Любов ли е?
Здравейте!

Преди 4 години работех в един хотел на рецепция. Много мъже са флиртували с мен, но с никого не съм си позволявала нищо! Докато един ден се появи мъж, който беше дошъл в командировка. Цяла вечер стоя при мен, говорихме си, разменихме си телефоните, беше много приятно! Само това, нищо друго! Просто една приятно изкарана нощна смяна!

След един месец отново дойде в командировка и отново всичко се повтори! Разговори до сутринта! Никакво нахално и нагло държание от негова страна както от другите мъже преди него! След като си замина (той е от София аз от Варна) започна да ми се обажда всеки ден по телефона, всеки ден по 10 смс-а, невероятно отношение към мен, накара ме да се почувствам наистина жена! Дойде време за поредната негова командировка! Нямах търпение да го видя, бях вече влюбена!

Нощта която изкарахме заедно беше прекрасна, а дори не сме правили секс! Просто си говорехме и пихме вино! Разказа ми че не се разбират с жена си от 10 години и търпи само заради детето! Моят брак също не вървеше в тоя момент. Първият ни път заедно беше много специален-шампанско, цветя....всичко както си го мечтае една жена (забравих да спомена че имаме 17 години разлика) доста по голям е от мен, но това никога не ме е притеснявало.

Вече 4 години имаме връзка-той идва непрекъснато а по телефона се чуваме на ден сигурно по 20 пъти! Неговите проблеми със съпругата му продължават, тя е изключително властна жена, а като домакиня изобщо я няма никаква-той чисти, пере, подрежда, мие баните........абе всичко!

На няколко пъти ми е споменавал-"взимай багажа и децата и идвай! "но аз не се решавах! и когато аз вече съм готова за такава крачка...той не го споменава вече. Може да се е уморил от чакане или.....и аз незнам. Вече не се чуваме така често както преди. Идва на няколко месеца веднъж. Правим невероятен секс и ....си отива. Проблемите в семейството и на двама ни продължават, но никой не прави първата крачка. По някакъв начин се разминахме-когато той искаше, аз не бях готова, и обратното, сега аз съм готова, но той явно вече не.

Та това е. Страшно много го обичам, той е мъжът за мен. Знам че и той ме обича-винаги ми казва че макар и по малка от него на години, съм голямата му любов. Честно да ви кажа ненавиждам я тая София. Това са някакви си 500 км, а имам чувството че са 5000. Мисля си че ако бяхме от един и същи град щеше да е съвсем различно!

Дано не съм ви оттегчила, просто исках да споделя. Благодаря ви!

Коментари

1.   Много разбираш ти! Жена му може да е свястна, ти не я познаваш, а той си е един развратник, само си е говорил ей-така да ходиш при него. Много си загубена така да се вържеш!

2.   ЗАЩО ГОВОРИШ ТАКА №1 ? ДОРИ ДА Я ЛЪЖЕ ТЯ Е ИЗЖИВЯЛА ТОВА КОЕТО МНОГО ХОРА НИКОГА НИАМА ДА ИЗЖИВЕЯТ. ПЪК И, АКО ТЯ ИСКАШЕ ДО СЕГА БИ ОТИШЛА ПРИ НЕГО В СОФИЯЛ ВАПРОСА ОПИРА ДО САМАТА НЕЯ. А НА ТЕБ МИЛА БИХ САВЕТВАЛА ДА СИ ПО СМЕЛА. АЗ САМАТА НЯМАМ ПРОБЛЕМИ В СЕМЕЙСТВОТО НО АКО ИМАХ ЩЯХ ДА СЪМ ПО СМЕЛАР ЗАЩОТО НЯМА ЗА КОГА ЖИВОТА ИЗТИЧА ПРЕЗ ПРЪСТИТЕ НИ И НЯМА КАК ДА СЕ ВЪРНЕМ НАЗАД!!!БАДИ СМЕЛА !!! ПРЕДЛОЖИ МУ ТИ!!! НАПРАВИ ПЪРВАТА КРАЧКА!!!

3.   И аз имам подобна връзка с жена. Жена си немога да я
понасям. Някой път съм готов да се разведа. Но истината
е че не съм готов. Кажи на Софиянеца, излъжи го, че си подала документи за развод и искаш да се ожениш за него.
Във никакъв случай не му казвай истината. Аз много стра-
дам когато съм разделен от моята любов. Напълно те разбирам.

4.   Много благодаря на номер 2 и 3! високо оценявам, това че ми писахте! Благодара ви!

5.   Моят мъж, също ходи и се вижда...лъже една жена или др.която може би е мила и внимателна. При всяка командировка в провинцията той е или с нея или с др., зависи в кой град е. Никога не би ме напуснал, но той е просто влюбчив. Важното е че аз го разбирам. Той е най властния мъж пред мен, а пред всички си показва най добрата страна. Много е чаровен и няма как да му устоят жените.

6.   Здравей, бих те посъветвала да не изпускаш шанса, който ти дава живота! Не пренебрегвай любовта си, бори се за нея! Аз също имам връзка с женен мъж и аз съм омъжена, много го обичам, но той ме иска само за секс! Ако имах възможност не бих се поколебала, помисли!

7.   Много ти благодаря №6 за съвета! Въпросът е, че той спря да говори за това! Мисля, че вече не иска да живеем заедно! А аз немога да му кажа, хайде взимай ме за жена! Страшно съм объркана! Луда съм по него! А незнам как да продължа да живея без любимия си!

8.   Действай за да не изпуснете момента. Повдигни въпроса смело. Няма смисъл да се луташ в неизвестността. Трябва да мислиш за бъдещто и на децата си

9.   И според мен той само така си говори - това не пречи да поговориш с него открито за намеренията му. Съдейки от скромния си опит, мъжете само хленчат пред любовниците си колко са ощетени, за да будят съжаление. После си се прибират при съпругите и децата си сред семейния уют, а пък ти го съжалявай...