Сама и самотна
Здравейте,
реших да пиша в този сайт защото напоследък се чувствам адски самотна. На 22 години съм, а до сега не съм имала по-сериозна връзка от 5 месеца... имам чувството, че мъжете не ме харесват. Не съм много слаба и имам комплекс заради това. Майка ми все ми казва, че "за всеки влак си има пътници", ама нещо май за моя влак няма. Само се измъчвам, не харесвам тялото си... все се опитвам да пазя диети, но все не се получава. Искам и аз да съм щастлива като всички останали, но имам чувството че това никога няма да стане. Знам, че трябва да съм търпелива, но понякога на човек му писва. И все пак съм на принципа "по-добре сама, отколкото зле придружена", но не може да няма един свестен мъж и за мене.. Не знам какво да правя..дайте ми съвет :S

Коментари

1.   Мило момиче, ти си красива с младостта си! Чудесна си! Ще се намери момче и за тебе, което ще те обикне такава каквато си! Дано да те оцени подобаващо! Това, че не си ултра слаба НЕ Е проблем! Животът е грижа и любов, а не само игра и секс! Дерзай! Обичай себе си и не унивай! Освен чисто физически, значение има и твоята емоционална аура! Ели

2.   Ти какво си мислиш миличко,че тялото има значение ли? . Аз да ти кажа имам много набито тяло, големи бицепси, 135 гръдна обиколко, В-образен гръб ( сега всеки, ще ме плюе). На 20 год съм и аз като тебе никога не съм имал сериозна връзка, а толкова се нуждая да обикна някоя и тя мене, но не се получава. Но при мене лошото е, че даже си нямам и компания, никой не ме търси, да ме пита как си, как вари...? Пуснах и аз тема да си излея душата като тебе... Но ако искаш ми кажи колко си висока и кг, мога да ти дам тренировъчна програма и диета.......

3.   Как очакваш някой да те харесва и обича,като ти самата не го правиш? Какво значение има колко тежиш? Тялото ти се чувства добре така и явно това му е естествената форма,просто го приеми и се обичай,не обожавай се. Една жена,която се обича се усмихва по-често и в очите ? има други пламъчета. Хората около теб инстинктивно ще го усетят и тогава няма отъзрване от мъже. Но преди всичко се научи да се обичаш,ти си най/бизкото и ценното нещо за теб самата. И се научи да си щастлива сама със себеси,заяо очакваш,че някой друг ще се прави на шут,за да си щастлива ти? И недей очаква да си постоянно щастлива,но ако се обичаш,нещата просто ще изглеждат различно :)

Мила

4.   Mи 166см съм висока, срам ме е да кажа, ама съм 68кг :( Преди време бях по-слаба, но в пубертета напълнях и качих 8 кг и ми писна от диети и все не мога да отслабна. Сега реших пак да почна да ходя на басейн, въпреки че ме е срам по бански, ама срам не срам ще ходя. Лошото е, че не се харесвам, мразя тялото си, мъжете все харесват някакви слаботелесни 90-60-90 и аз изобщо не се вписвам.. Сигурно и за това съм си сама.
от авторката

5.   Значи, слу6аи това не трябва да те притеснява мама вобще. Аз жибея в италия и тук има мн хора с наднормено тегло ии са по харесвани от слабите таи че да не се притесняваш вс ще се оправи ще намериш и правилният човек за теб... Не трябва да се притесняваш от нищо, наи важното е да си добар човек и да си свестна...

Момчетата в днешно бреме си падат повече по курвичките които са се проебали на 13 но си има и здраво мислещи маже, стапили на земята здраво и виждаики реалността не е наи важно да си слаб и хубав, важното е какав си ватре... нина ( 17 годишна )

6.   Теглото ти не е трагично високо. С малко спорт и ако внимаваш с храните, които приемаш, за нула време ще си във форма. Басейнът помага, да. КОлкото до срама...трай бабо за хубост!

7.   Здравей ! Щом не се харесваш решението не е в диетите... или по точно не само в тях.... почни да спортуваш.... каквото и да е... бягане , каране на колело , фитнес... ще видиш как, когато почнеш да постигаш резултати ще се чувстваш много-добре. Ще ти се вдигне самочувствието... а и физически ще има резултати . Ако искаш да си пишем пощата ми е fox87@abv.bg . Поздрави и не се отчайвай :)

8.   И за всеки влак си има пътници ... небързай толкова
1 савет опитаи да ограничих хляб и тестени изделия сега идва сезона на салатките :) наблегни на тях макар и по често през деня
хаиде поздрави и без такива внушения

11.   Закуска 08:00 най-късно:1. 3белтъка ( без жълтъка на яйцето, без сол, може със сирене).
2. натурален шоколад
3. 1 банан

10:00:
банан+ активия( може и обикновено кисело мляко)

12:00:
100 грама фъстици + портокал

14:00:
топъл чай с мед и лимон

16:00
2 портокола, 2 банана+ 1 лъжица мед

18:00
1 пилешка пържола с 1 филия черен хляб

20:00
кисело мляко + ябълка
Преди лягане задължително една лъжица мед!

Значи това е програмата, не съм я теглил от никъде моя си е, Спазвай я в продължение на 5, 6 седмици, като можеш да включиш на ден по 30 мин. ходене. Може би яденето ще ти се стори много за момиче, но повярвай ми сигурен съм, че ще има ефект. И гледай да не ядеш след 20:00 това е много важно. Всичко зависи от тебе, след диетата можеш да започнеш и да тренираш с дъмбели и пр. но първо трябва малко да се изчистиш. Плюс това пий колкото се може повече вода (помага да се изчитиш от токсините). Ако ти се яде сладко повечко- може да си ядеш сметана( тя съдържа повече, белтък от колкото въглехидрати.) А и последно незнам за фин. ти възможности, но мисля че диетата ми не е толкоз скъпа. Ако пиеш алкохол, бира, водка и т.н. забрави да отслабнеш, недей въобще да си помисляш даже и за "една" глътка!!!

12.   Миличка, аз съм на 27 години, не съм грозна, но съм дебела - 173/80 - въпреки това никога не съм страдала от липса на мъжко внимание - дори и сега, въпреки че съм семейна, много мъже ме ухажват.

Според мен трябва да престанеш да задълбаваш в проблема за теглото си и да се съсредоточиш върху положителните си качества / аз съм убедена, че имаш много такива/ и да се научиш да боравиш с тях. Сигурно имаш хубава усмивка, чувство за хумор, вродена грация, но си се вкопчила в теглото си като удавник за сламка и по този начин изтъкваш само недостатъците си, а не предимствата.

13.   Според мен фигурата няма значение, не е свързана със самотата. Аз например съм слаба, мисля дори че съм хубавичка, а ето и аз съм сама. Просто не си срещнала подходящия човек. Не се отчайвай. Ще го срещнеш. Успех.

14.   Благодаря на всички за съветите... Просто се дразня от това, че в страната в която живеем идеала за красота стана да приличаш на фолк певиците. Наистина винаги гледам положително над нещата и дори се опитвам да не мисля за това, но само като гледам другите момичета слаби, а аз не и се отчайвам. Пробвала съм стотици диети, хапчета, спорт и какво ли още не. Отслабвах, но ефекта винаги е бил йойо. Пък и у дома само ми се повтаря, че трябвало да поотслабна малко и това допълнително ми се отразява. Все пак благодаря за всички съвети, ще се опитам да гледам положително над себе си. :) Някои казват, че външният вид не бил най-важния, но когато не познаваш някой човек външния вид е първото ти впечелетние.

15.   Ми какво да ти кажа? Спокойно! Сама ще си останеш до края на живота си. Стара мома. Аз съм момче на 26 и като бях на 22 и аз се терзаех като тебе, но времето си минава, а така и никое момиче не ме поиска. Съдба какво да се прави. Сега съм на 26 и вече няма никаква надежда. Ще си минат така още няколко години докато съвсем изперкам и накрая ще сложа край на всичко.

16.   Мили момичета и момчета с наднорменно тегло,не правете излишни диети,нямате добър метаболизъм,консултирайте се с лекар.

17.   Здавей, мацко не се притеснявай толкова много, а аз какво да кажа като съм на 17 след няколко месеца ще правя 18 а съм 80 кг. :( И аз съм опитвала какво ли не,буквално всичко-зелева диета,на месо и зеленчуци,била съм само и на греипфрути 1 месец кат карах на 2 греипфрута отслабнах с 11 кг.но после ги качих та и отгоре :( Ужасно е!!! Знам какво е, имам уството че съм ужасна :(, Попринцип мисля че съм хубава, но .... Доеи и родителите ми ми казват да поотслана малко.Маиками ми ми казва че съм много хубава само ако отслабна с 10/15 кг.щте съм кукла ама аиде де не става.Всичките ми приателки са по 50кг. а аз турте :( Доси и фитнес опитах ама и с тва не стана.И аз нз какво да правя,но мацко ти не се отчайваи не си толкова пълничка аз толкова исакм да стана под 70 ако стана някога леле купон ще вдигна хахах,затова не се притесняваи толкова много ::*