Секс със свекъра
Здравейте!
Аз съм жена на 28 години и това, което искам да споделя в настоящият сайт, не бих могла да изрека никога - аз правих секс с моя свекър... Не искам да се оправдавам и да се покайвам, просто искам да си излея душата, защото чувствам, че така ще ми олекне поне малко. Знам, че не съм първата, няма да съм и последната, но от това не ми става по-добре.

Та - историята - омъжих се рано - нямах и двадесет години - съпруга ми е на моята възраст - дете, нямаше си и идея за брак и семейство, но - стана белята. Евалла на свекъра и свекървата - приеха ме като тяхна дъщеря, дума не са казали против мен, направиха ми хубава сватба, плащаха семестриалните такси и гледаха детето, докато завърша.

Съпруга ми не е лошо момче, но някак си остана с детските разсъждения, коли, клубове, гъзария, както се казва. Именно грешката стана в една такава вечер. Прибрах се от работа, качих се на нашият етаж от къщата и видях, че го няма - слязох при свекъра, свекървата беше излязла с детето, попитах къде е, а той каза, че отишъл на рожден ден в Шумен /ние живеем във Варна/. Стана ми обидно, натъжих се и се прибрах горе.

След половин час дойде свекъра - разбрал, че ми е станало неприятно и идва да ме види. Разплаках се, питам - до кога бе, татко, кога ще му дойде ума в главата и ще спре с тези детски работи? А той, какво може да каже човека, прегърна ме, за да ме успокои и в един момент не разбрах, как утешителата прегръдка, премина в страстна целувка, която завърши в леглото.

Това беше преди почти месец - искам да подчертая, че никога преди това, аз не съм чула, или усетила дори и най-малък намек за секс от страна на свекъра - така е и сега. Просто стана, излезе и до днес, се държи така, все едно нищо не се е случило...

Сексът с него беше страхотен, но това не оправдава постъпката ми - никога не бих споделила случилото се с някой познат - ще си остане само за мен. Жалкото е, че аз изпитвам желание към свекъра, а това ме кара да се чувствам нелепо в негово присъствие и разваля така добрите ни отношения.

Коментари

51-94 от 94

72.   Аз съм на 26 години, жена. Може би харесваш по-възрастни мъже, аз също. Според мен в това няма нищо лошо. Ако те привлича толкова силно, поговори с него. Аз ако бях на твое място нямаше да имам грам угризения.

73.   Нищо лошо не си напраеила

74.   Заради секс и жени е имало войни , на секс се крепи и политиката вижте ги наще педали, по темата свекърът вижда че това семейство няма да го бъде за да го запази тее изчукал и ще те чука и това щее ваща тайна по този начин ти ще кротуваш няма да правиш скандали той няма да си търси чуждо и брака щее вие цял. Само катосе прочуете ще е голям резил.

75.   Не се вини! Вината е в твоя хубостник. Баща ми пътуваше често, а като се прибереше повечето време прекарваше в махленското кръчме. Бях на 14г., връщах се от дискотека и видях през прозореца, живеем в къща, как дядо ми чука майка! Направо се изтрещих! Дълго време не можах да се опомня. Но сега, вече съм на 18 и напълно ги оправдавам, баща ми съвсем се запиля, а майка ми е на 38 и е страшно хубава жена. Дядо е отдавна разведен. Знам, че се чукат редовно, дори много - много не се крият от мен, тя доста често прекарва в неговата стая. Мисля, че е дори ро-добре така, вместо да хойкат по чуждо и да ги одумват.

76.   И аз съм по същия начин

77.   Виж какво нещо. Смях, смях! Вместо да дръпне сина си настрана и да го стърси малко. Да го подсети, че е вече съпруг и баща... Тои правил секс с младо та младо, сложил го е четвъртит и на сина си, и на жена си изневерил. Ако имаше по вулгарен начин щях и него да ползвам за тази долна ситуация. Това, че ти е свекър авторке няма значение според мен. И тои е мъж като всеки друг, с които би изневерила щом не си удоволетворена от съпруга си. Но как бащата предаде сина си. Разведи се и с двамата според мен.

78.   Толкова неща прочетох, че направо се чудя в кой свят живея. И в кой свят живеете вие. Ако на 28 си осъзнала, че мъжа ти не е за теб просто е следвало да се разведеш. И дано да си го направила.
Да ти кажа не мога да оправдая родителите ти, които не са ти помогнали да стигнеш до извода, че на 20 год. ти е рано за брак и дете и да си направила аборт. Да ти е живо и здраво детето! То няма вина. И точно за това се надявам да си "пораснала" и да си разбрала, че мъжа си не можеш да промениш.
Само можеш да се изнесеш, да си "стъпиш на краката" и да намериш мъжа, когото не е нужно да променяш. Мен лично ме възмущава това, което сте направили със свекъра си. Да изневериш... не одобрявам, но се случва. Дали ще е по-възрастен или по - млад няма значение. Важното е, че нещо не те удовлетворява във връзката ти, за да го направиш.

82.   не мисля че си сгрешила... когато един човек не може да получи нещо в къщи го намира другаде... бил съм женена жена и когато я попитах защо го прави с мен тя така ми отговори

83.   Миличка не се коси от случилото се, но ти не казваш цялата истина тука. Помисли си добре и ще стигнеш до извода, че предпоставки за такъв секс със свекъра ти се е зародил в главата ти още когато той/казвам за него/ти е давал пари да си завършиш образованието. Всъщност ти и друг път като студентка също си изневерявала на мъжа си-нали? Този факт замълчаваш.
Явно и видно на стария жребец е замълчавал факта, но е било ясно че похотта ти към чужди мъже съществува-ето това е причината то да се прояви при теб и със свекъра ти.
За теб самата сигурно не е тайна, че и друг път си имала сексуална връзка с много по възрастен мъж от теб, та това със свекъра ти за теб самата не е прегрешение. То е ясно при човека още от дълбока древност. Защо трябва да се срамуваш от постъпката си, когато Баща и Дъщеря го правят?
И тука разни почнали акъл да ти дават, че трябва да се разделиш и да бягаш на далеч. Нима ще изтрият спомена в главата ти по този начин? Така е станало и пак ще стане, защото така е създаден светът-чрез секс, та дали със свекъра ти или комшията, или брата на мъжа ти е все едно.
Нима тук разните философи знаят тях самите кой ги е правил?
Тази била курва, другия бил женкар... ГЛУПОСТИ... Прави го само този който може да го прави, който не може ей тука ти драска глупости. Светът е оцелял, защото са се ебали, а не само са се смяли... Нито си първата, нито ще си и последната-горе главата и продължавай напред и ако ти е харесало повтори на ново и на ново. Какво щели да кажат като се разчуело, ами да кажат каквото щат, хорската уста да не е чувал да я завържеш и да престанат да говорят, та нали затова я имат тази уста... , , кучетата си лаят, керванът си върви, , А докато ние си драскаме тук ти сигурно вече си повторила-нали? Горе главата и смело напред. Браво-хубаво е че има такива като теб-обожавам те и те поздравявам, а тези които те упрекват също им се иска но нямат твоята смелост да кажат.
С почит към теб:***

Модератор: не публикуваме лични данни. Това не е сайт за запознанства

85.   Подкрепям те да знаеш. и аз много харесвах бащата на бившия ми приятел. ситуацията беше същата и ако не се бяхме разделили щях някой ден да си легна с баща му. той ме влудяваше

88.   Много подла постъпка. Моят съвет е да опиташ с друг мъж да правиш секс и така ще забравиш хубавия секс със свекъра ти. Запази си семейството.

90.   През лятото в хотела ми редовно гостува снаха със свекър. Спат в една стая. Съпругът и пътува с корабите. Считат го за нормално.

91.   О боже мой!! Всички жени я подкрепяте!!! Вие нормални ли стеее!! Това, което си направила е простоо най-долното нещо на света! Аз съм мъж и се поставям на мъжа ти, ако баща ми направи такова нещо просто ще подивее и не знам простоо, това е най-долното предателство то всички и двамата най-близки хора те предават-Баща ти и жена ти, поне да го беше направила с някой извън семейството!!! Жени няма значение колко харесвате някой от роднините в семейството, това просто не трябва да се прави!!! За един мъж такова предателство може и да не го преживее! По-добре напусни човека, ясно е че не го заслужаваш!

93.   хуй род не признава

95.   Опитай и с физическият си баща. Може да е по добър. Нали е направил теб. Може и тройка с майка си да му спретнете. Ако те е срам опитай пак но този път включи и свекървата. Извини ме ако звуча грубо, но и твоята историйка не лъха на особенна нежност. Просто извратеняшка история. Всичко започва в мислите преди да се материализира. Бягай от там и не поглеждай назад.

96.   Глупости!!! , тук се пишат истински истории!

98.   Как на една жена не и се наложи да свърши нещо друго при несъответствие на характерите, освен непонятен секс? Никога не бих оправдала такова поведение. Не осъждам, има кой да съди, но не толерирам и не оправдавам. Единственот, което пожелавам на тази жена да и се върне същото, точно когато не очаква и тогава да започне да оправдава другия.

99.   Ако не беше казала, че ти е харесал сексът със свекъра щях да те посъветвам незабавно да се изнесеш от тази къща - синът нехранимайко, който търси само удоволствието от живота, баща му още по-голям безотговорник - пълно малоумие цари на това място. Ти обаче си харесала секса със свекъра, значи не си по-различна от обкръжаващото те малоумие - действай, карай смело напред и внимавай да не родиш братче или сестриче на съпруга си! Няма да те наричам по никой начин - сама си дай определението каква си!

100.   Карайте си я по роднински, пък каквото стане. Щом като мъжът ти е глупак и не получаваш от него това от което се нуждаеш, това ще ти е отдушника.

101.   Уау, макар да ми е рано да ставам още свекър:) ще се радвам на такава снаха;) Дай боже на всеки свекър подобна снаха дам...

107.   Историята е много деликатна, но не е случайна! Вина имат всички! Но в момента си мисля, че е най-добре да се разведеш и да започнеш нов живот с някого, ако все пак успееш да намериш някой подходящ! При положение, че останеш ще се разбере рано, или късно... Това не се знае до какво може да доведе....! Но, ако имаш нужда от секс -го търси другаде -не при свекъра си! Създала си си голям проблем! Така, или иначе си щяла да ги напуснеш от това, което прочитам! .. Но щеше да е не по тази причина и съвестта ти щеше да бъде чиста! А пък сега ще те преследва до гроб тая мисъл! Но все пак решението си е твое, а коментарите наши! Дано постъпиш така, че да не съжаляваш после и нещата да са добре за теб и детето ти! Успех!

113.   Странна история...!!Но никой няма права да съди друг,за постъпките му,защото утре незнаеш какво ще ти сервира живота..

114.   От девет години съм твоето положение. Важното е да не се влюбваш..

115.   За мен това е не допустимо

117.   Не се упреквай, че си правила секс със свекъра си. Човешко е да се греши. Всеки може да сгреши. Може би свекърът ти е хубав мъж, млад, с което те е привлякъл. Какво толкова? Хич не се притеснявай! Горе главата! Не си извършила престъпление.

118.   Никой не е застрахован и на всеки би могло да се случи. Нека да не бъдем съдници! Все пак, всяка жена би искала да има вниманието на съпруга си, а когато не го получава, търси извън брака. Така, че, мила, изобщо не те упреквам. Станало е в момент, в който ти е било много тежко. А тогава човек е най-уязвим. Никой не знае как ще му се стече животът и никой не е застрахован от нищо. Едва ли ти си си мислила, че ще попаднеш в подобна ситуация. Не живей с угризения! Стискам ти палци! :)

119.   Аз не мога да оправдая авторката на писмото. Какъвто и да е съпругът и-ако не изживява с него нещо вълнуващо и истинско-има развод! . Но не мога да проумея това да прави любов със свекър си. Ако имаше малко морал-щеше да го отблъсне. Той като мъж я пожелал, но отговорността за семейството, за детето си носи тя. При това съпругата му е оставила мъжа си за да разхожда внучето си а снахаета... -е просто използва момента да бъде на саме със свекъра. Боже каква покъртителна картинка...

125.   Здравейте,
Изчетох много, но нямам време за всичко. Мнението ми е, че семейството е форма на заробване. Дали е създадено по документи или е (временно или постоянно) съжителство, то трябва да почива на допълване на онова, което отсъства в останалия свят. Децата са отговорност на всеки по отделно. Независимо дали родителите живеят заедно или разделени. В този смисъл, личният живот (какъвто описва авторката), не може да бъде ничие притежание. Нито на съпруга й, нито на умниците, препоръчващи й да се срамува и да си посипва главата с пепел. Сексът е част от личния живот и всеки е в правото си да го практикува където и с когото му е най приятно. Никъде в природата няма натрапеното единствено на човека сексуално робство. И като се вземе под внимание, че робът не познава друго, освен робството, то си му и най харесва!
Айде, със здраве!
А авторката, нека си ебе свекъра, докато й омръзне и да не се зомбира единствено с него!

128.   Егати, мислех че това се случва само на човеци и полутакива с евулюционни и умствени малформации. Шегувам се, сега сериозно. Нищо лошо не се е случило. Защо ли? Ами сещам се за няколко пличини: 1)всички грешим; 2) живота е кратък; 3) веднъж се живее; 4) гледай си кефа; 5) твоето щастие е на първо място; 6) щом нещо ни липсва го търсим навън... или пак вкъщи, както в твоя случай; 7) майната им на моралистите; 8) всичко е в главата; 9) това се случва при животните, значи е нормално; 10) от малко кеф глава не боли; 11) времето лекува всечко, ма като се замисля ко има да лекува, ти просто си спала с бащата на мъжа си... <br>
Така... с оглед на горепосочените причини вече можеш спокойно да продължиш да си лягаш със свекара, като за разнообразие можете да викате и свекървата за тройка. От време на време. Като ви омръзне, поканете и мъжа ти, така ще сте по равно и ще има размяна на партньори. А ако мъжа ти и свекъра имат БИ наклонности, това ще&nbsp; ще освежи четворката допълнетелно, като ще даде време на теб и свекървата да сготвите нещо вкусно за хапване. Ако имате деца супер, колкото повече толко по добре! Човек трябва да си намира забавления в тоя сив и скучен свят. Радвай се че си се родила на правилното място в правилното време. Някъде за тия работи убиват с камаъни, варварите му с варвари. Ако пък решите да не казвате на съпруга ти за тия семейни забавления и той разбере и се гръмне примерно от криворазбрани ценности, помни че тоя свят е за силните и само те си оставят гените. В тая връзка гледай да забременееш от свекъра!
Айде със здраве и весело!

129.   Е, много си интересен, няма що! Изровил някаква глупост от преди 100 години и се упражнява в писане на простотии. Модераторът, публикувал този особено полезен коментар, може да се гордее със себе си.

130.   Не мисля, че е станало чудо! Мъж/макар и свекър /доставил малко удоволствие на жена.
Пък и секса за жената е бил СТРАХОТЕН... какво повече.

131.   Нямам думи !!

132.   Преди 8 години публикувана, а още я въртят тролската тема.

Ми дано е родила трикрако аутистче на име Жорж.

133.   Такива истории предизвикват само отвращение в нормалните хора, но то колко ли нормални хора останаха вече? !

134.   И аз нямам думи. От самото заглавие ми се догади-секс със свекъра. И се сетих какво викаше бабата на мъжът ми в такива случаи-"И няма да има градушка ли? "

135.   "114. От девет години съм твоето положение. Важното е да не се влюбваш.. "

Мога да дам и други идеи на неморалистите, авторката и 114. Ако детето ви е момче, мъжът ти да прави секс с гаджетата му. Ако е дъщеря нали се сещаш? ! А защо авторката не пробва с баща си? Може сексът да е не само "страхотен", а направо божествен.

137.   Интересна е случката на авторката със свекъра й. Щом не е доволна от мъжа си, съвсем естествено е да потърси утеха с някой друг. Какво от това, че е баща на мъжа й. Секса не е само в ебането. За него си трябват и чуства. А при тях явно е така. Не знам какво да я посъветвам. Аз лично имам подобен случай. Правих секс с една приятелка на сина ми. С подобна разлика в годините. Щом се е стигнало до там, съвсем естествено е да се обичаме. Продължаваме да се ебем, но я пазя да не забременее.

138.   Браво браво, супер, историята ми хареса....

139.   137

Какво да я посъветваш бе, тая вече е на 40.
Темата е от преди 100 години

140.   Втресе ме историята, още повече някои коментари.
Ще излезе, че съм психарка, но аз бих му разбила главата на такъв свекър и изобщо няма да се притеснявам дали ще остане жив...съвсем сериозно!

141.   Номер 132, де да бяха осем години... Скролваш до горната част на страницата и четеш, а после плачеш заради онзи, дето я е изтупал от нафталина:

"Секс със свекъра
преди: 12 години, 7 месеца, прочетена 337195 пъти"

12 години, братче! Това е времето, през което управлява Бойко, само за справка!

142.   Моита история е по стара от преди 20г. тогава бях млада и не наситна. И имено от свекър си(лека му пръс) получих първия си оргазъм с изпразване. О то от лизане. Незабравимо за мен и до днес. Макар вече да съм на 48гсемеина с две деца. Но още не и баба.

144.   Не че нещо, ама тия където коментирате сте по-зле и от автора. Жените ще направят всичко, но не и да поемат отговорност за действията си. Жената спала с свекъра си, те съпруга й виновен изкарват.... Пропаднал народ сме, и морално и мислено.

145.   До 91 и 114 За случката със свекъра е виновен изцяло мъжът й. Безотговорен нехранимайко, с дете и млада жена отива на рожден ден на 100, без да я предупреди даже. Това е такова неуважение, че нямам думи. Рожденният ден явно е с преспиване и той нищо чудно също да е боднал нещо. Емо, 50 г.

51-94 от 94