Как да продължа...
Обичала съм, била съм обичана, но накрая всичко е завършвало с разбито сърце (моето). Изтърпявала съм всички болки, всички беди, не се предаван лесно дори да вървя срещу себе си, и резултата е пак разбито сърце. Вече ме е страх да допусна някой дълбоко в него, защото изпитвам ужас от досегашните случки. Какво трябва да направя? Как да продължа? Дали изобщо има някой на тази земя които да разбере какво е да си раним и да ти помогне да излекуваш раните си.............

Коментари

1.   Това ми е до болка познато, но сега аз разбих сърцето на един свестен, но с гаден характер човек. Преди това разбих сърцето на най-милия и сладък мъж, който съм срещала, изоставих го грозно без обяснения. Но сега ще се върна при него, защото не можах да го забравя и продължавам да го обичам. И той мен. Та искам да кажа, че преди са ми разбивали сърцето много лошо, особено бившия ми мъж, не съм млада, синът ми е на 20. В един момент станах пълна курва и кучка, разбих сърцето на 3-ма мъже, не са много, но достатъчно и това не ми помогна да ми е добре, защото моето сърце е още по-разбито. Мисля, че само един наистина любящ човек може да ми излекува душата и сърцето. Сигурно и при теб ще е така.

2.   Всички влюбчиви хора са така. Хващаш се със най неподходящия мъж. Без да се усетиш след известно време си влюбена. Ако е така, моят съвет е: Трябва да се бориш.
Може би човека който ще те обича не е твой тип. Огледай се около себе си и ще намериш своя Ромео.

3.   Аз съм нежеланата, за пореден път. Умишлено ми се предоставят материали от прекараните заедно с любовницата дни (снимки и др.) За пореден път съм наранена. Много боли, чудя се някой път, това обич ли е или мазохизъм от моя страна. Не успях да го напусна. Срамувам се от близките ми. Предстои ни бал на сина ни. Как да му кажа....Как да разбия и неговото сърце. Търпях до сега, мисля да продължа напред без да имам свой живот, правилно ли е ? Помогнете ми.

4.   Номер 3, ти да не си мазохистка? Трябва да продължиш напред, като имаш свой живот! Ти да не си се намерила на улицата? Синът ти ще те разбере в някой миг. Разбери, че синът ти някой ден ще има свое семейство, а ти какво? Ще го завиваш докато спят с жена му или ще търпиш поредната авантюра на мъжа си?

Аз преживях същото, но надушвах парфюмите им. А той се прибираше, къпеше, преобличаше и изчезваше. Прибираше се призори. Години наред продължи, 15 години. Аз сама гледах двете деца. В един миг ми писна и злобно се разведох и го изгоних от общия ни дом направо на улицата, защото поредната го заряза, като разбра, че жилището е за мен и децата. Живях сама 6 години. Децата пораснаха, а аз срещнах ПОДХОДЯЩИЯ / В един сайт за запознанства, представи си/ - не е красив, нито млад, нито богат-средна работа, като мен, ама винаги е насреща и ме носи на ръце, и аз него!!! Вземи се в ръце и само напред! Зарежи го тоя!

5.   Авторката, ти явно си влюбчива! И аз съм така, няма лошо, ако не си го слагаш много-много на сърце. Явно се влюбваш в който ти падне, това е лошо. Аз взех мерки и се спрях на човек, който наистина ме обича. Залови ме в изневяра и ми го прости. Не съм очаквала. А аз си падах по него и още един друг, отврат. Та другия оставих, за никой повече не мисля освен за този, който ме обича. Това е трудно, но знам, че съм влюбчива и главно по неподходящи си падам. Смятам, че и ти трябва да вземеш мерки, наистина. Прояви воля, не е лесно, но не е и невъзможно!

6.   Номер 3 аэ също съм в твоето положение имам дете на 4 год. мъжът ми иэневерява многократно. В момента живее с друга жена в гърция унижения и обаждания посред нощ от нейна страна. Когато е тук й се обажда в мое присъствие. На няколко пъти слагах край той не вярваше. На скоро подадох молба эа раэвод и сега ми е леко. Той се опитва да ме спре да се поправи но това са години унижение стига. Искам отново да се почуствам жена.