетава цветовата гама на дрехите, аксесоарите и грима. Ако една жена се уважава достатъчно, тя няма да си позволи да изглежда като евтина, дори да е с дрехи купени от магазин за втора употреба. Имай предвид, че жените са човешки същества също като нас и трябва да сме тяхното огледало. Ако искаш да видиш усмивка на лицето и поднеси и шоколад или искрен комплимент, ако искаш да я видиш намръщена, дай и фреш от лимони или не и обръщай внимание. Жената обича да бъде доминант, но и подвластна, затова бъди мил и отговорен, но бъди и мъж на място. Казана дума - хвърлен камък.
Не знам какво още да дам като мнение или съвет (зависи, кой, как го разбере) Просто е нужно да промениш нещо в ежедневието си.. както Айнщайн е казал : Лудост е да правиш едно и също нещо отново и отново, и да очакваш различни резултати.
Можеш да прочетеш и една книга, мисля, че ще ти е от полза.
Дей Карнеги - Как да печелим приятели и да влияем на другите.
Дано не съм ви изтощил с нещата, които написах. Правете добре, то винаги се връща ;)

23.   Аз съм момиче и също се чувствам самотна и нещастна всеки ден. Често изпадам в депресии и се затварям в себе си и не искам да говоря с никой дори и със семейството си. От мъжко внимание не се оплаквам, но съм странен характер и това отблъсква мъжете около мен. Просто си избирам този, когото не мога да имам и отблъсквам всички останали. Понякога и аз си мисля, че никога няма да се омъжа, въпреки че съм малка. Вечер лягайки си сама ме обземат мисли как един ден родителите ми вече няма да ги има и аз ще съм сам самичка на този свят. Това е, защото няма никой до мен, няма кой да прегърна вечер в леглото, не правя и секс редовно и рядко се срещам с мъже. Когато тези неща се случат всичко се променя...

24.   23. Заинтригувах се от написаното от теб. Осъзнаваш какво правиш и разбираш, че това ти пречи, но въпреки това продължаваш да заспиваш сама и да си представяш лошия сценарий. Ти написа, че си малка. Ако не е голяма тайна на колко си.