Имам проблем с момичетата
Здравейте!
Аз съм момче на 23. Имам сериозен проблем със завързването на връзки.
Общо взето съм на ниво "първа среща" - когато се запозная с някое момиче или пък си уредя среща с някоя позната излизаме веднъж но всичко свършва до там защото след това съм много "стреснат" и тъй като не знам каква трябва да е следващата ми стъпка просто се дръпвам назад. Дори момичето да е склонно пак да излезе с мен аз прецаквам всичко - или бягам от среща или се разбираме да се видим в голяма компания където няма "опсност" да останем на саме....

До сега съм имал само една връзка която продължи само 2 - 3 седмици и я прекратихме...
Не изглеждам зле, имам горе долу добър доход, карам мотор, излизам доста с приятелите си - общо взето от страни сигурно изглеждам доста интересен за някои дами но какво да правя като се чувствам като в окови, а дори не знам кои ме е оковал...

Ще се радвам ако някои който е преодолял подобен проблем да напише някои и друг ред... И благодаря за вниманието :)

Коментари

1.   Mи проблемът си е в теб.Просто това си е една твоя нагласа, която ти сам трябва да преодолееш.Незнам може би имаш някакъв вътрешен страх от сериозно обвързване, но ако искаш сериозна връзка трябва коренно да промениш себе си и поведението си.
Може пък и да не си срещнал момиче, което да те грабне много, че да имаш желание нещата да преминат към "второ ниво"

2.   Бях същия преди години, но съдбата ме свърза с подходяща приятелка и тя ме промени. Пожелавам ти същия късмет.

3.   Ами аз съм жена , но все пак ще си кажа мнението ...
трябва просто да се отпуснеш и да бъдеш себе си , ако само мислиш, че ще направиш нещо погрешно се "панираш" още повече ... Аз лично никога не съм харесвала нито прекалено нахалните , но нито и прекалено свитите мъже...
Опитай да намериш баланс някак си ...
Следващата стъпка както каза зависи от характера и на момичето , с което си , всеки човек (или почти всеки ) е строго индивидуален ...

4.   На една среща и двете страни се притесняват, не си внушавай, че си само ти, но някои го прикриват по-добре, а други - не, ако искаш да се чувстваш по-спокоен на срещата мога да те посъветвам да си направиш предварително план как да прекарате деня, едно по едно, първо тука ще ходим, после там, постави си и цел за деня, ако знаеш целта ще знаеш какво точно да правиш.

5.   Може би опитай нещо необвързващо първо.Да кажем малко по-голяма жена. Бе важното е да не ти пука и да се отпуснеш. Вярвай във възможностите си, всичко е в теб!

6.   Ами виж,не бягай от момичета,защото те не хапят.Нормално е да си притеснен преди среща.Отпусни се и всичко ще е наред

7.   Оффф, човече.....стига си правил глупости.Излизаш с момичета за по една среща и се дръпваш.Акъл в тая глава имаш ли?

Аз съм от тези, на които и една среща с момиче не им се получава, а ти излизаш с момичета и не ги търсиш повече.От моята гледна точка надявам се разбираш колко глупаво постъпваш?

8.   Приятелю, мога само да ти съчувствам...Явно те страх, панираш се. Не е толкова страшно :). Какво като не знаеш, какво да правиш на втора среща? Излезте втори път и ще разбереш какво се прави. Сериозно ти говоря. Остави нещата на самотек. Ако излизаш само по веднъж с някоя, накрая ще ти излезе "лошо" име, че си много несериозен и капризен и забрави някоя да поиска да излезе с теб. Просто излез втори път с някоя ако ще и да си мълчите само, пак е нещо...