Боли ме много
Имах връзка с един мъж,който в отношението си към мен беше невероятен.Преди това да кажа,че идвамата сме семейни.Аз изглеждам доста добре в сравнение с него,но съдба влюбих се много.Получи се страхотен секс между двамата.Нали се казва,че глупавите мъже имат свойте предимства пред умните.Колкото по-глупав е един мъж толкова е по-активен в леглото.В мойта връзка точно това се получи,но дойде и края.

Той колкото и да е мил към мен реши да се разделим,за да не страдам и да не ме боли,а просто да останем приятели,но мен много ме заболя и се питам как може да постъпва така.Как да го забравя?Мъже какви хора сте вие:"да изберете жаба пред принцеса".Ако някой знае отговора нека пише.Благодаря

Коментари

1.   Доста самовлюбено. Добре е да знаеш, че принцът целувал всички жаби подред, докато улучил принцесата. Твоят принц ти се е наситил и те е оставил, да не мислиш, че ще ти се кефи цял живот. "Колкото по-глупав е един мъж толкова е по-активен в леглото." - това ще го оставя без коментар, но ще добавя, че колкото е по-глупава една жена, толкова е по-глупава.

3.   Разбрал е каква си курва
Цитат- (да изберете жаба пред принцеса)голяма простотия ти за каква се мислиш в живота има много по-ценни неща
Глупав бил изглеждала си по-добре малко ме съмнява да си влюбена щом така говориш за него,живота не е само секс!!!!
На колко си години с тия разсъждения ти се чудя -сподели за да разберем!
А семействата ви дано разберат но ще страдат за разлика от вас двамата

4.   Женен, грозен... глупав. В последното не съм обедена :) Просто ти се е наситил и те е захвърлил, както се хвърля употребената ностна кърпа... това, че не искал да те наранява или че си прекалено добра, красива и пр. за него ... не те заслужавал .... бля бля, според мойто лично мнение , твоят господин си отъпква сигурен път за сигурен секс и нищо повече . Успех, дано не съм права

5.   Коментирал №1 е доста прав..., самохвалството не е хубаво нещо, пък и е плоско в две съседни изречения, хем да се обясниш, колко си хубава, пък хем да подчертаеш, че са предпочели друга пред теб..., някак не пасва..., както и да е - щом си така убедена в предимствата си пред останалите жени, за теб, вероятно не е проблем мъжкото внимание, така че не виждам, защо толкова се окайваш.

6.   Първо разбрах, че е грозен. "Аз изглеждам доста добре в сравнение с него".
След това разбрах, че е глупав. "Колкото по-глупав е един мъж толкова е по-активен в леглото".
И накрая ти се смях на акъла...

7.   И колко време ходиш с този семеен мъж че е решил да се разделите
явно е осъзнал че си долна и е предпочел питомното пред дивото
ти какво искаш да не те оставя ами развеждай се вземай го заради единия секс и да те видим
както говориш че е глупав и грозен
явно с тези разсъждения не си на повече от 20-22 години

8.   Значи, ти - умната, си хвана грозен, че и се влюби в него А той - тъпия, си хвана теб - красивата, и те заряза. И кой, казваш, е умния, и кой тъпия?

9.   Ти за каква се мислиш какво правиш с този глупав и грозен мъж,подиграваш му се то по думите ти пише той е доста глупав ако знае какви ги говориш за него и му се подиграваш явно е разбрал колко си долна и се е оттеглил едва ли би искал такава за жена според мен тоя е голям тъпак няма ли кой да му каже какви ги говориш за него заблуден простак мъж съм но никога небих се излъгал така с такава

10.   Боже каква надменна, самовлюбена и .......глупава жена!

11.   Умните хора се учат от грешките на другите, а глупавите ги повтарят. Просто си вземи поука от цялата тази история.

12.   Към №1-не си чел достатъчно приказки, личи си. В тях принцеси целуват жаби, докато намерят принца.А ти си злоба. Авторке, аз съм жена и знаеш ли колко Убавци съм зарезала, щото са с малки пишки, с гаден дъх или са слаби любовници. А те сигурно са се чудели като теб-АМА МОЛЯ ВИ СЕ КАК МОЖЕ??

13.   Доста коментари а авторката мълчи всеки я оплюва надменната
как е да не сте се събрали с оня грозния и прост празноглавец любовника ти

14.   Как вървят нещата самовлюбена сподели с нас

15.   От авторката: увредени хора,а ти номер 12 за каква се мислиш кой знае какво квозимондо си ама си тръгнала мен да ме коментираш виж първо себе си

16.   Отговарям на авторката - ако ти си принцесата,а законната му жена е жабата,значи мъжете(в частност този) са по-умни отколкото си мислех.Браво на него! Не е нужно всички бракове да пропадат заради безпринципни жени като теб.
М,22

18.   КАК МОЖЕ...БУЛГАРСКА РАБОТА!!!!

19.   До номер12 напротив грозните,прости и т.н мъже трябва да бъдат в краката на красиви и умни жени.

20.   Едва ли си умна като си написала такава простотия,много си надута кой знай каква (...)

21.   От написаното което чета едва ли си умна (...)

22.   От какво те боли?
От простотията която си написала на ли си семейна той също е какво очакваш от него
съвзел се е дано се е упомнил и му е дошъл акъла в главата предполагам прави разлика между теб и умната си и възпитана жена

23.   Hезнам сигурно съм по-малка от теб но като чета историята ти нямам думи
как го подценяваш и обиждаш че глупав и грозен като е така какво си правила с тоя мъж използвала си го
ж27

24.   Като чета авторката какво е написала на №12-верно много си проста ама много нямаш речник само простотии ти много си проста ама много чак се чудя колко годишна жена може да си изумена съм много
сиса-40г

25.   Ти умна -не ме разсмиваш толкова си тъпа и проста

26.   До номер24 защо ме наричаш проста,защото кой знае колко си грозна и ако си семейна може някоя такава,която наричаш проста да вземе твоята половинка,някой като теб са много жалки същества

27.   Стига сте дрънкали и обвинявали.Тя е глупава и курва и каква ли още не...Ами вие с какво право я определяте като такава или онакава.Вие сте съвършени нали?!Да,защо не,една жена има съмочувстие за себе си:умна красива и добра.Защо не бе дами?Милите ви половинки моя и вашите като цяло мислят че всяка жена е куха или проста или курва.А вие мили български жени пригласяте на мъжкото съсловие което между прочем и за вас мисли същото.Освен изброетните поговорки има и още една:"Хубавите ябълки прасетата ги ядат".И това е вярно и още как.Животът го доказва всеки ден и на мен и на всички останали.Защо вие все още не сте го разбрали като сте такива съвършени?

Тук една започна да обижда и всички останали като стадо ендотипно слен нея блеят.На вас да не би да не ви се е случвало,да помагате на някой по-посредсвен,или по-беден,или по-глупав и той не стига,че не е благодарен ами и се опитва да ви залее с помия?Няма грешка в историята,освен чесност от страна на авторката.Всички българки сме еднакви.Мъжете ни ни правят за смях зад гърбовете ни/независимо съпрузи или любовници/,а ние или сме достатъчно глупави да не го забележим,или достатъчно лицемерни да не го признаем и ръсим умнотий нападайки тоя или оня.Глупава или умна една жена,която и да е тя заслужава подкрепата на всички останали жени?Съвършените защо не знаят тая истина,която е стара колкото света?!!!

28.   А ти си абсолютно неграмотна....освен проста!

29.   Неграмотна едва ли?По какво отсъди това?Това за простата може би съм съгласна.Защото някой има мнение различно от другите,не го прави прост.Прости са тия,който не допускат да има друга истина освен тяхната.

№28 по-проста от теб тук не виждам.По-злобни да,но по-проста просто няма.Всяка се е обосновала с нещо,а ти с едно изречение решаваш нещата като присъда.В качеството на каква го правиш?

30.   №24 авторката може и да е проста,но ти си напълно неграмотна.Дай съвет,или мнение по въпроса.Като не ти е интересно,не чети и не коментирай.Има всякакви теми в сайта погледни тях.

31.   До авторката:
Сподели с нас на каква възраст си с тия разсъждения и как се развиват нещата с глупавия любовник интересно ни стана доста питания има но ти неотговаряш защо ли?

32.   Просто се чудя на такива като теб без морал самонадеяни и смешни ти дете имаш ли какъв пример даваш и как го възпитаваш ми е интересно
пише че сте семейни и двамата предполагам и деца имате
какво ти семейство като спиш с друг явно само заради секса си с нега защото казваш че е прос и грозен или поправи ме
заради какво си с него?

33.   Ужас бе момиче.толкова ниско ли си паднала.че да го обиждаш така;до скоро си го яла с мадети а сеге го обиждаш.такъв бил онакъв бил кво си мислиш а .че само ти се нуждаеш от него.явно си му омръзнала

34.   Хубост на чело не се носи. Да си чувала за таз поговорка.браво на човека евала на тоз мъж.явно си куха лейка пфу... и ти се наричаш умна и красива

37.   Мила не може с лошото. Може да се върне, но спри да му натякваш, че е грозен. Ок. Той може да ти каже, че не струваш, колкото се надуваш, а.

39.   Ти си абсолютна откачалка,много наивни мъже са се забърквали с такива като теб...,които в последствие/мъжете/,са патили..............,жените им разбират благодарение на вашата отмъстителност.
Жална ви майка ,какво ви предстои на вас....откачалките......

40.   Радваше ли твоя човек? Не слушай упреците. Най-лесно се отправят упреци и съвети. Сигурно е било вълнуващо преживяване. Не ми се вярва да е глупав мъж. Нито Вие такава. Остави нещата такива каквито са. Примирението е велика сила. Нищо не се знае. Пожелайте си го и... замълчете. Всички страдат. Като болни животни. Нито си глупава, нито е лош.