Чувствам се слаба
Не съм много сигурна как точно да започна.Искам това, което ще разкажа, да бъде максимално кратко, но не знам ,дали ще успея да го съкратя.
Просто наистина не мога да си обесня някои неща, имам нужда от помощ, а няма от кого да я поискам...вече...

Тъпото копеле, с което съм сега твърди, че ме обича,иска да се омъжи за мен и да имаме деца след време.Повярвах му, вярвах, че е искрен, имах му доверие и така сгреших.

Оказа се,че не е такъв за какъвто се представя.След 6 месеца, загубено време, показа истинското си лице.
Долен простак, с елементарно възпитание, уважаващ само себе си, отпадък в обществото.Груб, циничен, лицемерен, вулгарен...Ако тръгна да изреждам още, цяла седмица няма да ми стигне.

Опитах се да го променя, държах се с него добре, въпреки че не заслужава.Водех му се по акъла, играех му по свирката, правех каквото иска.Целях да му покажа, че има добро и че с добро отношение се постига много повече.

Държах се с него добре до един момент, в който ми писна.Казах си, че ще се държа с него така както той с мен.И тогава започна войната.Смешна гледка отстрани.Сигурно ви се е случвало да виждате из заведенията двойки, наричащи себе си "тъпак", "малоумница", "идиот", "безмозъчна"....Виждали сте сигурно, да, но най-вероятно са били деца на по 17, не момиче и мъж на 30....

Как може да ме обича, а да се държи с мен така.А защо ако иска да ме лъже, трябва да използва такива хубави и важни думи като "Обичам те", няма ли друг начин?...

Една вечер нещо ме прихвана, налучках му паролата в skype, уж каза, че си ляга, апък седеше и си пишеше с някакви деца 93 набор....Искаше телефони, камери, микрофони.....Бях потресена.Нищо не му казах на другия ден и все още не знае, че тея истории вече са ми ясни.Твърди, че вече му е минало времето, в което си е сменял приятелкките през месец, вече минало времето, в което изневерява, бил спрял с тея глупости...Да, ама не!Знам, че ако му се отдаде възможност ще го направи, просто трябва да се появи нова жертва....

Неговото "обичам те" е лъжа, но моето е истинско.Незнам как може да съществува при наличието на подобно поведение, безкраино разочарована съм от себе си и се чувствам слаба поради факта, че не успявам да прекратя тая пагубна за мен връзка....

Незнам какво да правя, как да постъпя, да търпя ли с надежда, че ще се промени, или да се измъквам докато е време, или да чакам поредния шамар, с поредното извинение "водката ми дойде в повече".И дали е вярно твърдението , че хората не се променят, нито днес, нито утре...

Коментари

1.   Още в самото начало на историята сама си казваш, че си стигнала до извода какъв всъщност е той. Казваш на какво те подлага, какво ти причинява...за какво по дяволите търпиш?! Обичаш го, ок, но като една уважаваща себе си жена, първо не би позволила такова отношение от когото и да било и второ който и да е той, какъвто и да е трябва да е пълен боклук, за да се държи по този начин с една жена. Никога не казвам ''Остави го'' или ''Стой и търпи'' , ти си голям и зрял човек..предполага се, че трябва сама да вземеш решение, но иска ли ти се един ден децата ти да са свидетели на подобни елементарни отношения, самата ти готова ли си да търпиш подобен човек, на който очевидно му е през *** за връзката ви (съжалявам за директния тон) ?! Замисли се над тези неща, защото времето си тече, годинките в които трябва да правим своя избор за стабилен човек до себе си минават неусетно..а и ти си загубила достатъчно време докато разкриеш истинската същност на въпросния мъж..Желая ти да вземеш правилното решение за теб и за бъдещето си, но ако имахте такова заедно..нямаше да задаваш въпросите си тук, ти изпитваш съмнения, а това е пагубно за подобни отношения! Успех!!!

Криста

2.   Можеш, силна си,спри веднага това!След време ще се чудиш как си го търпяла това същество, бягай надалеч,сега за да не стане късно после!

3.   Здравей,мила.
Моят съвет към теб е:КЪСАЙ СИНДЖИРА И БЯГАЙ!!!
Ако те е ударл веднъж ще има и втори и трети път.Не прави компромиси със себе си.Винаги ще има по-добър!
Надявам се да съм ти била полезна :)

ЛОЛИТА

4.   Каква промяна чакаш, той е на 30 и е некадърен да бъде мъж на толкова, шестте месеца ги прежали и търси твоя човек.

5.   Ако не ти е ясно, че НЯМА да се промени, всякакво говорене е излишно

6.   Мила, и аз като всички останали ще те посъветвам да го оставиш. За какво ти е връзка, която не ти носи никакво щастие, даже напротив - кара те да се чувстваш зле. Защо търпиш? Какво всъщност обичаш?

И аз съм била в подобна ситуация, но търпението ми се изчерпа след като го търпях 7 месеца да се държи с мен като с боклук. Не си го причинявай и ти. Уважавай себе си преди всичко.
Знам, че го обичаш и ти е трудно, но той не го оценява, не те обича. А светът е пълен със свестни мъже, които си търсят добро момиче, като теб. Остави го този и не спирай да търсиш щастието си.
Успех! :)

7.   Ахахахаха незабравяй той е долен простак и те убижда.Стой с него защото ако намериш, някой свестен човек ти ще го тъпчеш както твоя хубостник теб сега.Това съм забелязал у жените с добро неможе да ги имаш.Добър ли си качват ти се на главата.Все се тюхкате, че мъжете Ви са лоши ама изпитвате някакво перверзно желание да Ви гърчат.Попаднете ли на добър човек му е..авате майката.

8.   Cамо като видях каква простотия бълва още от самото начало, дори не стигнах до края!

9.   Нак няма да търси набори 93-94 ,като си слагат голи снимки по сайтовете и изглеждат(или поне се опитват )на 20-25 години.Знаем ,че мъжете обичат с очите...Бягай от този мъж.не си заслужава!УСПЕХ