Болно ми е от постъпката му
Здравейте!Искам да споделя проблема, който ме мъчи и с радост бих очаквала ва6ите съвети!
Запознах се с мъж, който е с 11 години по-голям от мен.
Отначало всичко бе много хубаво. Постоянно беше заинтересован от мен, постоянно ми се обажда6е, не ме оставше в момент, в които да скучая.
Само че с времето спря да бъде толкова заинтересован и това много ме наранява, напоследък започва да ме пренебрегва, все по рядко ми с е обажда.
Но наи ло6ото е, че ме пренебрегва заради други момичета и от това ми става мн болно.
Тук идва най интересното и то е, че не сме имали връзка и няма и да имаме, защтото границата ни в годините е голяма (поне той твърди така).
Моля ви! Дайте ми съвет!

Коментари

1.   Здр. Нина и сам на 17 години нз на колко си ти, но ще се опитам да помогна с нещо. Първото, всички мъже в началото са приятни, обращат ти внимание, глезят те... Тай че не барзаи така да се влиубваш в момчетата... Второ, тои е с друго момиче, значи не те обича, не те е оценил, затова те е заместил с друга. Тои ти е казал че не става,защото има разлика в вазрастта, това не дава значение човек ако мн те е харесал и те обича няма да каже така и няма да те остави, бе маи не ти помогнах но ще ти отворя очите дори да е късно, всички факти водят кам това че това момче не те заслужава, и не те осенява. Не мисли за него и се опитаи да забравиш животът е пред теб.. съжелявам че не можах мн да ти помогна но в този случаи е малко трудно да се поправят нещтата щом има друга.

2.   Аз мисля, че няма смисъл да се занимаваш с този човек. Още повече, че те пренбрегва заради други, пък и ти е казал, че разликата в годините е проблем. Ако двама души истински се обичат разликата в годините не би била пречка за една здрава връзка, но явно при вас не е така. Ще срещнеш друго момче, което ще те направи щастлива и ти него също . Гледай напред!

3.   Ти искаш ли да имаш нещо повече с този мъж? Изяснила ли си това пред себе си? След като той окачествява "връзката" ви като безперспективна, защото ви дели възрастова "пропаст", то тогава защо се тревожиш? Няма причина за безпокойство-не сте гаджета. Мъжът е свободен и не ти дължи никакви обяснения. Да е подписвал клетвени декларации за лоялност и преданост?Ако това не те устройва, приключвай приятелството с него! Другата опция е да се пребориш за неговите чувства и да го убедиш, че разликата в годините не е проблем. Ели

4.   Ти си искала да имате връзка, той не.Не може да очакваш нищо от него, той няма вина, ти си възприела грешно нещата.Знам, че ти е кофти, но просто го приеми.
За разликата в годините незнам.Не е проблем на една определан възраст, ти на колко си?

5.   Зарежи го той е боклук

6.   Сле дкато ниама секс ти какво очакваш. Приятелите не се ревнуват един друг, а сле дкато тук има ревност значи е било повече от приятелство. Видял е че с теб не се получава и продължава напред.

7.   Към номер 1 не се пише САМ а се пише СЪМ- на училище не ходиш ли ?

8.   1-во благодаря за съветите!
На 17 години съм,не съм възприела погрешно нещата от самото начало си знаех,че е несериозен и че същевременно излиза и с др момичета(имах усещане).
Нямах намерение да се влюбвам,но с времето се преварзъх към него.За,което наистина съжалявам!
Защото той наистина не ме цени!

9.   Хаха разликата била голяма.......аз съм по-малка от моя приятел с 16 г!всичко е до човек и отношението му към теб си го показва...и то не е от годините!