Секс с човек от чата
здравйте.
запознах се в чат с едно момче. Много ми харесаха дългите ни разговори, усетих го близък, а и съвсен на скоро се разделих с приятеля ми - усетих подкрепа у въпросното момче.

Поговорихме седмица и той предложи да се видим - видяхме се..не съм вярвала, че някой може да ме привлече ТОЛКОВА силно. Оказа се ужасно чаровен и в разговор на живо се изказва дори по-добре от колкото в писмен вид. Бях малко скептично настроена - не бях поискала негова снимка, защото ми харесваше да си говорим, не търся секс, но когато го видях - коремчето ме сви.

Прекарахме дълго време заедно и завършихме срещата в една градинка. Натисках му все едно всеки ден забивах мъже от чатове и оставих впечатление у него, че се виждаме с цел секс. Наистина не беше така. Просто много много ми хареса, а аз рядко харесвам някой. Целувахме се, докосвахме се, усетих пениса му.. ПРЕКАЛИХ :(

Сега предстои втора среща и не знам как да му обясня, че не искам секс. Искам да го опозная. Не мога да правя секс с някой, който съм срещала веднъж, просто не мога. А по поведението ми предишния път личи точно обратното. Искам го, но ми трябва време. какво да му кажа

Коментари

1.   Mного внимавай с тия чатърски истории..много хора лъжат-то ще си проличи-успех!

2.   " Не мога да правя секс с някой, който съм срещала веднъж, просто не мога. А по поведението ми предишния път личи точно обратното. Искам го, но ми трябва време. какво да му кажа " - Кажи му това, което мислиш, същото! Успех! ;]

3.   Покъртителна история. Мен лично ме трогнаха принципите на това момиче. Аз лично предлагам на авторката сега да не правят секс няколко месеца, за да не я помисли за лека.
Ралф

4.   Кажи му какво чувстваш, но и какво мислиш и смяташ за правилно, ако е точният човек - ще те разбере.

5.   Tова вашето се нарича мизерия

6.   Ралф, какво се гаврш с момичето. иска съвет, а злобните коментари не помагат.
ти мило момиче или си много младо или нямаш опит в срещите от чат. Скромият ми опит показва, че всички търсят едно -секс. н изпитвай никакви огризения да го срежеш.
ако не си ти , ще е следващата!

7.   Ралф-чикиджия

8.   Mиличка напълно подкрепям изказването на номер 6(...преди време и аз бях хлътнала като теб по един от чата ... ) но след втората, третата среща обикновено всичко излиза наяве
сега вярно че всеки човек е различен , но се опитай да се докоснеш до душата му , за да разбереш какво иска всъщност

9.   Ам аз шърво да кажа, че подкрепям казаното от номер 1, много кофти неща се случват в интернет....
За секса наистина не бързай, обясни му, че предния път се е получило недоразумение и се притесняваш от това, че може би си оставила грешно впечатление у него.Ако се отдръпне ще ти е ясно,че всичко е само с цел секс

10.   Еии всеки път като чета някоя история тука и се заливам от смях. За какви принципи ми говориш,ти едва не си го изчукала момчето в градинката :))) На втората среща гледай да свършип работа и спри да се излагаш,аре усепех ти желая.

11.   Mи на сички надъхани,които плюят авторката ще кажа едно!и вие не сте били малко мачкани-особено някои ,,мъже'',дето дъртите к....и са ви разказали игарата..много моля..айде нека да не бъдем такива съдници,драги мои..щото ако трябва да си поглеждаме кирливите ризи,кажтее си ама много честно колко ,,отракани'' каки ви разплакаха и на колко свестни момичета се подиграхте,колко принципни са вашите майки и сестри,дето там вие болната тема?!!!!
па чак тогава ми говорете и се подигравайте!!вижте 1во себе си и семействата си!

12.   11 какво общо има мачкането от каките, майка ми изобщо не видях връзката с това че девойчто го е засърбяло и сега се прави на много морална. какво ти си му се нахвърлила, сама каза прекалила си и сега 'ааа не мога'.
ми какво викаше тази от биг брадър . като не може да ядеш мед с мечките не влизай в гората.
сега си длъжна да му пуснеш. иначе те признавам за много долна к***а

13.   Hа това му се вика привличане и страст, само не разбирам за какво ти е да се правиш на много морална и принципна, а не се отдадеш на удоволствието, а той със сигурност няма да се дърпа.а по повод срещите с хора от интернет, не бъдете толкова предпазливи, прекалявате от опасения да не би да ви излъжат или не знам си какво.аз самата имам връзка цели 3, вече 4 години с мъж от чата.....достатъчно ли ви е да разберете, че от чата не излизат само психопати, има и нормални хора.вие си решавате

14.   Мило момиче,всичко е много просто.Научи се да казваш истината смело и направо.Ако те разбере,значи е твоето момче,ако не защо да се започва с компромис.

15.   Как си се срещнала с него без дори да му поискаш снимка бе, ти луда ли си? сериозно питам как ще се видиш с някой, без да знаеш как изглежда. и ако се окаже някой грозен, кво правиш? тоя път си имала ксмет ама внимавай за напред

16.   Много ми е интересно какво значи не мога да правя секс с човек, който съм виждала веднъж. Знаеш ли пък на мен точно това ми се случи скоро. Правих секс с жена от чата, която виждам за втори път и беше страхотно и потретихме и почетвъртихме и т.н. Но тя ми хареса като жена, не само като секс закачка. Просто я искам да си живее при мен и като й казах, нещо започна да се дърпа... вика ми дали знам, че трябвало поне три седмици да се сваляме преди да я вкарам в леглото и всякакви такива щуротии. Май иска да ми се прави на важна, ама няма да стане тая. Просто ще я зарежа, ако продължава... И теб не бих те разбрал и не те разбирам.

Какво ти пречи да си изживееш мига. Щял да си помисли, че си лека или какво. Аз не си мисля, че моята е лека, напротив. И какво от това, че си легна с мен от втория път. Имаше си невероятно привличане и още го има. И сега реши да ми се прави на важна. След дъжд качулка. Е няма да стане тая... :). Абе не мога да разбер защо жените си мислите, че като се правите на важни ще им е по-сладко на мъжете ли не знам какво... ще наложите уважение ли. Пълни глупости....

17.   E тази не се прави на важна като гледам, ама е яко закостеняла и не знам. аз също съм правила секс на среща от чат и беше върхът. само 2 пъти се видяхме и после заминах , но и сега като се връщам си се виждаме за хубавия секс. много е готино, да не ти дреме давай

18.   Абе, младите, какво се правите че все едно не знаете за какво се събирате... Ако се срещате да си лафите като в чата, защо не го правите със себеподобни от същия пол - да обменяте опит, сълзи ли рецепти нещо там, а и за това не се иска среща на живо...
Аз пък никога не съм се притеснявал да си легна с дама, която ми е харесала или ме е привлякла до такава степен, и нито нея съм я помислял за ..., нито себе си - за някакъв голям мачо. Напротив - това понякога е било началото на едно дългогодишно приятелство, независимо дали сме продължили със секса или не... То и да не се случва всеки ден я - 2-3 пъти в живота max., на някои и по-малко :)
Хайде давайте по-смело и без глупости - то ако си к..ва, и на 3-я месец да му пуснеш, после и без това няма да има начин да прикриеш същността си, а пък ако той си е помисли че си такава, и заради това се откаже от тебе, занчи изобщо не си е заслужавал да се занимаваш с него. Аз поне не правя никакви прибързани изводи от единични случки докато не опозная човека. Е, те някои са толкова зле от първа среща/разговор, че няма нужда да се хабиш повече да ги опознаваш, но това си личи отдалече.

19.   Не приемай думите ми като упрек, но нали сама разбираш, че той е дошъл на тая среща именно с цел секс, веднага или на по-късен етап. Дори да се направиш на недостъпна, приятелство няма да последва, просто ще си потърси следващата в скайпа.

20.   Аа да не си му длъжна на тоя . я режи !!!!!!!

21.   Имайки предвид, че сама си почнала да му се натискаш ...... май няма да му се налага да му обясняваш, че не искаш секс. Струва ми се, че след като го врътнеш ще му кажеш .... "аз по принцип не съм такава и не исках, ама ..." Щосе правиш на важна? Истинската ти природа те зове ;)

22.   Просто му кажи истината

23.   Поне пишете на кирилица.

24.   прави секс защото си късметлийка

25.   Ами, ако го искаш от вътре, го направи.
ако него искаш, му кажи, и ако те обича.
щете разбере.

26.   Просто му кажи че го искаш но и трябва време. Ако не се промени и продължи да държи на теб значи е сериозен и е точно за теб.