Как да си я избия от главата?
Здравейте, имам нужда от помощ. Вклюбих се в колежка, но не можем да имаме нищо общо - различни характери и разбирания. И двамата сме женени. Искам да си я избия от главата, но не знам как? Всеки ден е пред очите ми, знам че не е за мен, не искам да изневерявам на жена си, но не мога да спра да мисля за нея. Дайте лек, моля ви.

Коментари

1.   Смени си работата.

2.   Я си избии тези мисли от главата да не си имаш проблеми. Гледай си жената и толкоз

4.   И аз мисля като 1 смени си работата. Това ще е най-добре ако доколкото разбирам държиш и на жена си и не искаш да си разваляте семейството.

5.   Тренирай, ако след всяка секс среща, бъдеш изоставен и трябва да си търсиш нова работа докъде ще стигнеш.

6.   Имаш няколко варианта:
1-ако си по-слаб характер и не можеш да издържиш, си смени работата.
2-ако си силен, забрави я и се отдай на жена си.
ти си знаеш....

7.   Хайде бе, хора, дайте съвет, че откачам вече.

8.   Ако може доведи ,,работата" докрай-и ще ти мине...

9.   Като искаш съвет, опиши по подробно за какво става въпрос. Лъжеш че не искаш да изневериш на жена си.
Тя любовта подтиква към грях. Всичките по горни съвети
са правилни. Ти какво искаш? Щях да ти напиша няколко основни съвета, но първо напиши ти, за себе си, жена си,
колежката си. Явно си хлътнал здраво, не ти се прибира у
вас. Сигурно вече жена ти те дразни!!! А ревнуваш ли колежката си? Ти да не си някой сухар. Различни характе-
ри...няма проблем за една връзка. Какви ви са различните разбирания? Ако е много по млада от жена ти, и по цял
ден си върти хубавия задник пред очите ти, та разбирам.
Хайде сега пиши докато не си откачил. Пък може и като
си излееш душата да ти мине.

10.   Сам казваш, че не сте един за друг, защото имате различни характери и разбирания, а пък си влюбен в нея. Май си влюбен в тялото й. Един секс може би ще оправи нещата, но по-добре недей, защото след това съвестта ти ще гризе и може да развалиш семейството си. Хората ти дават съвети да се стегнеш, но май искаш някой да ти каже да действаш, понеже за някой изневярата е нормална. Обърни повече внимание на жена си. Все с нещо те е привлякла щом си се оженил за нея. Още повече, че ако нямате някакъв кризисен период в отношенията си (кавга, изневяра от нейна страна) не си заслужава да се отнясяш така. Пък и нали колежката ти е омъжена. Не казваш какво изпитва тя към теб. Отидете някъде с жена ти да смените обстановката и да останете сами.Пиши какво си решил.

11.   Какво става-до къде "сме"?!

12.   Колко съвета искаш бе? Сменяй работата или жената, това е! Дразниш ме вече! Аз съм номер едно. И ако имаш деца мисли първо за тях, а не къде да си го топнеш!

13.   До номер 1. Споко бе, пич, кво се нервиш от две изречения:)
до номер 10 и до другите, които дадоха съвети - смених си работата, и без това не беше кой знае каква:)))

14.   Ти си луд бе пич, ебан требва да има това е проблема на повечето мъже много се задълбочават в мисли. Тя ти го е казала как да постъпиш с нея. Жената не се анализира, а се консумира. Ако е жена ти, кво ще се замисли за семеиство или децата там ала бала, ще се изпраска 20 пъти и ще ти каже "ох, ами искам да съм обичана, и за тва го направих". Така и ти искаш да си обичан. Щот това ще ти остане. Требва си малко егоист да знаеш. Животът е такъв, ако не управяш нечия друга жена, ще управят твоята, ако до сега не са я управяли много пъти. Кво толкова се замисляш, това пък е пълна простотия да напуснеш работата само заради една жена, защото те изкушавала, бягаш като некои страхливец, а не като мъж.

15.   Ти пък №14 да не си голям мъж. Човека държи на жена си и така трябва да бъде. Моят съвет е отиди при жена си целуни я нежно и правете любов. Според мен много повече може да ти даде една влюбена жена, отколкото една първична и повърхностна. Помисли си.

16.   Не се полъгвай за единия път.

17.   Надявам се да не лъжеш, че си сменил работата си. Вземи и напрви 2-3 подаръка на жена си без повод. Така ще усетиш, че нямаш работа с другата. Пише ти мъж. Ако не си лигльо прави каквото ти казват хората с изключение на номер 14.

18.   Абе едната ти глава е яка, а другата мека. Коя е яката...