Здравейте.Бих искала да споделя моята история с вас.Всичко започна през 2003 година.Тогава се запознах с [censored] той бе на 21 а аз на 13 години.Всичко вървеше добре.Бяхме щастливи и спокойни хора.Той така бе хлътнал по мен,че друго не го вълнуваше.Бях сигурна че ме обича и че държи на мен.Но дойде време и той замина за Испания за да работи искаше да подсигури едно добро бъдеще за нас.Отиде с целта да работи и като се върне да живеем дори заедно.Замина..обеща ми,че ще се върне защото ме обича помоли ме да му простя това и аз разбира се го направих.близо 2 месеца той бе там но не издържа без мен и се върна.След това пътуване всичко тръгна с главата надолу.Той коренно се промени.Всъщност вината е моя защото му изневерих.Направих го,защото нещо ми липсваше с него сякаш имаше нещо,което той не ми даваше и то е достатъчно внимание.Вече 4-та година сме заедно и нещата между нас малко по малко се сриват.Връзката ни се държи на косъм а ние вече мислим за много по-сериозни неща.Но просто той е много студен с мен.държи се странно.Постоянно се съмнявам в него да не би да има друга и го питам непрекъснато дали ме обича.Но отговора винаги е някак особен.Казва ми,че ме обича а показва обратното и това ме наранява адски много.Получавам хиляди съвети да го изоставя,че той не бил за мен и че той се подиграва с мен и че някой ден ще реши да ме замени ако до сега не го е направил.Объркана съм ужасно много и незнам как да постъпя и какво да предприема.Искам просто да разбера дали има още чувства към мен или просто съм му омръзнала.

Моля дайте ми съвет как да постъпя.Обичам този човек прекалено много за да позволя той да си отиде от мен.

Благодаря ви предварително

Коментари

1.   Защо нямаш собствено мнение? Защо те интересуват мненията на другите, в крайна сметка те ли ще бъдат с него или ти? Какво държание очакваш щом си му изневерила, ако обичаш някой би го чакала независимо колко време ще продължи това? Искала си разнообразие и внимание, но струваше ли си това разнообразие, то е провалило връзката по думите ти?

2.   Горния коментар е верен. Нека всички, които смятат че една забежка няма да навреди на връзката им да прочетат внимателно историята. Мисля че преди да тръгнеш да търсиш това което ти липсва трябваше да седнете и да поговорите.

3.   Благодаря ви все пак за казаното.Може би за всичко,което се случи и за неговата промня съм синовна само аз.

4.   Явно нещата не вървят, не се страхувай от промяна, понякога това е добре за всички макар, че в краткосрочен план ще нахлуят много мисли в главите и на двамата ;)

Успех!

5.   Много е лесно да се каже отстрани,че трябва да се говори..Знаете ли аз винаги съм била теърдо против изневярата...Но има обстоятелства,които убиват всякакви принципи и променят коренно човека.Затова мисля,че никой няма право да съди другия,защото не знае какво му е било на главата...

6.   Колкото и банално да звучи, ако обичаш нещо, пусни го, ако се върне при теб, е твое. Освен това, изглежда сякаш трябва да се всушаш в думите на хората около теб.