Моята слабост-мъжете
Здравейте! Аз съм на 19 и съм била с 10 момчета. Много пъти се е случвало да правя секс на първа среща, просто не мога да устоявам обичам много секса. Поради тази причина не мога да си намеря половинка, защото не мога да задържа никой и как като съм толкова лесна.

Пробвала съм да не обръщам внимание на поривите си, обаче тогава ставам много озлобена и нервна и не издържам :( не мога без секс нуждая се от него, а осъзнавам, че сексуалният ми живот ми вреди. Искам поне да има някой, с който да правя секс редовно, но не се получава.

Хубава съм, привличам мъжкото внимание, но какво от това че мога да бъда с почти всеки, който си поискам като не мога да го задържа.

Влюбих се само веднъж, но седмица след като ме остави веднага си намерих друг и спах с него. Чувствам се много самотна, омръзна ми вече да съм сама и безкрайните ми мимолетни авантюри и глупави връзки. Искам да се променя, но защо не мога..

Коментари

1.   Ами ти сама решаваш , дали да спиш с някого или не , ако търсиш любов си наложи правила на волята си,
Човек, щом реши че трябва да направи нещо го право- няма не мога или няма начин...
За мен няма лошо нито в любовта нито пък в мимолетните авантюри... така че късмет

2.   Ми освен да се запознаем? :D

*Syndrome

3.   Ми кво се чудиш...на никои мъж няма да му е приятно приятелката му (или жена му) да се е ч*кала с половината град и после той да се обвързва с нея сериозно....
Или се променяи и си сменяи имиджа, или ще си останеш сама и ще си курвееш наволя....поне докато не остарееш.
Ако искаш това....давай....ако ли не, просто го прекрати, от теб зависи.

4.   Значи моита приятелка явно е била като теб, вие малко сте както казват хората за нас мажете че не мислим с горната а с долната,а ти знаеш ли колко мажки сарца си разбила а,ти ми кажи искренно някога влубвала ли си се, поне не ги заблуждаваи казваим или по добре неправи така че да страдат заштото един ден всичко се врашта да знаеш, както и на мен сега се врашта и страдам много за нея.

5.   Един зрял съвет от една умна кака: Младостта не е оправдание за вършене на глупости! Не бъди безволево мекотело! Не позволявай на мъжете да те мачкат в краката си! Научи се да казваш "Не". Стига безразборен секс! Излезе ли ти име на "дашна" и общодостъпна ще те търсят само и единствено за това. Няма да бъдеш оценена като човек, като жена. Научи се да контролираш нуждата от секс. Докато чакаш да се появи подходящ партньор можеш да мастурбираш ако не издържаш. Но не се самопредлагай, не се превръщай в бърза консумация. После не ти ли е празно и пусто? Не се ли чувстваш употребена и изхвърлена на бунището, ненужна никому? Кака ти

6.   Честно казано звучи ми измислено. това тема написана от някоя самотна пълничка девственица, която се изживява като порно звезда и пуска фалшиви теми.

7.   Много добре те разбирам аз съм момче и съм на 18 нормално е на 19 години си сега ако не ги правиш тия работи то кога сега в тази възраст да имаш сериозна връзка е най голямата глупост за мене !

8.   С една дума си станала к*рва ! Такива като теб са ми до болка познати, чак ме е гнус да ги докосвам в леглото ! Пази боже. На къде отива младото поколение от което се очаква след 1 - 2 години да роди деца на майка България... Живота си е твой, оная работа си е твоя прави каквото искаш, но определено не вървят на добре нещата !

9.   Да, ти си мечта за мъжете, но щом си опитвала и не става май няма да създадеш трайна връзка. "Мъжете не се женят за такива" - израз от класиката. Освн да се надяваш да намериш някой, който да те задоволява сексуално така, че да не помислиш за друг.

10.   Колкото и да ми е неприятно да го кажа:
Ти си к...ва.Егати новината а?Мъжете го виждат и се възползват от това, а след това те захвърлят.

11.   Ами така си устроена явно.Господ ти е дал голям сексуален глад и слаба воля...Никой не обича лесните жени, знай това!

12.   Ти си божи дар за мъжете!

13.   Така курвенски както си я подкарала, ще я докараш до задънена улица! Послушай номер 5. Права е. Никой не е умрял без секс! Имай капчица самоуважение. Знаеш ли колко самотни мацки има-и хубави, и умни, които се въздържат от случаен секс, защото търсят стойностното?

14.   Аз не можах да разбера на веднъж ли си била с тях или по отделно в различни етапи от живота ти ? ;> м ? Ако можеш да ме улесниш с по правилен синтаксис :-)

Иначе гледам мн готини коментари са изписали 12-ти особено (:-D)

19м scArey@jabse.com

15.   ЕЕЕЕЕ.... айде сега всички да я нападнем вкупом и да я убием с камъни на площада. Вижте, аз съм на 21 години ...всички.. по-голямата част от хората днес правят безразборен секс .... независимо от възрастта и пола си. Дайте да не заклеймяваме излишно и като нямаме какво да кажем, по-добре да не ръсим простотий, а да запазим мнението за себе си ... Ами аз това исках да кажа.

На авторката бих казала, че сега й е времето да си поживее, но да не прекалява. Всичко си има граница, а тази на благоразумието преминеш ли я се осъждаш цял живот по пътя си да се блъскай с ей такива хора, като горе писалите, с претенцийте на много морални, а всъщност с поведение на пълни парцали

16.   Не си единствената с такъв проблем,но си от малкото,които си го признават.Според мен всичко зависи от теб самата.Ако наистина ти е писнало от такива моментни изживявания поработи върху себе си (не физически) и ще постигнеш това,което искаш.Имаш ли желание,всичко става :)

17.   Не мога да разбера само- ако едно момиче е девствено, винаги има коментари от сорта на; еее,тази пък как може досега да не е спала с никой.а ако пък е спала с повече момчета, е курва.

19.   Понапъни се още малко в тази посока и после кавдидатствай за Гинес. Може да изкараш някой лев :)

20.   Такава завист се изля и помия тук - абе засрамете се бе завистници. Много сте недорасли и ви тресе злобата понеже и на вас ви се иска - иначе нямаше да сте толкова нахални. Причината е от тестостерона - едно куче като го държиш и то така става като вас.... кучета и кучки - а на авторката и казвам като ти се прави прави , слушай себе си не другите ...айде със здраве.

21.   Hомер 5 напълно си права.след поредния отказал се от мен осъзнавам колко съм ограбена и празна.а не съм имала и чувства към никой само към един.и пак ме боли много.а с някои момчета с които съм се виждала по повече време ставаме близки и след като ме издразни с нещо и ме нарани се отдръпвам и спираме да се виждаме и разбира се продължавам със следващата ми бройка.дали хората се променят много се страхувам от себе си,повтарям една и съща грешка четири години подред От автора

22.   Моето мнение по въпроса се знае от тема със същото съдържание и почти същите коментари. Няма да се повтарям, но ми се ще да кажа нещо на номер 11 - не е вярно, че никой не обича леките жени! Те си се обичат и явно това им е достатъчно:) Останалите просто ги употребяват. Не разбирам само защо, въпреки "уникалноста" на всяка една от тях и "божественото им превъзходство" над нас - простосмъртните, продължават да пишат темички тук. Не приемат чуждото мнение, защитават се една друга със зъби и нокти, а ако се съберат ще се избият помежду си. Затова и боят между проститутки е изключително често явление...
Хайде сега, скачайте ми отгоре! Изглежда по - лесно от това да нападнете господата, които ви наричат с истинските ви имена.
Чили

23.   Чили не съм казала че се смятам за уникална,осъзнавам проблема си,но това не означава че съм лош човек.Не съм писала тук за да ми се натяква каква съм,а за да чуя съветите и мненията на хората От автора

24.   До номер 2 - нареди се на опашката, пич !

25.   Само не разбрах, всичките ли те зарязваха след първа среща. Щото ако е така, секса наистина ти е малко, независимо от бройката...

26.   Мъжете обичат курвите,но никой от тях не иска такава в къщи! :)

27.   Искам да кажа че аз съм жена на 24 и може би си приличаме доста с авторката. Искам специално да кажа на ноомер 10,13,19 колко ограничени същества са дано си дават сметка, а другата половина от хората написали коментарите съм сигурна че не са толкова безгрешни за колкото се предстявят,и колкото им се иска да бъдат ние поне си признаваме какво ни влече,аман от фалшиви хора!!!! Какво му е лошото да се отадеш да не нещо толкова хубаво като секса, трябва да си с един до края на живота си ли?

Мила искам да ти кажа че точно сега ти е времето да избираш и да пробваш,че после със свещ ще ги търсиш тези дни и мъже но няма да ги има :)

Да спомена имам приятел от 2 години запознахме се в заведение и правихме секс още в ноща на запознанството ни,това не попречи занапред да имаме връзка,искам да ти кажа че има хора които за много кратко време разбират кой е човека за тях и НАЙ ВЕЧЕ ГО ПРИЕМАТ ТАКЪВ КАКЪВТО Е....ДРУГОТО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КЪДЕ КОГА С КОЛКО това са смешни работи....

УСПЕХ ОТ МЕН И ДА КАЖА ВЪОБЩЕ НЕ СЕ ВРЪЗВАЙ НА НЯКВИ ИЗТРЕЩЕЛНИЦИ В КРИТИЧЕСКАТА КАКВИТО СА ПОВЕЧЕТО КОИТО СА ИЗРАЗИЛИ НЕГАТИВИЗЪМ

28.   Към автора - да, дължа ти извинение. Ти звучиш различно от някои други тук. Виждам, че наистина осъзнаваш, че има проблем. Най - малкото случващото се не те прави щастлива или надута. А да си лош човек дори не съм си помисляла...

Ако действително мислиш за промяна, значи тя вече е започнала. Знаеш, че не е важно ние как те определяме, а как се чувстваш ти. Понякога сме хапливи, но някои просто си го заслужават. Както казах, ти не си от тях. Аз неправилно те причислих към група момичета, които правят безразборен секс по различни от твоите причини, вярвам се досещаш за най - честите...

Ироничното е, че някои от тях не изпитват НИКАКВО удоволствие от това, да не кажа дори повечето. И все пак го правят...

След като при теб е от необходимост от по - чести сексуални контакти, значи обичаш самия акт. Няма лошо в това, даже напротив! Виж с колко партньора го правиш, това е друг въпрос...

От всички, все един ще ти пасва най - много. Не е нужно да сте двойка, просто "добър секс" един за друг. А да откриеш правилната половинка....Това по принцип не е лесно.

Като чета някой истории тук ми дожалвяа за хората, които никога не са обичали, не са били обичани. След като не е лесно, не е и разумно да го усложняваш повече, като влачиш след себе си минало, което трудно може да се скрие...

Ако нямаш скес играчка, не е зле да си купиш. Не е нужно да се лишаваш от удоволствие, само защото няма мъж в живота ти (пък и така няма шанс да останеш неудовлетворена:)))

Привършвам, но държа да ти се извиня отново и да ти пожелая много ВОЛЯ, късмет и любов!
Чили