А уж всичко беше наред и много ме обичаше...
Заедно сме от 1 година. Не минава ден без той да ми каже, че съм виновна за нещо, че няма да се променя и че не му влизам в положение, че няма пари. Да, той няма работа. И ми каза, че докато си намери няма да излизаме, и когато е хубаво времето ще излизаме на разходка.

Вчера го викнах са нашите, отказа, днес отново е хубаво времето и отново не пожела дори на разходка да излезем. Чувствата ми ще се изпарят, страхувам се, не разбирам как един мъж може да стои и да гледа, че приятелката му се отдалечава и да не се опита да я задържи, въпреки собствените си грешки и въпреки всичко да обвинява нея.

И като му кажа, че нещо не е наред и че уж ми е казал, че му липсвам и като се стопли времето ще излезем и казва, че съм виновна, що не съм го викнала аз, ами чакам той, и казва че никога няма да се променя и излиза от скайп или ако говорим по телефона затваря.

Въпреки, че на предния ден се е извинявал, че е глупак и прави грешки и че заслужавам най - доброто......

Не сме се виждали от седмица, само се караме в продължение на 4 дена вече.. Тъкмо се сдъбрим и пак и то не за друго, а защото избухва и започва да ме обвиняма за всичко.

Изобщо няма нищо общо с момчето , с което тръгнах.. Тогава се притесняваше да не ме изгуби, звънеше ми постоянно.... Сега само упреци към мен и ме оставя сама, да не говорим че и по улиците ме е зарязвал....

На някой случвало ли му се е подобно нещо....

Коментари

1.   Махай го тоя, какво още се чудиш. Щом сега е така, представи си ако не дай боже се ожените и родиш дете. Ще започне и да те бие. Е, тогава ли ще мислиш да се спасяваш, или ще питаш тука какво да правиш, и дали и с други се е случвало.
Прощавай ако ти звуча рязко. Но се възмущавам от жени които търпят всичко, търпят такова отношение. Това са долни типове. Те НЕ се оправят, само може да се влоши.Сега се сдържа, защото знае, че може да го оставиш. Иначе няма и да се сдържа.

2.   Да, и се разделихме. Явно му е писнало, или ти може би си се променила, затова просто го скъсай и си живей живота!

3.   Да, на мен, мила, също ми се е случвало. Донякъде почти описа моята история. В началото беше адски мил и нежен, добър и много внимателен, ценеше ме, уважаваше ме, обичаше ме... угаждаше ми за всичко (не че съм била лигла, просто се съобразяваше с мен), искаше мнението ми за много неща, с които се занимаваше, като например, когато си търсеше работа, ме питаше дали одобрявам и т.н. и т.н.

Ние също бяхме заедно година, но в последните 5-6 месеца и аз не можех да открия момчето от преди. Стана груб и студен, казваше, че не му пука за нищо и никого, не ме зачиташе за нищо. Беше му абсолютно все тая за мен, дори за това дали ще съм с него или не. Обиждаше ме, злепоставяше ме, нараняваше ме...
Много се измъчих с това момче, но накрая реших да кажа край и го направих. Така или иначе хубавите ни моменти заедно отдавна се бяха изпарили и не тъгувах толкова.

Не знам къде отиват тези мили и добрички момчета, които са в началото, но... явно просто си отиват.
Ние 3 пъти късахме и се събирахме, първите два пъти той ми разби сърцето, като ми наговори ужасни неща, третият път реших аз да съм лошата. Казах му какво ли не, видях, че му става неприятно, но не каза нищо. Когато все пак го попитах защо се държи така с мен, той каза нещо от сорта на "ами не знам, явно си ми омръзнала."

Не знам при вас как е, но определено чувствата са изстинали, ти самата го казваш. По-добре е да го оставиш и да продължиш живота си без него. За какво ти е някой, който само да те ядосва, без да те прави и грам щастлива? Не е това целта на една връзка. Замисли се. Ти наистина заслужаваш нещо по-добро, мила.
Дай му да се разбере и продължи смело напред. Успех! :)

4.   На мен ми се е случвало.. Незнам явно както един човеик се държи с теб, редно е да му отвръщаш със същото. Имам предвид това, че щом той не се държи добре с теб, дръж се и ти така.. Не позволявай да те унижава и отстоявай мнението си. Разбирам те много добре и ако не си щастлива по-добре се замисли сериозно какво да правиш с тази връзка, поговори с него и вземете правилното решение. Успех ти желая

5.   Вероятно и ти имаш мъничко вина за ситуацията, но определено той не е за теб, как ще я карате занапред, ако отсега сте така? Няма двойка без проблеми, но всичко си има граници. И как може мъж да стои без работа, дори каквато и да е, без пари? Да не би да очаква някой друг да му намери и да капризничи?

6.   Веднага и мноооого бързо го разкарай тоя.
Още от сега мога да ти кажа какво ще стане накрая, понеже това вече ми е до болка познато, бях в същото положение 1 година и 3 месеца.Същите реплики, същите скандали, ясно ми е за какво става въпрос.

Явно си младо момиче, сега ти е времето да живееш, а не да се съобразяваш с паричните проблеми на един егоист!!!!И защо няма работа?Поне търси ли си, или е от оня тип хора, които живеят на гърба на другите?
Зарязвай го скорострелно, в противен случай много ще страдаш и след време ще те е яд безкрайнооооооо много.

7.   На мен ми се е случвало и мога да ти кажа да направиш последен опит да седнеш да поговориш човешки с него - ако не разбира от дума - ще разбере когато ти види гърба. Мен не само са ме зарязвали сама по улицата, но ме е и плюл , душил ме е по крайпътните дървета, бутал ме е срещу колите и още мн други - нали не искаш да стигнеш до такова унижение?
Клара

8.   Според мен, има друга. Aко нямаше и просто ако беше му омръзнала щеше дибектно да ти го каже. И според мен когато има проблем с нея си го изкарва на теб,и не прекарва време с теб,за да е с нея.И за да не се осъмни тя.

9.   Aбе момиче туй че той е мухлю неодачник не те интересува ....... бягай далеч от такива това са пъни неудачници ще си намериш добро и умно момче сигурна съм

10.   Мила,не си ли разбрала че мъжете са слабохарактелни.Нещо като не им е наред трябва да има друг виновен за това.И понеже, май много го глезиш ,си удобна за това да си виновна за всичко.Вярно че липсата на работа изнервя малко хората, но чак пък толкова да търсиш вината все у някой друг, а не в себе си е прекалено.Я го остави тоя женчо да диша малко без теб, та да видиш колко време ще издържи без да те чуе и види.Трябва ти малко усамотение ми се струва и на теб..Направи го, ще можеш да видиш нещата и от другата им страна.
Успех!!!